La Liga - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Granada : CA Osasuna - 28. dubna 2024   16:15

Granada
30' Pellistri (S. Ruiz) • 48' Uzuni (Jóźwiak) • 90+5' Boyé
3:0
(1:0)
Granada
Batalla – Bru. Méndez, Rubio (90. Piątkowski), Miquel, Neva (C) – Pellistri (79. Melendo), Gumbau, S. Ruiz (74. M. Martínez), Jóźwiak (79. Callejón) – Boyé, Uzuni (74. Arezo).
R. Fernández – Corbeanu, Hongla, Maouassa, R. Sánchez, G. Villar.
Muñiz – Fernández, Blanco
Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada)
CA Osasuna
S. Herrera – Areso, Catena, Herrando, Mojica – Moncayola (55. Ibáñez), I. Muñoz (72. Torró), Mo. Gómez – Ru. García (55. Arnáiz), Raúl García, R. Peña (72. U. García).
A. Fernández, Stamatakis – J. Cruz I.

90+6'
90+5'
Granada právě vstřelila branku!
Červenobílí si jistí svou výhru a třetím gólem dávají Osasuně poměrně čočku. Na 3:0 dokázal zvýšit LUCAS BOYÉ. Bez asistence.
90+4'
Míč se od kopaček domácích hráčů dostal až k půlící čáře, což jen vyhovuje Granadě.
90'
V posledních minutách ještě trenér domácích sáhl ke střídání, když na hřiště poslal Piątkowskiho místo Rubia.
89'
Další rychlý protiútok po rohu hostů si vytvořili hráči Granady. K zakončení hlavou se dostal Arezo, který ale byl v ofsajdu.
88'
Hráči Osasuny obklopují vápno domácích. Zelení se však i přes držení míče nedokážou dostat do vápna či k šanci.
79'
Dvojité střídání domácího týmu , při kterém hřiště opustili Pellistri a Jóźwiak, které nahradili Melendo s Callejónem.
78'
Pellistri se hnal za dalším gólem, avšak ve finální fázi si až moc předkopl míč před sebe a nedokázal jej doběhnout dříve než brankář Osasuny.
75'
Střídající Arezo se chvilku po příchodu na hřiště dostal do velké šance, když ze vzduchu sklepával centr do vápna. Míč po jeho pokusu skončil jen těsně vedle brány.
74'
Střídá také domácí trenér, který se rozhodl pro výměnu Ruize a Uzuniho za čerstvého Martíneze s Arezem.
72'
Další střídání se rozhodli provést trenéři hostujícího týmu. Hřiště opouští Peña s Muñozem a nahrazují je García a Torro.
72'
Kamil Jóźwiak skvěle obešel hráče a sklidil aplaus celého stadionu.
71'
Jeden centr za druhým teď létal do vápna Granady. Domácí si však s míčem dokázali vždycky poradit a ještě se rychlým protiútokem dostali ke střele, která však byla sražena mimo.
67'
José Arnáiz ohrozil z dálky domácího brankáře. Batala však dokázal míč vytěsnit nad bránu.
63'
Mujica se ve vápně uráčel k zemi a dožadoval se penalty. Rozhodčí byl však proti a do šance se tak dostal Uzuni, který ale svým pokusem minul hostující svatyni.
60'
Granada se mohla dostat již do vedení 3:0, když se sám na brankáře řítil Uzuni. Herrera však dokázal souboj vyhrát a podržel svůj tým.
58'
Skvělý Batalla dokázal vyškrábnout pokus Raúla mimo bránu a v dnešním zápase tak stále drží čisté konto.
55'
Osasuna se ujímá první výměny hráčů, když na hřiště přicházejí čerství Arnáiz s Ibáñezem, kteří nahradili Garcíu a Moncayolu.
52'
Uzuni v další obrovské šanci! Dostal se k míči před brankáře hostů a dokázal také zakončit. Jeho pokus bez přípravy ale skončil těsně vedle brány.
50'
Domácí se dožadovali penalty poté, co na zemi zůstal ležet Uzuni. Rozhodčí byl však proti, následně navíc odpískal ofsajd.
48'
Se začátkem poločasu pokračuje také aktivita domácích, díky které zvyšují na 2:0. Druhý gól do sítě Osasuny vstřelil MYRTO UZUNI. Asistence: Kamil Jóźwiak.
46'
45+2'
43'
Ve vlastním vápně zůstal ležet na zemi Miquel, který schytal menší ránu do obličeje, když se srazil s dalšímí třemi hráči.
38'
Rubio se za vápnem provinil faulem na Raúla, když jej rukama jasně poslal k zemi. Za tento faul si domácí hráč vysloužil žlutou kartu.
36'
Obrovská šance pro Osasunu, ve které se ocitl Raúl García, který sváděl souboj už pouze s brankářem. Jeho střela zazvonila na tyč domácí svatyně a následně šel míč mimo hřiště.
34'
Na centr Garcíi vyskočil nejvýše Catena, který ale bránu domácího týmu přehlavičkoval.
33'
Raúl García byl blízko srovnání. Po jeho střele ale tečovaný míč těsně minul bránu. Hosté ted ještě budou kopat roh.
32'
Již třetí žlutou kartu v zápase obdržel další domácí hráč, tentokrát Sergio Ruiz.
30'
Domácí fanoušci mohou jásat. Po několika šancích na útok se Granadě podařilo skórovat, když se po sérii přihrávek trefil FACUNDO PELLISTRI. Asistence: Sergio Ruiz.
28'
Kamil Jóźwiak ukončil útok svého týmu po tom, co přihrál přímo jednomu ze stoperů Osasuny.
24'
Rozhodčí opět překazil plány Granady na útok, když odpískal ofsajd. Domácí se sice opět zlobí, avšak Uzuni byl v jednoznačném ofsajdu.
22'
Faul domácích zhatil jejich šance na útok a fanoušci, hráči i trenér Granady se zlobí. Právě za tento faul ještě obdržel žlutou kartu Kamil Jóźwiak.
20'
Žlutou kartu obdržel domácí Boye, který tvrdě zfauloval svého soka. Na trávníku následně zůstal ležet jak jeden z domácích, který byl faulován moment před tím, a jeden z hostí.
18'
Gómez se ujal následného přímáku a kopl jej pouze do zdi červenobílých hráčů.
17'
Zajímavou příležitost nabídl hostům obránce Miquel, který fauloval svého soka pár metrů za hranicí vápna.
16'
Dlouho se Osasuna držela s míčem na polovině soupeře. Poslední snaha o přenesení hry však skončila vysokým míčem v autu.
10'
Herrando, který nahradil zraněného Garcíu, byl faulován a hosté tak získali míč.
6'
Teď se Uzuni ještě dožadoval přímáku a odpískání faulu těsně za hranicí vápna.
5'
Uzuni dostal míč za obranu, což se však hostům zdálo jako ofsajd. Čárový sudí byl však jiného názoru.
3'
Domácím se podařilo odrazit akci Osasuny a zelení tak musí začít opět odzadu.
1'

Granada CF: Batalla – Bru. Méndez, Rubio, Miquel, Neva (C) – Pellistri, Gumbau, S. Ruiz, Jóźwiak – Boyé, Uzuni.
Náhradníci: R. Fernández, M. Martínez – Arezo, Callejón, Corbeanu, Hongla, Maouassa, Melendo, Piątkowski, R. Sánchez, G. Villar.
Trenér: José Ramón Sandoval

CA Osasuna: S. Herrera – Areso, Catena, Herrando, Mojica – Moncayola, I. Muñoz, Mo. Gómez – Ru. García, Raúl García, R. Peña.
Náhradníci: A. Fernández, Stamatakis – Arnáiz, J. Cruz I, U. García, Ibáñez, Torró.
Trenér: Jagoba Arraste

Rozhodčí: Muñiz – Fernández, Blanco.
33. kolo La Ligy nám nabídne souboj Granady s Osasunou, dvou týmů s ne tolik odlišnou formou, avšak s naprosto rozdílným postavením v tabulce.

Granada
Domácí Granada nezažívá moc dobrou sezónu, neboť ji patří předposlední místo s 18 body, což znamená ztrátu 13 bodů na poslední nesestupovou příčku. V posledních pěti zápasech si Granada připsala 4 body, když jednou dokázali vyhrát a jednou remizovat. Nejlepším střelcem domácích je Albánec Myrto Uzuni, který vstřelil již deset branek.

Osasuna
Osasuně sice patří 11. příčka a je skoro přesně v polovině tabulky španělské soutěže, avšak jejich poslední forma tomu moc neodpovídá. V pěti utkáních dokázali získat pouze tři body za výhru proti poslední Almerii a mají tak druhou nejhorší formu v posledních pěti zápasech z celé soutěže. Nejlepším střelcem týmu je Ante Budimir, kterému s 16 góly patří třetí místo v tabulce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.