Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Din. Tbilisi : Tirana - 19. srpna 2020   19:00

Din. Tbilisi
0:2
(0:1)
Tirana
Tirana
45+4' Torassa   • 86' Ismajlgeci
Kvašchvadze – Jašvili, Gbegnon, Lochošvili, Kobouri (59. Kimadze) – Kardava (66. Kucija), Papava (C) – Šulaja, Pernambuco, Bugridze (81. Gabedava) – Kapanadze
Miginejšvili – Gabedava, Kavtaradze, Kimadze, Kuchianidze, Kucija, Mechvabišvili
Tarajev – Neemlaid, Saga
Boris Paichadze Dinamo Arena, Tbilisi
Tirana
Lika – Tosevski, Vangjeli, Najdovski, Ismajlgeci – Celhaka, Batha (C) – Cale (71. Toli), Torassa (82. Muca), Cobbinah – Muci (87. Avdijaj)
Qirko – Avdijaj, Halili, Muca, Nuriu, Toli, Vrapi

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:2. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 10:19.
Je konec! KF Tirana nečekaně a senzačně vítězí na půdě Dinama Tbilisi poměrem 2:0 a postupuje tak do 2. předkola Ligy mistrů, kde se utká s CZ Bělehrad. Moc nám toho první půle sice nepřinesla a viděli jsme spíše náznaky šancí především z domácí strany. Nakonec jsme se ale ve 45+4. minutě branky dočkali, kterou dali s velkým štěstím hosté, konkrétně Torassa. Druhá polovina zápasu se nesla v podobném duchu a v 78. minutě srovnal Kapanadze, ovšem nakonec se jednalo o ofsajd. Výhru hostů nakonec potvrdil v 86. minutě Ismajlgeci.
90+9'
90+9'
Ovšem následný balón opět odvrátila obrana Tirany a je konec.
90+8'
Dinamo ještě ke konci nastaveného času získalo rohový kop z pravé strany.
90+8'
Po chvíli se sice hostující útočník dopustil faulu, ale to už mu nijak moc vadit nemusí.
90+7'
Další zblokovaný centr domácího hráče, který tak chytá hostující gólman.
90+6'
Tirana se dostala k míči a okamžitě se vydala dopředu, ovšem nějaké střely jsme se nedočkali.
90+5'
Opět si hostující gólman Lika poradil s centrem z pravého křídla a pomalu to vypadá, že Tirana odejde jako vítěz.
90+4'
Poté se míč dostal mimo vápno, ale následná střela z dvaceti metrů letěla vedle levé tyče.
90+3'
Dinamo je v tlaku, ale centr byl zblokován do zámezí a následuje tak rohový kop.
90+1'
Sudí nastavil pořádnou porci minut navíc, ovšem Dinamo se po centru z pravé strany dopustilo jen útočného faulu.
90'
Rozhodčí nastavuje osm minut navíc!
90'
Hráč hostů byl ošetřován, ale spíše hlavně tahal čas. Můžeme tak očekávat hodně nastavených minut.
89'
Dinamo se sice snaží něco vymyslet, ale to se jim moc nedaří a druhá obdržená branka jej poslala do kolen.
87'
Střídání v týmu KF Tirana: ze hřiště odchází Muci, přichází Avdijaj.
86'
Tirana právě vstřelila branku!
Tak tohle je obrovský šok, neboť hosté zvyšují svůj náskok na dvě branky a nyní už jsou opravdu velice blízko velké senzaci! Muci se dostal ke střele, kterou Kvašchvadze nedokázal podržet a míč mu vypadl, rychle tak u něj byl MARSEL ISMAJLGECI, jenž dokázal zakončit z bezprostřední blízkosti do domácí svatyně.
85'
Celhaka se dopustil faulu, za který uviděl žlutou kartu a následuje volný kop domácích.
84'
Nepřesná střela domácího hráče letěla jen nad bránu Tirany.
83'
Následný rohový kop Tbilisi se moc nepovedl, jelikož míč po centru skončil v zámezí a následuje odkop od brány Liky.
82'
Střídání v týmu KF Tirana: ze hřiště odchází Torassa, přichází Muca.
81'
Střídání v týmu FC Dinamo Tbilisi: ze hřiště odchází Bugridze, přichází Gabedava.
81'
Nyní se ovšem domácí hráč Kimadze dopustil faulu ve středu hrací plochy.
80'
Zbývá posledních deset minut a outsider Tirana je stále blíž a blíž k velké senzaci.
79'
Posléze získali hosté autové vhazování na své polovině a nikam příliš nespěchají.
78'
Kapanadze sice srovnává, ovšem radost domácích rychle opadla, neboť se domácí útočník ocitl v ofsajdu!
77'
Před volným kopem z levé strany ještě bude ošetřován hráč Tirany.
76'
Znovu jsme se dočkali faulu hostů, tentokrát to byl Tosevski a může být rád, že neuviděl další žlutou kartu.
75'
Nepřesný nákop domácích skončil pouze v zámezí a Lika se tak postará o další odkop od své brány. Tirana je čím dál blíž k velké senzaci.
73'
Následný centr do vápna byl vcelku nebezpečný, ale míč nakonec skončil v rukou připraveného gólmana Kvašchvadzeho.
72'
Tosevski tentokrát uviděl od sudího kartu žluté barvy a Dinamo má k dispozici volný kop.
71'
Střídání v týmu KF Tirana: ze hřiště odchází Cale, přichází Toli.
69'
Další nedovolený zákrok, ovšem tentokrát se jej dopustil hráč Tirany.
68'
Šulaja skluzem sejmul soupeře a uviděl tak od sudího kartu žluté barvy.
66'
Střídání v týmu FC Dinamo Tbilisi: ze hřiště odchází Kardava, přichází Kucija.
64'
Momentálně toho není moc k psaní, neboť se Dinamo sice snaží něco vymyslet, ale to se jim nedaří.
62'
Šulaja se po pravé straně dostal k míči, ale následná střela letěla jen vedle brány a Lika tak má odkop od své svatyně.
60'
Hodina hry je u svého konce a Tirana stále vede nad Tbilisi poměrem 1:0.
59'
Střídání v týmu FC Dinamo Tbilisi: ze hřiště odchází Kobouri, přichází Kimadze.
57'
Tentokrát se hosté dopustili faulu na své polovině a Tbilisi může ohrozit domácí branku ze standardní situace.
55'
Posléze ovšem ani útok Dinama nepřinesl nic velkého a zatím se domácím ve druhé půli moc nedaří.
54'
Následný roh hostů ovšem nepřinesl nic nebezpečného a obrana Dinama si tak poradila.
52'
Tentokrát se ovšem Tirana dostala dopředu po pravé straně a vybojovala rohový kop.
50'
Stále je u míče Tbilisi, ovšem ani nadále to není nic nebezpečného.
48'
Po faulu hostujícího hráče budou u míče domácí hráči, ale ti jej zatím drží jen ve středu hrací plochy.
47'
Domácí celek se bude muset hned z úvodu druhé poloviny utkání snažit vstřelit srovnávací branku, neboť žádná odveta nebude.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:05.
První poločas je u svého konce a Tirana vede nad Dinamem Tbilisi poměrem 1:0. Moc nám toho první půle sice nepřinesla a viděli jsme spíše náznaky šancí především z domácí strany. Nakonec jsme se ale ve 45+4. minutě branky dočkali, kterou dali s velkým štěstím hosté, konkrétně Torassa. Druhá polovina zápasu tak bude velice zajímavá.
45+4'
45+4'
Nakonec jsme se pár vteřin před přestávkou dočkali první branky, kterou dávají hosté! Obrovské chyby se po nákopu dopustil domácí obránce a posléze s velkým štěstím dokázal zakončit za záda brankáře AGUSTIN TORASSA.
45+2'
Hostující hráč se dopustil faulu ve středu hrací plochy a Dinamo bude rovněž a znovu u balónu.
45'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
45'
Torassa je prvním potrestaným hráčem hostů, který uviděl žlutou kartu.
43'
Stále se sice Dinamo snaží něco vymyslet, ale další centr končí pouze v moci gólmana.
41'
Posléze se dopředu dostalo Dinamo z levé strany, kde vybojovalo autové vhazování.
40'
K následné standardní situace se postavil Batha, ovšem jeho pokus skončil jen vedle levé tyče.
39'
Papava se tentokrát dopustil faulu a uviděl žlutou kartu.
37'
Tentokrát se dopředu snaží dostat Tirana, ale domácí se dobře brání.
35'
Posléze sudí přerušil hru, neboť hráč hostů potřebuje ošetření od lékařů.
34'
Tentokrát se už Dinamo dostalo do velké šance, ale následné zakončení hlavou skončilo vedle levé tyče!
32'
Cale přišlápl nohu soupeři a Dinamo bude opět u míče.
31'
Následně se sice domácí znovu dostali k centru, tentokráte z pravé strany, ale ani nyní z toho nebyla střela na bránu.
30'
Půl hodina hry je u svého konce a zatím jsme se gólu v tomto utkání mezi Dinamem Tbilisi a Tiranou nedočkali.
29'
Po centru z levé strany sice přišlo zakončení domácího útočníka, ale to šlo jen nad bránu.
28'
S následným nákopem si pravá obránce hostů dokázal chladně poradit a nenechal tak soupeře projít.
26'
Stále je u míče domácí mužstvo, které jej drží ve středu hracího pole.
25'
Ovšem následný volný kop Tbilisi nepřinesl vůbec nic a moc pohledné utkání zatím bohužel nevidíme.
24'
Nyní pro změnu přišel nedovolený zákrok ze strany Tirany a Dinamo bude u balónu.
23'
Lochošvili byl potrestán žlutou kartou po faulu na soupeře.
21'
Po chvíli skončil míč jen v zámezí a Tbilisi má k dispozici autové vhazování na své polovině.
20'
Hostující hráč se dopustil faulu ve středu hrací plochy a Dinamo tak bude opět pokračovat v útočném snažení.
19'
Posléze se sice Tirana dostala dopředu po levém křídle, ale nakonec byla nepřesná přihrávka zblokována obranou.
18'
Tirana je u míče na své polovině a s rozehrávkou tak začíná dlouhým odkopem brankáře Lika.
17'
Ale ani nyní z toho nakonec nic nebylo a posléze přišel faul Bugridzeho.
16'
Tlak domácího celku pokračuje a nyní získal rohový kop z pravé strany, který může přinést úvodní branku.
14'
Poté je tady další faul, kterého se tentokrát dopustil Tosevski. Domácí hráč tak musí být ošetřován.
13'
Ve velké šanci se po centru ze standardní situace ocitli domácí, ale nakonec se píská ofsajd!
12'
Faul Bathy přerušuje hru a to znamená, že Dinamo má k dispozici volný kop z pravé strany.
11'
Do zajímavé šance se sice dostalo hostující mužstvo, ovšem následná střela minula bránu domácího brankáře.
9'
Následný volný kop ovšem končí jen v moci brankáře Kvašchvadzeho.
8'
Následně ovšem domácí hráč podklouzl a Tirana se tak dostala do rychlého protiútoku, po kterém se domácí Lochošvili dopustilu faulu a následuje tak volný kop z pravé strany.
7'
Nyní je ale k vidění opět stejný obrázek hry jako od úvodního výkopu, kdy je Dinamo Tbilisi u míče a postupnou kombinací se snaží něco vytvořit.
6'
Hostující gólman Lika včas vyběhl z brány a byl tak u míče první před domácím útočníkem.
5'
Posléze získalo Dinamo na polovině soupeře autové vhazování a může tak pokračovat v útoku.
4'
Tbilisi ale pokračuje v úvodním tlaku tohoto utkání a snaží se něco vymyslet po pravé straně.
3'
Hned v úvodu zápasu se hosté dopustili velké chyby, když brankář Lika míčem trefil soupeře, ovšem Dinamo nakonec tento pokus nedokázalo využít.
2'
Domácí mužstvo se sice dostalo dopředu, ale nakonec je z toho pouze autové vhazování pro Tiranu.
1'

FC Dinamo Tbilisi: Kvašchvadze – Jašvili, Gbegnon, Lochošvili, Kobouri – Kardava, Papava (C) – Šulaja, Pernambuco, Bugridze – Kapanadze
Náhradníci: Miginejšvili – Gabedava, Kavtaradze, Kimadze, Kuchianidze, Kucia, Mechvabišvili

KF Tirana: Lika – Tosevski, Vangjeli, Najdovski, Ismajlgeci – Celhaka, Batha (C) – Cale, Torassa, Cobbinah – Muci
Náhradníci: Qirko – Avdijaj, Halili, Muca, Nuriu, Toli, Vrapi

Rozhodčí: Tarajev – Neemlaid, Saga.
Vzájemné zápasy

Dnešní soupeři se spolu utkali v roce 2003. Dinamo doma zvítězilo 3:0, jenže o postup příšlo v prodloužení na půdě soupeře.
FC Dinamo Tbilisi

Dinamo Tbilisi je celek z Gruzie. Tbilisi v předchozím ročníku nejvyšší domácí soutěže slavilo mistrovský titul. V nové sezóně už je v Gruzii odehráno deset kol, po kterých Dinamu patří druhá pozice o bod za vedoucí Dinamem Batumi. V posledních čtyřech utkáních však Dinamo nepoznalo hořkost porážky. Naposledy remizovalo bez branek na hřišti Telavi. I do dnešního předkola jde celek z Gruzie v roli favorita.
KF Tirana

Albánský celek se do předkola nejprestižnější klubové soutěže dostal díky triumfu v albánské lize. Na druhé Kukesi měl k dobru čtyři body. Posledním odehraným souboje albánského celku bylo na začátku srpna finále domácího poháru, ve kterém Tirana prohrála 0:2 s týmem Teuta. Jinak dosud neodehrála jediné přípravné utkání před novým ročníkem nejvyšší albánské soutěže.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání 1. předkola Ligy mistrů mezi FC Dinamo Tbilisi a KF Tirana. Výkop je stanoven na 19 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.