Barcelona - Neapol | ONLINE | 8.8.2020 21:00 | Liga mistrů 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Barcelona : Neapol - 8. srpna 2020   21:00

Před zápasem
0:0
(-:-)

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Jak se sází u Tipsportu
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Přenos se aktualizuje automaticky

SSC Neapol

Na opačné straně stojí Neapol, která se musela smířit s konečnou sedmou pozicí, což na pohárovou Evropu pro nadcházející sezonu nestačí. Neapol totiž scházelo na šestý AC Milán čtyři body, mohla za to nepovedená forma ke konci ligového ročníku. Neapoli se totiž nedařily venkovní zápasy, v posledních třech získala pouze jeden bod, a sice za nerozhodný výsledek 1:1 proti Bologně. Italský celek se v základní skupině Ligy mistrů dostal do společnosti Liverpoolu, Salcburku a Genku. Neapol z šesti odehraných zápasů ani jednou nepocítila hořkost porážky, jenomže hned třikrát remizovala. To znamenalo konečnou druhou pozici, na vedoucí Liverpool přitom ztrácel pouze jeden jediný bod.
FC Barcelona

Fotbalisté Barcelony se ve své domácí soutěži nakonec umístili na konečné druhé pozici, přičemž jim na vedoucí Real Madrid scházelo hned pět bodů. Katalánci tak na další mistrovský titul nedosáhli, zcela jistě se tak pokusí o prvenství právě v Lize mistrů. Barcelona ve španělské nejvyšší soutěži přišla o body hned ve třinácti zápasech, navíc se v šesti případech jednalo o porážku. I přesto se Katalánci umístili na první pozici domácích mužstev, naopak v tabulce venkovních celkům jim patřila třetí pozice. Barcelona si v základní skupině Ligy mistrů počínala suverénním dojmem, postoupila totiž z první pozice. V konkurenci Dortmundu, Interu a Slavie, se španělskému celku povedlo nasbírat čtrnáct bodů. Jednalo se totiž o čtyři výhry a pouze dva nerozhodné výsledky.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům Ligy mistrů! Milionářská soutěž se vrací na scénu po dlouhých pěti měsících, my budeme společně sledovat odvetné utkání mezi FC Barcelona a SSC Neapol.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
Osmifinále
Články odjinud