La Liga - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real : Valencia - 11. listopadu 2023   21:00

Real
3' Carvajal (Kroos) • 43' Vinícius Júnior (Rodrygo) • 50' Vinícius Júnior (Rodrygo) • 51' Rodrygo  • 85' Rodrygo (Fran González)
5:1
(2:0)
Valencia
88' Duro  (H. González)
Real
Lunin – Carvajal (83. Paz), N. Fernández, Alaba, Mendy (72. Fran González) – Valverde (60. Modrić), Camavinga, Kroos – B. Díaz (72. L. Vázquez) – Rodrygo, Vinícius Júnior (83. Joselu).
Piňeiro – G. García.
Valencia
Mamardašvili – Correia (56. Foulquier), Mosquera, Paulista, Gayà (56. Gasiorowski) – F. Pérez (71. H. González), Pepelu (71. Jaremčuk), Guerra, Canós (65. Guillamón) – Di. López, Duro.
Doménech, Rivero – Gozálbez, Özkacar, J. Vázquez.

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 7:26.
Je konec! Real Madrid poráží Valencii vysoko 5:1. Už ve 3. minutě poslal domácí do vedení krásnou ránou Dani Carvajal. Poté hrozili také hosté. Duro z otočky trefil jen Lunina. Za domácí poté Kroos z přímého kopu trefil břevno. Další šanci měl Duro v 16. minutě, ale Lunin opět podržel svůj tým. V závěru poločasu pak po rychlém brejku udeřil Vinícius Júnior. Stejný hráč se trefil i po změně stran. Rodrygo poté navíc přidal po chybě hostů čtvrtou branku. V 85. minutě zdvojnásobil svůj gólový účet i Rodrygo. V závěru se dočkali také hosté, když Luninovi sebral radost z čistého konta Hugo Duro.
90+4'
90+2'
Valencia je v závěru utkání aktivnější a snaží se o kosmetickou úpravu skóre. Real už nechce inkasovat podruhé.
90'
Nacho Fernández si při dalším výpadu soupeře lépe pohlídal náběh střelce Dura a ve skluzu míč odehrál do zámezí.
88'
Valencia právě vstřelila branku! Hosté se nakonec dočkali branky! HUGO DURO po rychlé akci z pravé strany dostal krásný centr do vápna, dostal se před Nacha a pohotovou ránou obral Lunina o čisté konto!
87'
Hosté už by se nejraději viděl v šatně po zápase. Valencii nevyšel ani další pokus o průnikovou přihrávku za obranu Realu Madrid.
85'
Real Madrid právě vstřelil branku! Domácí celek přidává pátou branku! Po další rychlé kombinaci se dostal do pokutového území RODRYGO, který si míč přehodil na levačku a křížnou ránou prostřelil Mamardašviliho!
84'
Valencia se dostala vpřed po levé straně, jenže centr směřující k přední tyči si pohlídal Nacho Fernández.
83'
Střídání v týmu Real Madrid:
ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Joselu,
ze hřiště odchází Dani Carvajal, přichází Nicolás Paz.
81'
Nacho Fernández si výborně pohlídal nákop na polovinu domácího celku a hlavou zahrál do rukavic připraveného Lunina.
80'
Do konce utkání zbývá deset minut a duel se už pouze dohrává. Valencia po změně stran Realu Madrid prakticky neklade odpor.
79'
Modrič z levé strany narýsoval nádherný centr na malé vápno, jenže Rodrygo na míč těsně nedosáhl. Domácí si utkání užívají.
78'
Lucas Vázquez si míč skvěle zasekl na pravé straně a soupeř jej stáhl k zemi. Real Madrid tak může pokračovat v kombinaci.
77'
Dani Carvajal se skvěle vrátil s rozběhnutým soupeřem a čistým skluzem vybojoval pro Real Madrid dokonce odkop od branky.
76'
Kroos krásně našel v pokutovém území Rodryga, jenže ten byl v ofsajdu.
75'
Lunin zrychlil rozehrávku Realu Madrid výhozem na levou stranu hřiště. Jeho pobídku ale defenziva Valencie dokázala zbrzdit.
74'
Vinícius Júnior střelou zpoza vápna útočil na hattrick, ale Mamardašvili byl na zemi včas a dokázal míč udržet v rukavicích.
73'
Jaremčuk dostal přihrávku na hrot, jenže byl sám proti přesile zadáků Realu Madrid. Hosté získali pouze vhazování poblíž velkého vápna.
72'
ze hřiště odchází Brahim Díaz, přichází Lucas Vázquez,
ze hřiště odchází Ferland Mendy, přichází Fran González.
71'
Střídání v týmu Valencia CF:
ze hřiště odchází Francisco Pérez, přichází Hugo González,
ze hřiště odchází Pepelu, přichází Roman Jaremčuk.
70'
Yarek Gasiorowski podle domácích fotbalistů zahrál rukou, nicméně sudí penaltu neodpískal.
69'
Žlutá karta pro tým Valencia CF (Gabriel Paulista).
68'
Dani Carvajal si nepotykal se zpracováním a míč mu utekl do zámezí. Krajní zadák Realu Madrid si následně hlasitě ulevil.
67'
Hugo Guillamón poslal nákop na levou stranu, jenže Valencia celou akci opět zbdrzila. Defenziva Realu Madrid se stačila srovnat do bloku.
66'
Giorgi Mamardašvili pokazil odkop z vlastního vápna a daroval Realu Madrid vhazování. Ani domácí se už nikam neženou.
65'
ze hřiště odchází Sergi Canós, přichází Hugo Guillamón.
64'
Mendy opět vystihl přihrávku za obranu Realu a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Na polovině soupeře byl navíc faulován Díaz.
63'
Žlutá karta pro tým Real Madrid (Eduardo Camavinga).
62'
Vinícius Júnior mohl dovršit hattrick, jenže opět si nepohlídal své postavení. Ofsajd.
61'
Ferland Mendy si skvěle pokryl přihrávku na pravé straně a pustil míč do zámezí. Rozehrávat se bude od svatyně domácího celku.
60'
ze hřiště odchází Federico Valverde, přichází Luka Modrić.
59'
Toni Kroos prošel na polovinu soupeře, kde si skvěle pohrál s obránce a rozehrál do středu na Camavingu. Real si duel užívá.
58'
Valencia má obrovské problémy s přechodem na polovinu Realu Madrid. Domácí fotbalisté jsou prakticky všude o krok dříve.
57'
Žlutá karta pro tým Valencia CF (Dimitri Foulquier).
56'
ze hřiště odchází José Gayà, přichází Yarek Gasiorowski,
ze hřiště odchází Thierry Correia, přichází Dimitri Foulquier.
55'
Domácí kouč už poslal na rozcvičku Luku Modriče, což zaplněný stadion ocenil hlasitou odezvou.
54'
Brahim Díaz dostal přihrávku za obranu, jenže pokus o centr na dobíhajícího Rodryga stáhl Mamardašvili do rukavic.
53'
Na stadionu rázem panuje vynikající atmosféra. Real dnes odčiňuje nedělní bezbrankovou remízu s Vallecanem.
51'
Real Madrid právě vstřelil branku! Real koncertuje a vede už o čtyři branky! Po obrovské chybě hostujícího celku v zadních řadách se k míči dostal RODRYGO, který měl moře času a obstřelem rozvlnil síť!
50'
Real Madrid právě vstřelil branku! Real vede už o tři branky! Po rychlém přechodu do útoku se do míče položil VINÍCIUS JÚNIOR, který prudkou ránou umístil míč nechytatelně k tyči a přidal svůj druhý zásah!
49'
Hosté se vydali vpřed, jenže vynikající centr z pravé strany odvrátil mimo nebezpečnou oblast Nacho Fernández.
48'
Mendy operoval s míčem na levé straně hrací plochy, jenže nikdo v bílém mu nepřišel pomoci. Real tak získal pouze vhazování.
47'
Thierry Correia nakopl míč na polovinu Realu Madrid, jenže tam v souboji uspěl Eduardo Camavinga. Domácí celek se ihned tlačí vpřed.
46'
Domácí celek obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Ani jeden z trenérů během poločasové přestávky nestřídal.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být spokojenější domácí Real. Už ve 3. minutě poslal domácí do vedení krásnou ránou Dani Carvajal. Poté hrozili také hosté. Duro z otočky trefil jen Lunina. Za domácí poté Kroos z přímého kopu trefil břevno. Další šanci měl Duro v 16. minutě, ale Lunin opět podržel svůj tým. V závěru poločasu pak po rychlém brejku udeřil Vinícius Júnior.
45+4'
45+3'
Rodrygo tentokrát pro změnu fauloval soupeře v blízkosti středového kruhu. Sudí jeho prohřešek dobře viděl a odpískal faul.
45+2'
Domácí celek měl k dispozici další přímý kop. Tentokrát zakončoval Rodrygo, jenže jeho pokus skončil vedle levé tyče.
45'
Real se snaží dohrát první poločas s míčem na kopačkách. Nacho hledal Camavingu, jenže ten při převzetí míče podklouzl.
43'
Real Madrid právě vstřelil branku! Real naopak zahozenou možnost Valencie okamžitě trestá! Domácí zaútočili do otevřené obrany. Na centr z pravé strany si naběhl VINÍCIUS JÚNIOR, který v pádu dopravil míč do sítě!
42'
Hugo Duro měl na hlavě vyrovnání! Hostující útočník se dostal k centru z levé strany, jenže z výborné pozice míč vůbec netrefil!
41'
Valencia se dostala do pokutového území a bojovník José Gayà získal pro svůj celek rohový kop.
39'
Hra je znovu přerušena! Na trávníku po další akci zůstává ležet Federico Valverde, který v týdnu prodloužil s Realem smlouvu.
38'
Alaba diriguje rozehrávku Realu Madrid na vlastní polovině. Domácí číhají na možnost k rychlému brejku.
37'
Lunin rozhodně nespěchal s rozehrávkou od domácí svatyně. Real se v závěru prvního poločasu nikam nežene a raději drží míč na kopačkách.
36'
Real Madrid zahrával další přímý kop. Toni Kroos odcentroval na malé vápno, kde číhal hostující brankář Mamardašvili.
35'
Žlutá karta pro tým Valencia CF (Pepelu).
35'
Rodrygo se chtěl uvolnit kolem obránce v pokutovém území, jenže Gaya trefil míč čistým způsobem a nedovolil domácí hvězdě zakončit.
34'
Rodrygo číhal na vysokou přihrávku, ale Gaya skvěle vystoupil a hlavou prodloužil míč mimo hrací plochu.
33'
Ferland Mendy zápasnickým chvatem poslal k zemi rozběhnutého soupeře a nabídl Valencii rozehrávku přímého kopu poblíž rohového praporku.
32'
Další ofsajd na straně Realu Madrid. Své postavení si po dalším nákopu za obranu hostujícího celku nepohlídal Rodrygo.
31'
Domácí stopeři uklidňují rozehrávku na vlastní polovině. Nikdo v oranžovém dresu rozehrávku soupeře nenapadá zrovna extra vysoko.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme parádní utkání. Domácí celek se baví fotbalem, ale i Valencia se dostává do šancí.
29'
Vinícius se dostal do zakončení, jenže vzrušení před brankou Valencie bylo zbytečné, neboť brazilský šikula si nepohlídal ofsajd.
28'
Valencia se drala do pokutového území z pravé strany, ale opět si domácí stopeři ve vzdušných soubojích věděli rady.
27'
Hosté se drali do otevřené defenzivy Realu Madrid, nicméně centr z pravého křídla skončil na noze připraveného Nacha Fernándeze.
26'
Hostující brankář je zpátky na nohou a podle všeho bude schopen pokračovat ve hře. Nákopem jen odevzdal míč Realu Madrid.
25'
Giorgi Mamardašvili má zdravotní problémy. Hostující brankář ukazuje, že jej trápí třísla.
24'
Rodrygo je v úvodních minutách hodně aktivní. Brazilec se opět tlačil vpřed, jenže byl faulován. Domácí budou pokračovat v kombinaci.
23'
Vinícius v pádu přihrál pod sebe, kde rovněž v pádu zakončoval Rodrygo, jehož rána prosvištěla kolem vzdálenější tyčky.
22'
Stopeři Valencie se snaží kombinovat na polovině hřiště, nicméně hosté se jen těžko dostávají na do blízkosti velkého vápna. Real se výborně přesouvá.
21'
Vinícius Júnior opět kouzlil na levém křídle, jenže obránce se tentokrát naznačením nenechal rozhodit a vypíchl míč do zámezí.
20'
Nacho Fernández si zkušeně pohlídal nákop na hranici velkého vápna, otočil směr hry a pohrál si s Durem.
19'
Rodrygo byl faulován při přechodu vpřed, nicméně sudí i tento zákrok ponechal bez karetního trestu.
18'
Domácí fanoušci doprovázejí hostující kombinaci pískotem. Valencia v úvodu ukazuje, že umí hrát i směrem dopředu.
17'
Na opačné straně utekl po levém křídle Vinícius Júnior, který vlétl až do vápna, připravil si míč ke střele, ale s tečí obránce těsně minul branku!
16'
Hugo Duro zahodil druhou obrovskou šanci! Po nádherné kolmici šel sám na Lunina, ale ukrajinský gólman znovu vytáhl fantastický zákrok!
15'
Díaz dostal přihrávku na levou stranu, jenže si jej předkopl daleko před sebe a Correia balón nekompromisně napálil vysoko na tribunu.
14'
Po delší době se Valencia usadila na polovině Realu Madrid, nicméně kombinace hostujícího celku se zatím odehrává daleko od pokutového území.
13'
Real tentokrát rozehrál do kombinace. Ke střele se dostal Camavinga, jehoř ránu zablokoval hned první fotbalista v reflexním dresu Valencie.
12'
Camavinga byl podruhé v utkání faulován poblíž velkého vápna a domácí celek bude zahrávat další přímý kop z nebezpečné pozice.
11'
Mohlo být vyrovnáno! Hugo Duro se skvěle otočil ve vápně a střelou z malého vápna trefil domácího brankáře Lunina!
10'
Toni Kroos aktivitou vybojoval míč na polovině Valencie, ale následnou kolmicí odevzdal balón hostujícímu brankáři.
9'
Real měl k dispozici pro změnu rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde se Valencia dokázala ubránit.
8'
Real znovu zahrával přímý kop z vynikající pozice poblíž velkého vápna. Tentokrát zakončoval Toni Kroos, jehož krásná rána přes zeď trefila břevno!
7'
Real skvěle napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. K míči se sice na chvíli probil Díaz, jenže právě od něj se balón odrazil do autu.
6'
Real měl k dispozici přímý kop z vynikající pozice. Do míče se nakonec opřel David Alaba, jehož rána levou nohou prolétla vedle branky.
5'
Domácí skvěle vstoupili do utkání a otupili aktivitu Valencie z úvodních minut. Domácí celek znovu útočil po pravé straně, ale tentokrát si Carvajal musel pomoci míčem zpět.
3'
Real Madrid právě vstřelil branku! Real Madrid se hned v úvodu dnešního souboje dostává do vedení! DANI CARVAJAL se svou slabší levou nohou opřel do míče zpoza vápna a jeho skákavá rána skončila v dolním rohu!
3'
Camavinga se skvěle otočil ve středovém kruhu a roztáhl hru na pravou stranu hřiště. Domácí celek uklidňuje rozehrávku v zadních řadách.
2'
Hosté se v úvodu utkání usadili na polovině Realu Madrid. Centr z pravé strany směřoval na Dura, ale ten se nechal odstavit od míče.
1'
Hostující Valencia obstarala výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Valencia bude chtít Real pořádně potrápit a přiblížit se pohárovým pozicím.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí budou hrát v bílém, zatímco Valencia oblékne červené dresy.

Real Madrid: Lunin – Carvajal, N. Fernández, Alaba, Mendy – Valverde, Camavinga, Kroos – B. Díaz – Rodrygo, Vinícius Júnior.
Náhradníci: Fran González, Piňeiro – Joselu, G. García, Modrić, Paz, L. Vázquez.

Valencia CF: Mamardašvili – Correia, Mosquera, Paulista, Gayà – F. Pérez, Pepelu, Guerra, Canós – Di. López, Duro.
Náhradníci: Doménech, Rivero – Foulquier, Gasiorowski, Guillamón, H. González, Gozálbez, Özkacar, J. Vázquez, Jaremčuk.
Real Madrid

Domácí Real Madrid už tradičně bojuje o zisk španělského titulu. Po dvanácti kolech má Real na kontě dvacet devět bodů, což zatím stačí na druhé místo. Na čele se totiž drží Girona, která má o dva body více. Real zbytečně ztratil body za remízu na půdě Sevilly a za domácí dělbu bodu s Vallecanem. V týdnu si ale v Lize mistrů s chutí zastřílel, když doma přehrál Bragu 3:0.
Valencia CF

Hostující Valencia letos prožívá slušnou sezónu. Po letech trápení se celek z oblíbené turistické destinace dere zpět mezi španělskou elitu. Po dvanácti kolech má Valencia na kontě osmnáct bodů a drží osmou příčku. Na pohárové pozice ztrácí jen dva body. V posledních čtyřech duelech navíc neprohrála. Naposledy doma porazila Granadu. Valencia se navíc pyšní vynikající defenzivou. Dosud inkasovala jen 13 branek.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání španělské LaLigy mezi Realem Madrid a Valencií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.