La Liga - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Sociedad : Real Betis - 17. prosince 2023   16:15

Real Sociedad
Remiro – Traoré, Zubeldia, Le Normand, Tierney (84. A. Muñoz) – Kubo, Zubimendi, Merino (84. Olasagasti), Zacharjan (59. Turrientes) – A. Silva (59. Sadiq), Oyarzabal (C) (76. Magunazelaia).
Marrero – Elustondo, C. Fernández, U. González, Cho, Odriozola, Pacheco.
Busquets Ferrer – Sánchez Rojo, García González
Reale Arena (San Sebastián)
33172 diváků
Real Betis
R. Silva – Ruibal, Pezzella (C), Riad, Vinícius – Altmira (73. Carvalho), Isco, M. Roca – A. Pérez, José (60. Diao), Ezalzúlí (73. Rodri).
Vieites – Bellerín, Guardado, B. Iglesias, Henrique, Miranda, Papastathopoulos.

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 12:12.
Máme za sebou utkání 17. kola LaLigy, ve kterém se zrodila bezbranková remíza.
V prvním, bláznivém poločase šli do vedení domácí zásluhou Silvy, nicméně kvůli ofsajdu byla branka neuznána. V 33. minutě trefil Zacharijan tyč, na něj ve 40. minutě navázal Pérez. V minutě 42. se domácí radovali z vedení, ale opět kvůli ofsajdu gól neplatil.
Ve 48. minutě trefil Oyarzabal tyč z přímého volného kopu. Víc šancí zápas nenabídla a skončil 0:0.
90+4'
90+3'
V samotném závěru budou domácí zahrávat volný přímý kop.
90+2'
Rohový kop budou mít k dispozici domácí. Jedna z posledních šancí zápasu.
90'
Obrovskou šanci měl Takefusa Kubo, který tváří v tvář brankáři nedal branku.
88'
Oba dva tými již hrají opatrně a hlavně se snaží neprohrát dnešní zápas.
87'
Hra se výrazně přiostřila. Isco za svůj tvrdý skluz viděl žlutou kartu.
86'
Robin Le Normand za svůj tvrdý zákrok po zásluze viděl žlutou kartu.
85'
Okamžitě po svém příchodu za tvrdý faul viděl Jon Ander Olasagasti žlutou kartu.
84'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian:
ze hřiště odchází Mikel Merino, přichází Jon Ander Olasagasti,
ze hřiště odchází Kieran Tierney, přichází Aihen Muñoz.
82'
V ofsajdovém postavení se nacházel Rodri, což neuniklo pozornosti asistenta rozhodčího.
80'
S míčem na útočné polovině kombinují hosté z Betisu a snaží se vstřelit vedoucí a možná rozhodující gól.
78'
Útočným faulem se zaslouženě provinil Ayoze Pérez, který nesmyslně zatáhl Traorého.
76'
ze hřiště odchází Mikel Oyarzabal, přichází Jon Magunazelaia.
75'
K obrovské šanci se dostal Assane Diao, který utekl domácí obraně, ale jeho střela skončila nad.
74'
Umar Sadiq si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.
73'
Střídání v týmu Real Betis:
ze hřiště odchází Abde Ezalzúlí, přichází Rodri,
ze hřiště odchází Sergi Altmira, přichází William Carvalho.
70'
Hra pokračuje odkopem od domácí brány.
68'
Aitor Ruibal za svůj faul obdržel od hlavního rozhodčího žlutou kartu.
66'
Domácí se hodně zlobí, neboť se domnívají, že Pérez zahrál rukou. Rozhodčí jsou však jiného názoru.
64'
Marc Roca překvapil všechny a vyslal tvrdou střelu pod víko, nicméně brankář Remiro předvedl fantastický zákrok.
63'
Rohový kop budou zahrávat hosté.
62'
Útočným faulem se provinil domácí Beñat Turrientes.
60'
ze hřiště odchází Willian José, přichází Assane Diao.
59'
ze hřiště odchází André Silva, přichází Umar Sadiq,
ze hřiště odchází Arsen Zacharjan, přichází Beñat Turrientes.
57'
55'
Domácí hráči kombinují s míčem a vyčkávají na skulinu v pozorné obraně hostí.
54'
Obrana Realu Betis dobře zapracovala a vybojovala míč na nepřesném soupeři.
52'
Dnešní utkání sleduje 33172 diváků.
50'
Nepřesnou mezihru předvedli hráči San Sebastianu.
48'
Ten gól snad dneska nepadne!
Špatně postavená zeď propustila míč, mezi nimi Mikel Oyarzabal prostřelil míč a orazítkoval tyč.
48'
Volný přímý kop budou mít k dispozici hráči San Sebastianu.
47'
Úvodní vhazování před šestáctkou budou mít k dispozici domácí.
46'
Máme za sebou 1. poločas, po kterém je skóre bez branek.
Silva v 26. minutě vstřelil vedoucí gól, nicméně kvůli ofsajdu nebyl uznán. V minutě 33. trefil Zubimendi tyč. Ve 40. minutě trefil Pérez tyč, hned v zápětí dal Oyarzabal gól, který kvůli milimetrovému ofsajdu neplatit.
45'
45'
Standardní situaci budou zahrávat domácí hráči.
43'
Marc Roca obdržel za svůj nevybíravý faul žlutou kartu.
41'
Nádhernou kombinaci předvedli domácí, na konci které byl Kubo, jenž fantasticky přihrával na Mikela Oyarzabala, jenž doklepl míč do prázdné brány. Kvůli drobnému ofsajdu však gól nebyl uznán.
40'
Tak to byla obrovská šance!!
Isco narýsoval výbornou průnikovou přihrávku, kterou si zpracoval Ayoze Pérez a ve skluzu trefil tyč!
Týmy dneska rozehráli na tyče, chybí tomu gól.
38'
Marc Roca sestřelil unikajícího Kuba a může být velice rád, že za tento tvrdý zákrok neviděl žlutou kartu.
36'
Hra nabyla na obrátkách a je nahoru dolů. Místy se opravdu nenudíme zajímavými šancemi.
34'
Martín Zubimendi si nádherným zpracováním připravil míč, obhodil hostujícího obránce a vypálil zpoza vápna. Jeho krásná, utažená střela skončila na tyči, od který se odrazil míč na rohový kop.
32'
Volný přímý kop budou zahrávat domácí hráči.
30'
Obrovskou šanci měl Willian José!
Po rychlém výpadu a šťastnému odrazu ve vápně se k míči dostal za brankářem Willim José. Ten ale přestřelil prázdnou bránu a skóre je stále 0:0.
29'
Volný přímý kop v podání domácího výběru byl hrubě nepřesný. Zmocnil se ho s lehkostí brankář Rui Silva.
28'
Ayoze Pérez fauloval Tierneyho a od hlavního rozhodčího vidí poslední varováí.
26'
André Silva se již radoval z vedoucího gólu svého týmy, nicméně k smůle pro něj si nepohlídal své postavení s gól není správně utnán.
24'
Domácí hráči se snaží uklidnit hru a kombinují s míčem na vlastní polovině. Následně si útočným faulem pomohl Aitor Ruibal.
23'
Hostující hráči převzali otěže utkání a nepouštějí domácí Sociedad k míči.
21'
Hosté z Betisu budou mít k dispozici rohový kop.
19'
Hostům se rychlý brejk nepovedl a míče se zmocnili domácí.
17'
Střela, kterou vyslal domácí Arsen Zacharjan, moc nezaměstnal brankáře hostí.
15'
Aitor Ruibal se snažil svým stříleným centrem najít své spoluhráče ve vápně, nicméně obrana domácích velmi dobře vystoupila a zablokovala jeho pokus.
14'
Rozehrávka Betisu byla nepřesná, nicméně sražená a proto budou hosté vhazovat poblíž šestnáctky domácích.
13'
Takefusa Kubo si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.
12'
André Silva se dostal s míčem až k pokutovému území, nicméně jeho zpracování nebylo příliš dobré a přišel o míč.
9'
Nepřesnou rozhehrávku předvedli hosté a jen odevzdali míč soupeři.
8'
Mikel Oyarzabal se dožaduje o rohový kop po jeho hlavičce, nicméně hlavní rozhodčí ukazuje, že tam teč nebyla.
6'
Domácí hráči kombinují s míčem kolem vlastní poloviny a vyčkávají na chybu v obraně hostí.
5'
Útočným faulem se provinil domácí Kieran Tierney.
3'
Domácí obrana předvedla skvělou obranu a nepustila útočníky z Betisu na svou půlku.
2'
Hra se formálně hraje, ale všichni hráči a fanoušci tleskají a uctívají hold fanouškovi Realu Sociedad zavražděnému před 25 lety.
1'
Hlavní rozhodčí přivedl oba týmy na hrací plochu.

Real Sociedad San Sebastian: Remiro – Traoré, Zubeldia, Le Normand, Tierney – Kubo, Zubimendi, Merino, Zacharjan – A. Silva, Oyarzabal (C).
Náhradníci: Marrero – Elustondo, C. Fernández, U. González, Cho, Magunazelaia, A. Muñoz, Odriozola, Olasagasti, Pacheco, Sadiq, Turrientes.
Trenér: Imanol Alguacil

Real Betis: R. Silva – Ruibal, Pezzella (C), Riad, Vinícius – Altmira, Isco, M. Roca – A. Pérez, José, Ezalzúlí.
Náhradníci: Vieites – Bellerín, Carvalho, Diao, Guardado, B. Iglesias, Henrique, Miranda, Rodri, Papastathopoulos.
Trenér: Manuel Pellegrini

Rozhodčí: Busquets Ferrer – Sánchez Rojo, García González.
Zdravím všechny příznivce dobrého fotbalu a vítám Vás u dnešního duelu 17. kola LaLigy, ve kterém domácí Real Sociedad hostí Real Betis. Přeji Vám příjemnou zábavu.
To hosté z Betisu jsou na tom velmi podobně. Po 16. odehraném kole mají na svém kontě 26 bodů za 6 výher, 8 remíz a jen dvě porážky s aktivním skóre 19:17.
V minulém kole remizovali doma s Realem Madrid 1:1.
Nalazenina tento zápas však nejsou dobře, neboť ve čtvrtek v Evropě padli s Rangers 2:3 a přišli o jarní fází Evropské ligy.
Domácí Real Sociedad San Sebastian, hrající své domácí zápasy na stadionu Reale Arena, vstoupili do letošního ročníku dobře, když za 16 odehraných zápasech mají na svém kontě 29 bodů za 8 výher, 5 remíz a 3 porážky s aktivním skóre 29:18. Nacházejí se tak na 6. místě ligové tabulky.
V minulém kole vyhráli domácí na hřišti Vilareallu 0:3.
V rámci 17. kola španělské LaLigy se mezi sebou utkají týmy Real Sociedad San Sebastian a Real Betis.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.