Liga mistrů - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Club Brugge : Lazio - 28. října 2020   21:00

Club Brugge
Club Brugge
42' Vanaken
1:1
(1:1)
Lazio
14' Correa  (Marušić)
Club Brugge
Mignolet – Mata, Kossounou, Deli – Diatta, Vormer, Rits, Vanaken, Sobol – De Ketelaere (84. Lang), Dennis (88. Krmenčík).
Horvath – Badji, É. Álvarez Balanta, Krmenčík, Lang, Mechele, Okereke, Ricca, Schrijvers.
Taylor – Beswick, Nunn (ENG)
Jan Breydelstadion, Bruggy
Lazio
Reina – Patric (46. Pereira), Hoedt, Acerbi – Marušić, Akpa-Akpro, Parolo, S. Milinković-Savić, Fáris (56. Muriqi) – Correa, F. Caicedo (68. Czyz).
Alia, Furlanetto – Czyz, Muriqi, Pereira, Bertini, Franco, Pica.

SESTŘIH: Bruggy - Lazio 1:1. Za domácí naskočil v závěru Krmenčík

Hostující celek se prosadil jako první, domácí pak díky proměněnému pokutovému kopu dokázali vyrovnat. Další branku jsme neviděli, a tak tento duel končí remízou 1:1. Domácí byli jasně lepší, ale hostující celek, který má početnou marodku kvůli koronaviru, dokázal vybojovat cennou remízu. Club Bruggy může být zklamaný, neboť šance na výhru měl.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 18:13.
90+5'
90+4'
Domácí celek pokračuje v aktivní hře, ale míč má brankář Pepe Reina, který rozhodně nepospíchá s rozehrávkou.
90+3'
Na nějakou výraznější příležitost v nastaveném čase čekáme. Aktivněji hrají domácí.
90+1'
Michaela Krmenčíka hledal jeden ze spoluhráčů, ale centr nebyl přesný. Český hráč se k zakončení nedostal.
90+1'
Domácí celek se po centru před branku do střelecké pozice nedostal, Lazio rychle otočilo hru.
90'
Jean-Daniel Akpa-Akpro budeo rozehrávat volný kop. To se už pomalu dostáváme do nastaveného času.
90'
Čtyři minuty uvidíme navíc.
89'
Domácí hráči se nyní brání tlaku soupeře, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
88'
Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Emmanuel Bonaventure Dennis, přichází Michael Krmenčík.
88'
Žlutou kartu dostává Mats Rits (Club Bruggy KV).
87'
Zdá se, že by do hry mohl ještě jít Michael Krmenčík.
86'
Domácí celek vážný moment přečkal, stále platí nerozhodný stav 1:1. Oba týmy se tlačí do zakončení.
85'
Velkou šanci měli hosté, Andreas Pereira čekal na vhodný moment pro střelu a ideální pozici prováhal. Vypálit Lazio nedokázalo.
84'
Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Charles De Ketelaere, přichází Noa Lang.
83'
Aktivní hra domácích pokračuje dál, Lazio se nyní s vypětím všech sil brání. Francesco Acerbi rychle odehrál do autu.
82'
Další velká šance domácích, ale střela Charlese De Ketelaerea byla zblokovaná na rohový kop. Následný centr před branku přesný nebyl.
81'
Simon Mignolet (Club Bruggy) bude nyní vykopávat od své branky, rozhodl se pro rozehrávku na obránce, kteří jsou před ním.
80'
Deset minut hry zbývá do konce zápasu, rohový kop budou rozehrávat nyní hosté.
79'
Pepe Reina (Lazio) reklamoval ofsajd, ale hra pokračovala dál, nakonec zakončoval Ruud Vormer, ale branku trefit nedokázal. Míč končí mimo.
78'
Následoval rohový kop, ale domácí defenziva si dokázala poradit.
77'
Obrovská šance hostujícího celku. Simon Mignolet své spoluhráče podržel, výborně si poradil s pokusem, který z bezprostřední blízkosti vyslal Sergej Milinković-Savić.
75'
Žlutou kartu dostává Szymon Czyz (S. S. Lazio).
75'
Szymon Czyz si počínal nedovoleně, fauloval Diattu, a tak u míče zůstane aktivněji hrající domácí celek. Ten bude rozehrávat na útočné polovině.
74'
Mnoho střeleckých příležitostí momentálně k vidění není, sledujeme souboje o míč na polovině hrací plochy. Domácí následně rozehrávají od svého brankáře.
71'
Z tlaku těžil Vedat Muriqi, jehož hlavička po centru končí nad brankou. Rozehrávat bude brankář domácích. Simon Mignolet přenechal míč obráncům, ale ti o míč přišli.
71'
Optickou převahu mají domácí fotbalisté, kteří ovšem nesmí zapomínat na obranu. Nyní si Krépin Diatta pomohl nedovoleně na své polovině, a tak hosté u míče zůstanou.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce utkání, stále zatím platí nerozhodný stav. Sledujeme pasáž hry, která je plná soubojů.
69'
Žlutou kartu dostává Emmanuel Bonaventure Dennis (Club Bruggy KV).
68'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Felipe Caicedo, přichází Szymon Czyz.
66'
Eduard Sobol (Club Bruggy) dostal centr od spoluhráče, ale jeho zakončení před prázdno brankou končí výrazně mimo. Velkou šanci nyní domácí celek proměnit nedokázal.
65'
Rohový kop pro domácí, Ruud Vormer (Club Bruggy) centroval před branku, ale obrana si poradila, následně Pepe Reina vyboxoval míč.
64'
Pepe Reina (Lazio) nyní kryje střelecký pokus soupeře. Mats Rits (Club Bruggy) se dostal do zakončení, ale stále platí nerozhodný stav.
63'
Domácí byli na útočné polovině, kde vybojovali autové vhazování, ale k ohrožení branky se tým nedostal.
61'
2:2, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.
61'
Domácí hráči pokračují v aktivní hře, to se už hra dostává do své poslední půlhodiny hry. Zatím platí nerozhodný stav.
60'
Krépin Diatta (Club Bruggy) se propracoval do dobré pozice, ale Francesco Acerbi dokázal zblokovat jeho pokus.
59'
Žlutou kartu dostává Jean-Daniel Akpa-Akpro (S. S. Lazio).
58'
Lazio vybojovalo rozehrávku na útočné polovině, ale k zakončení se hostující celek propracovat nedokázal.
57'
Hostující celek kombinuje na útočné polovině, ale přes dobře postavenou obranu se mu nedaří vypracovat si výraznější příležitost.
56'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Muhammad Fáris, přichází Vedat Muriqi.
54'
Hans Vanaken (Club Bruggy) to nemyslel vůbec špatně, vyslal před branku zajímavý střílený centr, ale jeho kolega nedokázal zakončovat.
54'
Adam Marušić (Lazio) hledal spoluhráče, pas na kolegu přesný nebyl, obrana Clubu Bruggy byla pozorná.
53'
Následný rohový kop ale výraznější šanci nepřinesl.
52'
Pepe Reina (Lazio) vychytal soupeře. Emmanuel Bonaventure Dennis (Club Bruggy) se dostal sám před branku, ale jeho přízemní střelu dokázal jemně tečovat mimo branku gólman.
50'
Pět minut z druhého poločasu je pryč, sledujeme velkou fotbalovou bitvu, ani jeden celek nechce udělat chybu.
49'
Lazio se dopustilo útočného faulu, Charles De Ketelaere byl otřesený po kontaktu se soupeřem.
47'
Pepe Reina (Lazio) se zmocnil míče ve svém pokutovém území, a pak rychle rozehrává na obránce.
47'
Nakrátko rozehráno, následně akce Clubu Bruggy pokračuje dál.
46'
Domácí celek z kraje druhého poločasu vybojoval rohový kop po zblokované příležitosti.
46'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Patric, přichází Andreas Pereira.
46'
Joaquín Correa (Lazio) poslal hosty do vedení, ale pak srovnal z pokutového kopu domácí Hans Vanaken. Domácí na branku vystřelili jen jednou, z penalty. Hosté jsou střelecky aktivnější, na střely na branku vedou 2:1. Na góly platí poločasová plichta 1:1.
45+4'
45+3'
Jean-Daniel Akpa-Akpro se dostal k zakončení, jeho rána končí mimo branku, Simon Mignolet zasahovat nemusel.
45+3'
Hosté rozehrávají od své branky, Pepe Reina se rozhodl pro dlouhý výkop, ale do šance se jeho tým nedostal.
45+2'
Hraje se na polovině hrací plochy, mnoho chudit útočit momentálně ani jeden celek na hrací ploše nejeví. Právě na půlce fauloval Deli.
45+1'
Už se dostáváme do první ze tří nastavených minut k prvnímu poločasu. Zatím platí nerozhodný stav.
45'
Žlutou kartu dostává Wesley Hoedt (S. S. Lazio). Volný kop pro domácí hráče. Centr se snesl před branku, ale obrana si poradila.
45'
Tři minuty uvidíme navíc.
43'
Jeden z hostujících hráčů zůstává ležet na hrací ploše, zdá se, že bude v pořádku. V zápase by měl pokračovat.
42'
Bruggy právě vstřelily branku!
Domácí celek k první střele na braku potřeboval pokutový kop. Z puntíku vypálil HANS VANAKEN ze svého pohledu na pravou stranu, gólman skočil na druhou, a tak Bruggy snadno srovnaly.
40'
Žlutou kartu dostává Patric (S. S. Lazio).
40'
Pokutový kop pro domácí.
39'
Po rohovém kopu došlo ke kontaktu, což následně posuzuje VAR.
39'
Domácí celek vybojoval rohový kop. Krépin Diatta nakrátko rozehrál, ale obrana centr odehrála do bezpečí.
37'
Clubu Bruggy se nyní nepovedla rychlá rozehrávka, míč končí v zámezí, vykopávat tak bude brankář Lazia. Ten se rozhodl pro přihrávku na obránce. Ti rychle míč odevzdali dlouhým nákopem soupeři.
36'
Krépin Diatta hledal spoluhráče, ale hlavička mířila na obránce, kteří tak otáčejí směr hry. Následně ale Lazio o míč přišlo, hrát tak mohou rychle domácí.
35'
Žlutou kartu dostává Muhammad Fáris (S. S. Lazio). Hostující hráč po souboji s Diattou vidí žlutou kartu, zcela po právu.
33'
Hostující celek se po centru dostal do šance, ale Felipe Caicedo hlavičkoval mimo branku.
32'
Během prvních třiceti minut byl aktivnějším opticky domácí celek, ale inkasoval jako první. Domácí Club Bruggy čeká na střelu na branku.
32'
Žlutou kartu dostává Krépin Diatta (Club Bruggy KV). Domácí hráč vidí žlutou kartu.
30'
Domácí rozehrávají od svého brankáře, Simon Mignolet se zapojil do hry, ale míče se rychle zbavil a nechal kombinovat spoluhráče.
29'
Po rychlé akci se pokoušeli hostující fotbalisté přenést hru před branku soupeře. Nakonec je z toho autové vhazování na útočné polovině, které obstaral Muhammad Fáris.
28'
Domácí hráči mají míč pod kontrolou a pokouší se něco vymyslet na polovině soupeře. Obrana Lazia hraje zatím hodně pozorně.
26'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji dostat před branku. Tempo hry se poněkud zvolnilo.
24'
Clinton Mata fauloval soupeře. Muhammad Fáris se těžko zvedá z hrací plochy. Kdyby domácí hráč dostal žlutou kartu, nemohl by se příliš divit.
23'
Po delší době se o slovo přihlásili domácí fotbalisté a jejich akci zakončoval Charles De Ketelaere, který vůbec nedokázal trefit branku. Z pokutového území poslal míč mimo branku. Zkoušel to na vzdálenější tyč.
21'
Muhammad Fáris (Lazio) si počínal nedovoleně v souboji se soupeře, Krépin Diatta byl tím faulovaným hráčem. Míč pro právě faulovaného.
20'
Jeden z domácích hráčů upadl v pokutovém území, ale sudí rychle ukazuje, že se bude hrát dál a pokutový kop nebude.
19'
Pepe Reina (Lazio) rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, ale jeho tým o míč na polovině přišel. Hrát tak mohou domácí.
18'
Aktivita hostujícího celku byla přetavená v zakončení Felipe Caiceda. Jeho hlavička končí mimo branku, ale hostující hráč hlásil teč a dožadoval se rohového kopu. Následovat bude odkop od branky.
16'
Bruggy se pokouší co nejrychleji vrátit k aktivní hře, kterou se prezentovaly v úvodu zápasu.
15'
Během úvodní čtvrthodiny byl aktivnější domácí celek, ale hosté vystřelili dvakrát na branku a jednou se prosadili.
14'
Lazio právě vstřelilo branku!
Tentokrát to hostujícímu hráči vyšlo. JOAQUÍN CORREA se dostal ke střele a z hranice pokutového území poslal míč na vzdálenější tyč. Gólman na míč nedosáhl, a tak inkasuje. Asistence: Adam Marušić.
12'
Po nepřesné akci Bruggy rozehrává hostující celek od své branky.
12'
Znovu domácí rozehrávají na polovině hrací plochy, míč se dostal k Emmanuelu Bonaventureovi Dennisovi, který ale centr před branku neposlal podle představ.
10'
Deset minut hry je pryč, sledujeme aktivní hru domácího celku, který má převahu a hraje lépe.
10'
Ruud Vormer (Club Bruggy) se dostal do střelecké pozice, následně byla rána zblokovaná na roh. Stejný hráč centroval před branku, ale obrana Lazia dokázala odehrát míč.
8'
Francesco Acerbi a Muhammad Fáris vedli útočnou akci hostujícího celku, ale on ani jeho spoluhráči se do zakončení nedostali.
7'
Emmanuel Bonaventure Dennis (Club Bruggy) byl nachytaný v postavení mimo hru. Akce domácích tak končí na půlce.
6'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.
5'
Do šance se Club Bruggy nedostal.
5'
Emmanuel Bonaventure Dennis to zkoušel individuálně, dostal se do souboje s Wesley Hoedtem, následně vybojoval rohový kop. Ten byl nakrátko rozehraný.
4'
Hostující celek se rychle dostal k zakončení. Lazio pozastavilo akci, zpomalilo, a pak pálil Joaquín Correa. Jeho pokus kryje brankář.
3'
Sergej Milinković-Savić výborně zapracoval na obranné polovině a dokázal zastavit nebezpečně vypadající akci soupeře.
2'
Domácí hrají v černomodrém, hosté v zeleném.
1'
Pepe Reina hned v první minutě musel být v pozoru, poradil si s centrem ze strany před svou branku.
1'
Lazio poslední zápas vyhrálo, v lize porazilo Bolognu 2:1, naopak Club Bruggy nestačil na Leuven 1:2. Favoritem zápasu jsou domácí.
Tyto dva kluby v minulosti proti sobě nikdy nenastoupily. Půjde tak o první vzájemný duel.
Club Bruggy KV na úvod skupiny F nastoupilo proti Dortmundu. Hned v šesté minutě se prosadil domácí Immobile. Ve 23. minutě si dal vlastní branku Hitz. V 71. minutě se prosadil kanonýr Dortmundu Erling Håland, který snížil. O pět minut později navýšil domácí vedení Jean Akpa Akpro. Club Bruggy vyhrál úvodní mač 3:1.
S. S. Lazio dokázalo úvodní zápas základní skupiny vyhrát nad Zenitem Petrohrad. Jako první poslal Lazio do vedení Dennis. V 74. minutě si nešťastně dal vlastní branku Horvath. Rozhodující moment se narodil ve třetí minutě nastavení. Po Vornerově přihrávce se prosadil Charles de Ketelaere. Devatenáctiletý záložník se stal hrdinou zápasu.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky evropského klubového fotbalu. V tomto zápase základní skupiny F Ligy mistrů proti sobě nastoupí Club Bruggy KV a S. S. Lazio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.