To je z mé strany vše, přeji hezký večer.
Je dobojováno. Sledovali jsme parádní zápas, který nabídl snad všechno. Bayern se dostal brzy do vedení 2:0, ale City pak zabralo a z minima vytěžilo maximum. Celek z Manchesteru nakonec v Allianz Areně vyhrál 3:2! Bayern tak v Lize mistrů prohrál po deseti zápasech a skončila tato neuvěřitelná série. I tak ale celek z Mnichova vyhrál svojí skupinu a postupuje z prvního místa. City jde do další fáze z druhé pozice.
90+2
Ale Martínez fauloval a k míči se tak dostali hostující borci.
90+2
Rohový kop pro Bayern!
90+2
Domácí se ještě snaží, ale dnes to zřejmě nevyjde a Bayern po dlouhé době prohraje.
90+1
Na druhé straně byl v ofsajdu Negredo.
90
Další akce Bayernu skončila ofsajdem, tentokrát v něm byl Dante.
90
Ale ani z tohoto centru nic nebylo. Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Rohový kop pro domácí.
88
City střídá. Odešel Džeko a zahraje si Rodwell.
87
Další nadějnou akci domácích zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
86
Ribéry se dostal do vápna City, přihrával před branku, ale nic z toho nebylo. Nakonec se od něj míč odrazil do zámezí a rozehrávat bude od své branky Hart.
85
Ribéry upadl ve vápně City, ale rozhodčí zůstal v klidu a hra pokračuje.
84
Domácím se vůbec, ale vůbec nedaří. Tentokrát celou akci Bayernu zastavila hodně nepřesná přihrávka na Riberýho.
83
Žlutou kartu uviděl hostující Zabaleta.
82
Do zakončení se dostal domácí Shaqiri, ale Hart byl pozorný a se střelou si poradil.
81
Držení míče: 56% – 44%.
80
Hosté podnikli další rychlý brejk, který málem skončil gólem. V obrovské šanci se objevil Negredo, ale toho parádně vychytal Manuel Neuer, který podržel domácí celek!
80
Stále se hraje na polovině hostujícího celku, ale daleko od branky, kterou střeží Hart.
79
Bayern má obrovský tlak a jde za vyrovnáním, ale City zatím odolává a stále drží cenné vedení.
78
Žlutou kartu uviděl hostující Fernandinho.
77
Tentokrát vše skončilo útočným faulem a hostující hráči s rozehrávkou samozřejmě vůbec nepospíchají.
77
Následuje další rohový kop pro domácí.
76
Další rohový kop pro mnichovský celek.
76
Míč poslal do vápna City Kroos, ale žádného svého spoluhráče nenašel.
75
Aktivní Franck Ribéry vybojoval rohový kop.
74
Manchester City střídá. Odešel Silva a zahraje si Negredo.
73
Ale ani z tohoto rohu domácí borci nic nevytěžili a stále tedy prohrávají o jednu branku.
72
Rohový kop pro Bayern.
71
Na trávníku se přiostřilo a k vidění nyní bylo několik faulů. Rozhodčí musel hráče uklidňovat, zatím bez karet.
70
Je před námi posledních dvacet minut. Už nyní je jasné, že konec zápasu bude ještě hodně zajímavý, protože Bayern se stále tlačí dopředu.
69
Domácím se ale v této fázi zápasu vůbec nedaří. City se v pohodě brání a drží cenné vedení.
68
Domácí střídají. Odešel Mandžukić a zahraje si Shaqiri.
67
Mnichovský celek přidal a je znát. Opět se hraje pouze na polovině Manchesteru, který je ale nyní na koni. Uvidíme, zda dokáže Bayern zabrat a s nepříznivým výsledkem něco udělat.
65
Do zakončení se nyní dostal Dante, ale branku City netrefil.
64
Domácí se usadili na polovině Manchesteru a snaží se něco vymyslet.
63
Manchester City právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné, po bleskové akci jde totiž Manchester do vedení! Jesús Navas přihrál do vápna Bayernu, tam si skvěle naběhl JAMES MILNER, který otáčí vývoj tohoto zápasu!
62
Domácí po vyrovnání přidali a stále se hraje na polovině celku z Manchesteru.
60
Domácí se okamžitě vydali dopředu a celou akci zakončil Kroos, ale jeho rána nebyla přesná a Hart nemusel zasahovat.
59
Po faulu na Milnera nařídil rozhodčí pokutový kop. K míči se postavil ALEKSANDAR KOLAROV, který překonal Neuera a vyrovnal!
58
Ale pozor, Dante fauloval a je z toho pokutový kop pro City!
58
A další ofsajd. Tentokrát v něm byl domácí Müller.
57
Dopředu se hnal hostující Milner, ale byl zastaven pomezním rozhodčím, ofsajd.
56
Bayern střídá. Dohrál Mario Götze a zahraje si Martínez.
55
Nakonec se hostující hráči vydali dopředu, ale o míč rychle přišli. Domácí šli do brejku, ale ten skončil nepřesnou přihrávkou.
54
Hosté v klidu kombinují a nikam zatím nepospíchají. Uvidíme, co City vymyslí.
53
Uzdravený Silva dnes hraje opravdu velmi dobře. I tentokrát rozjel slibnou akci, kterou ale na poslední chvíli přerušil Boateng.
52
Hbitý Silva našel ve vápně Džeka, ale jeho střelu parádně zneškodnil Neuer!
51
Tentokrát rohový kop rozehrál Franck Ribéry, ale ani jeho centr nebyl přesný.
50
Po další akci vybojoval mnichovský celek rohový kop.
49
Vzápětí se Dante neprosadil a rozehrávat bude od své branky Hart.
48
Na druhé straně se výborným obranným zákrokem prezentoval Zabaleta, který zastavil slibnou šanci domácích.
47
City to zkusilo po pravé straně, ale tam skvěle zasáhl Alaba, který míč vybojoval.
46
První akce domácích ve druhém poločase skončila ofsajdem, ve kterém byl Thomas Müller.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhý poločas.
Hráči obou celků se vrací na trávník. Utkání bude pokračovat za malý okamžik.

Žluté karty: 1:2
První poločas je za námi. Sledujeme parádní utkání, které už přineslo tři branky. Do zápasu vstoupil skvěle Bayern, který už ve 12. minutě vedl 2:0. City ale pak zabralo a dokázalo snížit, když se ve 28. minutě prosadil Silva. Mnichovský celek tedy vede 2:1 a druhý poločas slibuje zajímavou podívanou.
45+2
Ale nyní vše skončilo útočným faulem a první poločas končí.
45+2
Tak ještě jeden rohový kop pro Bayern.
45+1
City se ale tentokrát v pohodě ubránilo a v prvním poločase se už zřejmě nic nestane.
45
Rohový kop pro domácí tým.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Další žlutou kartu uviděl hostující Milner.
43
Ribéry našel fantastickou přihrávkou Götzeho, který se zjevil sám na malém vápně, ale skvěle zasáhl Hart, který míč vyrazil!
42
Další žlutá karta, tentokrát ji uviděl za faul na Danteho Džeko.
41
První žlutou kartu v tomto utkání uviděl domácí Dante,
40
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek. Uvidíme, zda se ještě dočkáme něčeho zajímavého.
39
Nakonec to hosté zkusili dlouhým nákopem, ale míč v pohodě sebrali domácí zadáci.
38
City v klidu kombinuje na své polovině a nikam nepospíchá.
37
Mandžukić si v souboji pomohl faulem. Sice se hodně rozčiloval, ale nepomohlo mu to.
37
Domácí poslali do vápna City dva centry, ale ani jeden se neujal.
36
Po další akci je tu rohový kop pro Bayern.
35
Ribéry to vzal na sebe a zkoušel to po levé straně, ale neprosadil se. Domácí ale zůstávají u kulatého nesmyslu.
34
City to zkusilo dlouhým nákopem, ale Džeko byl v ofsajdu a hosté tedy o míč přišli.
33
Boateng si v souboji se Silvou pomohl rukou a u míče jsou hráči Manchesteru.
32
Hosté z Manchesteru jsou nyní aktivnější, ale domácí stále výborně napadají a City s tím má velké problémy.
31
Mandžukić si naběhl do vápna, zpracoval si míč, ale zpětnou přihrávku nezvládl a akce mnichovského celku tedy skončila.
30
Je za námi úvodních třicet minutek. Viděli jsme tři branky a sledujeme velmi zajímavý zápas.
29
Hned po další akci hostů pálil Jesús Navas, ale jeho rána nebyla přesná a Neuer nemusel zasahovat.
28
A pozor, celek z Manchesteru snižuje! Po přetaženém centru vrátil míč na malé vápno Milner, tam si naběhl navrátilec DAVID SILVA, který hlavou překonal Neuera!
27
Hosté se dostali až do vápna domácích, ale nakonec celou akci překombinovali a k ničemu se nedostali.
26
Z dálky to nyní zkusil hostující Fernandinho, ale jeho rána nebyla přesná a míč skončil nad brankou Bayernu.
25
24
Nakonec domácí vybojovali rohový kop.
24
Bayern je u míče snaží se zklidnit hru. Domácí opět kombinují a tlačí se před branku City.
23
Nyní je k vidění mnoho nepřesností a hraje se převážně uprostřed hřiště.
22
Hosté to zkusili po pravé straně, ale ani to k ničemu nevedlo. Bayern nyní opět v klidu kombinuje na své polovině.
21
Po chybě v rozehrávce napřáhl z dobrých dvaceti metrů Kroos, ale s jeho přízemní střelou si Hart v pohodě poradil.
20
A následná akce mnichovského celku skončila nepřesnou přihrávkou. Míč doputoval až k Hartovi, který s rozehrávkou příliš nepospíchá.
19
Po rohu se dostal ke střele Franck Ribéry, ale pouze trefil Lescotta.
18
Nakonec Bayern vybojoval rohový kop.
18
Až nyní se City vydalo dopředu, ale domácí zadáci míč rychle získali a zakládají další útočnou akci.
17
Hra se malinko vyrovnala. Hostům se nyní daří držet míč, ale zatím se do žádné větší šance nedostali.
16
Ke střele se nyní dostal hostující Milner, ale Neuer byl na svém místě a s tímto pokusem si v pohodě poradil.
16
A hosté nakonec opravdu střídají. Odešel Richards a zahraje si Zabaleta.
15
Po dalším centru z levé strany se k hlavičce dostával aktivní Thomas Müller, ale nakonec se k míči nedostal.
14
Nyní se City dostalo do vápna domácích, ale tam skvěle zasáhl Dante, který míč odkopl.
13
Hostům se vůbec nedaří a vypadá to, že budou střídat. Uvidíme.
12
Bayern právě vstřelil branku!
A je to 2:0 pro domácí! Po rohovém kopu se míč odrazil na malé vápno, kde byl MARIO GOTZE, který s přehledem překonal bezmocného Harta!
12
Po dalším centru do vápna hostů se k míči dostal Franck Ribéry, ale z úhlu poslal kulatý nesmysl pouze do tyče!
11
City se vydalo dopředu, ale nic nevymyslelo a u míče jsou opět domácí fotbalisté, kteří zatím výborně napadají.
10
Po Ribéryho centru hlavičkoval z hranice penalty Dante, ale Hart byl pozorný a s tímto pokusem si poradil.
9
Velký pozor si hráči City dávají hlavně na Ribéryho, které neustále zdvojují.
8
Jenže hostům z Anglie se nedaří držet míč na svých kopačkách. Domácí i tentokrát kulatý nesmysl bleskově vybojovali a opět kombinují, zatím pouze na své polovině.
7
Mandžukić se dral do vápna City, ale nakonec byl zdvojen a o kulatý nesmysl přišel.
6
Mnichovští fotbalisté se opět rychle dostali k míči a rozjeli přihrávkový kolotoč.
5
A domácí celek jde po další akci do vedení. Na dlouhý míč do vápna si naběhl THOMAS MULLER, který si kulatý nesmysl parádně zpracoval a pohotově překonal Harta!
4
Domácí fotbalisté jsou stále u kulatého nesmyslu a kombinují. Sledujeme typickou hru bavorského celku.
3
Ribéry to udělal parádně. Obehrál dva protihráče a přihrál do vápna, ale tam zasáhli hostující zadáci.
3
Po velké chybě hostujících zadáků je tu rohový kop pro domácí.
2
Ribéry poslal míč do vápna City, ale tam ve vzduchu kraloval Richards.
2
Domácí fotbalisté stále kombinují, ale daleko od branky City.
1
Ale první dlouhý nákop hostujících hráčů byl nepřesný a u míče jsou domácí fotbalisté.
1
Úvodní výkop obstarali fotbalisté z Anglie.
1
Vše je připraveno, jdeme na to...
Znělka Liga mistrů je za námi. Utkání začne za malý okamžik.
Hráči obou celků přicházejí na trávník.

Bayern München: Neuer – Lahm (C), J. Boateng, Dante, Alaba – T. Müller, Götze, Alcântara, Kroos, Ribéry – Mandžukić.
Náhradníci: Starke – van Buyten, Martínez, Rafinha, Contento, Shaqiri, C. Pizarro.

Manchester City: Hart – Richards, Demichelis, Lescott, Kolarov (C) – Navas, García, Silva, Fernandinho, Milner – Džeko.
Náhradníci: Pantilimon – Kompany, Zabaleta, Boyata, Rodwell, Negredo, Agüero.

Rozhodčí: D. Fernández – Calvo, J. Fernández.
Absence:

Mnichovskému celku bude určitě chybět zraněný Arjen Robben, který si už v tomto roce nezahraje. Do zápasu by naopak mohl naskočit Philipp Lahm, ale o tom se rozhodne několik hodin před zápasem. Chybět ale určitě budou Holger Badstuber a Bastian Schweinsteiger.

Manchester City se bude muset s největší pravděpodobností obejít dnes bez Stevana Jovetiče, Matiji Nastašiče a chybět bude i Yaya Touré, který pyká za žluté karty.
Trenéři před zápasem:

Pep Guardiola (Bayern): "O víkendu jsme vyhráli 7:0, a to se samozřejmě hned lépe regeneruje. Máme několik zraněných hráčů, ale tento duel bere naprosto vážně. Chceme vyhrát, prodloužit náš rekord a skončit na prvním místě ve skupině. S tímto cílem jdeme do zápasu."

Manuel Pellegrini (City): "Od zápasu, kdy jsme si zajistili postup do další fáze, je u nás na prvním místě Premier League. To ale v žádném případě neznamená, že v Mnichově nastoupíme s náhradníky. Hráči, kteří budou hrát s Bayernem, se mohou představit i ve víkendovém utkání s Arsenalem."
Manchester City

Ani celek z Manchesteru si v Lize mistrů nevede vůbec špatně a dnes tedy bude bojovat o první místo ve skupině, ale nutno dodat, že k němu má podstatně blíže mnichovský celek, ale nepředbíhejme.

City hrálo v prvním utkání v Plzni a po zlepšeném výkonu ve druhém poločase vyhrálo 3:0. Pak hostilo City Bayern a prohrálo 1:3. V dalším duelu zajížděl celek z Manchesteru do Ruska, kde vyzrál na CSKA, které porazil 2:1. Pak City hostilo CSKA a vyhrálo 5:2. V zatím posledním duelu hrála v Manchesteru Plzeň a City vyhráli 4:2.

strom
Bayern München

Mnichovský celek v loňské sezoně Ligu mistrů vyhrál a i letos předvádí skvělé výkony. Nedávno překonal Bayern rekord Barcelony, protože v Lize mistrů vyhrál už deset zápasů v řadě!

Ve skupině D zatím celek z Německa jasně dominuje. V prvním utkání porazil Bayern moskevské CSKA 3:0. Poté zajížděl do Anglie, kde narazil na Manchester City. I tento duel svěřenci Pepa Guardioly zvládli a vyhráli 3:1. Pak hostil v Allianz Areně Viktorii Plzeň, kterou rozstřílel 5:0. Odvetu v Čechách také mnichovský celek zvládl a vyhrál 1:0. Bayern zvládl i těžký zápas v Rusku, kde nakonec porazil moskevské CSKA 3:1.

Mnichovský celek má tedy na svém kontě plný počet patnácti bodů a k postupu z prvního místa mu dnes může stačit i prohra, ale s tím určitě Bayern nekalkuluje.

strom
Skupina D

Do další fáze této skupiny postupují první dva celky. Tým na třetím místě si na jaře zahraje Evropskou ligu.

Tabulka:
1. Bayern 15:2 15 bodů – postup
2. City 15:8 12 bodů – postup
----------------------------------
3. CSKA 7:15 3 body – EL
4. Plzeň 4:16 0 bodů
Zdravím všechny příznivce kopané. Prestižní Liga mistrů má na programu poslední zápasy základních skupin a my budeme sledovat zajímavý duel mezi mnichovským Bayernem a Manchesterem City. Zápas to bude pikantní, protože se hraje o první místo ve skupině.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.