La Liga - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Granada : Real Sociedad - 9. března 2024   18:30

Granada
22' Uzuni  • 45+3' Uzuni
2:3
(2:1)
Real Sociedad
33' Sadiq  (Bra. Méndez) • 80' Le Normand  (Tierney) • 87' A. Silva
Granada
Batalla – R. Sánchez (90. Melendo), Bru. Méndez, Miquel, Neva (C) – Pellistri, S. Ruiz (66. Hongla), Gumbau, Jóźwiak (82. Corbeanu) – Uzuni (82. Arezo), Boyé (66. G. Villar).
R. Fernández, M. Martínez – Callejón, Maouassa, Piątkowski, Puertas, Rubio.
Martinez J. – Martinez M., Estévez
Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada)
Remiro – H. Traoré, Zubeldia, Le Normand, Galán (46. Tierney) – Bra. Méndez, Zubimendi, Merino, Turrientes (90. Olasagasti) – Sadiq (69. A. Silva), Oyarzabal (C) (69. Becker).
Fraga, Marrero – Aramburu, U. González, Kubo, P. Marín.

Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 17:11.
V druhém poločase jsme mohli vidět o mnoho lepší výkon hostujícího celku, který byl v zápase mírným favoritem a dvěma góly dokázal stav utkání otočit. Real Sociedad tak v dnešním utkání poráží domácí Granadu poměrem 2:3. Budu se těšit u dalšího přenosu. Naviděnou.
90+7'
90+7'
Remiro si pro balón z rohu v klidu došel a uklidňuje hosty. A to bylo také to poslední, co se v dnešním utkání stane.
90+6'
Přeci jen mohli domácí vyrovnat! Pellistri se na rohu vápna dostal ke střele, ale jeho pokus byl na poslední chvilku zblokovaný! Bude se zahrávat možná poslední roh zápasu.
90+5'
Domácí se snaží dostat k zakončení nakopávanými míči za obranu hostů. Defenziva Sociedadu velmi pozorně odvrací všechny pokusy. Od domácích je to už trochu křeč.
90+4'
Merino vysílá do průniku Beckera, ale ten nevyřešil brejkovou situaci dobře.
90+3'
Pellistrimu utíká balón do zámezí.
90+3'
Hosté pouze odkopávají od své brány.
90+2'
Domácí se nadechují k závěrečnému tlaku.
90'
Střídání na obou stranách. Domácí posílí Melendo, který střídá vyčerpaného Sáncheze. Na druhé straně jde do hry Olasagasti. Dohrál Turientes.
87'
Real Sociedad právě vstřelil gól! A obrat je dokonaný. Turientes se dostal ve vápně ke střele, kterou Batalla vyrazil pouze před sebe, kde číhal ANDRE SILVA, který do prázdné brány doráží! Stav utkání je 2:3.
82'
Domácí tým střídá. Hřiště opouští dnes dvougólový Uzuni a nahradí ho Arezo. A také Corbeanu, který nahradí Jozwiaka.
80'
Real Sociedad právě vstřelil gól! Tierney vracel odražený balón zpátky do pokutového území, kde si počkal ROBIN LE NORMAND, který vyrovnává! Stav utkání je 2:2. Asistence: Tierney
79'
Becker hledal pozemi na zadní tyči Turientese, ale ten nestihl míč doběhnout a zakončit!
78'
Nepřesně hlavičkoval Miquel, který posílá míč do zámezí.
77'
Faulovaný Villar dává možnost standartní situace domácímu týmu.
76'
Becker obloučkem nikoho ze svých spoluhráčů nenachází a Batalla si tak sbírá míč.
74'
Batalla má znovu zdravotní problém. Vypadá to na zadní stehenní sval domácího brankáře.
73'
Merino posílá zpětnou přihrávku na Le Normanda. Ten přes Zubeldiu kombinuje směrem dopředu.
71'
Traore hledal ve vápně Beckera. Domácí stoper velmi pozorný.
69'
A střídá se i na druhé straně. Hřiště opouští oba útočníci Oyarzabal a Sadiq, místo nich si zahrají André Silva s Beckerem.
66'
Dvojité střídání si přichystal domácí trenér. Na hřiště přichází Villar a Hongla. Dohráli Boye a Ruizem.
64'
A Sadiq za svoje počínání proti Batallovi vyfasoval žlutou kartu.
64'
Sadiq se střetl s domácím brankářem, který si vyžaduje ošetření přímo na hřišti.
61'
Traore promeškal ideální příležitost ke střele. Jeho pokus byl na poslední chvíli zblokovaný.
61'
Sadiq odstavený Miquelem, který ale pouze zakopává do autu.
60'
Hosté kombinují odzadu. Le Normand si vyměňuje balón se Zubeldiou.
59'
Batalla vykopává velmi vysoko od své branky.
57'
Turientes ohrozil přímo Batallu! Jeho střela ač byla velmi tvrdá, mířila pouze doprostřed branky, kde byl domácí brankář připravený.
57'
Tierney našel na hranici vápna Oyarzabala. K němu se ale okamžitě seběhli dva obránci Granady. Přesto si Oyarzabal vybojoval standartní situaci pro hostující tým.
54'
Důrazný pohovor dává hlavní sudí domácímu brankářovi za zdržování hry.
53'
Mávaný ofsajd na zadní tyči. Batalla bude rozehrávat od branky.
53'
Miquel odvrací, roh se bude opakovat.
53'
Hostující hráči budou zahrávat rohový kop.
52'
Gumbau si vyměnil míč s Miquelem. Ten nakopává dopředu na Jozwiaka.
51'
Boye se dožaduje faulu, ale rozhodčí nechává hru plynout dále.
50'
Sadiqovi se nepovedl centr do pokutového území, ale hosté mohou hrát dále.
49'
Jozwiak hledal Uzuniho ve vápně, ale Le Normand je ve vzdušných soubojích velmi těžkým protivníkem.
48'
Z velké dálky to zkusil Turientes, ale jeho střelu do koše sbírá Batalla.
46'
Jendo střídání do druhého poločasu si přichystali hosté. Galána na levé straně hřiště nahrazuje Tierney.
46'
První poločas končí lépe pro domácí tým poměrem 2:1. Dnes dvougólový Uzuni dává Granadě šanci na 3 body z dnešního zápasu. Domácí byli aktivnějším týmem a po zásluze vedou. Druhý poločas začne přibližně v 19:42.
45+8'
45+8'
Poslední standartní situaci v prvním poločase bude zahrávat Sociedad.
45+8'
Merino prodlužoval hlavou někam k penaltovému puntíku, ale domácí stopeři pozorní.
45+7'
Merino poslal průnikovou přihrávku na Galana, ale ten byl rád, že míč stihl na hrací ploše a svůj centr posílá pouze do rukavic Batally.
45+6'
Vhazovat bude pro hosty Traore.
45+3'
Granada právě vstřelila gól! Ruiz dal do vápna přízemní centr, který Zubeldia odvrátil pouze k MYRTOVI UZUNIMU, který hlavou dává dnes svůj druhý gól! Stav utkání je 2:1.
45+2'
Ruiz vidí žlutou kartu za svůj zákrok ve středu hřiště.
45'
Tvrdou ranou se prezentoval Ruiz, ale skvělý Remiro drží šance Sociedadu!
42'
Výborným napadáním se do obrovské šance dostal Pellistri, který ale Remira svou levou nohou nepřekonává" DOmácí budou mít pouze rohový kop.
41'
Mendez se probíjel v pokutovém území, ale Batallu neohrozil.
40'
Pellistrimu přistál na zadní tyči balón u nohy, ale pozorný Remiro mu ho sebral.
39'
Může se pokračovat dále. Zubeldia kombinuje s Traorem.
38'
Hra je přerušena z důvodu ošetření jednoho z domácích hráčů.
36'
Boye reklamuje zutou kopačku a roztrženou štulpnu v souboji.
33'
Real Sociedad právě vstřelil gól! Mendez na levé straně stihl odcentrovat nadýchaný balón do vápna, kde přesně našel hlavu UMARA SADIQA, který do protipohybu brankáře umisťuje míč do sítě! Stav utkání je 1:1. Asistence: Mendez
33'
Mendez kombinuje na hranici vápna, ale domácí obrana je velmi pozorně zformovaná.
31'
Boye si krásně zpracoval míč a vybojoval aut pro domácí.
30'
Pohotová reakce Miquela, který odvrací balón jako poslední hráč do zámezí.
30'
Gumbau atakovaný Sadiqem. Rozhodčí faul nepíská.
29'
Domácí mohou do protiútoku. Rychlonohý Pellistri dělá velké problémy na pravé straně hostujícím obráncům.
28'
Uzuni fauluje Merina a další pokus k centru do vápna bude mít Sociedad.
27'
Gumbau poslal balón do hloučku lidí, ale hostující obránci vyšli ze souboje vítězně.
26'
Merino fauluje Gumbaua.
25'
Mendez hledal Merina, ale nepřesně. Rozehrávat bude od branky Batalla.
25'
Tentokrát se proti pravidlům provinili domácí hráči a standartní situaci bude mít Real Sociedad.
23'
Traore velmi nevybíravě fauluje Uzuniho u autového vhazování a vidí za svůj zákrok zaslouženě žlutou kartu.
22'
Granada právě vstřelila branku! Remiro sice vystihl stranu, ale kopající „MYRTO UZUNI“ svou penaltu umístil dostatečně k pravé tyči a posílá domácí do vedení! Stav utkání je 1:0.
21'
K penaltě se postaví domácí Uzuni.
20'
Byla nařízena penalta!
18'
Hlavní rozhodčí zkoumá možnou penaltu pro domácí, které se měl dopustit Galan na jednoho z domácích hráčů.
17'
Jozwiak z rohu pokutového území vyslal utaženou střelu po zemi na vzdálenější tyč, ale výborným zákrokem Remiro drží bezbrankový stav!
16'
Na druhé straně se v ofsajdu nachází Traore.
15'
Uzuni se objevil ve velké příležitosti, ale čárový rozhodčí odhalil jeho ofsajd.
14'
Gumbau napřáhl před velkým vápnem, ale jeho pokus byl zblokovaný.
13'
A byla z toho velká příležitost pro Real Sociedad! Přetažený centr vracel do malého vápna Oyarzabal, ale Jozwiak na poslední chvíli odvrací míč do bezpečí!
13'
Standartní situaci bude zahrávat hostující tým.
12'
Oyarzabal se ocitl na chvilku v pokutovém území sám, ale padající balón nedokázal optimálně trefit.
11'
Rohový kop bude zahrávat Sociedad. Prudký centr na přední tyč ale nebyl úspěšný.
10'
Velmi prudkou malou domů vyslal střední záložník Merino, který hodně zavařil Remirovi. Ten musel pokus odhlavičkovat pryč od své branky.
9'
Zubeldia odvrací nebezpečí, které se snaží vytvořit domácí tým po levé straně.
8'
Batalla si v klidu sebral pobídku pro Oyarzabala.
7'
Nabíhajícího Jozwiaka pohlídal Sanchez.
6'
Miquel kombinuje společně s Batallou. Ten nakopává dlouhý balón směrem dopředu.
5'
Pellistri fauluje u rohového praporku Le Normanda.
5'
Neva v dalším centru už našel Boyeho, ale ten nedokázal svoji hlavičku usměrnit do branky.
4'
Neva poslal do vápna zajímavý centr, ale hosté odvrací směrem k rohovému praporku.
3'
Boye kombinuje s Pellistrim na pravé straně hřiště.
2'
Mendez hrál rukou a od brány bude hrát domácí Granada.
1'
Domácí rozehráli zápas a můžou poprvé zaútočit.
1'
Vše je připraveno k dnešnímu zápasu. Hráči právě vycházejí na hřiště. Vítám Vás u dnešního přenosu mezi Granadou a Realem Sociedadem.

Granada CF: Batalla – R. Sánchez, Bru. Méndez, Miquel, Neva (C) – Pellistri, S. Ruiz, Gumbau, Jóźwiak – Uzuni, Boyé.
Náhradníci: R. Fernández, M. Martínez – Arezo, Callejón, Corbeanu, Hongla, Maouassa, Melendo, Piątkowski, Puertas, Rubio, G. Villar.
Trenér: Medina A.

Real Sociedad San Sebastian: Remiro – H. Traoré, Zubeldia, Le Normand, Galán – Bra. Méndez, Zubimendi, Merino, Turrientes – Sadiq, Oyarzabal (C).
Náhradníci: Fraga, Marrero – A. Silva, Aramburu, Becker, U. González, Kubo, P. Marín, Olasagasti, Tierney.
Trenér: Alguacil I.

Rozhodčí: Martinez J. – Martinez M., Estévez.
ve 28. kole španělské La Ligy nás čeká souboj domácí Granady, který vyzve Real Sociedad.

Domácí tým se v letošní sezoně trápí. Ze 26 zápasů v domácí soutěži vyhrál pouze 2 a po zásluze se nachází na předposledním 19. místě tabulky. Oproti tomu hosté ze San Sebastianu bojují o 6. příčku zaručující kvalifikaci o Evropskou konferenční ligu. Na pátý Betis jim scházejí 2 body. Hosté se navíc mohou po vyřazení z Ligy mistrů plně koncentrovat na zbytek sezony v domácí lize. Nejlepším střelcem domácího týmu je Myrto Uzuni, který vsítil 7 branek. Na druhé straně s 8 přesnými zásahy je nejlepším střelcem Mikel Oyarzabal. Poslední vzájemný zápas těchto dvou týmů vyzněl lépe pro Real Sociedad, který zvítězil 5:3.

Jestli uvidíme znovu tak gólové utkání, se dozvíme v sobotu 09. 03. 2024. Utkání startuje v 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.