La Liga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Sociedad : Vallecano - 27. ledna 2024   14:00

Real Sociedad
Remiro – Galán, Zubeldia (62. U. González), Le Normand (84. Olasagasti), Pacheco, Zubimendi – Turrientes, Aramburu, Zacharjan (28. Bra. Méndez) – Sadiq (62. Becker), A. Silva (62. Oyarzabal).
Fraga, Marrero – Magunazelaia, P. Marín, Rupérez, Odriozola.
A. Hernandez – D. Rojo, I. López
Reale Arena (San Sebastián)
32 825 diváků
Vallecano
Dimitrievski – Balliu, A. Hernández, Lejeune, Espino – Palazón (71. De Frutos), U. López – Valentín, Chavarría, Camello (71. K. Pérez) – Trejo (56. Nteka).
Cárdenas – de Tomás, Falcao, Mumin, M. Pascual, J. Pozo, Rațiu.

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 3:2. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 16:14.
Zápas skončil bezbrankovou remízou 0:0, která není nejlepší ani pro jeden z týmů. Bod je pro oba týmy málo. Real Sociedad měl šanci bodově se přitáhnout na týmy před nimi, to se však nepovedlo. Rayo Vallecano mohlo polézt tabulkou o pár míst nahoru, ale kvůli remíze se to také nedaří. To je ode mě vše a příště u dalšího fotbalového přenosu, na počtenou!
90+7'
90+7'
Dimitrievski i přes zranění vyráží dopředu a hlavičkou dostává míč do bezpečí.
90+6'
Oyarzabal v offsidu.
90+6'
Běží poslední minuta zápasu, kterou dohrávají domácí hráči na půli soupeře.
90+4'
Pacheco vidí žlutou kartu po faulu na de Frutose, který je ošetřován.
90+2'
Baliu nakopl jednoho ze svých hráčů a rozehrávat se bude od branky domácích.
90+2'
Becker byl viditelně držen, ovšem rozehrávat bude Dimitrievski od branky.
90+1'
Dopředu jsou však ještě znovu hosté a připravují si jeden z posledních útoků.
90'
Skvěle vyběhl Dimitrievski, který chytá další centr z nohy hráče Sociedadu.
90'
Chavaría poslal dobrý centr před branku, tam však nikdo z hráčů Vallecana nebyl a hraje tak Sociedad.
89'
Zahrávající hráč však nastřelil jen zeď, ale hosté nadále drží míč.
88'
A teď je pískaný faul Olasagastiho a ze zajímavé pozice bude Rayo zahrávat standardku.
87'
Vhazování pro Rayo kousek od vápna domácích.
86'
Nebezpečný centr však dokázal vyrazit Dimitrievski, který evidentně má problém s kotníkem, protože znatelně kulhá, ale poradil si s centrem.
86'
Sociedad teď bude zahrávat přímý kop ze zajímavé pozice.
85'
Po faulu zezadu vidí Nteka žlutou kartu.
85'
Becker posílá míč na Oyarzabala, centr však k němu nedošel.
84'
A právě Le Normand střídá a Olasagasti naskakuje místo něj na závěrečných vzhruba 10 minut.
83'
Chavariův centr Le Normand tečoval a končí na rohu.
82'
Aramburu přetáhl centr na Oyarzabala a Rayo bude vhazovat.
81'
Centr před bránu od Espina sbírá Remiro a rozehrává dopředu.
80'
Pacheco teď předvedl skvělý obranný zákrok, kterým zabránil de Frutosovi v pokračování akce.
79'
Aut se však nepovedl a rozehrává opět Remiro.
78'
Vhazovat teď budou hráči Raya, kteří se dostali do útoku.
Dimitrievski snad bude v pořádku a pokračuje ve hře.
76'
Dimitrievski si ublížil při odkopu, když nejspíše kopl do země a možná bude muset střídat.
75'
Becker nestihl míč na hrací ploše a rozehrává Dimitrievski od branky.
74'
Lejeune teď vypálil z velké dálky, ovšem branku gólmana remira netrefil.
73'
Rayo teď chvíli drží míč a tlak Sociedadu je tak zažehnán.
71'
Dvojité střídání na straně Raya. Na hřiště přichází Pérez za Camella a De Frutos za Palazóna.
70'
Galán vidí také žlutou kartu po faulu na půlce na jednoho ze záložníků Vallecana.
70'
Becker teď spadl ve vápně, ovšem nepíská se a penalta tak nepřichází.
69'
Dobrý výběh Dimitrievskeho, který hlavičkoval mimo vápno.
69'
Becker hledal teď Oyarzabala před brankou, ovšem Hernández dobře zabránil gólu a přerušil přihrávku na Oyarzabala.
68'
Aktivní Sociedad se dostal k autu nedaleko od vápna soupeře.
67'
Turrientes prošel mezi obránci, zakončil, ale Dimitrievski byl připraven a dobře zakročil proti této střele.
66'
Kombinace domácích, kteří se postupným útokem dostávají dopředu.
64'
Teď můžeme vidět překopávanou brankářů, kteří oba poslali míč dopředu a míč vždy došel jen k tomu druhému.
64'
Becker se hned dostal do šance, ovšem k zakončení ne.
62'
Srojité střídání, na hřiště přichází Oyarzabal, Becker a Gonzalez místo Sadiqa, Silvy a Zubeldii.
60'
Remiro poslal míč dopředu na Braise Méndeze, ten však nestihl míč na hrací ploše a vhazuje Vallecano.
59'
Sadiq teď dobře zasekl a nahrál míč pod sebe, ovšem jeho spoluhráč překopl branku a rozehrává opět Dimitrievski.
58'
Další offside Sadiqa, už čtvrtý v zápase.
57'
Další žlutá karta pro celek z Madridu. Po faulu ji vidí Unai Lopéz.
56'
Ze hřiště odchází zmiňovaný Trejo a nastupuje na hřiště pařížský rodák s kořeny v Africe, a také šikovný útočník Nteka,
55'
Trejo nedokázal zastavit míč na hřišti a přichází střídání.
54'
Pacheco opět nahrává míč brankáři Remirovi a Sociedad pokračuje.
53'
Domácí kombinují i s brankářem a zrovna se neženou dopředu.
52'
Další faul Raya, konkrétně Valentina, který nasadil kosu jednomu z domácích hráčů.
51'
Centr však končí jen u brankáře Dimitrievskeho.
51'
Další přímý kop pro Sociedad, tentokrát z druhé strany.
50'
Po faulu Raya zahrával Sociedad přímý kop. Po této standardce však nic nebylo.
49'
U míče se drží domácí hráči. Dopředu se však zrovna nehrnou.
48'
Další zakončení Unaie Lopéze, která však končí vysoko nad.
47'
Ostrá střela Lopéze byla sražena jedním ze stoperů, ale Rayo začalo velice aktivně.
46'
Začíná druhý poločas a hned z kraje se Vallecano dostalo k autu blízko vápna domácích.
46'
V první půli jsme mohli vidět pouze 2 střely na branku a obě z nohou hráčů domácího týmu. Zápas je jinak celkem nezáživný a plný soubojů a přerušení. Druhá půle začne přibližně za 15 minut.
45+3'
45+2'
Ani z tohoto rohu však nic nebylo a je tu konec první půle.
45+2'
Zubimendi skvěle ze středu zakončil pod břevno, ovšem Dimitrievski dobře vyrazil na roh.
45'
Faul na Sadiqa a Real Sociedad bude rozehrávat nedaleko od půlky.
45'
Teď však přišla střela od střídajícího Braise Mendéze z voleje, ta se však nevlezla mezi tři tyče.
44'
Za celých 43 minut jsme zatím mohli vidět pouze jednu střelu na branku. Zápas zatím zůstává za očekáváním.
43'
Sadiq má na kontě další faul a Vallecano se dostalo k míči.
43'
Aktuálně můžeme pozorovat kombinaci obránců Sociedadu, kteří zatím čekají na nabídku z předních řad.
42'
Dobrý míč na Galána, který však nestihl zastavit hráč Sociedadu na hrací ploše.
41'
Faul na Galána kousek od půlky a hraje opět Real Sociedad.
40'
André Silva se teď ovšem ocitl v dobré palebné pozici, ovšem střela byla zblokována a Sociedad rozehrává aut.
39'
Faul na Palazóna a rozehrávat bude poblíž půlící čáry Rayo.
39'
Pacheco teď dobře uklidil míč hlavou na aut, ze kterého nic nebylo a od branky bude po chybné nahrávce opět rozehrává Remiro od branky.
37'
Galán teď podklouzl a ztratil míč, ale nepískalo se a hraje zase Rayo.
37'
Domácí však hned budou rozehrávat po offfsidu jednoho z hráčů Raya.
36'
Odkop Remira skončil v autu a vhazuje Rayo.
35'
Vidíme teď pasáž, kdy se nic moc neděje a zápas je plný soubojů uprostřed hrací plochy.
34'
Sadiq opět přichycen v offsidu a hraje znova Rayo.
33'
Brzká ztráta míče a Dimitrievski bude rozehrávat od branky.
32'
San Sebastian teď drží míč a dostávají se postupnou kombinací dopředu.
31'
Nedorozumění hráčů Raya a rozehrávat bude od branky Remiro.
30'
Vhazování pro Vallecano v blízkosti pokutového území Basků.
29'
Minutku se teď nehrálo a to se projeví na nastaveném čase na konci poločasu.
28'
Vynucené střídání týmu Real Sociedad po zranění Zacharjana. Nastupuje Brais Méndez.
27'
Nadále však pokračují u míče hosté.
26'
Roh byl rozehrán na krátko, ovšem míč se do vápna nedostal.
26'
Teď Trejo po zblokovaném centru vybojoval rohový kop, který bude rozehrávat Lopéz.
25'
Opět v útoku Vallecano, které kombinuje v blízkosti vápna soupeře.
25'
Ještě doplňuji žlutou kartu pro Balia z 19. minuty, která nebyla španělskou režií ukázána.
24'
Trejo se teď zajímavě uvolnil ve vápně, ovšem k zakončení se nedostal.
23'
Rayo nadále pokračuje u míče, když budou znovu vhazovat.
22'
Sporný aut pro Rayo. Fanouškům se tento verdikt nelíbí.
21'
Palazón dokázal odhlavičkovat a Rayo se ubránilo.
20'
Roh se bude opakovat po nepokojích ve vápně.
20'
První rohový kop, který budou zahrávat hráči baskického celku.
19'
Ve středovém kruhu se teď střetli Baliu a Turrientes a rozhodčí vyhodnotil situaci jako faul albánského hráče týmu z Madridu.
18'
Teď ovšem faul Balia a rozehrává brankář Sociedadu Remiro.
17'
Další vhazování pro Rayo.
17'
Vallecano bude vhazovat v blízkosti vápna soupeře.
16'
Sadiq fauloval Espina a hraje nadále Vallecano.
14'
Teď se však do útoku dostali i domácí. Větší šanci si však nevytvořili a míč je opět v moci Vallecana.
12'
Espino vybojoval aut a Rayo bude nadále pokračovat u míče.
11'
Faul Realu Sociedad na Chavarríu a do útoku jde znovu Rayo Vallecano.
10'
Je tu první zákrok Dimitrievskiho po střele Turrientese, která však nebyla nikterak nebezpečná.
9'
Další útočný faul, tentokrát se provinil Camello, který byl poslán do útoku.
9'
Aktivnější jsou zatím hostující fotbalisté, ovšem nějaký větší nátlak jsme zatím ještě neviděli.
7'
Po útočném faulu při presinku dojel zezadu Trejo Zubimendiho a vidí žlutý kartónek.
6'
Sadiq přichycen v offsidu. Kdyby se nenacházel v offsidové pozici, tak by mohl být nigerijský útočník v zajímavé pozici.
6'
Faul na Baliua a ten si teď po šlapáku na jeho osobu chvíli polěžel.
4'
Offside Andrého Silvy.
4'
Teď však od branky rozehrává brankář Remiro po špatné nahrávce jednoho z hráčů Raya.
3'
Le Normand doběhl kolmici a zahrál do autu, u míče je stále hostující Rayo.
2'
Nadále Rayo drží míč a jeho hráči kombinují v obraně.
2'
Vallecano teď však vhazuje v blízkosti vápna Sociedadu.
1'
U míče začíná Real Sociedad.
1'
Aktéři utkání už přicházejí na trávník a fanoušci San Sebastiianu zpívají hymnu klubu.

Real Sociedad San Sebastian: Remiro – Galan, Pacheco, Le Normand, Zubeldia, Zubimendi – Turrientes, Aramburu, Zacharjan – Sadiq, A. Silva.
Náhradníci: Fraga, Marrero – Becker, U. González, Magunazelaia, P. Marín, Bra. Méndez, Olasagasti, Oyarzabal, Rupérez, Odriozola.
Trenér: L. Alguacil

Rayo Vallecano: Dimitrievski – Balliu, A. Hernández, Lejeune, Espino – Palazón, U. López, Valentín, Chavarría – Camello, Trejo.
Náhradníci: Cárdenas – De Frutos, de Tomás, Falcao, Mumin, Nteka, M. Pascual, K. Pérez, J. Pozo, Rațiu.
Trenér: F. Rodriguez

Rozhodčí: A. Hernandez – D. Rojo, I. López.
V rámci 22. kola španělské La Ligy se od 14:00 utká domácí Real Sociedad s Rayem Vallecano. Real Sociedad se aktuálně nachází na 6. místě španělské La Ligy, Vallecanu patří místo třinácté. Favoritem utkání by měl být Sociedad, který v posledních pěti zápasech prohrál jen s Athleticem Bilbao, Vallecano si za posledních 5 zápasů připsalo pouze 6 bodů. První jejich vzájemné utkání na půdě Vallecana skončilo remízou 2:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.