Liga mistrů - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atlético : Feyenoord - 4. října 2023   18:45

Atlético
14' Morata  • 45+3' Griezmann  • 47' Morata (Molina)
3:2
(2:2)
Feyenoord
Feyenoord
7' Hermoso (vl.)  • 34' Hancko
Atlético
Oblak – Molina (79. Riquelme), Azpilicueta, Witsel, Hermoso, Lino (62. Galán) – de Paul (46. Llorente), Koke (C), Saúl – Morata (90+4. Kostis), Griezmann (79. Correa).
Gomis, Grbić – Gismera, Guerrero, Bonar.
Feyenoord
Wellenreuther – Geertruida, Trauner (C) (74. Nieuwkoop), Hancko, Hartman – Wieffer (74. Lingr), Zerrúqí (78. Džahánbachš), Q. Timber – Stengs, Ueda (60. Minteh), Paixão.
Lamprou, van Sas – Beelen, Dilrosun, M. López, van den Belt.

Je konec! Atlético Madrid nakonec poráží Feyenoord Rotterdam 3:2. Hosté se ujali vedení v sedmé minutě, kdy si nešťastnou vlastní branku vstřelil Hermoso. O bleskovou odpověď se však postaral Álvaro Morata. Atlético poté bylo lepším týmem, jenže své náznaky nedotáhlo do gólové tečky. Naopak na druhé straně po přímém kopu udeřil Dávid Hancko. V závěru poločasu však z ojedinělé akce vyrovnal Antoine Griezmann. Ve 47. minutě navíc Morata potvrdil skvělý vstup Atlética do druhé půle. Domácí od té doby polevili a do šancí se dostával Feyenoord. Dva špičkové zákroky ale vytáhl Jan Oblak, který zachránil Atléticu vítězství.
90+6'
90+4'
Střídání v týmu Atlético Madrid:
ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Ilias Kostis.
90+3'
Domácí obrana si poradila i s dlouhým autem do pokutového území a jednoduše míč odkopla do bezpečí.
90+2'
Do pokutového území se při přímém kopu hostů vydal i hostující brankář. Ve vápně však kraloval jeho protějšek Jan Oblak.
90'
Dávid Hancko uspěl v hlavičkovém souboji, nicméně hosté se nedokázali prokombinovat do střelecké pozice. Defenzivě Atlética vypomáhá už i Morata.
89'
César Azpilicueta nyní rozhodně nespěchal s rozehrávkou z vlastní poloviny. Sudí jej ale žlutou kartou neocenil.
88'
Paixao odcentroval z levé strany ke vzdálenější tyči, nicméně nikdo v modrém dresu jeho pobídku nedokázal usměrnit mezi tři tyče.
87'
Bart Nieuwkoop na pravé straně kouzlil s míčem, nicméně si obránce nedokázal obhodit. Atlético si znovu pomohlo obloučkem na křídlo.
86'
Rodrigo Riquelme se hnal s míčem u nohy na polovinu soupeře, nicméně v souboji s Hanckem si míč ukopl do autu.
85'
Ze střední vzdálenosti vypálil Correa, nicméně jeho ránu obránce zablokoval do rukavic připraveného brankáře.
84'
Correa dostal pod tlak Dávida Hancka, který míč odkopl do autu. Domácí drží míč a v závěru utkání nepouští Feyenoord do tlaku.
82'
Před branku Atlética přiletěl další centr, za kterým se hnal Ondřej Lingr, nicméně dvojice důrazných obránců mu nedala prostor k zakončení.
80'
Do konce utkání zbývá posledních deset minut a Atlético drží těsné vedení. Domácí celek by se tímto triumfem posunul do čela skupiny.
79'
ze hřiště odchází Nahuel Molina, přichází Rodrigo Riquelme,
ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Ángel Correa.
78'
Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam:
ze hřiště odchází Rámiz Zerrúqí, přichází Alírezá Džahánbachš.
78'
Ondřej Lingr přenesl hru na pravou stranu, odkud Bart Nieuwkoop odcentroval k přední tyči, kde byli jen zadáci Atlética Madrid.
76'
Saúl si znovu splnil úkoly v defenzivě a nechal míč propadnout do zámezí. Atlético bude vhazovat na vlastní polovině.
75'
Stopeři Feyenoordu si nerozuměli na vlastní polovině a málem poslali soupeře do úniku. Série odrazů pro hosty nakonec dopadla dobře.
74'
ze hřiště odchází Gernot Trauner, přichází Bart Nieuwkoop,
ze hřiště odchází Mats Wieffer, přichází Ondřej Lingr.
73'
Jan Oblak drží Atlético v těsném vedení! Před domácím gólmanem se nyní zjevil Yankuba Minteh, ale Oblak skvělým zákrokem vyrazil míč na roh!
72'
Axel Witsel se skvěle stáhl do souboje s Traunerem, který jej fauloval. Domácí celek nechce pouštět nizozemský celek do tlaku.
71'
Na opačné straně vymyslel krásnou technickou ránu Igor Paixão, jehož projektil jen těsně minul vzdálenější tyč. Tady by Oblak rozhodně nebyl včas!
70'
Álvaro Morata se hnal do zakončení, jenže v souboji s brankářem na malém vápně si podle rozhodčího počínal v rozporu s pravidly.
69'
Antoine Griezmann odcentroval z levé strany do pokutového území, nicméně Dávid Hancko před Moratou raději odkopl míč na rohový kop.
68'
Z vlastní poloviny zkoušel odkrytou branku soupeře trefit Galán, jenže jeho projektil skončil nad břevnem.
67'
Axel Witsel diriguje rozehrávku domácího celku na vlastní polovině. Nikdo v dresu Feyenoordu nyní rozehrávku Simeoneho družiny neatakuje.
66'
Saúl napadal rozehrávku Feyenoordu, jenže hostující brankář byl pozorný a před domácím fotbalistou míč odkopl do bezpečí.
65'
Paixao si krásně navedl míč do střelecké pozice a zpoza pokutového území tvrdě vypálil. Jeho dělovka prosvištěla těsně nad břevnem!
64'
Quilindschy Hartman rozehrál na levou stranu hrací plochy, kde byl spoluhráč v modrém dresu. Feyenoord nyní musí útočit do kompaktní obrany.
62'
ze hřiště odchází Samuel Lino, přichází Javier Galán.
62'
Dávid Hancko nepředvedl zrovna jistou rozehrávku na kolegu z obranné řady. Za míčem spěchal nažhavený Morata, ale hosté situaci ustáli.
61'
Mohlo být vyrovnáno! Po nádherné kombinaci se před Janem Oblakem zjevil Stengs, který ale vyběhnutého brankáře Atlética Madrid nepřekonal!
60'
ze hřiště odchází Ajase Ueda, přichází Yankuba Minteh.
59'
Feyenoord zahrával rohový kop. Hostům se ale vůbec nepovedlo vytvoření prostoru pro centr. Nakonec si museli pomoci rozehrávkou na stopery.
57'
Feyenoord zahrával přímý kop v blízkosti velkého vápna. Stengs odcentroval na přední tyč, kde domácí obraně vypomohl střelec Morata.
56'
Žlutá karta pro tým Atlético Madrid (Samuel Lino).
56'
Ajase Ueda si navedl míč do blízkosti velkého vápna, jenže místo zakončení vnějším nártem roztáhl hru na pravou stranu.
54'
Quilindschy Hartman vnějším nártem vyslal přihrávku za obranu, nicméně nikdo v modrém jeho úmysl nepochopil.
51'
Marcos Llorente uspěl v souboji na pravé straně hrací plochy, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil k obránci.
50'
Simeone hecuje domácí fanoušky, kteří na jeho výzvy reagují. Feyenoord v příštích minutách čeká peklo.
49'
Na stadionu rázem panuje vynikající atmosféra. Domácí fanoušci odměňují své oblíbence za ofenzivně laděný výkon hlasitým skandováním.
47'
Atlético právě vstřelilo branku! Domácí celek se ihned po změně stran dostává do vedení! Po nenápadné kombinaci na pravé straně přiletěl centr na malé vápno a ÁLVARO MORATA ve skluzu dopravil míč k tyči!
47'
Samuel Lino tlačil na defenzivu soupeře u rohového praporku. Zadáci Feyenoordu si dali pozor a nenechali domácího obránce odcentrovat.
46'
ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Marcos Llorente.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali parádní fotbal. Hosté se ujali vedení v sedmé minutě, kdy si nešťastnou vlastní branku vstřelil Hermoso. O bleskovou odpověď se však postaral Álvaro Morata. Atlético poté bylo lepším týmem, jenže své náznaky nedotáhlo do gólové tečky. Naopak na druhé straně po přímém kopu udeřil Dávid Hancko. V závěru poločasu však z ojedinělé akce vyrovnal Antoine Griezmann.
45+4'
45+3'
Atlético právě vstřelilo branku! Je vyrovnáno! Atlético dotahuje krok doslova v poslední vteřině nastaveného času! Defenziva Feyenoordu po rohovém kopu nedokázala míč odvrátit. Lino míč vrátil na malé vápno, kde se tělem prosadil Witsel a ANTOINE GRIEZMANN v pádu vystřihl nádherné akrobatické zakončení!
45+2'
Jan Oblak se musel zapojit do rozehrávky Atlética. Domácí celek má v závěru prvního poločasu obrovské problémy s přechodem na polovinu soupeře.
45+1'
Álvaro Morata zastavil rodící se protiútok soupeře a vykoledoval si žlutou kartu.
45'
Série hostujících standardních situací pokračovala. Vysoký centr z přímého kopu holení odehrál na rohový kop Mario Hermoso.
44'
Z rohového kopu hosté branku Atlética Madrid neohrozili. Ajase Ueda se snažil zakončit patičkou, nicméně získal pro své mužstvo další roh.
42'
Domácí propadli na levé straně, jenže Igor Paixão v pokutovém území prováhal ideální moment k zakončení a vypálil jen do dobře postaveného obránce.
41'
Saúl po odehrání míče zbytečně dohrál obránce a sudí jej odměnil žlutou kartou.
41'
Nahuel Molina si výborně splnil své defenzivní povinnosti a zastavil prudkou přihrávku směřující za obranu Atlética Madrid.
40'
Koke si patičkou posunul míč do volného prostoru a napadající soupeř jej poslal k zemi. Po následné rozehrávce byl v ofsajdu lapen Saúl.
39'
Hosté mohli přidat třetí zásah! Calvin Stengs zpětnou přihrávkou krásně našel Traunera, jehož pokus prolétl těsně nad břevnem!
38'
Calvin Stengs kouzlil s míčem na pravé straně hrací plochy, jenže se k němu stáhl Saúl, který zhatil kombinaci Feyenoordu.
37'
Feyenoord už se v závěru prvního poločasu nechce nikam hnát. Nizozemský celek raději drží míč na kopačkách v zadních řadách.
36'
Antoine Griezmann byl dohrán v souboji na polovině hrací plochy. Atlético chtělo soupeře zaskočit bleskovou rozehrávkou, ale Feyenoord si ji pohlídal,
34'
Feyenoord právě vstřelil branku! Hostující celek se vrací zpátky do vedení! Feyenoord zahrával přímý kop na polovině Atlética. Na přetažený centr si naběhl DÁVID HANCKO, jehož první ránu Oblak vyrazil, nicméně na dorážku už nedosáhl!
33'
Ta přišla až po dalším zákroku, kterým se provinil César Azpilicueta.
33'
Lino si výborně pokryl míč na vlastní polovině a Lutsharel Geertruida jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Ani za tento zákrok sudí nevytáhl kartu.
31'
Igor Paixão si navedl míč na pravačku a vypálil zpoza pokutového území. Jeho ránu Jan Oblak dobře viděl a míč vytěsnil na rohový kop.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme zajímavé utkání. Feyenoord přestál silnou pasáž Atlética a už se znovu tlačí vpřed.
29'
Hosté si nyní nerozuměli při kombinaci na polovině hřiště. Lutsharel Geertruida musel hodně zabrat, aby míč odehrál před napadajícím Linem.
28'
Samuel Lino si v souboji se soupeřem pomohl zatažením za dres, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího. Rozehrávat bude Feyenoord.
27'
Atlético v posledních minutách jednoznačně kraluje dění na hřišti. Hosté zkoušeli projít vpřed středem hřiště, ale domácí obraně vypomohl Griezmann.
25'
Nahuel Molina od rohového praporku odcentroval na malé vápno, kam vyrazil brankář hostů a míč vyrazil mimo vápno. Do balónu se opřel Koke, který z voleje minul branku.
24'
Hermoso dostal přihrávku do pokutového území a bez přípravy míč posílal před branku. Obránce ve skluzu jeho pobídku srazil na roh.
23'
César Azpilicueta diriguje rozehrávku Atlética v zadních řadách. Domácí obránce si nemusí dávat pozor na napadající soupeře.
22'
Samuel Lino si pohlídal pohyb soupeře a čistým způsobem odehrál míč do středu hrací plochy. Domácí spěchají vpřed s dalším útokem.
21'
Koke se skvěle stáhl na hranici vlastního pokutového území a bez problémů si pomohl malou domů. Atlético v posledních minutách převzalo otěže dnešního utkání.
20'
Další ofenzivní výpad Atlética, po kterém dokonce zazvonila branková konstrukce, nyní skutečně zastavil odmávaný ofsajd.
19'
Domácí zahrávali rohový kop, jenže secvičený signál se jim vůbec nepovedl. Molinovi se míč svezl po kopačce a skončil u soupeře.
18'
Hostující brankář si dal pozor na nákop za obranu, vyrazil ven z branky a odehrál míč na osamoceného stopera v modrém dresu Feyenoordu.
17'
Hosté mohli přejít do zajímavého protiútoku, jenže César Azpilicueta využil nepovedeného zpracování soupeře a pohotově míč odehrál do bezpečí.
16'
Hostující celek se ihned po vyrovnání Atlética vydal vpřed. Kombinace Feyenoordu za středovou čárou však vyústila v nepřesnou přihrávku.
14'
Atlético právě vstřelilo branku! Branka nakonec platí a Atlético se bleskově dočkalo vyrovnání! Přihrávka za obranu Feyenoordu měla směřovat na Saúla, který byl v ofsajdu, jenže se prakticky nezapojil do hry. Od obránce se míč odrazil do skvělé pozice pro ÁLVARA MORATU, který bez přípravy rozvlnil síť!
13'
Tak pozor! Domácí sice dopravili míč do sítě, ale asistent odmával ofsajd. Sudí se jde přesto podívat na video!
12'
Rámiz Zerrúqí viděl vysoko postaveného Jana Oblaka a zkusil štěstí střelou z poloviny hřiště. Jeho projektil ale prolétl kolem domácí svatyně.
11'
Dávid Hancko nakopl míč na polovinu Atlética Madrid, jenže stopeři domácího celku si jeho pobídku hravě pohlídali.
10'
Atlético kombinuje s míčem na vlastní polovině. Na stadionu i po brzkém zásahu Feyenoordu panuje vynikající atmosféra.
9'
Atlético se okamžitě vydalo vpřed se snahou o odpověď. Na levé straně operoval Samuel Lino, jenže obránce mu nedal prostor.
7'
Feyenoord právě vstřelil branku! Feyenoord se hned v úvodu utkání dostává do vedení! Nizozemský celek se dočkal odměny za svou aktivitu. Na přihrávku do vápna si naběhl Ajase Ueda, jehož pokus Oblak vyrazil a MARIO HERMOSO si míč srazil do sítě!
6'
Hosté pro změnu zaútočili po levé straně hrací plochy, jenže Ueda nepovedeným zakončením jen líznul míč nad sebe.
5'
Domácí celek je zatím poněkud zaskočený a nedostává se na polovinu soupeře. Feyenoord v úvodu napadá Atlético hodně vysoko.
4'
César Azpilicueta byl jako první u odraženého míče na vlastní polovině a šikovným odkopem dokonce získal pro Atlético Madrid vhazování.
3'
Calvin Stengs měl prostor na pravé straně hrací plochy, jenže přízemním centrem trefil jen obránce domácího Atlética Madrid.
2'
Atlético chce pokračovat ve skvělých výkonech na domácím stadionu. V posledních týdnech zde přehrálo Real Madrid nebo otočilo duel s Cádizem. V úvodu duelu je ale aktivnější Feyenoord.
1'
Hostující celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Feyenoord se ihned vydal vpřed, nicméně nákop skončil u domácích stoperů.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí budou hrát v červenobílém, zatímco Feyenoord oblékne modrou sadu.

Atlético Madrid: Oblak – Molina, Azpilicueta, Witsel, Hermoso, Lino – de Paul, Koke (C), Saúl – Morata, Griezmann.
Náhradníci: Gomis, Grbić – Correa, Galán, Kostis, Llorente, Riquelme, Gismera, Guerrero, Bonar.

Feyenoord Rotterdam: Wellenreuther – Geertruida, Trauner (C), Hancko, Hartman – Wieffer, Zerrúqí, Q. Timber – Stengs, Ueda, Paixão.
Náhradníci: Lamprou, van Sas – Beelen, Dilrosun, Džahánbachš, Lingr, M. López, Minteh, Nieuwkoop, van den Belt.
Atlético Madrid

Domácí celek je pravidelným účastníkem Ligy mistrů. V letošním ročníku se Atléticu nepovedl vstup dle představ. V úvodním duelu na půdě Lazia remizovalo 1:1, když v závěru vyrovnal brankář Provedel. V domácí soutěži však Atlético šlape velmi dobře. Po sedmi odehraných duelech je čtvrté. Pokud zvládne dohrávku bude na vedoucí Real Madrid ztrácet jen dva body. Právě derby s Realem doma Simeoneho družina ovládla výsledkem 3:1. O víkendu pak Atlético ukázalo sílu, když duel s Cádizem otočilo z 0:2 na 3:2.
Feyenoord Rotterdam

Nizozemský celek je rozhodně zajímavým klubem na sledování pro českého fanouška. V jeho kádru jsou totiž Ondřej Lingr a Dávid Hancko. Nizozemský celek navíc rozjel základní skupinu vítězstvím 2:0 nad Celticem a jako jediný má plný počet bodů. V lize se Feyenoordu nedaří podle představ. Po sedmi kolech má na kontě sedmnáct bodů a je až čtvrtý za PSV, Twente a Alkmaarem. V posledním kole ale přehrál 3:1 G. A. Eagles.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům Ligy mistrů! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání mezi Atléticem Madrid a Feyenoordem Rotterdam.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.