Z mé strany je to vše, příště na počtenou!
Je dobojováno! Sečteno a podtrženo, Bruggy ve druhém poločase rozhodly o svém triumfu a také o postupu do play-off Ligy Mistrů! Domácí byli v celém utkání jednoznačně lepším týmem, což se po přestávce začalo projevovat i ve skóre: postupně se prosadili Cools, Vázquez a střídající Oularé.
90+4
90+3
V poslední minutě nastavení se už ani nehraje, aktéři čekají na závěrečný hvizd.
90+2
Oularé byl sražen u půlící čáry, domácí zakládají jednu z posledních akcí tohoto utkání.
90+1
Míč je sice na obranné polovině Brugg, hráči v černomodrých dresech s ním však v poklidu kombinují a kontrolují komfortní náskok.
90
Nad rámec druhého poločasu se nastavují tři minuty!
89
Nakonec z toho byl velmi nadějný pokus, Bruzzese ale na míč dobře viděl a tygřím skokem ho vyrazil do bezpečí!
88
Mbombův faul znamená volný přímý kop pro Panathinaikos. Jak s ním zklamaní Atéňané naloží?
86
Domácí tráví čas na útočné polovině, hráči Panathinaikosu už se úplně vzdali a do Řecka se budou vracet s prázdnou.
85
Do konce zbývá včetně nastavení nějakých sedm minut a na Jan Breydelstadionu už propukly bujaré oslavy. Bruggy si zahrají o Ligu mistrů!
84
Bruggy naposledy střídají, Vanaken se podívá na hřiště místo Víctora Vázqueze, autora druhého gólu.
82
Bruggy právě vstřelily branku!
Zřejmě je hotovo! Dion Cools našel v šestnátce trestuhodně neobsazeného OBBIHO OULARÉHO, který přízemní střelou prostřelil bezmocného Kotsolise – 3:0!
82
Vázquez přiťukl míč Diabymu, ten byl ale čistě odstaven Tavlaridisem.
80
Defenzivní val Brugg si opět poradil, míč se stěhuje zpět na obrannou polovinu hostů.
79
Pranjić vybojoval rohový kop, Atéňané se pomalu nadechují k závěrečnému náporu.
78
Bolingoli Mbombo byl poblíž půlící čáry faulován, toto hraje necelou čtvrthodinu před koncem domácím do karet...
77
Tom De Sutter za mohutného aplausu opouští scénu, na jeho místo nastupuje Oularé.
76
Ze standardní situace však hosté nevytěžili vůbec nic, následovat bude odkop od Bruzzeseho branky.
75
Dion Cools zalehl soupeře v nejhorší možný okamžik: před zraky sudího. Panathinaikos bude zahrávat přímý kop.
73
Hosté právě vyčerpali všechna střídání, hřiště opustili Ninis a Karelis, jež v útoku nahradí čerství Klonaridis a Lod.
73
72
Kotsolis vyboxoval míč do bezpečí, domácí ale stále zůstávají usazeni na útočné polovině.
71
Panathinaikos má na vstřelení klíčového gólu dvacet minut, zatím se však musí řecký velkoklub soustředit hlavně na defenzívu.
70
Ou! Stadionem to jen zahučelo, De Sutter z hranice pokutového území totiž jen o několik málo centimetrů minul pravou tyč!
68
Diabymu skočil Triandafillopulos obětavě do rány, čímž ušetřil Kotsolise od dalších starostí.
67
Aktivní Dierckx má pro dnešek odpracováno, jeho místo na place zaujme Boli Bolingoli Mbombo.
66
Tavlaridis fauloval De Suttera, sudí to "ocenil" žlutou kartou.
65
Míč je u Bruzzeseho, který má spoustu času na rozehrávku a nikam se nežene.
64
Diaby až příliš okatě upadl ve vápně, za což je potrestán žlutou kartou.
63
Diabymu se otevřel prostor ve středu hřiště, a tak rychlonohý ofenzivní hráč udělal několik rychlých kroků a poté našel ve vápně volného De Suttera, jehož projektil Kotsolis bravurně lapil!
61
Cools nešťastně napálil Dierckxe do slabin, zdá se však, že domácí křídelník bude v pořádku.
60
Panathinaikos vrhá síly do útoku, absolutně neviditelný Koutrombis je nahrazen chorvatským snajprem Mladenem Petrićem.
59
Nuže, nyní je to na hostech. Případná kontaktní branka by znamenala prodloužení, závěrečná půlhodina slibuje skvělou bitvu.
57
To je z pohledu modročerných pětiminutovka z říše snů! K exekuci přímého kopu se postavil VÍCTOR VÁZQUEZ, jenž zakroutil míč přesně k levé tyči a Kotsolis zůstal stát jako solný sloup – 2:0!
56
Diaby si došel pro faul od Triandafillopulose, domácí budou zahrávat přímý kop z velmi nadějné pozice.
55
Panathinaikos se snaží o rychlou odpověď a okamžitě se vrhá do útoku.
53
Jan Breydelstadion vypukl radostí, domácí se ujímají vedení a aktuální skóre je posunuje do play-off! Hostující obrana úplně zapomněla na volného DIONA COOLSE, jenž hlavou uklidil bochánek z kopačky Dierckxe za bezmocného Kotsolise!
52
Cools nyní navíc fauloval, Atéňané pokračují v ojedinělém náporu.
50
Obrovský závar na druhé straně! Laxní Cools se nechal u autové čáry obrat o míč Karelisem, který následně nacentroval do vápna, ale při dezorientovaném Bruzzesem stáli všichni svatí, poněvadž ani jeden z hráčů v bílém uvnitř pokutového území nedokázal trefit skákající kulatý nesmysl!
49
To byla, panečku, rána! Dierckx napřáhl z dobrých dvaadvaceti metrů a jeho rána z otočky jen těsně přeletěla Kotsolisovu svatyni!
48
Takový jeden Karelis ale může natropit spoustu neplechy, o čemž se nyní přesvědčil i Bruzzese. Naštěstí pro domácí byl řecký snajpr v příliš ostrém úhlu.
47
Minimálně dvoumetrový ofsajd zastavil v průniku Karelise, který byl tou dobou jediným hráčem Panathinaikosu na útočné polovině. Jeho spoluhráči brání v hlubokém bloku.
46
V úvodní sedmačtyřicetiminutovce (počítáme-li nastavený čas) byli jednoznačně aktivnější hráči domácích Brugg, jenže jejich ofenzivní snaha se – zatím – nepromítla ve skóre. Řekové, jak ostatně velí jejich mentalita, srdnatě brání a drží bezbrankovou (a postupovou) remízu. Co přinese druhá půle? To se dozvíme ve 21:33.
45+2
45+2
Německý legionář ve službách Panathinaikosu Wemmer ostrým skluzem zboural soupeře ve středu hřiště a dostává za to žlutou kartu.
45+1
V prvním poločase se budou nastavovat dvě minuty!
45
Ve druhé půli se můžeme pravděpodobně těšit na proslulý řecký beton, proto zveme všechny příznivce defenzivní hry ke sledování našeho přenosu.
43
Hosté postupovali proti velice rozháranému defenzivnímu valu loňského čtvrtfinalisty Evropské ligy, ale sami se laxním přístupem o šanci připravili.
42
Zeca vidí žlutou kartu.
41
Zmiňovaný Triandafillopulos se dobelhal k postranní čáře, kde je za mohutného pískotu ošetřován.
40
Tom De Sutter byl hráčem, který v souboji s Triandafillopulosem (uff, to byl jazykolam) upadl, ale sudí odpískal faul domácímu forvardovi.
39
Naprosto zbytečná klukovina. Karelis vystřelil i po odpískání jasného ofsajdu a může být rád, že z toho vyvázl bez žluté karty.
38
Po nějaké době o sobě dal znovu vědět Dierckx, jehož rána z ostrého úhlu mířila tak vysoko, že skončila až kdesi v desáté řadě.
38
Cools zkusil štěstí skrytým projektilem na bližší tyč, který ale postrádal potřebnou razanci. Kotsolis se bleskurychle přemístil a bez problémů zasáhl.
37
Nepříliš jistý Kotsolisův zákrok znamená rohový kop ve prospěch Brugg.
36
Berg neměl dostatečnou rychlost, aby se mohl odvážit o individuální průnik, a tak kousek za půlící čarou zabrzdil a zpětným pasem uklidnil hru.
35
Duarte hledal svého krajana Vázqueze, záměr to nebyl špatný, provedení už ale za moc nestálo.
33
Domácí gólman si musel připadat jako u Verdunu, ale Řekové pálili slepými. Bruzzese nemusel vůbec zasahovat.
32
Duarte vidí za nešetrný skluz žlutou kartu, hosté budou zahrávat přímý kop z nějakých třiceti metrů od Bruzzeseho svatyně.
31
De Bock hraje po krátkém ošetřování s obvazem na čele, nyní se belgický krajní zadák prezentoval dlouhým odkopem na soupeřovu polovinu.
29
Nabíhající si Dierckx byl přidržen za dres, švédský sudí Johannesson zůstal ledově klidný.
28
Úvodní třetina zápasu jednoznačně patřila černomodrým, Panathinaikos ale stále drží postupovou plichtu.
27
Bez osmi centimetrů dvoumetrový Tom De Sutter z bezprostřední blízkosti hlavičkoval těsně nad!
26
Simons u postranní čáry jednoznačně fauloval, hosté budou mít čas a klid na rozehrávku.
25
Víctor Vázquez se obtočil kolem dvou hráčů řeckého velkoklubu a následně poslal nadýchaný bochánek do vápna, k němuž se však vytáhlý De Sutter nedokázal protlačit.
24
Samotná standardní situace ale žádné nebezpečí pro Buzzeseho neznamenala, domácí opět vyráží do útoku.
22
Lagosův centr byl odvrácen na roh, hosté vystrkují růžky...
21
Diaby se daleko nedostal, narazil totiž na zformovaný defenzivní val zelenobílých.
20
K nelibosti domácích fanoušků přiřkl pomezní arbitr vhazování Panathinaikosu, hosté se však ne a ne dostat z vlastní poloviny.
18
A znovu! Dierckx pořádně protáhl Wemmera, jenž na poslední chvíli skluzem dopravil míč do zámezí.
17
Ninis na dlouhý nákop z hloubi vlastní poloviny nedosáhl, Bruggští budou mít k dispozici autové vhazování.
16
Z toho posléze těžil Vormer, který si zasekl protihráče a poté vystřelil, jenže jeho pokus mířil doprostřed hostující svatyně.
15
Dierckxe je plné hřiště, nyní svým pohybem donutil po čertech rychlý Belgičan Kotsolise k nepřesnému odkopu.
14
De Sutter neudělal správné rozhodnutí, když přenechal míč zdvojenému Dierckxovi, který ještě k tomu při pokusu o zpětné získání balonu fauloval.
13
Modročerné žene kupředu skvělá atmosféra, ve vyprodaném Jan Breydelstadionu to bzučí jako v úlu.
11
Atéňané se po dlouhé odmlce podívali na útočnou polovinu, ale o vydobyté pozice se připravili útočným faulem.
10
Ou! Náramně to nyní provedl Dierckx, jenž si zcela nečekanou kličkou udělal ze svého strážce tréninkový kužel a poté přízemním centrem našel v pokutovém území De Suttera, jehož pokus se ale mezi tři tyče nevešel.
9
K exekuci se postavil Víctor Vázquez, jehož centr do šestnáctky vyrazil Kotsolis na roh.
8
Aktivní Dierckx si došel pro faul, domácí budou zahrávat přímý kop z levé strany.
7
Bruggy jsou v úvodu jednoznačně aktivnější, svěřenci trenéra Preud`Hommea musí k postupu vstřelit minimálně gól.
5
Nadějnou akci rychlonožky Diabyho zhatil důrazný Tavlaridis včasným vyběhnutím proti křídelníkovi z Mali.
4
Dierckx upadl po souboji jeden na jednoho na hranici šestnáctky, sudí ale nechává hru plynout.
3
Víctor Vázquez se daleko neprokousal, domácí ale zůstávají u míče.
2
Hned zkraje zkusil štěstí propagační střelou Berg, ale z ostrého úhlu mířil přesně do Bruzzeseho náruče.
1

Club Brugge KV: Bruzzese – Cools, Mechele, Duarte, De Bock – Dierckx, Simons, Vormer, Vázquez – Diaby, De Sutter.
Náhradníci: De Fauw, Vanaken, Izquierdo, Denswil, Teunckens, Oularé, Mbombo

Panathinaikos FC: Kotsolis – Wemmer, Tavlaridis, Triandafillopulos, Pranjić – Lagos, Koutroumbis, Zeca – Berg, Ninis, Karelis.
Náhradníci: Houhoumis, Ajagun, Steele, Lod, Petrić, Donis, Klonaridis

Rozhodčí: Johannesson – Culum, Sjöblom (všichni Švédsko).
Belgická nejvyšší soutěž už je – narozdíl od té řecké – v plném proudu, Bruggy v prvním kole podlehly nováčkovi ze Sint-Truidenu 1:2, ale o týden později nezdar napravili a smlsli si na Mechelenu v poměru 3:0.
Oba celky byly nasazeny přímo do třetího předkola, boje v úvodních předkolech tedy absolvovat nemusely.
Úvodní zápas na horké řecké půdě skončil vítězstvím aténského klubu 2:1. Hosty sice poslal do vedení už v desáté minutě Bolingoli Mbombo, Berg ale vyrovnal ještě před přestávkou a v 65. minutě dokonal obrat trefou z penalty Karelis.
Dobrý den! Srdečně vás zdravím a vítám u sledování textového přenosu z utkání třetího předkola Ligy Mistrů, v němž Club Brugge KV přivítají řecký Panathinaikos FC. Zápasem, jenž začíná ve 20:30, vás provede Vojtěch Balon.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.