Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Bayern : Arsenal - 17. dubna 2024   21:00

Bayern
63' Kimmich (Guerreiro)
1:0
(0:0)
Bayern
Neuer – Kimmich, Dier, de Ligt, Mazráwí (76. Kim Min-čä) – Laimer, Goretzka – Sané (89. Upamecano), Musiala, Guerreiro – Kane.
Peretz, Ulreich – Choupo-Moting, Müller, A. Pavlović, Tel, Zaragoza.
Arsenal
Raya – White, Magalhães, Saliba, Tomijasu (86. Nketiah) – Jorginho (68. G. Jesus), Ødegaard, Rice – Saka, Havertz, Martinelli (68. Trossard).
Hein, Ramsdale – Alnaní, Kiwior, Nelson, Partey, Smith Rowe, Vieira, Zinčenko.

Joshua Kimmich se stal jediným střelcem tohoto zápasu, což znamená, že v součtu s prvním duelem vyhrává Mnichov 3:2 a raduje se z postupu do semifinále Ligy mistrů. Naopak fotbalisté Arsenalu dnes doplatili na špatnou koncovku, neproměnili ani jednu ze tří střel a cesta soutěží pro ně dnes končí. Joshua Kimmich hrdinou Bayernu.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:13.
90+5'
90+5'
Arsenal poslal centr před branku, ale nic víc se už nestane.
90+5'
Ještě uvidíme rohový kop po akci Whitea.
90+4'
Začala poslední nastavená minuta a domácí hrají velmi dobře a takticky vyspěle.
90+3'
Hodně zbytečná žlutá karta pro hostujícího hráče za nesportovní chování.
90+3'
Žlutá karta pro tým Arsenal FC (Gabriel Jesus).
90+2'
Žlutá karta pro tým Bayern Mnichov (Joshua Kimmich).
90+1'
Ofsajd překazil akci Arsenalu, rozehrávat tak budou domácí fotbalisté od své branky.
90+1'
Raphaël Guerreiro to vzal na sebe, jeho pokus kryje poměrně snadno brankář Arsenalu.
90'
Začala poslední minuta hry a hosté už nemají na co čekat a snaží se za každou cenu vyrovnat.
89'
Střídání v týmu Bayern Mnichov:
ze hřiště odchází Leroy Sané, přichází Dayot Upamecano.
89'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
87'
Leroy Sané byl volný před brankou, ale jeho kolega se rozhodl pro střelu, kterou kryje brankář.
87'
Martin Ødegaard posílal centr před branku, ale jeho akci chybělo přesnější zakončení nebo přihrávka na kolegu.
86'
Střídání v týmu Arsenal FC:
ze hřiště odchází Takehiro Tomijasu, přichází Eddie Nketiah.
86'
Gabriel Jesus zůstává ležet na hrací ploše, absolvoval tvrdý souboj se soupeřem, Jamal Musiala nebyl úspěšný.
85'
Gabriel Magalhães rozehrává od své branky, rychle se pokoušel přenést hru, ale domácí defenziva byla pozorná.
85'
Hostující hráč fauloval soupeře, tady je žlutá karta naprosto v pořádku.
84'
Žlutá karta pro tým Arsenal FC (Ben White).
82'
Takticky hraje domácí celek velmi dobře, soupeři nedává mnoho prostoru pro útočnou hru.
80'
Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, ve kterém vede aktuálně domácí Bayern o jednu branku.
80'
Gabriel Jesus se sice pokoušel dostat do šance, ale neuspěl. Navíc by byl v ofsajdu, takže případná branka by neplatila.
78'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry. Optickou převahu mají domácí fotbalisté, kteří se dokázali v tomto zápase prosadit jako první.
76'
ze hřiště odchází Nusajr Mazráwí, přichází Kim Min-čä.
75'
Akci Arsenalu překazil útočný faul. Uvidíme střídání.
75'
Declan Rice z druhé strany bude centrovat před branku. Domácí defenziva si dokázala poradit i s tímto momentem.
74'
Balon se snesl k brance, ale brankář Manuel Neuer vyboxoval míč. Gabriel Jesus se do zakončení hlavou nedokázal prosadit. Uvidíme další roh.
72'
Bukayo Saka bude rozehrávat rohový kop, první tato možnost pro hostující celek v tomto zápase.
71'
Joshua Kimmich se pokoušel po individuální akci dostal k zakončení. William Saliba si dokázal poradit pouze za cenu dalšího rohového kopu.
70'
Obrázek hry je poslední minuty stejný, domácí fotbalisté drží balon pod kontrolou a pokouší se něco vymyslet na polovině soupeře.
68'
ze hřiště odchází Jorginho, přichází Gabriel Jesus,
ze hřiště odchází Gabriel Martinelli, přichází Leandro Trossard.
66'
Zatím sledujeme stále zahajovací jedenáctky, ale podle všeho budeme brzy sledovat první střídání v tomto zápase.
65'
K velké radosti domácích fanoušků se prosazuje jako první Mnichov. Nyní bude na hostech, jak odpoví na úvodní braku utkání.
63'
Bayern právě vstřelil branku!
Domácí fotbalisté se po rychlé akci dostávají do vedení, po šikovném centru před branku se hlavou krásně dokázal prosadit neobsazený JOSHUA KIMMICH. Asistence: Raphaël Guerreiro.
62'
Fotbalisté Arsenalu se do výraznější šance nedostali, brankář kryje snadno balon, a pak rozehrává od své branky. Balon nechal obráncům.
61'
Leon Goretzka byl přípravy vypálil, William Saliba jeho ránu zblokoval jen za cenu rohového kopu.
61'
Hodně důrazně Raphaël Guerreiro dohrál soupeře, podle sudích byl moment v pořádku, hra pokračuje dál.
60'
Leroy Sané vedl zajímavou akci svého celku, ale v rozhodující moment musel zpomalit, aby doběhli jeho kolegové.
60'
Hodina hry je pryč, stále v tomto zápase čekáme na úvodní branku tohoto zápasu.
59'
Fotbalisté Arsenalu jsou nyní aktivnější, pokoušeli se vybojovat rohový kop, ale nakonec je z toho jen vhazování.
58'
Leroy Sané byl dobře postavený a dokázal si poměrně snadno poradit s akcí, kterou vedli jeho soupeři.
57'
Velká chyba hostů, ale nakonec je z toho pouze rohový kop pro Bayern.
56'
Gabriel Martinelli se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale Leon Goretzka odvedl hru na druhou stranu.
55'
Žlutá karta pro tým Bayern Mnichov (Konrad Laimer). Domácí hráč dostává žlutou kartu po faulu na soupeře. Domácí hráč si počínal nedovoleně.
54'
Fotbalisté Mnichova vybojovali vhazování poblíž půlící čáry, sledujeme klidnější pasáž hry.
53'
Domácí začínají od svého brankáře, Manuel Neuer se zapojil do kombinace svého celku.
52'
Gabriel Martinelli si nabíhal do volného prostoru před brankou, ale nedostal se do zakončení. Dobře si počínala obrana.
51'
Pět minut hry z druhého poločasu je pryč. Balon budou mít fotbalisté hostujícího celku.
49'
Raphaël Guerreiro to zkoušel individuálně, ale nedokázal si vypracovat výraznější střeleckou pozici.
47'
David Raya měl nyní dvakrát štěstí. Domácí fotbalisté měli dvě dobré střelecké pozice, ale dvakrát trefili tyč. Leon Goretzka to byl, kdo byl autorem první střely.
46'
Mnoho fotbalové krásy jsme v prvním poločase tohoto odvetného zápasu neviděli. Brankáři drží čisté konto, a tak platí po poločase stav 0:0. V součtu s prvním zápase je aktuální skóre 2:2.
45+1'
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.
42'
David Raya podpočil snahu svých kolegů o rozehrávku. Arsenal kombinuje na své polovině, kde se pokouší rychle přejít až k brance soupeře.
41'
Ben White pálil bez přípravy vysoko nad, brankář Manuel Neuer jen pohledem kontroloval míč letící vysoko nad.
41'
Martin Ødegaard je podle všeho v pořádku. Nyní vedl další zajímavou akci hostů, ale k zakončení se on ani jeho tým nedostal.
41'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase. Souboje o balon nyní získávají hostující fotbalisté.
40'
Centr se snesl před branku, odkud hlavičkoval Kai Havertz. S jeho akcí si poradil Manuel Neuer.
39'
Martin Ødegaard bude podle všeho v zápase pokračovat. Po souboji se soupeřem je poněkud otřesený. Volný kop pro hosty.
38'
Leon Goretzka hodně důrazně hrál v souboji se soupeřem, Gabriel Martinelli odnesl jeho tvrdou hru.
38'
Mnichov se vrací hluboko na svou polovinu, do kombinace se zapojil také brankář. Eric Dier chyboval, ale spoluhráči mu dokázali pomoct. Hosté se do šance nedostali.
37'
Jorginho si v souboji se soupeřem počínal za hranicí pravidel, rozehrávat tak budou domácí poblíž půlící čáry.
36'
Hostující hráč je otřesený, ale podle všeho bude pokračovat.
35'
Joshua Kimmich od rohového praporku nakrátko na spoluhráče. Následně inkasoval Bukayo Saka tvrdý zásah míčem.
35'
Třetí rohový kop vybojoval nyní domácí celek. Deset minut hry před koncem poločasu.
34'
Bayern má balon pod kontrolou a kombinační hrou se pokouší rozpohybovat obranu soupeře. Joshua Kimmich to zkoušel.
34'
Aktuálně to vypadá, že lepší střelecké pozice si dokáže vypracovat domácí celek, ale oba gólmani zatím drží bezbrankový stav.
33'
Gabriel Magalhães rozehrává od své branky, po kombinaci s brankáře poslal balon na druhou stranu. Arsenal čeká na nějakou další příležitost.
31'
Gabriel Martinelli se propracoval do šance, jeho ránu přibližně z penaltového puntíku kryje brankář. Manuel Neuer podržel své spoluhráče jistým zákrokem.
30'
Akce Arsenalu končí ve třicáté minutě špatným postavením, je z toho pouze ofsajd.
30'
Manuel Neuer si poradil se střelou, kterou vyslal hostující hráč. Domácí brankář nadvakrát zkrotil balon.
29'
Jorginho a William Saliba si několikrát vyměnili míč ve snaze rozpohybovat obranu soupeře, to se nyní ale nepodařilo. Arsenal je dál u míče. Gabriel Martinelli neměl komu, a tak vrací hru znovu blíž půlící čáře.
28'
Gabriel Magalhães byl volný na útočné polovině, hlásil se o přihrávku, ale Jorginho k němu balon nedostal.
26'
Bukayo Saka hrál na polovině velmi dobře, jeho trpělivá taktická hra hodně otrávila domácím rozehrávku.
25'
Mnichov má nyní více ze hry, na balonu je silnější, ale vrací hru na svou polovinu, do kombinace se zapojil také brankář Manuel Neuer.
24'
David Raya vytáhl po střele domácího hráče další dobrý zákrok. Harry Kane se nedokázal před brankou dostat k míči. Domácí se propracovali k několika zajímavým šancím.
23'
Domácí měli možnost rohového kopu. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.
23'
Nusajr Mazráwí měl zajímavou příležitost, ale jeho rána ke vzdálenější tyči nebyla přesná. David Raya, brankář Arsenalu, odrazil míč do zámezí.
21'
Manuel Neuer si dobře vyběhl proti akci soupeře, a pak byl u míče první. Následně bude rozehrávat domácí brankář.
21'
Gabriel Martinelli a Takehiro Tomijasu kombinovali před brankou. Druhý jmenovaný zkoušel poslat centr před branku, obrana byla připravená.
20'
Dvacet minut hry je pryč a stále čekáme na straně Mnichova či Arsenalu na nějakou výraznější střeleckou pozici.
19'
Souboje o balon se střídavými výsledky se odehrávají na polovině hrací plochy. Ani jeden celek nechce nyní chybovat. Hrát mohou domácí.
17'
Joshua Kimmich poslal balon před branku, jeho spoluhráči se následně nedokázali dostat do střelecké pozice. Obrana si poradila.
16'
Gabriel Magalhães se výborně dokázal vrátit, a tak odehrál míč na rohový kop. Joshua Kimmich autorem rohového kopu.
15'
Nusajr Mazráwí vybojoval balon pro spoluhráče, kteří kombinují na útočné polovině. Přes dobrou obranu Arsenalu se domácí nemohou dostat.
15'
Arsenal má balon pod kontrolou, drží ho na polovině hrací plochy. Následný pokus o průnikovou přihrávku nebyl povedený. Pak už přišel útočný faul.
13'
Gabriel Martinelli a Gabriel Magalhães si dvakrát vyměnili míč, pokoušeli se rozpohybovat obranu soupeře, to se zatím nepodařilo.
13'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji propracovat na polovinu soupeře. Sledujeme takticky vedenou fotbalovou bitvu.
10'
Konrad Laimer si musel počkat na lepší náběh spoluhráčů, a tak svou akci podél postranní čáry poněkud zbrzdil.
8'
Gabriel Martinelli schoval svou střelu za soupeře, ale rána z hranice vápna nebyla přesná. Míč po střele levou nohou končí mimo branku.
8'
Gabriel Magalhães a Bukayo Saka si vyměnili míč, následně Gabriel Martinelli zkoušel přetlačit obránce soupeře, což se mu nepodařilo.
6'
Optickou převahu mají nyní domácí fotbalisté. Do střelecké pozice se znovu dostal Harry Kane, ale ani tentokrát přesněji netrefil branku.
5'
Sledujeme opatrný fotbal v úvodu zápasu, ani jeden celek se nikam nežene.
4'
Leroy Sané našel spoluhráče, ale Harry Kane si vypracoval zajímavou šanci. Jeho rána byla nepřesná. Rozehrávat budou hosté od své branky.
3'
Mnichov se zmocnil míče, a tak může kombinovat. Leon Goretzka si vyměnil balon s kolegy. Následně se protlačili na polovinu soupeře.
3'
Od úvodní minuty vytváří fanoušci velmi dobrou kulisu tomuto zápasu. Připomínám jen, že úvodní duel skončil smírně 2:2.
2'
Gabriel Magalhães kombinuje se spoluhráči na polovině hrací plochu. Přes odpálenou pyrotechniku se poněkud pokazil výhled na hrací plochu.
1'
Domácí hrají v bíločerveném, hosté mají černozelenou kombinaci dresů.
1'

Bayern Mnichov: Neuer – Kimmich, Dier, de Ligt, Mazráwí – Laimer, Goretzka – Sané, Musiala, Guerreiro – Kane.
Náhradníci: Peretz, Ulreich – Choupo-Moting, Kim Min-čä, Müller, A. Pavlović, Tel, Upamecano, Zaragoza.

Arsenal FC: Raya – White, Magalhães, Saliba, Tomijasu – Jorginho, Ødegaard, Rice – Saka, Havertz, Martinelli.
Náhradníci: Hein, Ramsdale – Alnaní, G. Jesus, Kiwior, Nelson, Nketiah, Partey, Smith Rowe, Trossard, Vieira, Zinčenko.
Jako hlavní sudí bude tento duel řídit Danny Makkelie. Na čárách mu budou pomáhat Hessel Steegstra a Jan de Vries. VAR obdsará Rob Dieperink. Všichni jsou z Nizozemska.
Zápas nabídl šest střel na branky, čtyři skončily v síti. Dnes lze očekávat dramatický fotbal, který bude bavit fanoušky obou klubů i nestranné pozorovatele.
V prvním zápase viděli diváci celkem čtyři branky. Domácí Arsenal poslal do vedení už ve dvanácté minutě Saka. O šest minut později srovnal hostující Gnabry. Ještě v první poločase otočil zápasu mnichovský Kane, který ve 32. minutě proměnil pokutový kop. Z pohledu Arsenalu zachránil dobrý výsledek Trossard, který po Jesusově pasu srovnal v 76. minutě na 2:2.
Jedná se o odvetný duel, dnes se bude hrát od 21 hodin na krásném stadionu, utkání hosté Allianz Arena v Mnichově.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního evropského klubového fotbalu. V tomto zápase čtvrtfinále Ligy mistrů proti sobě nastoupí Bayern Mnichov a Arsenal FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.