Liga mistrů - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Maccabi : Juventus - 11. října 2022   18:45

Maccabi
Maccabi
7' Atzili (Cornud) • 42' Atzili (Pierrot)
2:0
(2:0)
Maccabi
Cohen – Sundgren, Batubinsika, Goldberg, Cornud (71. Menachem) – Lavi, Mohamed (86. Tchibota), Chery – Atzili (66. Seck), Pierrot (86. Rukavycja), David (71. Abu Fani).
Fucs, Mišpati – Arad, Meir, Levi, Elijahu, Geršon.
Mateu Lahoz – Cebrián Devís, del Palomar (ESP)
Juventus
Szczęsny – Danilo (68. Kean), Bonucci, Rugani, Sandro (74. Soulé) – Cuadrado, Paredes (46. Locatelli), Rabiot, McKennie (46. Kostić) – Di María (24. Milik), Vlahović.
Perin, Pinsoglio – Bremer, Gatti, Miretti, Fagioli.

Juventus dnes na svého soupeře prostě nestačil. V lekci produktivity prohrál hlavně zásluhou Atziliho, jenž nasázel hned dva góly. Italský celek by se měl obávat o Evropskou ligu, neboť má nyní stejně bodů jako Maccabi.

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
90+4'
90+3'
Milik zastavil rozběhnutého Tchibotu, domácí budou rozehrávat na středu.
90+3'
Domácí mají míč na kopačkách a spíše čekají, až sudí zápas ukončí.
90+2'
Juventus se nemůže dostat do nějaké větší šance. Italský tým dnes nehraje příliš pohledný fotbal.
90'
Zápas se chýlí ke svému konci. Uvidíme, kolik sudí nastaví nad rámec základní hrací doby.
88'
Od Rabiota se odrazil míč do zámezí, Maccabi budou vhazovat na pravé straně u středové čáry. A rozhodně už nepospíchají.
86'
Střídání v týmu Maccabi Haifa FC:
ze hřiště odchází Frantzdy Pierrot, přichází Nikita Rukavycja.
86'
ze hřiště odchází Ali Mohamed, přichází Mavis Tchibota.
85'
Jeden z domácích se dostal k zakončení, které však nemířilo mezi tři tyče.
84'
Cuadrado si počínal nedovoleně, Maccabi Haifa bude zahrávat standardní situaci z levé strany.
83'
Milikova tvrdá rána ze střední vzdálenosti končí v náruči brankáře Cohena.
82'
Juan Coadrado se uvolnil ve vápně, tvrdě vypálil, ale Cohen jeho pokus skvěle zastavil.
81'
Locatelli protestoval až příliš a vidí žlutou.
80'
Soulé si nádherně udělal prostor na křídle, ale poté byl nečistě zastaven. Zajímavá standardní situace pro Juventus.
79'
Milik centroval, ale míč skončil v rukavicích brankáře. Na stadionu nyní panuje fantastická atmosféra.
77'
Ani z tohoto rohu se domácím nepodařilo nic vytěžit. Míč už mají na kopačkách hosté a míří vpřed.
76'
Rabiot odvrátil míč na další roh.
76'
Domácí budou po zblokované střele zahrávat roh.
74'
Zmar hostů pokračuje. Standardní situace nepřinesla vůbec nic, centrovaný míč o dobrých pět metrů přelétl všechny hráče.
74'
Střídání v týmu Juventus FC:
ze hřiště odchází Aléx Sandro, přichází Matías Soulé.
73'
Maccabi stále hraje s míčem daleko od branky Cohena. Tohle už vypadá pro domácí celek velmi dobře.
71'
ze hřiště odchází Dean David, přichází Mohammad Abu Fani,
ze hřiště odchází Pierre Cornud, přichází Sun Menachem.
71'
Locatelli to zkusil vzít na sebe, ale nezamířil vůbec přesně.
70'
Chery centroval do vápna, ale hostující obrana míč dokázala zblokovat.
68'
ze hřiště odchází Danilo, přichází Moise Kean.
66'
Danilo hledal kolmicí někoho ze spoluhráčů, ale nepřihrál vůbec přesně.
66'
ze hřiště odchází Omer Atzili, přichází Abdoulaye Seck.
64'
Z pravé strany přilétl vysoký centr, ale nikdo z hostujících se k hlavičce nedostal.
62'
Domácí se hnali do rychlé útočné akce, ale nakonec se ani k zakončení nedostali.
60'
Chery se odhodlal ke střele z dobrých pětadvaceti metrů, ale jeho pokus zblokoval jeden z bránících hráčů.
58'
Domácí drží míč stále na kopačkách, Juventus se k němu nemůže dostat.
56'
Maccabi Haifa drží míč daleko od své branky, cenné minutky plynou. Tohle už je téměř utopie, aby si dnes Juventus odvezl tři body.
54'
Po dalším rohu Juventusu už se Cohen obávat nemusel, Rabiot zakončil vysoko nad břevno.
53'
Rugani se dostal k hlavičce, ale Cohen vytáhl míč špičkami prstů nad branku!
53'
Vlahović zkoušel zakončit nůžkami, ale míč ve vzduchu nezasáhl. Hosté jsou stále na míči.
51'
Mohamed tvrdě srazil Cuadrada, Juventus bude zahrávat standardní situaci. Kartu Lahoz nevytahuje.
48'
Rabiot po kontaktu ve vápně upadl, ale o faul se nejednalo. Juventus bude zahrávat roh.
46'
ze hřiště odchází Weston McKennie, přichází Filip Kostić.
46'
ze hřiště odchází Leandro Paredes, přichází Manuel Locatelli.
46'
První poločas přinesl hned dvě branky a obě padly do branky Juventusu. Dvakrát se prosadil Atzili. Juventus tak bude mít co dělat a na vyřazovací fázi Ligy mistrů může pomalu zapomenout.
45'
45+2'
McKennie si zřejmě pustil pusu na špacír směrem k rozhodčímu, který vytahuje žlutou.
44'
Málem byl rozdíl znovu jednogólový! Vlahović se dostal k hlavičce, ale Cohen jeho pokus fantasticky vytáhl! K odraženému míči se dostal Milik, ale trestuhodně jej nedokázal poslat z bezprostřední blízkosti do branky.
42'
Maccabi Haifa právě vstřelila branku!
Aktivita přetavena v zasloužený gól. Pierrot předložil míč OMERU ATZILIMU, který utaženou střelou do šibenice rozjásal domácí stadion.
41'
Rabiot si počínal nedovoleně, domácí budou rozehrávat na středové čáře.
39'
Domácí jsou jednoznačně lepším týmem. Nyní si David kličkoval ve vápně, ale nakonec se ke střeleckému pokusu neodhodlal.
37'
Paredes stáhl protihráče k zemi, ale sudí volí pouze slovní domluvu.
35'
Obrovská šance domácích! Z levé strany přilétl přesný centr na Atziliho, který ihned pálil z první, ale těsně minul!
33'
Hosté drží míč na útočné polovině a kombinují s ním po celé šíři hřiště. Zatím však k vápnu soupeře příliš nemíří.
31'
Domácí zahrávali rohový kop, ale míč skončil v rukavicích brankáře.
30'
Po ráně Davida domácí signalizovali penaltu, rozhodčí si celou situaci prověřil u videa, ale nakonec to pokutový kop nebude!
27'
Žlutá karta pro tým Maccabi Haifa FC (Pierre Cornud).
24'
ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Arkadiusz Milik.
19'
Juventus zahrával hned tři rohové kopy, ale ani z jednoho se mu nepodařilo udeřit.
17'
Di Maria vyslal od rohového praporku centr, který domácí obrana odvrátila do bezpečí.
14'
Rohový kop zahrával Atzili, ale se svým týmem nic kloudného vymyslet nedokázal.
7'
Cornud poslal ze strany přesný centr do vápna, OMER ATZILI si na něj naskočil a s mírným štěstím poslal míč za záda Szczęsnyho.
4'
Po centru se k hlavičce dostal Pierrot, ale hostující brankář si s jeho pokusem poradil.
1'

Maccabi Haifa FC: Cohen – Sundgren, Batubinsika, Goldberg, Cornud – Lavi, Mohamed, Chery – Atzili, Pierrot, David.
Náhradníci: Fucs, Mišpati – Tchibota, Menachem, Rukavycja, Arad, Abu Fani, Meir, Seck, Levi, Elijahu, Geršon.

Juventus FC: Szczęsny – Danilo, Bonucci, Rugani, Sandro – Cuadrado, Paredes, Rabiot, McKennie – Di María, Vlahović.
Náhradníci: Perin, Pinsoglio – Bremer, Locatelli, Gatti, Kostić, Kean, Miretti, Soulé, Fagioli.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.