Liga mistrů - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Paris SG - 2. listopadu 2022   21:00

Juventus
39' Bonucci (Cuadrado)
1:2
(1:1)
Paris SG
13' Mbappé  (Messi) • 69' Mendes  (Mbappé)
Juventus
Szczęsny – Gatti, Bonucci (C), Sandro – Cuadrado (88. Barrenechea), Fagioli (88. Barbieri), Locatelli (85. Soulé), Rabiot, Kostić – Miretti (74. Chiesa), Milik.
Perin, Pinsoglio – Rugani.
Carlos del Cerro (ESP) – Diego Barbero (ESP), Guadalupe Porras Ayuso (ESP)
Juventus Stadium, Turín
Paris SG
Donnarumma – Hakimí, S. Ramos, Marquinhos (C), Bernat (68. Mendes) – Verratti (88. Danilo Pereira), Ruiz (21. Sanches), Vitinha – Soler (68. Ekitike) – Messi, Mbappé.
Rico, Letellier – Sarabia, Mukiele, Bitshiabu, Zaire-Emery.

Ode mě je to vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 9:2. Rohy: 0:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 14:13.
.Je to tak, zápas končí a PSG bere tři body za výhru 2:1. Juventus se dnes svému soupeři herně vyrovnal, avšak hosté vstřelili o jednu branku víc. Rozhodující trefu obstaral v 69. minutě střídající Mendes, který těžil z výborné nahrávky Mbappého. Stará dáma se pak ještě snažila srovnat, avšak na defenzivu francouzského giganta si nepřišla.
90+5'
90+4'
Soulé vystoupil proti Mendesovi a poslal ho k zemi. Hlavní sudí odpískal domácímu hráči faul a zřejmě to bylo to poslední, co se v dnešním utkání stalo.
90+3'
Juventus se snaží ještě srovnat, avšak defenziva PSG je velmi pevná a svému soupeři téměř nic nedovoluje.
90+2'
Chiesa dostal dobrý balon za obranu, jenže v době přihrávky Rabiota se nacházel v postavení mimo hru.
90+1'
Nad rámec řádné hrací doby byly nastaveny čtyři minuty.
90'
Hakimí si to namířil k rohovému praporku, kde se snažil pošetři drahocenné sekundy. Domácí ho ale rychle zdvojili a míč mu odebrali.
89'
Chiesa se uvolnil v pokutovém území, jenže přes Ramose balon na bránu neprocpal.
88'
Střídání v týmu Juventus FC:
ze hřiště odchází Juan Cuadrado, přichází Enzo Barrenechea,
ze hřiště odchází Nicolò Fagioli, přichází Tommaso Barbieri.

Střídání v týmu Paris Saint-Germain:
ze hřiště odchází Marco Verratti, přichází Danilo Pereira.
87'
Zleva odcentroval Kostić, ale jeho nabídku si ze vzduchu stáhl Donnarumma. Ten samozřejmě s rozehrávkou spěchat nebude.
86'
Mbappé potáhl balon po křídle a poté hledal Ekitikeho, avšak k tomu míč nepustil Gatti.
85'
ze hřiště odchází Manuel Locatelli, přichází Matías Soulé.
85'
Žlutá karta pro tým Paris Saint-Germain (Marco Verratti).
84'
Do konce utkání zbývá zhruba deset minut a hosté stále drží těsné vedení. Podaří se jim zvítězit?
83'
Ta ale žádnou šanci nepřinesla, jelikož Bonucci ve vápně fauloval Ramose.
82'
Cuadrado si došel pro faul a vybojoval pro Juventus standardní situaci z dobré pozice.
81'
Rabiot hledal rozběhnutého Chiesu, ale jeho pas s vypětím všech sil zastavil Hakimí.
80'
Portugalský obránce se po krátkém ošetření zvedl a zdá se, že bude v pořádku.
79'
Momentálně je hra pozastavena, neboť na hrací ploše zůstává ležet střelec druhé branky PSG Mendes.
78'
Domácím se podařilo rychle srovnat, ale gól byl okamžitě odvolán, neboť Locatellimu byl odmáván ofsajd.
77'
Žlutá karta pro tým Juventus FC (Nicolò Fagioli).
76'
Milik to při napadání přehnal s agresivitou a při snaze získat balon fauloval Ramose.
75'
Locatelli obral o balon Verrattiho, jenže dle názoru španělského sudího si pomohl nedovoleným způsobem.
74'
ze hřiště odchází Fabio Miretti, přichází Federico Chiesa.
73'
Kostić našel v pokutovém území Milika, jehož rána z první vylétla vysoko nad bránu.
72'
Fagioli posílal pas za obranu, ale nikdo z jeho spoluhráčů se k míči nedostal.
71'
Messi si posunul míč na levačku a vypálil, jenže bránu netrefil. Szczęsny bude rozehrávat.
70'
Celá situace byla přezkoumávána u videa kvůli možnému ofsajdu Mendese. Vše ale bylo v pořádku, a hosté tak znovu vedou.
69'
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku! Pařížané se podruhé v utkání ujímají vedení! Mbappé dostal spoustu času ve středu hřiště a přesným pasem vyslal do šance NUNA MENDESE, jenž se vřítil do vápna a střelou na vzdálenější tyč překonal brankáře Juventusu. Portugalský bek se prosadil jen pár desítek sekund po svém příchodu na hřiště.
68'
ze hřiště odchází Carlos Soler, přichází Hugo Ekitike,
ze hřiště odchází Juan Bernat, přichází Nuno Mendes.
67'
Sanches si dal balon daleko od nohy a při snaze dostat ho opět pod kontrolu fauloval Sandra.
66'
Sergio Ramos se odhodlal ke střele z dálky, která před domácím gólmanem nepříjemně zaplavala. Wojciech Szczęsny si ale dokázal poradit a nadvakrát míč zkrotil.
65'
Rabiot to zkoušel individuálně po levém křídle, avšak stopku mu před vápnem vystavil Ramos.
64'
Přetažený centr Cuadrada vracel před bránu Kostić, ale balon odklidil do bezpečí Marquinhos.
63'
Domácí mohli jít po zisku do brejku, jenže Milik postrádal podporu spoluhráčů, a proto musel akci zbrzdit.
62'
Je za námi dvaašedesát minut a stále platí nerozhodný stav. Dočkáme se v závěrečné třetině utkání ještě nějaké branky?
61'
Po Messiho pasu šel dopředu Mbappé. Střelec první branky utkání vypálil z hranice vápna, ovšem Szczęsny jeho pokus zkrotil.
60'
Bonucci se vydal dopředu a nakonec to zkusil z velké dálky, ale jeho rána vylétla vysoko nad Donnarummovu svatyni.
59'
Po centru Cuadrada nastaly ve vápně hostů menší zmatky, které vyřešil rezolutním odkopem Marquinhos.
58'
Mbappé chtěl vyslat do šance Messiho, ale Argentinec nebyl dost rychlý na to, aby zastihl míč na hrací ploše.
57'
Galtierova družina měla druhý rohový kop během krátké chvíle, avšak defenziva Juventusu si i v tomto případě poradila.
56'
Milik dokázal odcentrovat přes dva protihráče, avšak nikdo v bílo-černém si pak balon ve vápně nenašel.
55'
Stará dáma se teď usadil na útočné polovině a kombinuje kolem pokutového území PSG.
54'
Rozehrávky se ujal Messi, jehož přihrávku na Mbappého zablokoval dobře postavený Sandro.
53'
Mbappého nabídka z křídla byla zblokována a následovat tak bude rohový kop.
52'
Sanches dal těžkou přihrávku Bernatovi a tomu utekl balon do zámezí. Domácí tak budou vhazovat.
51'
Verratti poslal k zemi Mirettiho a může být rád, že nebyl jeho zákrok potrestán žlutou kartou.
50'
Hosté zvolili rozehrávku na krátkou vzdálenost a nyní kombinují na útočné polovině.
49'
Dalším nedovoleným zákrokem se prezentoval Locatelli a PSG už teď bude mí standardní situaci z poměrně slibné pozice.
48'
Rabiot obral o balon Verratti, ale dle hlavního arbitra si v souboji pomáhal zakázaným způsobem.
47'
Bonucci hledal dlouhým nákopem Milika, ale u míče byl jako první gólman PSG Donnarumma.
46'
Ani jeden z trenérů neudělal po přestávce žádnou změnu. Uvidíme, jak se bude utkání vyvíjet ve druhém poločase.
46'
Je za námi první poločas a hráči odchází do kabin za stavu 1:1. Juventus byl v úvodu aktivnější, ale do vedení šlí hosté, za které se v třinácté minutě trefil Mbappé. Domácí to ale nepoložilo a i nadále byli směrem dopředu nebezpečnější. Za svou snahu byli odměněni krátce před koncem úvodního dějství, kdy se trefil kapitán Bonucci.
45+2'
45+2'
Žlutá karta pro tým Juventus FC (Arkadiusz Milik).
45+1'
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena jedna minuta.
45'
Bonucci špatně rozehrál, ale jeho chybu napravil Locatelli, který obral o míč Messiho.
44'
Hakimí hledal ve vápně Mbappého, ale ten byl dobře pokryt kapitánem Juventusu Bonuccim.
43'
PSG opět kombinuje na útočné polovině, avšak zatím se nemůže dostat do střelecké pozice.
42'
Gatti včasným skluzem vypíchl míč rozběhnutému Mbappému a následně sklidil potlesk z tribun. To byl hodně důležitý zákrok domácího obránce.
41'
Miretti si obehrál Vitinhu a poté zakončil, ovšem Donnarummovu svatyni o pořádný kus minul.
39'
Juventus právě vstřelil branku!
A máme vyrovnáno! Locatelli parádně přenesl hru doprava na Cuadrada, jenž ve vápně okamžitě poslal hlavou míč před bránu. Tam se z ničeho nic objevil stoper LEONARDO BONUCCÍ, který bez problému nasměroval balon do prázdné brány.
38'
Rabiot to zkoušel individuálně po pravém křídle, avšak na pozorně bránícího Hakimího si nepřišel.
37'
Dobře to teď udělal Locatelli, jenž na sebe navázal dva protihráče a poté nahrál volnému Fagiolimu.
36'
Hakimí si teď neporozuměl se Sanchesem a po jejich neshodě budou domácí vhazovat.
34'
Po chybě Verrattiho se do slibné šance dostal Miretti. Ten však prováhal ideální moment pro střelu a poté už jeho pokus zblokoval Marquinhos.
33'
Messi si narazil s Mbappém a poté zakončil, ale Szczęsny si se střelou hostujícího forvarda v pohodě poradil.
32'
Na opačném konci hřiště pálil mladík Miretti, avšak jeho pokus nebyl příliš nebezpečný.
31'
Mbappé se opřel do balonu zpoza vápna a jeho prudký projektil prolétl jen těsně nad břevnem.
30'
Pařížané nyní naprosto v klidu kombinují a vyčkávají, zda se v obraně Juventusu neotevře nějaké okénko.
29'
O chvilku později se španělský obránce prezentoval kvalitním defenzivním zákrokem, když vypíchl míč Cuadradovi.
28'
Bernatovi nevyšel první dotek a balon mu pak utekl za postranní čáru. Domácí se tak zadarmo dostali k autu.
27'
Miretti se snažil vybojovat rohový kop, jenže to byl právě on, kdo se míče dotkl jako poslední. Následovat tak bude odkop od brány PSG.
26'
Jenže domácí s ním naložili mizerně. Locatelli chtěl rozehrát na Cuadrada, který s tím nepočítal a balon skončil v autu.
25'
Soler zbytečně fauloval Rabiota a doslova daroval Juventusu volný přímý kop.
24'
Kostić poslal do vápna dobrý centr, do kterého se opřel Cuadrado. Ramos však stál na správném místě a nepustil míč na bránu.
23'
Messi se odvážně vrhl mezi dva protihráče, ovšem ti ho celkem v pohodě o míč připravili.
22'
Juan Cuadrado to zkusil svou slabší levačkou, ale Donnarummovi stačilo jeho ránu kontrolovat.
21'
ze hřiště odchází Fabián Ruiz, přichází Renato Sanches.
20'
Své defenzivní úkoly si splnil i hvězdný Mbappé, jenž se vrátil s Cuadradem a donutil ho otočit hru zpět na Bonucciho.
19'
Juventus se zatím prezentuje velmi dobrým výkonem, avšak na střelu na bránu stále čeká.
18'
Mbappé si u postranní čáry poradil s Cuadradem, ovšem následně ho čistě odzbrojil Bonucci.
17'
Locatelli to dnes již podruhé zkusil ze střední vzdálenosti, avšak ani tentokrát Donnarummu k zákroku nepřinutil.
16'
S rychlou odpovědí chtěl přispěchat Kostić, ale jeho akce se s úspěchem nepotkala.
15'
Žlutá karta pro tým Juventus FC (Federico Gatti).
13'
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Máme tu první branku zápasu a PSG vede 1:0! Messi ve středu hřiště předal míč KYLIANOVI MBAPPÉMU, který si pohrál s obranou Juventusu a poté mimořádně přesnou střelou z hranice šestnáctky překonal domácího brankáře.
13'
Milik se po přihrávce Rabiota zjevil za obranou PSG, jenže do zakončení ho nepustil signalizovaný ofsajd.
12'
Lionel Messi se teď snažil vyslat do šance Solera, avšak pas argentinského fotbalisty vystihl Cuadrado.
11'
Defenziva Juventusu zatím velmi dobře pokrývá Messiho s Mbappém, kteří si pro balony musí chodit až téměř k půlící čáře.
10'
Cuadrado se snažil přejít přes Bernata, ale ten ho i s balonem vytlačil za postranní čáru.
9'
Kostićův centr odvrátila obrana PSG jen k Locatellimu a ten se pak odhodlal ke střele z první. Ta nebyla vůbec špatná, avšak cestu mezi tři tyče si nakonec nenašla.
8'
Vitinha se dostal pod tlak dvou protihráčů a měl co dělat, aby míč posunul na Verrattiho.
7'
O chvilku později už se srbský křídelník k balonu dostal, nicméně ho dle hlavního arbitra získal za pomoci faulu. Hosté tak budou rozehrávat.
6'
Bonucci hledal dlouhým nákopem Kostiće, jenže před ním stačil míč odehrát Hakimí.
5'
Po centru z levé strany pálil z první Milik, jenž ale trefil před sebou stojícího Ramose.
4'
Důležitý obranný zákrok nyní předvedl Marquinhos, jenž zastavil přihrávku směřující na úplně volného Mirettiho.
3'
Rabiot chtěl prostrčit balon na Milika, avšak pas francouzského středopolaře byl moc prudký.
2'
Domácí se hned vydali napadat rozehrávku svého soupeře a Milik málem donutil k chybě Marquinhose, který jen s pořádnou dávkou štěstí míč udržel.
1'
Zazněl úvodní hvizd, jdeme na to! Výkopu se ujali fotbalisté PSG, kteří budou hrát v tmavě modrých dresech. Jejich soupeř pak zvolil bílo-černou sadu.
1'

Juventus FC: Szczęsny – Gatti, Bonucci (C), Sandro – Cuadrado, Fagioli, Locatelli, Rabiot, Kostić – Miretti, Milik.
Náhradníci: Perin, Pinsoglio – Chiesa, Rugani, Barbieri, Soulé, Barrenechea.
Trenér: Massimiliano Allegri

Paris Saint-Germain: Donnarumma – Hakimí, S. Ramos, Marquinhos (C), Bernat – Verratti, Ruiz, Vitinha – Soler – Messi, Mbappé.
Náhradníci: Rico, Letellier – Danilo Pereira, Sanches, Sarabia, Mendes, Mukiele, Bitshiabu, Ekitike, Zaire-Emery.
Trenér: Christophe Galtier

Rozhodčí: Carlos del Cerro (ESP) – Diego Barbero (ESP), Guadalupe Porras Ayuso (ESP).
Paris Saint-Germain

PSG je na tom oproti svému dnešnímu soupeři o poznání lépe. Ligue 1 vede s pětibodovým náskokem na druhé Lens a také v Lize mistrů má zajištěný postup do vyřazovací fáze. Proti Juventusu ale ještě bude muset obhájit první příčku, neboť v případě ztráty bodů by se před něj mohla dostat Benfica. Na svého italského rivala se svěřenci trenéra Galtiera naladili divokou výhrou s Troyes, které PSG porazili poměrem 4:3. Podaří se jim zvítězit i dnes v Turíně a udržet tak první místo ve skupině?
Juventus FC

Juventus se v této sezoně trápí. V domácí Serii A je až sedmý a boj o titul se mu pomalu vzdaluje, na první Neapol totiž už nyní ztrácí deset bodů. Poslední tři ligové duely se mu sice vydařili, nicméně v Lize mistrů vůbec nedokázal na tyto výkony navázat a před posledním kolem je jasné, že jarní fáze milionářské soutěže se ho týkat nebude. Maximálně z toho bude Evropská liga a i o tu musí italský celek ještě bojovat, neboť Maccabi Haifa má stejně bodů. Podaří se Bianconeri ustát tlak a přeci jen trochu napravit pošramocenou reputaci?
Hezký středeční večer přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům! Dnes jsou na programu závěrečné zápasy skupin Ligy mistrů a my se v tomto online přenosu zaměříme na souboj Juventusu s Paris Saint-Germain, který v Turíně začne v 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.