Liga mistrů - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Liverpool : CZ Bělehrad - 24. října 2018   21:00

Liverpool
20' Firmino (Robertson) • 45' M. Salah (Shaqiri) • 51' M. Salah  • 80' Mané (Sturridge)
4:0
(2:0)
CZ Bělehrad
CZ Bělehrad
Liverpool
Alisson – Alexander-Arnold, Joe. Gomez, V. van Dijk (C), Robertson (82. A. Moreno) – Shaqiri (68. Lallana), Fabinho, Wijnaldum – M. Salah (73. Sturridge), Firmino, Mané.
Mignolet – Lovren, A. Moreno, Lallana, Milner, Sturridge, Origi.
Daniel Siebert – Jan Seidel, Rafael Foltyn (všichni GER)
Anfield Road, Liverpool
CZ Bělehrad
Borjan – Stojković (C), Babić, Degenek, Gobeljić – Krstičić, Jovičić (75. Čaušić) – Srnić, Ebecilio (65. Jovančić), Ben Nabouhane (81. V. Simić) – Boakye.
Popović – Savić, Čaušić, V. Simić, Jovančić, Pavkov, Stojiljković.

Já se loučím, děkuji za pozornost a přeji krásnou dobrou noc. Na shledanou.
Tak i druhá půle přinesla dvě branky a opět to bylo do sítě hostujícího mužstva a to ještě domácí neproměnili jednu penaltu. Polovinu gólu zařídila největší hvězda Liverpoolu Salah a možná by přidal další, kdyby nebyl střídán. Hosté sice začali aktivně, ovšem postupně jim docházela energie, nakonec na Alissonovu bránu nevystřelili ani jednou, ten si tak připisuje snadně vychytané čisté konto.
90+4'
90+3'
Mané mohl završit pětibrankový příděl, když se sám ocitl před Borjanem, mohl přihrát na pravou stranu, kde byl úplně volný spoluhráče, místo toho volil střelu k bližší tyči, avšak mířil pouze do boční sítě.
90+2'
Jeden z hráčů Bělehradu se snažil před domácí svatyní o hlavičku, na příliš vysoký míč ale nemohl dosáhnout.
90+1'
Hrát se budou ještě tři minuty.
90'
Tohle byla pěkná rána z dálky, míč by šel sice mimo, přesto Borjan raději zasáhl a vyrazil jej na rohový kop.
89'
Domácí znovu zvolili taktiku přihrávek mezi sebou a vyčkávají.
88'
Žlutou kartu dostává Marko Gobeljić (FK Crvena Zvezda Bělehrad).
86'
Žlutou kartu dostává Dušan Jovančić (FK Crvena Zvezda Bělehrad).
85'
Moreno běžel rychle pro míč, ovšem předtím si nepohlídal postavení a chytil se do ofsajdové pasti.
84'
Domácí si vynutili další faul a srbský celek se tak musí stáhnout ke své bráně.
82'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Andrew Robertson, přichází Alberto Moreno.
81'
Lallana spálil obrovskou příležitost, když se dostal do samostatného úniku, avšak zblízka Borjana neprostřelil, ten vyrazil jeho slabý pokus nohou.
81'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází El Fardou Ben Nabouhane, přichází Veljko Simić.
80'
Liverpool právě vstřelil branku!
Hosté špatně rozehráli, domácí se dostali do pokutového území, Sturridge načasoval přesnou přihrávku a SADIO MANÉ aspoň trochu odčinil své předchozí zaváhání, když míč poslal poměrně lehkou střelou po zemi za vyběhnutého Borjana.
79'
Přetažený centr však letí za postranní lajnu, hosté budou vhazovat aut.
78'
Domácí však pokračují v aktivitě a derou se znovu k soupeřově svatyni.
76'
Avšak skóre zůstává nezměněno, Borjan nejprve skvělým zákrokem vytěsnil míč na břevno, od kterého se balón odrazil zpět do hřiště. K dorážce se opět dostal Mané, avšak neuspěl. Zde si nejsem jistý, zda minul bránu, případně zda znovu zasáhl Borjan.
76'
Budeme svědky dnes druhé penalty, hlavní arbitr ukazuje hru rukou a Liverpool si tak dá druhý pokutový kop.
75'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Branko Jovičić, přichází Goran Čaušić.
74'
Žlutou kartu dostává Branko Jovičić (FK Crvena Zvezda Bělehrad).
73'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Mohamed Salah, přichází Daniel Sturridge.
73'
Gomez dobrým obranným zákrokem zabránil velké šanci hostů, kteří se dostali do slibně vypadajícího brejku.
72'
Jenže ani domácí na tom nebyli s přesností o mnoho lépe a po špatném centru o balón rovněž přichází.
71'
Teď se hostujícímu celku nepovedlo udržet míč a do útoku vyráží protivník.
69'
Srnić dobře z pravé strany přihrával podél pokutové území a Ben Nabouhane měl na kopačce snížení, chyběl mu malý krok k tomu, aby zakončil do odkryté části soupeřovy svatyně.
68'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Xherdan Shaqiri, přichází Adam Lallana.
68'
Hlavičkovat se pokoušel jeden z domácích fotbalistů, ovšem nepovedlo se a hosté balón odvrací do bezpečí.
68'
Ještě než se tak stane, hlavní arbitr uklidňuje situaci před bránou.
67'
Červení budou rozehrávat rohový kop.
66'
Hostují hráči vytlačili soupeře na jeho stranu, avšak čas hraje v jejich neprospěch.
65'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Lorenzo Ebecilio, přichází Dušan Jovančić.
63'
Teď už to bylo více nebezpečné, Firmino pálil nebezpečně k tyči, ovšem Borjan byl připraven a ránu soupeře zneškodnil.
62'
Shaqiri mohl zakončovat sám, místo toho volil přihrávku, která byla zblokována, ovšem míč se šťastným odrazem dostal k Salahovi, ten jej ale z otočky netrefil ideálně a Borjna tak neohrozil.
60'
Salah bojoval proti několikanásobné přesile a až k bráně se mu nepodařilo projít.
59'
Salah se dral za míčem, ovšem sám před brankáře nepronikl. Čistým způsobem jej odzbrojil obránce.
58'
Hra je přerušena poté, co hostující kapitán Stojković zůstává po ataku protihráče ležet na trávníku.
56'
Shaqiri však trefil pouze dobře postavenou zeď. Akce Liverpoolu pokračovala a Borjan musel vyboxoval letící balón do bezpečí.
56'
Domácí rozehrají přímý kop.
55'
Žlutou kartu dostává Nenad Krstičić (FK Crvena Zvezda Bělehrad).
54'
Alexander-Arnold si naběhl na letící balón, z bezprostřední blízkosti však gólmana nepřekonal, když míč jen lehce zasáhl a Borjan se tak stačil zasáhnout a ukrýt jej do rukavic.
53'
Domácí drží míč na kopačkách a v klidu si mezi sebou přihrávají. Je pravda, že spěchat nikam nemusí.
51'
MOHAMED SALAH nic příliš nevymýšlel a míč poslal prakticky na střed a do horní části brány. Borjan skočil stranou, takže na balón neměl možnost dosáhnout.
50'
Žlutou kartu dostává Filip Stojković (FK Crvena Zvezda Bělehrad).
50'
Mané byl faulován v pokutovém území Stojkovićem a hlavní arbitr píská faul a s tím spojený pokutový kop. Hosté vehementně protestují, ale není jim to nic platné.
48'
Firmino pálil z hranice pokutového území, avšak do balón se špatně trefil a poslal jej mimo tři tyče. Z této šance šlo rozhodně vytěžit víc.
47'
Shaqiri poslal centr do pokutového území, následně se k míči dostával Salah a hostující obrana měla plné nohy práce, balón však včas poslala do bezpečí.
46'
Domácí potvrzují roli favorita, jsou aktivnější a vedou po zásluze. Soupeř se sice prezentuje nebojácným dojmem, ovšem Alissona zatím vážněji neohrozil. Podaří se mu duel zdramatizovat?
45+3'
45+2'
Hosté se celkem zbytečně zbavili míče, ten končí u Alissona, který v první půli neměl mnoho práce.
45+1'
Nastavují se ještě dvě minuty.
45'
Ještě před odchodem do kabin se domácí ujímají dvougólového vedení. Shaqiri parádně přiťukl míč do běhu svému spoluhráči, MOHAMED SALAH se poté zjevil sám před brankářem a balón poslal na bližší stranu, kde byla spousta volného prostoru.
44'
Domácí teď drží míč a vymýšlí, kudy vést další útočnou akci.
43'
Robertson, jenž asistoval u první branky, se sám mohl zapsat mezi střelce, když na levé straně měl dost prostoru k zakončení. Avšak domácí fotbalista místo zpracování pálil z voleje hodně mimo.
42'
Domácí hvězda to sice myslela dobře, avšak balón se po jeho rozehrávce otřel o boční síť a tady celá akce Liverpoolu končí.
42'
Salah nyní bude rozehrávat rohový kop.
41'
Shaqiriho centr byla práce pro brankáře hostů, ten opět ukořistil míč do rukavic.
41'
Domácí si vynutili faul a rozehrávat budou volný přímý kop.
39'
Borjan teď zabránil zřejmě jasné brance, když včas vyběhl z brány a před dobíhajícím Salahem ze vzduchu sebral míč do rukou. Tady zaslouží brankář hostů pochvalu za to, jak dobře přečetl celou situaci.
38'
Shaqiri zakončoval střelou před pokutovým územím, mířil přímo na střed, kde stál připravený Borjan. Ten tak bez větších problémů ukryl míč do náruče.
35'
Velká šance Liverpoolu, Robertson pálil už v pokutovém území, ovšem trestuhodně vysoko nad soupeřovu bránu. Už to mohlo být 2:0.
33'
Hosté působí hodně sebevědomě a domácí obrana má co dělat, aby útočné výpady protivníka odrážela do bezpečí.
31'
Salah se málem dostal do velké šance, míč k němu už směřoval a domácí hráč by zakončoval z hodně dobré pozice, avšak v poslední chvíli balón zablokoval jeden z protihráčů.
29'
Balón končí u Borjana, ten rozehrává na krátko nejbližšímu spoluhráči.
28'
Hosté se usadili před pokutovým územím, ale žádný z jejich pokusů o střelu se neujal.
26'
Robertson mohl zakončovat už sám, místo toho volil centr, který příliš přetáhl. Za tohle pochvalu asi nedostane.
25'
Salah si zpracoval míč v dobré pozici, jeho následný pokus však končí mimo bránu.
24'
Dva hráči Bělehradu si nabíhali na letící balón, ani jeden se ale k hlavičce nedostal.
22'
Stejný hráč o chvíli později fauloval tak, že klidně mohl vidět žlutou kartu. Nakonec se tak neděje.
20'
ROBERTO FIRMINO si zpracoval v pokutovém území přihrávku z levé strany, poté střílel a míč ještě tečoval někdo z protihráčů směrem do horní části brány. Borjan už nestačil na změnu reagovat.
18'
Babić se zblízka dostal do zakončení, ovšem balón tečoval příliš vysoko nad bránu. Tohle nebyla špatná příležitost.
17'
Rohový kop pro Bělehrad.
16'
Znovu zasáhl brankář Bělehradu, když vyběhl z brankové lajny a balón sebral do rukou.
15'
Dlouhý nákop Liverpoolu doplachtil do náruče vyběhnutého Borjana.
12'
Hostující brankář však pokračuje dál ve hře.
11'
Borjan dobře zasáhl a Salahovi zmenšil střelecký úhel. Míč vyrazil a následně po kontaktu s protihráčem zůstal ležet na zemi.
10'
Firmino pálil z pravé strany, avšak trefil smolně pouze vlastního spoluhráče.
9'
Znovu byli hráči Bělehradu aktivní v útoku, ovšem do zakončení se nedostali.
7'
Salah si nepohlídal postavení a chytil se do ofsajdové pasti.
6'
Hosté drží míč dlouho na kopačkách, ale přihrávají si jen mezi sebou.
3'
V protiútoku zastavil hosty ofsajd.
3'
Salah se snažil co mohl, ale balón nedostihl. Borjan rozehraje.
1'
Hosté si špatně rozuměli v rozehrávce, míč končí v zámezí.
1'

Liverpool FC: Alisson – Alexander-Arnold, Joe. Gomez, V. van Dijk (C), Robertson – Shaqiri, Fabinho, Wijnaldum – M. Salah, Firmino, Mané.
Náhradníci: Mignolet – Lovren, A. Moreno, Lallana, Milner, Sturridge, Origi.

FK Crvena Zvezda Bělehrad: Borjan – Stojković (C), Babić, Degenek, Gobeljić – Krstičić, Jovičić – Srnić, Ebecilio, Ben Nabouhane – Boakye.
Náhradníci: Popović – Savić, Čaušić, V. Simić, Jovančić, Pavkov, Stojiljković.

Rozhodčí: Daniel Siebert – Jan Seidel, Rafael Foltyn (všichni GER).
Zápas na Anfield Road začne ve 21 hodin, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto zápasu bude Daniel Siebert, kterému budou na pomezí asistovat Jan Seidel a Rafael Foltyn. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Christian Gittelmann a u branek budou číhat Tobias Welz a Patrick Itrrich. Všichni pánové jsou z Německa.
FK Crvena Zvezda Bělehrad

Hosté jsou v tuto chvíli na čtvrtém místě, když v úvodních dvou utkáních vybojovali jediný bod. Ten získali hned v úvodu skupiny po remíze 0:0 doma proti Neapoli. Ve druhém kole se Bělehrad vydal do Paříže na PSG a odvezl si krutý debakl 6:1! O jedinou branku týmu se postaral Marin, pouze však mírně korigoval nepovedený výsledek. Naopak za PSG se hattrickem blýskl Neymar a po jednom gólu přidali Cavani, Di María a Mbappé. Dnes na Crvenou Zvezdu také nečeká nic lehkého, pokusí se ale anglického favorita zaskočit.

Odehrané zápasy

Crvena Zvezda – Neapol 0:0
PSG – Crvena Zvezda 6:1
Liverpool FC

Domácí tým vstoupil do skupinové fáze tak napůl. Po dvou kolech má totiž tři body za jednu výhru a jednu porážku. První utkání dopadlo pro klub na jedničku, na svém trávníku porazil PSG 3:2, jenže zápas číslo dva už takový nebyl. Liverpool vycestoval do Neapole a odjel s porážkou 1:0, když jediná branka utkání padla až v závěru utkání – v 90. minutě se trefil Insigne. Liverpool je tak zatím na druhém místě za Neapolí.

Liverpool – PSG 3:2
Neapol – Liverpool 1:0
Dobrý večer u Ligy mistrů. Společně se podíváme na utkání skupiny C mezi týmy Liverpool FC a FK Crvena Zvezda Bělehrad.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.