Liga mistrů - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CZ Bělehrad : Liverpool - 6. listopadu 2018   18:55

CZ Bělehrad
CZ Bělehrad
22' Pavkov (Marin) • 29' Pavkov
2:0
(2:0)
CZ Bělehrad
Borjan – Stojković (59. Gobeljić), Savić, Degenek, Rodić – Krstičić (73. Jovičić), Jovančić – Srnić, Marin (64. Čaušić), Ben Nabouhane – Pavkov.
Popović – Jovičić, Babić, Stojiljković, Čaušić, V. Simić, Gobeljić.
Lahoz – Devís, del Palomar
Stadion Rajko Mitić
51 318 diváků
Liverpool
Alisson – Alexander-Arnold (46. Joe. Gomez), Matip, V. van Dijk, Robertson – Milner, Wijnaldum, Lallana (79. Origi) – M. Salah, Sturridge (46. Firmino), Mané.
Mignolet – Fabinho, Keïta, Firmino, Joe. Gomez, A. Moreno, Origi.

SESTŘIH LM: CZ Bělehrad - Liverpool 2:0. Šokující výhra srbského mistra

Situace ve skupině C se lehce zdramatizovala a Crvena Zvezda se dostala zpátky do hry. Já se s vámi každopádně loučím a přeji příjemný zbytek večera.
Beznadějně vyprodaný Stadion Rajka Mitiće skandoval a fandil velice nahlas celé utkání, nyní si užívá skalp hodně velkého soupeře. Crvena Zvezda Bělehrad po disciplinovaném a poctivém výkonu poráží slavný Liverpool a připisuje si první tři body do skupiny! Mužem duelu je útočník Milan Pavkov, jenž se prosadil hned dvakrát a vystřelil svému celku jedno z historicky největších vítězství. Svěřenci Jürgena Kloppa toho dnes moc nepředvedli a zaslouženě odjíždějí s prázdnou.

Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:10. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 8:9.
90+6'
90+4'
Alespoň čestný gól se pokoušel vstřelit produktivní a aktivní Mohamed Salah. Ten se ve vápně dostal k míči a nártem jej posílal k pravé tyčce, i nyní byl ale Borjan pozorný.
90+3'
Milan Borjan následně vykopával a hrál na čas. Rozehrál po pár sekundách a míč nakopl jen do autu. Ve středu hřiště na pravé straně tak budou vhazovat hosté, jenž dnes odjedou s prázdnou.
90+2'
Ben Nabouhane je dnes sice útočníkem, ale právě on nyní odehrával míč do autu. Po rozehře autu se k hlavičce dostával van Dijk, ale jeho zakončení opravdu nebezpečné nebylo.
90+1'
Sudí nastavují nad rámec druhého poločas pět minut. Nastavený čas načal James Milner, jehož centr ze středu hřiště hledal Maného. Ten ale balon zpracovával v ofsajdu.
90'
Začala poslední minuta základní hrací doby celého utkání. Liverpool vybojoval aut na levé straně a nadále kombinuje. Musel by se ovšem stát velký zázrak, aby si Angličané odvezli bod.
88'
Rodić a Borjan se následně moc nedomluvili a domácí brankář odkopával jen do autu. Po něm ale hosté míč ztratili a Bělehradští hokejově „vyhodili“ na útočnou polovinu.
87'
Divock Origi se následně parádně uvolnil na pravé straně, ale míč si moc předkopl a následně s ním skončil v autu. Pokračovat se tak bude odkopem od branky Milana Borjana.
86'
Míč z pravé strany letěl do vápna a padal k Salahovi. Ani nyní se ale snajpr Liverpoolu ke střele nedostal, těsně před ním byl totiž míč odehrán na aut. Bělehrad bude odolávat posledních maximálně sedm, osm minut.
85'
Povedlo se to až nyní. Roberto Firmino dostal na pravé straně moc prostoru, až nečekaně moc na dnešní duel. Brazilec centroval na zadní tyčku, kde Virgil van Dijk hlavičkoval těsně nad.
83'
Jeden z domácích hráčů opustil s menší bolístko hřiště a je za postranní čárou ošetřován. Liverpool pokračuje v aktivní kombinaci, ale stále se nedaří dostat se do něčeho zajímavého.
82'
Sadio Mané unikl po pravé straně a podél brankové čáry se pokoušel najít Salaha. Těsně před ním ale zakročil obránce. Egyptský forvard se nicméně do zakončení dostal, ale ve velkém úhlu střílel jen do připraveného brankáře.
80'
Ben Nabouhane se následně na polovině hřiště zbavil jednoho z hostů efektivní kličkou. Následně ale nic jiného nevymyslel a hráči ve fialových dresech jej o míč připravili.
79'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Adam Lallana, přichází Divock Origi.
78'
Po kombinační hře se dostal míč do vápna, kde se do zakončení dostával Mohamed Salah. Tomu se ale po pár zaseknutí nepovedlo přes zeď bránících hráčů dostat míč do branky.
77'
Hosté následně rozehrávali aut z pravé strany, míč se ale do šestnáctky nedostal. Jeden z domácích si míč předkopl a pokoušel jej dostihnout, nakonec z toho ale bude jen aut pro Liverpool.
75'
Po velice dlouhé době se domácí dostali do úniku, který dotáhli až do vápna. Poslední přihrávky ovšem byly hodně nepřesné, Slavoljub Srnić zakončoval na zadní tyčce na dlouhou nohu a míč netrefil přesně.
74'
Adam Lallana následně dostal přihrávku do šestnáctky. Hostující borec přihrával na malé vápno, ale tam byl balon zablokován a nakonec skončil v autu. Další roh pro Liverpool.
73'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Nenad Krstičić, přichází Branko Jovičić.
72'
Po rohovém kopu se k míči na hranici vápna dostal Mohamed Salah. Egyptský král, jak je tento šikovný fotbalista nazýván, si míč zpracoval a zakončoval do levé šibenice. Nakonec ale orazítkoval jen tyč!
71'
Snad první střelecký pokus na branku v celém utkání. Mohamed Salah to před vápnem zkoušel technicky, ale jeho rána byla pro Borjana lahůdkou. Pokračovat se bude rohem.
69'
Georginio Wijnaldum následně míčem nakopl hruď Bena Nabouhanea, který se složil k zemi a chytil se za břicho. Rozhodčí hru raději přerušují a zjišťují zdravotní stav hráče Crvene Zvezdy.
68'
Defenzivní hra Bělehradských je opravdu precizní. I přes vedení nejsou úplně zalezlý a hodně vystupují proti hráči s míčem. Liverpoolský celek neví, co s tím a čas se mu brutálně krátí.
66'
Druhá polovina duelu je opravdu nudná. Domácí nikam nespěchají a pouze brání skvělý výsledek. Liverpool hraje v útoku a snaží se, ale je to od nich hodně velká bída.
65'
Na polovině hřiště si počínal nedovoleně jediný střelec dnešního duelu Milan Pavkov. Ten se ale hned omlouval, šlo o taktický faul, který ale padajícího Wijnalduma ani nemohl bolet.
64'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Marko Marin, přichází Goran Čaušić.
63'
Anglické mužstvo si následně vybojovalo rohový kop z pravé strany. Mohamed Salah jej ale zahrál velice divně a jeho centr na přední tyčku skončil jen na boční síti domácí branky.
62'
Crvena Zvezda zuby nehty brání a Liverpool se nemůže do ničeho dostat. Ještě půlhodiny musí srbský celek odolávat, aby si připsal první výhru ve skupinové fázi Ligy mistrů.
61'
Sadio Mané se následně dostával k centru, ale u pravé strany vápna se mu nepovedlo překopnout bránícího hráče. Od něj se míč dostal do autu a borci ve fialovém musí pokračovat od pomezní čáry.
60'
Hodina hry je za námi a domácí Bělehrad stále vede o dvě branky. Liverpoolu se dnes zatím nepovedlo vstřelit branku a je stále blíže a blíže druhé porážce.
59'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Filip Stojković, přichází Marko Gobeljić.
58'
Filip Stojković nejspíše dnes dohrál. Vozík jej odvezl mimo hrací plochu a domácí kouč bude muset sáhnout k nějaké změně. Mezitím se pokračuje kombinací The Reds.
57'
Filip Stojković následně zůstal ležet s bolestivou grimasou na hřišti. Hra bude pokračovat po jeho ošetření, nic vážného to ale nejspíše nebude. Na hřišti každopádně probíhá jeho ošetřování.
56'
Překvapivým centrem se na levé straně prezentoval Andrew Robertson. Ten posílal míč střílenou přihrávkou do vápna, ale po teči se míč dostal na břevno. Dorážka nepřišla.
55'
Joe Gomez se pokoušel u své branky přejít přes bránícího hráče, který mu šel tvrdě po nohou. Hostující hráč tak uhnul a míč skončil v zámezí, pokračuje se od branky Alissona.
53'
Roberto Firmino následně našel na levé straně jednoho ze svých spoluhráčů, byl to Andrew Robertson. Ten zakončoval, ale trefil jen bránícího hráče před sebou.
52'
Lallana se v akci Angličanů objevil na hranici vápna, ale jeho přihrávka do vápna neprošla. Liverpoolští pokračovali, ale nic dalšího již nevymysleli.
50'
Svěřenci Jürgena Kloppa pokračují v kombinaci, která ovšem nikam nevede. Centrovaný míč do vápna nyní skončil v rukavicích pozorného brankáře, který dnes moc práce neměl.
49'
Kombinace hostů byla zakončena přihrávkou na Gomeze, který ovšem na pravé straně upadl a u míče jsou domácí. Ti ovšem vzápětí o balon přicházejí a hraje opět Pool.
48'
Hosté kombinují na vlastní polovině a vymýšlí, co dále. Fanoušci Crvene Zvezdy nadále pískají a anglický celek je nadále pod hodně velkým tlakem.
46'
Pro Liverpool to začalo pěkně zhurta a mohlo to klidně být 3:0! Marko Marin zakončoval ve vápně, kde ale trefil jen ruku Milnera. Rozhodčí se ale pro penaltu nerozhodli!
46'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Trent Alexander-Arnold, přichází Joe Gomez.
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Daniel Sturridge, přichází Roberto Firmino.
46'
První polovina duelu je u konce a na jejím konci máme překvapivý výsledek, domácí Crvena Zvezda vede již 2:0! O obě branky se postaral útočník Milan Pavkov, pro kterého to byly první dvě trefy v Lize mistrů. Domácí borec se prosadil hlavou ve vápně, aby následně střelou z dálky navýšil vedení svého celku. Liverpool je sice aktivnější na míči, ale mnohem nebezpečnější je Bělehrad.
45+2'
45+1'
V jediné nastavené minutě prvního poločasu pokračoval tlak Liverpoolu před vápnem. Hosté ale neviděli žádné cestičky a domácí blokově bránili. Joël Matip přihrával do šestnáctky, kde ale nikoho nenašel.
44'
Liverpool se sice snaží, ale Crvena Zvezda se ve zbytku utkání může věnovat pouze bránění. Anglický celek se přes obranu dostat nemůže, uvidíme, co v šatně vymyslí kouč Klopp.
43'
První poločas se domácí pokoušejí pouze dohrát. Vidíme jejich aktivní napadání, nikam se borci v červenobílém neženou. Poločasové vedení o dvě branky nad Liverpoolem je určitě nadplán.
41'
Sadio Mané zakličkoval na levé straně vápna a rychle se dostal přes obránce Stojkoviće. Na hranici brankové čáry odcentroval na malé vápno, ale tam byly pouze a jen rukavici připraveného Milana Borjana.
40'
Akce Liverpoolu na začátku poslední pětiminutovky prvního poločasu byla ukončena odpískáním ofsajdu. Adam Lallana nehraje úplně nejpovedenější zápas a nyní si naběhl až za obranu Bělehradských.
38'
Snažení Bena Nabouhanea bylo na pravé straně ukončeno taktickým faulem hostujících hráčů. Domácí fotbalista neměl šanci přes bránící borce přejít a chytře si do nich naběhl a nechal se faulovat.
36'
Na polovině hřiště nyní zajel pod nohy Marka Marina hostující Lallana, který klidně mohl dostat více, než jen žlutou kartu. Anglický záložník předvedl opravdu tvrdý a zbytečný zákrok.
35'
Daniel Sturridge byl následně na konci útočné akce anglického giganta. Anglický reprezentační útočník před vápnem zakončoval, ale jeho rána prostor tří tyčí nakonec minula.
34'
Crvena Zvezda hraje parádně disciplinovaně, to je naprosto ukázkové. A když to prostě nejde v útoku, vrátí míč do obrany a založí nový útok. Modrobílí ani moc nefaulují, Liverpoolští zatím recept nenašli.
33'
Po rohovém kopu přišel centr do šestnáctky, který byl odvrácen. Ujat se tak měl až ten druhý. Adam Lallana hlavičkou mířil k tyčce, ale bránící hráč Bělehradu míč rukou u těla vytěsnil na další roh.
32'
V dalším snažení se Mohamed Salah pokoušel dostat k míči, který měl na kopačce jeden z domácích beků. Ten nikterak nezachyboval a raději jej odehrál pouze na roh.
30'
Anglický celek a druhý celek posledního ročníku Ligy mistrů se hned dostal do útoku, kde se mu povedlo vybojovat rohový kop. Po něm zakončoval z hranice vápna Salah, který ale z voleje branku přestřelil.
29'
CZ Bělehrad právě vstřelil branku!
Tak tohle je neskutečný, Bělehrad nejspíše za chvilku spadne – MILAN PAVKOV skóruje podruhé v utkání, ale jakým stylem! Srbský útočník se uvolnil a před vápnem zakončoval k levé tyčce, Alisson se natahoval, ale míč nakonec nevytěsnil! WOW.
28'
V protiakci se anglický celek dostával do slibné akce, ale všechno zhatil první dotek Adama Lallany. Anglický záložník dostával míč do šestnáctky od Salaha, ale kulatý nesmysl mu od nohy odskočil.
27'
Marko Marin zahrával další rohový kop, ten nynější ale úspěšný nebyl a míč přeletěl všechny hráče ve vápně. Následně rozhodčí pískali odkop od branky Liverpoolu.
25'
Bělehradský celek byl nyní v rozehrávce napadán, ale nakonec se chyby nedopustil. Jeden z hráčů přihrál brankáři Borjanovi, který před dotírajícími hráči poslal míč až na útočnou polovinu.
24'
Liverpoolští se pokoušeli odpovědět přes Salaha, který se na pravé straně dostal k míči. U vápna se pokoušel zakončit, ale skvěle byl vytlačen obranou domácího celku.
22'
Pokračovalo se rohovým kopem, který končí brankou a Bělehrad šílí! MILAN PAVKOV hraje dnes první duel v Lize mistrů a hned dává velice důležitou branku. Domácí útočník si naskočil na centr od rohového praporku a Crvena Zvezda jde do fantastického vedení.
21'
Rohový kop nic skvělého nepřinesl. Srbové míč odvrátili a James Milner následně fauloval. Pokračovalo se tak akcí domácích, kteří podruhé v duelu otestovali Alissona!
20'
Nyní se aktivní Daniel Sturridge dostal do šestnáctky, kde přijímal přihrávku od Maného. S míčem se stihl otočit a následně zakončit, jeho pokus byl ovšem ztečován jen na roh.
19'
Bělehradský celek hraje ovšem disciplinovaně a nikam se moc nežene. Fauly domácího celku téměř neexistují a zatím sledujeme velice vyrovnanou bitvu dvou odlišně silných mužstev.
17'
Nebezpečno bylo před brankou domácích! Sadio Mané utekl po levé straně a míč se po jeho přihrávce a nepřesném zakončení na penaltě dostalo na zadní tyčku. Daniel Sturridge zde zakončoval do poloodkryté branky, ale tu trestuhodně přestřelil!
16'
Liverpoolu se nemůže kombinovat vůbec dobře. Každá jejich akce je provázená hlasitým pískotem. S tím se asi nehraje úplně nejlépe, ale přeci jen jsou hosté favorité a profesionálové.
15'
Crvena Zvezda je stále velice aktivní a kombinuje před pokutovým územím Liverpoolu. Stadion je nažhaven a žene svůj celek do útoku. Po dalším rohovém kopu zakončoval z otočky Savić, ale branku přestřelil!
13'
Hodně blízko pokutového území následně bojovali domácí. Na konci akce byl Marko Marin, jenž chytře přihrával do běhu spoluhráči. Balon byl ztečován a domácí celek bude rozehrávat rohový kop z pravé strany.
12'
Svěřenci Jürgena Kloppa se hned dostali do centru, ale Daniel Sturridge ve vápně na míč ideálně nedosáhl. Balon tak skončil na hranici šestnáctky, kde z první střílel mladičký Trent Alexander-Arnold. Jeho rána z voleje ale skončila vysoko nad brankou Borjana.
11'
Kapitán Vujadin Savić byl nyní u pravé lajny pod pořádným tlakem. Zezadu jej stíhal Salah a naproti byl Mané. Srbský bek nic nevymýšlel a míč prostě jen odehrál na aut, kterého se ujímají hosté.
9'
Alisson byl následně donucen k zákroku. Marko Marin se po levé straně dostal až do šestnáctky, kde po zaseknutí zakončoval. Kolem něj bylo ovšem dost bránících hráčů a rána se po zemi jen došourala k rukavicím brazilského brankáře.
8'
Poprvé se do vápna dostali favorité utkání i celé skupiny. Sadio Mané dostával míč na levou stranu a levačkou přihrával na hranici šestnáctky. James Milner zde zakončoval, ale v těžké pozici míč trefil špatně a ten skončil vysoko nad.
7'
Liverpool aktivně napadal a míč se dostal až k brankáři Borjanovi. Ten před dotírajícími útočníky nakopával na levé křídlo, kde se ale jeho spoluhráč k míči nedostal a píská se aut.
6'
Snažení hostujícího celku, který dnes nastupuje ve fialovém, byl ukončen odpískáním ofsajdové pozice. Nacházel se v ní útočník Daniel Sturridge, odkopávat se tedy bude z obranné poloviny Srbů.
6'
Opět se egyptský útočník pokoušel na pravé straně něco vymyslet, ale úspěšný nebyl a Crvena Zvezda si vybojovala vhazování. Po něm Marko Marin zajel do nohou Arnolda a vidí rychlou žlutou kartu.
4'
Mohamed Salah nedostal na pravou stranu ideální přihrávku a míč skončil v autu. Mezitím na zemi ležel Daniel Sturridge, který bude po vzájemném souboji v pořádku.
3'
Bělehradští se následně poprvé dostali do útoku a hned vybojovali rohový kop z pravé strany. Ten byl dokonce z hranice šestnáctky zakončován, ale míč Alissona neohrozil.
2'
Liverpool pokračoval v aktivní hře před šestnáctkou srbského velkoklubu, který dnes podporuje celý stadion velice hlasitě, hosté to nebudou mít lehké..
1'
Utkání odstartovalo výkop anglického celku, který hned po pár sekundách nakopával míč na levé křídlo. Sadio Mané se ale k míči nedostal a ten skončil v zámezí.
1'
Krásný podvečer všem fanouškům evropského top fotbalu! Hráči obou celků vstoupili na hřiště v Bělehradu, kde se domácí fanoušci prezentují choreem přes celý stadion! Nyní probíhá hymna Ligy mistrů.

FK Crvena Zvezda Bělehrad: Borjan – Stojković, Savić, Degenek, Rodić – Krstičić, Jovančić – Srnić, Marin, Ben Nabouhane – Pavkov.
Náhradníci: Popović – Jovičić, Babić, Stojiljković, Čaušić, V. Simić, Gobeljić.

Liverpool FC: Alisson – Alexander-Arnold, Matip, V. van Dijk, Robertson – Milner, Wijnaldum, Lallana – M. Salah, Sturridge, Mané.
Náhradníci: Mignolet – Fabinho, Keïta, Firmino, Joe. Gomez, A. Moreno, Origi.

Rozhodčí: Lahoz – Devís, del Palomar.
FK CRVENA ZVEZDA BĚLEHRAD

Srbský celek byl nalosován do velice náročné skupiny, což se po polovině projevilo a Crvena Zvezda je aktuálně na posledním místě skupiny. Přemožitel Spartaku Trnavy v předkole hned v prvním kole vybojoval bod na domácím hřišti, když hrál bez branek s Neapolí. Následně ale Srbové dostali ve dvou duelech deset branek. Prohráli 1:6 v Paříži s PSG a následně padli také v Liverpoolu 0:4.
LIVERPOOL FC

Anglický celek a vicemistr posledního ročníku Ligy mistrů odehrál dva duely doma a oba vyhrál. Nejdříve přehrál francouzské PSG 3:2, naposledy si poradil s dnešním soupeřem, Bělehrad na Anfieldu zdolal vysoce 4:0. Jediné venkovní utkání sehráli svěřenci Jürgena Kloppa v Neapoli, kde prohráli 0:1. Na sedmi brankách se podíleli dvě zásahy Roberto Firmino a Mohamed Salah.

Jürgen Klopp nemůže počítat s Xherdanem Shaqirim, kterého nechal doma. Švýcarský fotbalista s albánskými předky slavil branku na posledním světovém šampionátu právě proti Srbsku znázorněním albánské orlice na vlajce. Mezi Srby a kosovskými Albánci panují napjaté vztahy od rozdělení obou zemí v roce 2008.
Krásný den všem fanouškům nejlepšího evropského fotbalu! Začíná druhá polovina skupinové fáze Ligy mistrů. Na horkou srbskou půdu zajíždí fotbalisté Liverpoolu, kteří skupinu C zatím vedou. Crvena Zvezda je s jediným bodem poslední.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.