Zákroky brankáře Costela Pantilimona (MAC) – 4.
Zákroky brankáře Igora Akinfejeva (CSK) – 4.
90+2
Manchester City právě vstřelil branku!
Což se mu sice nepovedlo, ale přesto dokázal Agüero vybojovat míč pro Milnera, ten centruje do vápna z levé strany, kde si naskakuje ÁLVARO NEGREDO, jehož hlavička končí v síti. Co se nepovedlo Agüerovi, dokázal jeho kolega Negredo – hattrick!
90+2
Probíhají poslední vteřiny dnešního utkání, ještě mohl Agüero završit svůj hattrick.
90+1
Hosté zkouší rychlý protiútok do rozevřené obrany City, ale vše končí odmávaným a odpískaným ofsajdem a v něm Wernbloom.
90+1
Kolarov si to namířil po levé straně do vápna CSKA, odkud střílí, Akinfejev vyráží.
90+1
Dvě minuty se sudí Velasco rozhodl nastavit nad rámec základní hrací doby.
90
Další rohový kop rozehraný "na krátko" a další ztráta míče pro City.
90
Jesús Navas rozehraje rohový kop z levé strany, v právě začínající devadesáté minutě.
89
Nakonec ještě rohový kop, který pro City vybojoval Milner.
89
Tempo utkání je již spíše tréninkové, o výsledku utkání je již rozhodnuto, stejně jako o vítězi a poraženém.
88
Ten nakonec Akinfejev odkopává až ke svému brankářskému protějšku, Costelu Pantilimonovi v brance City.
87
Autové vhazování City na polovině soupeře. Míč získává Agüero, ovšem v přesile s obránci CSKA ztrácí míč.
86
Na konci celé akce je střela Elma, který posílá křižnou střelu ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů, míč končí daleko vedle branky City.
85
Poslední pětiminutovka dnešního utkání, Agüero fauluje Nababkina, hosté rozehrávají na polovině City.
84
Doumbia v ofsajdu, útočné snažení hostů končí.
83
Akinfejev vyboxovává míč mimo pokutové území CSKA.
83
Pátý rohový kop pro Manchester CIty, z levé strany rozehrává Jesús Navas.
83
Nababkin odebírá v poslední chvíli míč Negredovi, který se vřítil do vápna z levé strany.
82
"Malá domů" v podání domácího týmu, Pantilimon rozehrává v pozici falešného libera.
81
Jenže centr z levé strany odhlavičkovává ve vápně CSKA A. Berezuckij.
81
Zuber chybuje ve středu hřiště, Zabaleta získává míč a domácí mohou zaútočit.
80
Nasazení fotbalistů City již v závěrečné desetiminutovce není nijak závratné, domácí předvádí takový udržovací výkon, hlavně se zbytečně nezranit.
79
Oba týmy již nemohou střídat, vyčerpány byly všechny možnosti střídání.
79
Následný rohový kop domácích, z pravé strany, odhlavičkovává Elm.
78
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Kejsuke Honda, přichází Vitinho.
78
Agüero "procedil" míč před branku CSKA, tam Negredo zakončuje uvnitř malého vápna, ale Akinfejev vytěsňuje mimo a bude z toho rohový kop pro City.
77
Nasri odcházel ze hřiště za potlesku zaplněných tribun, není divu, dnes předvedl výtečný výkon, "okořeněný" dvěma pěknými přihrávkami na gól.
76
Nakopávanou přerušuje střídání, hřiště opouští Nasri, kterého nahradí Jesús Navas.
76
Nakonec míč končí u obránce Ignaševiče, který si hlavu neláme, nakopává dopředu, tam bránící protihráč také odkopává.
75
CSKA s míčem na polovině Manchesteru, ale postupně se hráči v červeném dostávají až na půlící čáru.
74
Touré nakopává dopředu, k míči se dostává Negredovi, který si zpracovává špičkou kopačky míč, přenáší na pravou nohu, pálí z voleje, parádní střela, bohužel pro City, míč míří pouze nad branku.
72
Dnes jsme tak sledovali již druhý pokutový kop, proč ne? Obě situace byly penaltové, není se čeho bát.
71
CSKA právě vstřelilo branku!
Přízemní střela k levé tyči, Pantilimon se pohnul na druhou stranu, není co řešit, SEYDOU DOUMBIA snižuje z pokutového kopu na 2:4 z pohledu CSKA.
71
Míč si bere právě faulovaný Doumbia.
70
Ano, možná dočkáme, po faulu Clichyho, který stáhl k zemi pronikajícího Doumbiu z pravé strany, budou hosté mít pokutový kop!
70
Posledních dvacet minut nás dělí od závěrečného hvizdu sudího Velasca, dočkáme se ještě nějakého gólu?
69
Nasri pokazil finální přihrávku před pokutovým územím CSKA, velká škoda pro domácí!
69
Negredo získává míč, spěchá po levé straně směrem k brance, ale nepřešel před Nababkina.
68
Negredo nedovoleně atakuje Tošiće na vlastní polovině, v blízkosti středového kruhu, hosté rozehrávají.
68
Manchester nyní v posledních minutách jako by vyklidil střed hřiště a nechává svého soupeře více hrát.
67
Zuber se odhodlal ke střele, jeho pokus z nějakých pětadvaceti metrů v pohodě chytá Pantilimon.
66
Přes sedm kilometrů naběhal v dnešním utkání Silva, přesněji sedm kilometrů a dvěstěpadesát metrů.
66
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází David Silva, přichází Aleksandar Kolarov.
65
Míč z volného kopu končí v náruči Pantilimona, nyní přijde na řadu avizované střídání v sestavě City.
64
Mezitím lavička City připravuje střídání, ovšem to bude až po volném kopu CSKA.
64
Demichelis fauluje Tošiće, hosté mají k dispozici volný kop ze vzdálenosti necelých třiceti metrů.
62
Jenže na polovině Manchesteru ztrácí Honda míč. Japonský legionář v sestavě CSKA dnes nemá patřičnou podporu jak ze zálohy, tak z obrany.
61
Negredo se opřel do míče na levé straně, prudký centr ve vápně nikdo nezasáhl, hosté mohou přejít do útoku.
61
Silva faulován Wernbloomem na polovině CSKA, Touré bleskově rozehrává.
60
Je za námi hodina hry, domácí dnešní zápas jednoznačně ovládají a CSKA má pozici hodně stíženou, zvlášť za stavu 1:4.
59
Clichy vhazuje na polovině CSKA, z levé strany, míč směřuje do pokutového území, kde však Nasri míč ztrácí, odkop od branky.
58
Následuje nákop na Zubera, ten ale v hlavičkovém souboji neuspěl a hrát mohou domácí.
58
Hosté rozehrávají, míč směřuje z pravé strany na levou.
57
Zbytečně tvrdý zákrok Tourého při napadání rozehrávky soupeře, když zezadu srazil k zemi Wernblooma, zasloužená žlutá karta.
57
Ale hosté jsou okamžitě zahnáni na svou polovinu.
57
Míč opouští vymezenou část hřiště, odkop od branky CSKA.
56
Pro fotbalisty CSKA musí být hodně frustrující, převážnou část zápasu běhat bez míče...
55
City nikam nespěchají, v klidu kombinují ve středu hřiště.
54
CSKA na polovině domácího týmu.
53
Další pokus City, Negredo tentokrát centruje z pravé strany, ve vápně hlavičkuje Milner, který ale netrefuje branku.
53
Hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře. Vůbec poprvé se ve druhém poločase dostávají fotbalisté ruského klubu k pokutovému území City.
52
Pro CSKA se zápas vyvíjí hodně nepříznivě, to "zavání" vysokým debaklem!
51
Parádní kousek! Zabaleta nachází přesným obloučkem ve vápně Nasriho, který zasprintoval za obranu CSKA, míč ve výskoku dokázal ještě usměrnit na lépe postaveného ÁLAVARA NEGREDA, který měl před sebou prázdnou branku, není co řešit, City – CSKA 4:1.
50
I ve druhé půli připomíná hra City první poločas.
50
Elm odkopává do autu, Clichy vhazuje z levé strany, ve středu hřiště.
49
Rozehrává Silva, který ve vápně hledá hlavu Negreda, obránce CSKA však odhlavičkovává do bezpečí.
49
Po faulu Wernblooma mají domácí volný kop z levé strany, v blízkosti vápna CSKA.
48
Pantilimon vykopává, ale Doumbia zpracovává míč v ofsajdu.
48
Naštěstí pro CSKA, Zabaleta fauluje Ščennikova, tím útok City končí.
47
Gól do šatny by mohl hostům pomoci, ale první minuty druhé půle tomu zatím příliš neodpovídají, zatím se musí hosté bránit.
47
Oba týmy vstupují do druhé půle se změnami v sestavě, uvidíme, jak se tyto změny "promítnou" do průběhu utkání.
46
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Fernandinho, přichází James Milner.
46
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Georgi Milanov, přichází Rasmus Elm.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:48 hodin.

Držení míče: 67% : 33%
A právě nyní první půle končí. Ač se na Etihad Stadium neodehrává bitva plná krásných kombinací a přesných akcí, byli jsme už svědky čtyři pohledných gólů. Do vedení šli již ve třetí minutě domácí fotbalisté, když se z pokutového kopu prosadil Agüero. Tentýž hráč zvýšil vedení City ve 20. minutě již na 2:0 a když o deset minut později dal třetí gól Manchesteru Negredo, vypadalo to s hosty všelijak. Nicméně v nastaveném čase, přesněji v první minutě nastavení, se prosadili i hosté, kteří zásluhou gólu Doumbii snížili na zatím konečných 3:1 pro domácí Manchester City.
45+2
Probíhají poslední vteřiny první půle, rozhodčí se rozhodl nastavit dvě minuty nad rámec pětačtyřiceti minut.
45+1
SEYDOU DOUMBIA si naběhl za obranu City, kde na ofsajdové hranici přebírá přesný pas od Wernblooma a přízemní střelou překonává vyběhnuvšího Pantilimona, hosté snižují na 1:3.
45+1
Probíhá již první minuta nastaveného času.
45
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Ahmed Musa, přichází Steven Zuber.
45
Dvě gólové šance v závěru první půle, nejprve Negredo nedosáhl jen těsně na přihrávku Zabalety, poté se zase míč zapletl mezi nohama Nasriho, který také mohl zakončit!
44
Mezitím domácí kombinují na polovině CSKA.
44
Ano, Zubar již postává u postranní čáry a čeká na to, až bude hra přerušena a bude vpuštěn na hrací plochu.
43
Naopak, lavička CSKA připravuje střídání, těžko říct, zda za to může špatný výkon konkrétního jednotlivce, do hry se chystá Zuber.
42
Manuel Pellegrini udílí taktické pokyny směřující ke zdárnému dokončení první půle.
41
Obrana CSKA řeší starosti před vlastním vápnem razantním odkopem.
40
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, stav utkání je poměrně jasný – domácí vedou 3:0 a zatím nedávají svému dnešnímu soupeři šanci.
39
Parádní centr z pravé strany, na který si ve vápně dělal zálusk Agüero, ten to zkouší "nůžkami", ale trefuje pouze obránce CSKA.
39
Tento roh byl již povedenější, Demichelis hlavičkuje, ale míč končí v rukavicích Akinfejeva.
38
Obrana CSKA si neoddechne, další rohový kop pro City, znovu z levé strany, znovu rozehraje Silva.
38
Silva rozehrál "na krátko", nicméně je z toho "pouze" autové vhazování z levé strany.
37
Druhý rohový kop pro City, také z levé strany. Rozehrává Silva.
36
Musa je za postranní čárou, kde je ošetřován.
35
Zákrok sice byl na hranici dovoleného obranného skluzu, ale důležité je, že sudí ho neposoudil jako nedovolený.
35
Musa zůstává ležet v pokutovém území City po obranném zákroku Nastasiće.
35
Rozehrává Silva, ale obránce CSKA odhlavičkovává mimo pokutové území.
34
Domácí vybojovali rohový kop z levé strany, je to vůbec první roh pro City.
34
CSKA brání před vlastním vápnem v osmi hráčích, trpělivý útok City.
33
A toho využívají domácí, kteří okamžitě přechází do rychlého protiútoku.
33
Ten však v nouzi vrací pouze zpět na půlící čáru.
32
Honda postupuje s míčem alespoň na půlící čáru, míč nakonec směřuje na levou stranu, kde sprintuje Musa.
30
Jenže to již neplatí, po rychlé kombinaci, kdy si ÁLVARO NEGREDO narazil s Agüerem, skóruje osmadvacetiletý Španěl po skvělé přihrávce za obranu z hranice malého vápna a dává třetí gól City!
30
Je za námi půl hodina hry, zatím mohou být maximálně spokojení domácí fotbalisté, kteří vedou 2:0.
29
Touré takovou nenápadnou střelou z hranice pokutového území soupeře dokázal vystrašit příznivce CSKA, Akinfejev "šel" po střele, míč letí vedle branky.
28
Následuje nákop na polovinu soupeře, ale míč končí u Pantilimona, který rozehrává.

26
Negredo pálí z hranice pokutového území, jeho střela z voleje končí vysoko nad brankou soupeře.
26
CSKA vysunulo napadání rozehrávky a domácím to činí nemalé starosti.
25
Z nějakých třiceti metrů rozehrává Honda, který střílí přímo na bránu, ovšem právě do míst, kde je připravený Pantilimon.
24
Touré ztrácí míč na vlastní polovině v souboji s Hondou, ten je následně právě Tourém faulován, další volný kop pro CSKA.
23
Pantilimov dokázal vyboxovat, byť v krkolomné pozici, míč mimo pokutové území City.
22
Nastasić fauluje Doumbiu, bylo to těsně před pokutovým územím, dobrá pozice pro CSKA.
20
Jak to je snadné! SERGIO AGÜERO přebral ve vápně přihrávku Nasriho, obtočil se kolem obránce A. Berezuckého, vystřelil a míč zamířil ke vzdálenější tyči, Akinfejev na něho nedosáhl, City vedou již 2:0.
19
Nepřesný centr domácích, míč končí mimo hrací plochu, Akinfejev bude vykopávat.
18
Statistika držení míče: 68% : 32%.
17
Centr z levé strany míří do pokutového území CSKA, nakonec se do zakončení dostává Silva, ale trefuje pouze boční síť!
16
Jenže Negredo s Nasrim ztrácí míč na pravé straně, CSKA budou vhazovat.
16
Domácí vhazují z pravé strany, na vlastní polovině a drží se u míče.
15
Po dobrém obranném zákroku Zabalety končí míč u Pantilimona, který bude vykopávat.
15
Ten z pravé strany rozehrál právě Honda, nicméně Clichy na bližší tyči odkopává do autu, hosté budou alespoň vhazovat.
14
Honda dostává výtečný míč od Doumbii, pokračuje z pravé strany směrem k brance, ale jeho střela uvnitř vápna je zablokována na roh.
13
Y. Touré volí střelu přes zeď, míč však letí vysoko nad branku.
13
City rozehrají volný kop z téměř podobné pozice, jako před okamžikem hosté, povedou si lépe?
12
Za faul na Agüera dostává Tošić žlutou kartu.
11
A na konci celého útočného snažení CSKA je pokus Doumbii na pravé straně, kdy se dokázal odpoutat od obránce, vystřelit, ale míč letí pouze nad branku City.
11
Míč byl ale tečován, je z toho rohový kop pro CSKA, který z levé strany rozehraje Tošić.
10
U míče vyčkává na pokyn Honda, nakonec rozehrál Ignaševič, který ale netrefuje branku.
9
Y. Touré fauluje na vlastní polovině Wernblooma a hosté budou rozehrávat volný kop.
7
Nababkin fauluje na vlastní polovině Silvu, City rozehrávají, ale míč směřuje zpět do obrany.
5
Honda se vřítil do pokutového území z pravé strany, to mohla být gólová šance hostů, ale japonský hráč prováhal nejlepší moment ke střele.
5
Musa však ztrácí míč před pokutovým územím domácích.
4
Snad poprvé City ztrácejí míč, hosté mohou zaútočit.
3
SERGIO AGÜERO nezaváhal, posílá míč k pravé tyči, Akinfejev sice vystihl směr střely, ale míč byl dobře umístěný, domácí vedou 1:0.
3
Po faulu Tošiće v pokutovém území CSKA mají domácí výhodu pokutového kopu!
3
Byla nařízena penalta.
2
Domácí zatím nepůjčili soupeři míč.
1

Manchester City: Pantilimon – Zabaleta, Nastasić, Demichelis, Clichy – Fernandinho, Agüero, Touré (C) – Nasri, Negredo, Silva.
Náhradníci: Hart – Richards, Lescott, Kolarov, Milner, Navas, Džeko.

CSKA Moskva: Akinfejev (C) – Nababkin, A. Berezuckij, Ignaševič, Ščennikov – Milanov, Honda, Wernbloom – Musa, Doumbia, Tošić.
Náhradníci: Čepčugov – Vasin, Zuber, Elm, Rahimić, Vitinho, Bazeljuk.

Rozhodčí: Velasco – Alonso, Yuste.
Vítejte u dnešního onlajn přenosu 4. kola základní skupiny D fotbalové Ligy Mistrů mezi MANCHESTEREM CITY a CSKA MOSKVA. Utkání se odehraje na Etihad Stadium v Manchesteru a provede jím trojice španělských rozhodčích, hlavní Carlos Velasco, asistenti Roberto Alonso a Juan Yuste.
Manchester City
City zatím plní předpoklady v "plzeňské" skupině, kde by měl být druhým nejlepším týmem za suverénním Bayernem. Po třech odehraných kolech mají City na svém kontě šest bodů za dvě výhry, které získali na hřišti Viktorie Plzeň (3:0) a v Moskvě, kde dokázala porazit svého dnešního soupeře 2:1. Jedinou porážku musel Manchester strpět při svém zatím jediném domácím utkání v souboji s aktuálně asi nejlepším týmem, Bayernem Mnichov, kterému podlehl 1:3.
CSKA Moskva
I CSKA zatím plní to, co se od něho očekává – tedy vybojovat postup do osmifinále Evropské ligy z konečného třetího místa v základní skupině Ligy Mistrů. Důležitá byla domácí výhra nad asi největším konkurentem v boji o třetí místo, Viktorií Plzeň, kterou dokázalo CSKA porazit 3:2. V dalších zápasech moskevský klub nebodoval, když podlehl Bayernu na jeho hřišti 0:3 a v zatím posledním zápase nestačil v Lužnikách na Manchester City, s nímž prohrál 1:2.