Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Linfield : La Fiorita - 28. června 2017   20:45

Linfield
Linfield
89' J.Stewart
1:0
(0:0)
La Fiorita
La Fiorita
Linfield
Carroll – Haughey, Stafford, M. Clarke – Casement, Smyth, Lowry, Mulgrew (C), Quinn ( 60. J. Stewart ) – Burns ( 75. C. Stewart ), Waterworth
Deane – J. Stewart, C. Stewart. Millar, Garrett, Mitchell, R. Clarke
Duje Strukan – Gotan Perica, Mario Pepur ( všichni Chorvatsko )
Windsor Park, Belfast
La Fiorita
Vivan – Gasperoni, Olivi, Brighi, Di Maio, Martini – Hirsch ( 80. Zafferani ), Tommasi, Miglietta ( 90. Lunadei ), Rinaldi (C) – Olcese ( 90+2. Guidi )
Lunadei, Pancotti, Cangini, Colonna, Zafferani, Michelotti, Guidi

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a u dalších online přenosů zase někdy na shledanou.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:15.
Je dobojováno a Linfield se může radovat z vítězství nad La Fioritou. Domácí celek byl od úvodnních minut aktivnější a nedovolil hostům žádnou výraznější šanci. Jediným úspěšným střelcem tohoto zápasu se stal střídající Jordan Stewart, který tak svému týmu dává do odvety výhodnější pozici. Zástupce San Marina ale určitě nesloží zbraně, a tak se můžeme těšit na druhý zápas tohoto předkola.
90+3'
90+3'
V závěru zápasu ještě dostává žlutou kartu C. Stewart.
90+2'
Střídání v týmu SP La Fiorita: ze hřiště odchází Olcese, přichází Guidi.
90+2'
Domácí se už nikam neženou a hlídají si závěr dnešního zápasu.
90'
Střídání v týmu SP La Fiorita: ze hřiště odchází Miglietta, přichází Lunadei.
89'
Linfield právě vstřelil branku!
Linfield se nakonec dočkává vstřelené branky a nutno říct, že zcela zaslouženě! Hrdinou domácích je JORDAN STEWART, který střelou po zemi překonává hostujícího brankáře Vivana.
87'
Střídající C. Stewart je posledních momentech téměř všude. Nyní vypálil z hranice šestnáctky a jeho střela těsně minula branku.
86'
C. Stewart fauloval Miglietta a hosté tak mají výhodu rozehrávky.
84'
Teď se ke střele odhodlala i La Fiorita, konkrétně to byl Tommasi, avšak jeho pokus skončil mimo Carrollovu pokladnici.
83'
Smythův centr byl ale nepřesný, obrana hostů tak dále odolává náporu Linfieldu.
82'
Rinaldi si počínal příliš tvrdě v souboji s Mulgrewem a domácí budou opět rozehrávat ze zajímavé pozice.
80'
Střídání v týmu SP La Fiorita: ze hřiště odchází Hirsch, přichází Zafferani.
79'
Chystá se další střídaní, tentokrát budou hráče měnit hosté.
77'
S další střelou přispěchal J. Stewart, obrana hostů ale jeho pokus dokázala obrana hostí zblokovat.
76'
Z dobrých třiceti metrů to zkusil Lowry, Vivan byl ale pozorný.
75'
Střídání v týmu Linfield FC: ze hřiště odchází Burns, přichází C. Stewart.
74'
Domácí opět drží míč a čekají, až se v obraně La Fiority otevře nějaké okénko.
72'
Waterworth nestíhal Gasperoniho a raději ho zatáhl za dres, aby zabránil rychlému protiútoku.
70'
Linfield je nyní velmi aktivní. Dva rohy za sebou rozehrával Smyth, ani jeden se však neujal a skóre se zatím nemění.
68'
Další nedovolený zákrok Hirsche už byl na sudího Strukana moc. Křídelník hostů dostává žlutou kartu.
67'
Hirsch fauloval Smythe, domácí budou opět rozehrávat.
65'
Domácí se ale dál ženou za vstřelením branky. Burns mohl svoji chybu napravit, ale nakonec jeho střelu v klidu chytá gólman Vivan.
64'
Jenže domácí této velké šance nevyužívají! Burns si sice sebevědomě postavil míč na penaltový puntík, jeho střela ale skončila mimo bránu.
63'
Žlutou kartu dostává Vivan (SP La Fiorita).
63'
Byla nařízena penalta pro Linfield!
61'
Smyth se hnal do šance, jeho střela ale mířila vedle a Vivan tak bude vykopávat od své svatyně.
60'
Střídání v týmu Linfield FC: ze hřiště odchází Quinn, přichází J. Stewart.
59'
Vypadá to, že se chystá první střídání. Uvidíme, kdo odejde z hřiště jako první.
56'
U postranní čáry si nyní míč přihrávají Quinn s Mulgrewem a nikdo z hostujících se jim tuto kombinaci nesnaží nějak překazit.
54'
Linfield se teď snaží chvíli podržet míč a uklidnit hru. To se domácím poměrně daří.
53'
Olcese se už už hnal do šance, nakonec ho ale přerušil vztyčený praporek asistenta rozhodčího.
51'
A další nedovolený zákrok, tentokráte se ale provinil hostující Hirsch.
49'
Stafford opět fauloval a La Fiorita bude mít další volný přímý kop.
47'
Lowry si v souboji s Brighim počínal až moc aktivně, čehož si všiml i hlavní sudí, který píská domácímu hráči faul.
46'
Hned na úvod druhého poločasu zkoušel Haughey dlouhý nákop na nabíhajícího si M. Clarkea. Tomu je ale máván ofsajd.
46'
Máme za sebou úvodní dějství prvního předkola Ligy mistrů. Na začátku utkání byli aktivnější domácí. Ti svoji počáteční převahu dokázali přetavit pouze v nastřelenou tyč. Poté se hra vyrovnala a na konci první půle se začali dostávat do hry i hosté, kteří si ale žádnou výraznější šanci nedokázali vypracovat.
45+2'
45'
Hlavní rozhodčí nastaví nad rámec prvního poločasu dvě minuty.
43'
První poločas se zřejmě dohraje už v klidu. Ani jeden tým se s míčem nikam nežene.
41'
Burns si nyní v souboji s Migliettou počínal nedovoleně, další rozehrávka pro tým ze San Marina.
40'
Domácí nyní raději nějakou chvilku podrží balón, protože jejich soupeř se pomalu dostává do hry a začíná si vytvářet nebezpečné šance.
38'
Hosté měli další slušnou možnost. Hirsch se odhodlal na hranici šestnáctky ke střele, která ale mířila jen těsně vedle.
37'
Na půlce hřiště stáhl Tommasi Mulgrewa. Hostující borec může být rád, že nedostal žlutou kartu, protože zastavil velmi dobře se rozvíjející akci domácích.
35'
K exekuci se postavil Miglietta, jeho centr ale nakonec nenašel žádného spoluhráče.
34'
La Fiorita se začíná dostávat do hry. Nebezpečnou střelu Rinaldiho vyrazil Carroll jen na roh.
33'
Waterworth se zkoušel utrhnou obraně, jenže Olivi byl při bránění pozorný a domácího útočníka odzbrojil.
31'
Je vidět, že ani jeden celek nechce inkasovat první branku, a proto nevidíme žádné riskantní přihrávky nebo individuální akce.
29'
Nyní tempo zápasu poněkud opadlo a sledujeme poměrně nezáživnou pasáž hry.
28'
The Blues stále v klidu kombinují, naopak La Fiorita se srdnatě brání a s míčem operuje minimálně.
26'
Hosté hrozí výhradně ze standardních situací. Další rozehrával Rinaldi, který posílal balón na zadní tyč. Tam si to vše pohlídal Carroll.
24'
Slušnou příležitost měl Lowry, jeho rána ale nenašla cíl a brankář Vivan bude odkopávat od své svatyně.
22'
První žluté napomenutí zápasu, nedovoleně si nyní počínal Miglietta, jemuž sudí Strukan po právu uděluje kartu.
21'
Linfield se opět dokázal ubránit a znovu se pokouší zakládat ofenzivní akci.
19'
Z toho ale nic nevzniklo. Naopak na druhé straně Stafford fauloval Olcese a rozehrávat tak bude La Fiorita.
17'
Tým ze Severního Irska bude mít další přímý kop. Tentokrát Martini stáhl k zemi Smythe.
15'
Domácí zahrávali rohový kop a na centr kapitána Mulgrewa si parádně naskočil Stafford, jenž poslal míč do tyče! Následný zmatek už vyřešil Vivan.
14'
Hosté se nyní chvilku drželi na míči, ovšem ve středu pole získal kulatý nesmysl pro svůj tým Lowry. Ten přihrává zpět na Stafforda, který bude zakládat útočnou akci.
12'
Linfield je zatím mírně aktivnější a více drží míč na svých kopačkách. Uvidíme, zda svou prozatimní převahu přetaví v gól.
10'
K první střele zápasu se dostal Quinn, jenž na hranici vápna vyslal střelu na Vivana, ten si ale věděl rady a míč chytá.
8'
Hra se hodně kouskuje, další nedovolený zákrok předvedl Hirsch.
6'
Hosté měli hned také možnost standardní situace, ta dopadla stejným nezdarem jako u domácích.
5'
Brighi fauloval Smythe a následného přímého kopu se ujal Quinn, který toho ale moc nevymyslel a stav se tedy nemění.
3'
Zatím se hraje poměrně v klidu, ani jeden tým se nikam nežene a čeká, co ukáže soupeř.
1'
Hostující Hirsch se do zápasu pustil s velkou chutí, ovšem malinko to přehnal s důrazem a hned fauloval Haugheyho.
1'

Linfield FC: Carroll – Haughey, Stafford, M. Clarke – Casement, Smyth, Lowry, Mulgrew (C), Quinn – Burns, Waterworth
Náhradníci: Deane – J. Stewart, C. Stewart. Millar, Garrett, Mitchell, R. Clarke

SP La Fiorita: Vivan – Gasperoni, Olivi, Brighi, Di Maio, Martini – Hirsch, Tommasi, Miglietta, Rinaldi (C) – Olcese
Náhradníci: Lunadei, Pancotti, Cangini, Colonna, Zafferani, Michelotti, Guidi

Rozhodčí: Duje Strukan – Gotan Perica, Mario Pepur ( všichni Chorvatsko ).
La Fiorita

Celek ze San Marina si, stejně jako jeho soupeř, užil oslavy ligového titulu. Po základní části jim patřila v tabulce druhá pozice, v play-off si ale vybojovali postup do finále, ve kterém si dokázali poradit s Tre Penne a mohli tak slavit postup do předkola milionářské soutěže. V minulé sezoně si tento celek vyzkoušel kvalifikaci Evropské ligy, ovšem tam tvrdě narazil, když nestačil hned v prvním předkole na maďarský Debrecín v celkovém součtu 0:7.
Linfield

Tým ze Severního Irska si ve své domácí soutěži vedl velmi dobře. Nejenže byl s 22 obdrženými góly nejlépe bránícím týmem, ale povedlo se mu vyhrát irský pohár a také ligu, což tomuto celku vyneslo účast v předkolech Ligy mistrů. Oproti loňské sezóně je to krok vpřed, jelikož v minulém ročníku byl Linfield v kvalifikaci Evropské ligy. Tam ale Irové úspěch neslavili, protože hned v prvním kole je vyřadilo Cork City.
Hezký večer všem fanynkám a fanouškům kopané. V těchto dnech startují předkola Ligy mistrů a my se zde zaměříme na duel mezi Linfieldem a La Fioritou. Začátek zápasu je naplánován na 20:45
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.