Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Valletta : Ferencváros - 30. července 2019   20:00

Valletta
Valletta
27' Fontanella
1:1
(1:0)
Ferencváros
Ferencváros
60' Nguen
Valletta
Bonello – Pena Beltre, Borg, Camilleri (C), Zerafa – Dimech (74. Nwoko), Muscat (80. Monticelli), Tulimieri – Yuri, Fontanella, Picciolo (90. Tonna)
Cini – Gill, Micallef, Monticelli, Nwoko, Scerri, Tonna
Jonathan Lardot – Florian Lemaire, Romain Devillers (vš. BEL)
Centenary Stadium, Ta' Qali
Ferencváros
Dibusz – Lovrencsics (C), Blažič, Dvali, Čivič – Ihnatenko (33. Siger), Charatin – Zubkov, Škvarka, Nguen (85. Varga) – Lanzafame (75. Signevič)
Grof – Bole, Frimpong, Heister, Siger, Signevič, Varga

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:1. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 7:6.
Je konec. Ferencvárosi TC postupuje do 3. předkola, když v odvetě remizovalo na půdě La Valletty 1:1 a celkově tak vyhrálo 4:2.
Hosté byli od začátku lepším týmem a dostávali se do šancí, ale ve 27. minutě domácí získali pokutový kop, který proměnil Fontanella. V 60. minutě ovšem srovnal Nguen. Posléze se domácí snažili zdramatizovat tento dvojzápas, ale to se jim už nepovedlo.
90+3'
90+2'
La Valletta to ještě zkouší po levé straně, ale následně míč končí opět jen v zámezí za bránou.
90+1'
Domácí sice získali rohový kop, ale posléze skončil balón jen v zámezí a vypadá to, že o postupujícím je rozhodnuto.
90'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
90'
Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Picciolo, přichází Tonna.
89'
Dibusz nyní zachránil hosty od obdržení branky, ale La Valletta má k dispozici ještě rohový kop.
87'
La Valletta získala přímý kop a může tak zdramatizovat utkání.
85'
Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Nguen, přichází Varga.
85'
Nyní ale přichází jen další faul ze strany hostů a šance skórovat pro maltské mužstvo.
84'
Posléze se domácí hráč Messias dostal až ke střela na bránu, ale s tou si brankář Dibusz poradil bez problémů.
83'
La Valletta získala na své polovině autové vhazování.
82'
Tentokrát se domácí dopustili faulu, ale z následného volného kopu nepřišlo nic vážnějšího.
80'
Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Muscat, přichází Monticelli.
79'
Momentálně se hraje hlavně ve středu hrací plochy.
77'
Posléze se dopředu dostali domácí, ale ani tentokrát z toho nic nebylo.
76'
Signevič se málem po minutě na hrací ploše zapsal mezi střelce, ale Bonella nedokázal překonat!
75'
Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Lanzafame, přichází Signevič.
Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Dimech, přichází Nwoko.
73'
Nguen se dostal ke střele, ovšem ta byla zblokována domácím hráčem.
72'
La Valletta se sice dostala až do šestnáctky soupeře, ale nakonec z toho nic nebylo.
70'
Nakonec je z toho ale dvacet minut před koncem jen autové vhazování pro hosty.
69'
Posléze se ale do protiútoku dostali domácí a mohou tak podniknout rychlý protiútok.
67'
Opět se dostali ke střele hosté, ovšem ta byla zblokována a následuje rohový kop.
65'
Ferencvárosi drží balón na své polovině a bude chtít tento zápas neprohrát.
63'
Hosté získali rohový kop z pravé strany.
61'
Žlutou kartu dostává Muscat (La Valletta FC).
60'
Ferencváros právě vstřelil branku!
Je srovnáno na 1:1! TOKMAC NGUEN se dostal k míči a fantastickou dalekonosnou ránou k pravé tyči dává pro hosty hodně důležitý gól.
58'
Hosté sice dávají gól, ale ten neplatí, jelikož padl z ofsajdu.
56'
Posléze přišel faul domácích a soupeř tak bude moct ohrozit branku z volného kopu.
55'
Momentálně nám toho hra moc nepřináší. Maďarské mužstvo se snaží nepouštět soupeře k míči a vstřelit srovnávací branku.
53'
La Valletta získala rohový kop z pravé strany, ale následný centr nepřinesl nic velkého, ovšem domácí zůstanou u balónu.
52'
Následně sice přišla přihrávka, ovšem po ní skončil balón jen v zámezí.
51'
Hosté drží balón na své polovině a pomalou kombinací se snaží něco vymyslet.
49'
Tak tohle bylo na hraně. La Valletta poslala centr do vápna z pravé strany, kde si jej zpracoval Lovrencsics a možná lehce zahrál rukou a odkopl míč. Domácí si chtěli vymodlit penaltu, ale nakonec z toho nic nebude.
48'
Ferencvárosi sice dostalo balón do branky soupeře, ale to už bylo dávno potom, co se ozvala píšťalka sudího.
47'
Nákop za obranu se hostům nepovedl a skončil pouze na hlavě domácího obránce.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:01.
První poločas je u svého konce a La Valletta vede nad Ferencvárosi 1:0. Hosté byli od začátku lepším týmem a dostávali se do šancí, ale ve 27. minutě domácí získali pokutový kop, který proměnil Fontanella. Vše je tak otevřené, jelikož La Valletta musí vstřelit ještě jeden gól.
45+1'
45+1'
Domácí tentokrát získali autové vhazování na polovině soupeře.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
45'
Lanzafame tentokrát uviděl žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok.
44'
Domácí dostali nákopem blíž k bráně soupeře, ale hosté se ubránili.
42'
Následný centr proletěl vápnem jen do zámezí a následuje tak odkop domácích.
41'
Ferencvárosi je poslední minuty lepším týmem a snaží se srovnat stav zápasu. Pomoct jim k tomu může rohový kop z levé strany.
39'
Následná rána ale skončila jen ve zdi z domácích hráčů a La Valletta se tak dokázala ubránit.
38'
Posléze se faulu dopustil Dimech a hostující celek tak získal přímý kop.
37'
Nyní si zahrál také hostující brankář Dibusz, který se zapojil do kombinace Ferencvárosi.
35'
Následující centr ale nepřinesl nic velkého a dopředu tak mohou jít domácí.
34'
Opět se La Valletta ubránila a následuje tak rohový kop pro hosty.
33'
Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Ihnatenko, přichází Siger.
32'
Hosté chtějí odpovědět, ale opět se hraje spíše ve středu hrací plochy.
30'
Následný roh ovšem nic nepřinesl. Půl hodina hry je u konce a domácí vedou o jeden gól, ovšem k postupu musí vstřelit ještě jeden.
29'
Posléze se maďarské mužstvo dostalo dopředu po pravé straně a nakonec získalo autové vhazování.
27'
Valletta právě vstřelila branku!
Domácí otevírají brankový účet a jdou do vedení! K pokutovému kopu se postavil MARIO FONTANELLA, který vystřelil po zemi k levé tyči, kde šel sice i brankář Dibusz, ale ten na balón nedosáhl.
26'
Byla nařízena penalta pro La Vallettu. Lovrencsics uvnitř vápna podrazil Tulimieriho a domácí mají velkou šanci jít do vedení.
25'
Hostující stoper podklouzl a už to vypadalo, že se domácí mužstvo dostane do šance, ovšem další hráč Ferencvárosi odkopl balón do zámezí a následuje autové vhazování pro La Vallettu.
24'
No, zatím toho k vidění moc není. Hostům stačí držet klidně tento bezbrankový stav, zatímco La Valletta musí dát alespoň dvě branky.
22'
Pena Beltre se posléze dopustil tvrdého zákroku a uviděl tak žlutou kartu.
20'
Maltský celek uklidňuje hru a drží balón na své polovině.
19'
Posléze se snažilo Ferencvárosi projít po pravé straně, ale zatím se jim nedaří odcentrovat.
18'
Ihnatenko uviděl za svůj faul žlutou kartu a u míče tak bude domácí mužstvo.
16'
Domácí útočník se sice snažil něco vymyslet, ale nakonec se ocitl pouze v ofsajdovém postavení.
15'
Hosté se málem dostali do obrovské šance, ale brankář Bonello včas vyběhl a odkopl balón!
13'
Ferencvárosi je od úvodní minuty lepším týmem a chce vstřelit první branku této odvety.
11'
La Valletta nyní dostala trochu místa na své polovině, ale nakonec nedokázala ani tentokrát nic velkého vymyslet.
9'
Ovšem posléze se hostující hráč ocitl jen v ofsajdovém postavení.
8'
Máme tady jen další faul domácích a Ferencvárosi tak může skórovat z volného kopu.
7'
Po následném centru se ale ozvala píšťalka rozhodčího Jonathana Lardota, který signalizoval útočný faul.
6'
Maďarský tým se ale opět snažil dostat dopředu po pravé straně a vybojoval rohový kop.
5'
Ovšem standardní situace nepřinesla žádnou šanci a La Valletta se ubránila.
4'
Ferencvárosi to zkusilo po levé straně a nakonec si vykoledovalo volný kop.
2'
Domácí se pokoušeli projít po pravé straně, ale následná přihrávka nic velkého nenabídla.
1'

La Valletta FC: Bonello – Pena Beltre, Borg, Camilleri (C), Zerafa – Dimech Muscat, Tulimieri – Yuri, Fontanella, Picciolo
Náhradníci: Cini – Gill, Micallef, Monticelli, Nwoko, Scerri, Tonna

Ferencvárosi TC: Dibusz – Lovrencsics (C), Blažič, Dvali, Čivič – Ihatenko, Charatin – Zubkov, Škvarka, Nguen – Lanzafame
Náhradníci: Grof – Bole, Frimpong, Heister, Siger, Signevič, Varga

Rozhodčí: Jonathan Lardot – Florian Lemaire, Romain Devillers (vš. BEL).
První zápas sledovalo v Groupama Aréně v Budapešti 18 603 diváků. Už v 19. minutě si vstřelil vlastní branku Bonello a maďarský tým tak šel do vedení. Ve 36. minutě získal Ferencvárosi pokutový kop, kterého se ujal Lanzafame a poslal domácí do dvoubrankového vedení. Po prvním poločase byl tak stav 2:0 pro Ferencvárosi. V 59. minutě pokračovala krasojízda domácích, protože se trefil podruhé Lanzafame. V 85. minutě ale nakonec dokázal snížit Yuri. V 90+4. minutě byl ještě vyloučený hostující hráč Borg a ten se tak dnes do utkání nezapojí.
V odvetě 2. předkola Ligy mistrů se proti sobě utkají týmy La Valletta FC a Ferencvárosi TC. Hrát se bude na Centenary Stadium, Ta' Qali. Tento stadion nabídne kapacitu pro 3 000 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Jonathan Lardot a jeho asistenti Florian Lemaire a Romain Devillers (vš. BEL). Úvodní výkop je naplánován na 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.