Liga mistrů - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Real Sociedad - 12. prosince 2023   21:00

Inter Milán
Sommer – Darmian, Acerbi, Augusto – Cuadrado, Frattesi, Çalhanoğlu (82. Asllani), Mchitarjan (65. Barella), Dimarco (78. Bastoni) – Thuram (65. Arnautović), A. Sánchez (65. La. Martínez).
Di Gennaro, Audero – Klaassen, Bisseck, Stabile.
Real Sociedad
Remiro – H. Traoré, Zubeldia (77. Elustondo), Le Normand, Muñoz (86. Tierney) – Kubo (86. C. Fernández), Zubimendi, Merino, Zacharjan (77. Magunazelaia) – Sadiq (61. Turrientes), Oyarzabal.
Marrero – Odriozola, Olasagasti, Pacheco, And. Silva, U. González, Dadie.

Na prvním místě tabulky je s dvanácti body Real, druhý je Inter se stejným počtem bodů.
Čtyři střely na branku nabídl tento zápas, brankáři ani jednou neinkasovali, a proto tento duel končí bezbrankovou remízou.
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:0. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 9:21.
90+7'
90+5'
Domácí celek si vypracoval dobrou střeleckou pozici, ale Lautaro Martínez nedokázal z dobré pozice trefit branku.
90+4'
Matteo Darmian rozehrává od své branky, sledujeme klidnou pasáž hry. Pokud ani jeden celek neudělá chybu, tak utkání skončí bezbrankovou remízou.
90+3'
Marko Arnautović se dostal k hlavičce, která nebyla povedená. Následně bude vykopávat brankář.
90+2'
Inter rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Yann Sommer rozehrává od své branky.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.
88'
Sledujeme nepříliš atraktivní fotbal, je to velká taktická bitva, ani jeden celek nechce chybovat.
86'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian:
ze hřiště odchází Aihen Muñoz, přichází Kieran Tierney,
ze hřiště odchází Takefusa Kubo, přichází Carlos Fernández.
86'
A podle všeho bude střídat hostující celek.
85'
Zdá se, že brzy uvidíme další střídání.
85'
Žlutá karta pro tým Real Sociedad San Sebastian (Aritz Elustondo).
83'
Juan Cuadrado rozehrává od své branky, komplikovanou situaci za pomoci spoluhráčů zvládl.
82'
Střídání v týmu Inter Milán:
ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Kristjan Asllani.
80'
Dostáváme se do posledních deseti mnut v tomto zápase, více ze hry mají dál hosté. Na první branku stále čekáme.
78'
ze hřiště odchází Federico Dimarco, přichází Alessandro Bastoni.
77'
ze hřiště odchází Arsen Zacharjan, přichází Jon Magunazelaia,
ze hřiště odchází Igor Zubeldia, přichází Aritz Elustondo.
76'
Pokutový kop neuvidíme, naopak Takefusa Kubo dostává žlutou kartu za nafilmovaný pád.
76'
Žlutá karta pro tým Inter Milán (Lautaro Martínez).
76'
Žlutá karta pro tým Real Sociedad San Sebastian (Takefusa Kubo).
76'
Sudí se jde podívat na monitor, uvidíme pokutový kop v závěru zápasu?
75'
Takefusa Kubo se dostal do pokutového území, byl faulovaný. Pokutový kop.
72'
Lautaro Martínez se dostal k hlavičce, ale s jeho pokusem neměl brankář problém.
71'
Statistika držení míče jednoznačně hovoří ve prospěch hostujícího celku.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, více ze hry mají hráči San Sebastian. Ale na úvodní branku čekáme.
68'
Lautaro Martínez se propracoval do zajímavé pozice, ale pálil nad. Navíc by branka pro ofsajd neplatila.
68'
Tak nakonec ne, byl z toho roh. Následně míč získal domácí brankář.
68'
Domácí brankář bude rozehrávat po nepřesném zakončení soupeře od své branky.
67'
Hosté jej rozehráli nakrátko, k výraznější šanci se tým nedostal.
67'
Důrazná hra hostujícího celku pokračuje dál. Hamari Traoré se pokoušel probojovat do zakončení, nakonec je z toho rohový kop.
65'
ze hřiště odchází Alexis Sánchez, přichází Lautaro Martínez,
ze hřiště odchází Henrich Mchitarjan, přichází Nicoló Barella,
ze hřiště odchází Marcus Thuram, přichází Marko Arnautović.
64'
Hosté mají balon pod kontrolou, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
63'
Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme hodně podprůměrný fotbal.
61'
ze hřiště odchází Umar Sadiq, přichází Beñat Turrientes.
60'
Juan Cuadrado to vzal na sebe. Z velké dálky se dostal do zakončení, ale jeho rána končí vedle branky.
59'
San Sebastian se pokouší vypracovat si výraznější šanci, ale obrana Interu je zatím velmi pozorná.
57'
Hostující Takefusa Kubo to zkoušel individuálně, ale nedokázal se propracovat do střelecké pozice. Obrana ho nenechala.
56'
Matteo Darmian vhazoval na útočné polovině, poslal míč před branku, následně hlavičkové zakončení spoluhráče nebyla přesné.
55'
Deset minut hry je z druhého poločasu pryč a sledujeme fotbal, který je velmi taktický. Ani jeden celek nechce chybovat.
54'
Milán to zkoušel středem hrací plochy, ale hostující obrana si velmi rychle dokázala poradit.
52'
Álex Remiro nerozehrál podle představ, ale jeho zaváhání dokázali velmi rychle napravit obránci. Ti následně dostali míč do bezpečí.
51'
Takefusa Kubo se propracoval do zakončení, ale jeho pokus v rozhodující moment zastavila obrana.
50'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.
48'
Aihen Muñoz si počínal v souboji nedovoleně, rozehrávat tak budou na útočné polovině domácí.
47'
Utkání pokračuje druhým poločasem, zdá se, že ani jeden celek během poločasové přestávky nestřídal.
46'
Bez výraznější šance skončil první poločas, kluby jdou do kabin za bezbrankového stavu.
45+1'
45+1'
Jeden z domácích hráčů, Juan Cuadrado, leží na hrací ploše. Hra je přerušená.
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, uvidíme, kolik minut se nastaví.
45'
Federico Dimarco se dostal do zakončení, první zajímavější moment v poločase, ale brankář hostů si dokázal celkem snadno poradit.
44'
Žlutá karta pro tým Real Sociedad San Sebastian (Arsen Zacharjan).
43'
Davide Frattesi se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus byl obranou Realu zblokovaný.
42'
Federico Dimarco vybojoval míč na své polovině, rychle se propracoval na polovinu soupeře, ale nic vymyslet nedokázal.
41'
Centr se snesl před branku, obrana si poradila za cenu dalšího rohu.
41'
Aihen Muñoz otočil směr hry, našel spoluhráče. Takefusa Kubo přihrál špatně, nakonec je z toho rohový kop.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, zatím stále platí v tomto zápase o první místo ve skupině D bezbrankový stav.
38'
Marcus Thuram to vzal na sebe, následně Alexis Sánchez nadvakrát neprostřelil brankáře. Následně Henrich Mchitarjan pálil jen do obránce.
36'
Marcus Thuram vedl útočnou akci svého celku, následně se do hlavičky položil Henrich Mchitarjan. Jeho zakončení míří vysoko nad. Domácí nyní ukázali, kudy by mohla vést cesta.
35'
Domácí vybojovali autové vhazování na útočné polovině, ale neměli jak rozehrát, a tak vrací hru na svou polovinu, následně až k brankáři.
33'
Gólman přenechal balon spoluhráčům, kteří následně o něj přišli. Toho ale hosté nedokázali využít.
33'
Umar Sadiq nestihl míč na hrací ploše, a tak bude od své branky rozehrávat domácí brankář Yann Sommer.
32'
Akce hostů podél postranní čáry nebyla vůbec špatná, ale finální přihrávka postrádala přesnost. Domácí mohou otočit hru.
31'
Fotbalisté v bílém se pokouší zrychlit hru, Aihen Muñoz si několikrát vyměnil míč s kolegy, ale cestu před branku se jim najít nepodařilo.
30'
Půlhodina hry je pryč, zatím v tomto zápase čekáme na nějakou výraznější šanci. Častěji má míč pod kontrolou hostující celek.
26'
Hosté rozehrávali volný kop poblíž půlící čáry. Nakrátko rozehráno. Následoval centr do velkého vápna. Umar Sadiq pálil, jeho rána byla zblokovaná. Autové vhazování.
25'
Na hrací ploše leží jeden z hostujících hráčů. Mikel Merino absolvoval tvrdý souboj se soupeřem, fauloval ho Carlos Augusto.
23'
Juan Cuadrado se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale v rozhodující moment mu balon ujel od nohy. Nakonec bude rozehrávat hostující brankář Álex Remiro.
22'
Centr se sice snesl před branku, ale obrana si velmi snadno dokázala poradit. Ani tento moment první výraznější příležitost nepřinesl.
21'
Igor Zubeldia fauloval Thurama, za což vidí žlutou kartu. Zajímavá možnost pro domácí celek.
20'
San Sebastian drží hru na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet, zatím ale čeká na nějakou větší příležitost.
19'
Aihen Muñoz zastavil akci a rozhlížel se, komu by přihrál. Akci tak pozastavil. Následně vrací míč na svou polovinu.
17'
Optickou převahu mají fotbalisté hostujícího celku. Častěji jsou v držení míče, ale přes obranu domácího klubu se těžko dostávají.
16'
Takefusa Kubo to vzal na sebe, jeho projektil končí vedle branky. Nechybělo moc jeho pokusu, brankář ale zasahovat nemusel.
15'
Real Sociedad se pomalu propracoval před branku, ale rozhodující přihrávka nebyla dostatečně přesná.
14'
Marcus Thuram si v souboji o míč před brankou počínal nedovoleně. za dres potáhl obránce, a tak sudí pískají útočný faul.
13'
Hosté rozehrávali rohový kop, obrana si celkem snadno dokázala poradit. Směr hry se tedy rychle otáčí.
12'
Deset minut hry je pryč, sledujeme opatrný fotbal a mnoho krásných momentů nám zatím fotbalisté nepředvedli.
9'
Real Sociedad se prokombinoval na útočnou polovinu, ale nedokázal nic vymyslet. Takefusa Kubo a Martín Zubimendi kombinovali, vypálit nedokázali.
7'
San Sebastian se propracoval před branku, ale průniková přihrávka postrádala přesnost. Hosté se do zakončení nedostali.
7'
Aihen Muñoz vrací míč na svou polovinu hrací plochy, do kombinace se následně zapojil také brankář Álex Remiro.
6'
Sledujeme hodně opatrnou pasáž hry. Ani jeden celek nechce v úvodu zápasu chybovat.
3'
Intern měl možnost volného kopu, ale obrana si s přízemní střelou dokázala velmi snadno poradit. Směr hry mohou hosté otočit.
2'
Federico Dimarco rozehrál na krátko, následně akce pokračovala dál. Střela byla zblokovaná.
2'
Hakan Çalhanoğlu to zkoušel individuálně, což se mu podařilo, následně vybojoval rohový kop pro domácí.
1'
Domácí hrají ve tmavých dresech, hosté mají bílou kombinaci.
1'

Inter Milán: Sommer – Darmian, Acerbi, Augusto – Cuadrado, Frattesi, Çalhanoğlu, Mchitarjan, Dimarco – Thuram, A. Sánchez.
Náhradníci: Di Gennaro, Audero – Arnautović, La. Martínez, Klaassen, Asllani, Barella, Bisseck, Stabile, Bastoni.

Real Sociedad San Sebastian: Remiro – H. Traoré, Zubeldia, Le Normand, Muñoz – Kubo, Zubimendi, Merino, Zacharjan – Sadiq, Oyarzabal.
Náhradníci: Marrero – Odriozola, Elustondo, C. Fernández, Olasagasti, Tierney, Pacheco, And. Silva, Turrientes, U. González, Magunazelaia.
Tato dvojice hraje o první místo ve skupině a tento duel může výrazně napovědět.
Real remizoval s Internem 1:1 s Salzbrugem 0:0. Porazil Salzburg 2:0, Benficu 2:0 a 3:1. Inter remizoval s Realem 1:1 a Benficou 3:3. Tým vyhrál nad Benficou 1:0, Salzburgem 2:1 a 1:0.
Inter a Real Sociedad mají naprosto shodnou bilanci, oba kluby úvodní zápas ve skupině remizovaly, pak dvakrát vyhrály, a naposledy znovu remizovaly.
Ve skupině D jsou karty rozdané celkem jasně. San Sebastian a Inter mají jistotu postupu do další fáze soutěže, naopak Salzburg a Benfica Lisabon ví, že už postoupit nemohou.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního evropského klubového fotbalu. V tomto zápase Ligy mistrů proti sobě v rámci skupiny D nastoupí Inter Milán a Real Sociedad San Sebastian.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.