Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Saburtalo : Tiraspol - 16. července 2019   19:30

Saburtalo
Saburtalo
59' Rolović
1:3
(0:3)
Tiraspol
Tiraspol
3' Latifi   • 8' Margvelašvili (vl.)  • 11' Tambe
Saburtalo
Miginejšvili – Mali, Margvelašvili, Lakvekheliani, Rekhviašvili – Diasamidze, Goncalves, Altunašvili, Gorgiašvili – Rolovič, Kokheidze
Šelichov – Tera, Gabedava, Chabradze, Kakubava, Šindagoridze, Tsnobiladze
Tiraspol
Mikulič, Cristiano, Muzek, NDiaye, Palčič – Hordiienko, Anton, Kendysh – Boban, Tambe, Latifi
Celeadnič – Balima, Belousov, Cojocura, Jach, Palich, Leandro

Hostující celek zvládl skvěle úvod zápasu, během jedenácti minut vstřelit tři branky, a tak byla tříbranková ztráta z prvního zápasu pryč. Ve druhém poločase rozhodl o postupu Tbilisi Rolovič.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:22.
90+7'
90+6'
Uvidíme rohový kop domácích fotbalistů.
90+5'
Gabedava byl nyní nachytaný v postavení mimo hru, jeho tým má stále o jednu branku náskok v celkovém součtu.
90+3'
Saburtalo mohlo rozhodnout o své výhře, ale po skvělém pasu od spoluhráče Diasamidze minul.
90+2'
Tiraspol se nastěhoval na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet. Nyní se však Tambe dopustil útočného faulu.
90+1'
Celkem šest minut se bude nastavovat.
90'
Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
88'
Diasamidze se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus zblokoval Mikulič.
85'
Šeriff už mnoho času momentálně nemá na to, aby dokázal vstřelit další branku. Nyní se však usadil na útočné polovině.
84'
Po delší době registrujeme střelecký pokus, zakončoval Palič, ovšem jeho rána končí mimo branku.
82'
Hostující Tambe byl nachytaný v postavení mimo hru.
82'
Do zajímavé střelecké pozice se dostal Anton, jehož pokus zblokoval Migineišvili.
80'
Střídání v týmu FC Saburtalo Tbilisi: ze hřiště odchází Vagner Goncales, přichází Šindagoridze.
80'
Deset minut hry zbývá do konce zápasu, Tbilisi aktuálně postupují do další fáze předkola.
78'
Nově příchozí hráč se hned po rohovém kopu dostal do střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo.
77'
Střídání v týmu FC Saburtalo Tbilisi: ze hřiště odchází Rolovič, přichází Gabedava.
75'
Z pohledu hostujícího celku běží čas velmi rychle, nyní mají blíže k postupu domácí fotbalisté, kteří v tomto zápase sice prohrávají, ale celkově o gól vedou.
73'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Matej Palčič (FC Šeriff Tiraspol).
71'
Aktivněji hraje aktuálně domácí tým.
70'
Střídání v týmu FC Saburtalo Tbilisi: ze hřiště odchází Altunašvili, přichází Tera.
69'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Boban, přichází Joaquim Ribeiro.
68'
Zdá se, že se bude střídat na straně hostujícího klubu.
67'
Žlutou kartu dostává Ousmane N'Diaye (FC Šeriff Tiraspol).
67'
Kokhreidze se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho rána přes obránce ke vzdálenější tyči končí mimo branku.
65'
Saburtalo pokračuje v aktivní hře, snaží se něco vymyslet na útočné polovině, na výraznější šanci zatím čeká.
60'
Půl hodiny před koncem druhého poločasu se hostující celek dostal do vedení v celkovém skóre, takže má blíže k postupu.
59'
Saburtalo právě vstřelilo branku!
Domácí celek dává gól a rázem je tak blíže k postupu do další fáze předkala. Tentokrát po dobrém centru zakončoval přesně obranou nepokrytý OGNJEN ROLOVIĆ.
57'
Hra je plná nepřesností, ani jeden tým se nyní nemůže dostat do výraznější střelecké pozice.
55'
Deset minut hry je z druhého poločasu pryč, Latifi nyní pálil nepřesně.
54'
Goncalves rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit. Soupeře nenechala hlavičkovat, míč má brankář.
52'
V osobním souboji si Rolovič počínal nedovoleně, míč mají hráči hostujícího celku.
50'
Ačkoliv v tomto zápase vede Šeriff 3:0, tak vzhledem k prvnímu zápasu je to plichta 3:3.
49'
Následně byl Margvelašvili nachytaný českým sudím v postavení mimo hru.
49'
Latifi fauloval domácího Lakvekheliania, míč pro domácí Saburtalo.
47'
Domácí fotbalisté se nyní propracovali na útočnou polovinu, před branku soupeře, vypálit ovšem nedokázali.
46'
Zdá se, že ani jeden celek nevyužil přestávku ke střídání.
46'
Tiraspol měl skvělý vstup do zápasu, tři branky během deseti minut znamenají, že průběžný stav dvojzápasu je aktuálně 3:3
45+3'
45+2'
Sledujeme klidnější pasáž hry, v poklidu poločas dohrává.
45+1'
Dvě minuty se budou nastavovat.
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
44'
Zbytečný faul na polovině hrací plochy, Rekhviašvili fauloval Tambea.
42'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
40'
Hostující Latifi se dostal ke střele, Migineišvili vyrazil míč na roh. Z něj se prosadit Šeriff nedokázal.
39'
Žlutou kartu dostává Vagner Goncales (FC Saburtalo Tbilisi).
37'
Na konci 37 minuty zakončoval ze střední vzdálenosti Kendysh, jenže jeho rána končí výrazně mimo branku.
36'
Hostující Tambe se dostal do střelecké pozice, jeho rána bez výraznější přípravy byla zblokovaná.
35'
Kokhreidze si v souboji s Antonem počínal nedovoleně, a proto bude rozehrávat hostující mužstvo.
32'
Hostující Hordiienko byl nachytaný v ofsajdovém postavení.
31'
Latifi pálil rychle po zisku míče, jeho rána končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.
30'
Půlhodina hry je pryč a díky skvělému vstupu do zápasu se Šeriff dokázal vstřelit tři branky.
28'
Kendysh si v souboji se soupeřem počínal nedovoleně, Altunašvili byl faulovaným hráčem.
25'
Souboje o míč se nyní odehrávají na polovině hrací plochy, mnoho střeleckých příležitostí k vidění není. Ani jeden celek se nikam nežene.
23'
Žlutou kartu dostává Kokhreidze (FC Saburtalo Tbilisi).
23'
Hra je nyní plná nepřesností, mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není.
22'
Žlutou kartu dostává Hordiienko (FC Šeriff Tiraspol). Za hodně zbytečný faul vidí hostující hráč kartu.
20'
Dvacet minut hry je pryč, Šeriff dokázal vstřelit tři branky, díky čemuž dokázal srovnat průběžný stav dvojzápasu. Nyní se tedy začíná od znovu.
19'
Ousmane N'Diaye byl nachytaný v postavení mimo hru. Situaci dobře vyhodnotil pomezní sudí.
18'
Nyní se hra poněkud uklidnila, vykopávat bude po nepřesném zakončení domácí brankář.
16'
Jeden z hráčů hostujícího celku se dostal ke střele, byl to Tambe, jeho ránu vyrazil brankář na rohový kop. Následně pálil na druhé straně Diasamidze mimo bránu.
13'
Tiraspol zaznamenal skvělý vstup do zápasu, ze tří střel na branku dal tři branky, díky tomu je průběžné skóre 3:3.
12'
Nyní se do šance dostal domácí celek, Rekhviašvili vypálil do středu branky, gólman byl připravený a vyrazil balon.
12'
Žlutou kartu dostává Palčič (FC Šeriff Tiraspol).
11'
Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
Domácí fotbalisté úvod zápasu absolutně nezvládli. Nyní po výborné ráně na vzdálenější tyč se prosazuje ROBERT TAMBE. Aktuální součet skóre je 3:3. Šeriff nyní třikrát vypálil na bránu a všechny šance proměnil. Míč se od tyče odrazil do brány. Asistence: Gabrijel Boban.
8'
Parádní vstup hostujícího celku do zápasu, drobnou nedůslednost obrany nedokázal sice hostující klub využít, ale GAGI MARGEVELAŠVILI si nešťastně srazil míč do brány.
5'
Sledujeme klidnější pasáž hry, optickou převahu dál mají fotbalisté Tiraspolu.
3'
Aktivně hrající hostující celek se hned v úvodu zápasu dostává do vedení, po nepřehlední situaci před brankou se prosazuje TILIRIDON LATIFI.
1'
Hlavním sudím zápasu je Pavel Orel, asistenty pak pánové Pavel Blažej a Jiří Kříž. Čtvrtým sudím je Petr Ardeleanu. Zápas bude řídit česká čtveřice.
Domovským stadionem Saburtala je Bendela Stadium, který má kapacitu 1 800 míst. Tento mač se bude hrát na tři kilometry vzdáleném Mikheil Meskhi Stadium, který je pyšní kapacitou přes 27 tisíc diváků. Vyprodáno nebude ani omylem, nicméně atmosféra by i vzhledem k prvnímu zápasu, respektive jeho výsledku, mohla být dobrá.
Gruzínský klub Saburtalo Tbilis mnoho zkušeností s boji o Ligu mistrů nemá, nicméně na půdě Tiraspolu dokázal hodně nečekaně vyhrát 3:0. Prosadili se Rolovič, Kochreidze a Kakubava. Fanoušci Tiraspolu jen těžko přijali naprosto nečekaný výsledek zápasu.

Pro odvetný duel má Saburtalo velmi dobrou pozici a pokud se nestane nic nečekaného, měl by domácí celek na své půdě slavit postup do další fáze.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Ligy mistrů. Předkolo pokračuje odvetnými zápasy a v tomto mači proti sobě nastoupí FC Saburtalo Tbilisi a FC Šeriff Tiraspol.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.