Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FC Ararat-Armenia : Omonia Nikósie - 19. srpna 2020   17:00

FC Ararat-Armenia
0:1
(0:0)
Omonia Nikósie
94' Thiago
Čupić – Alemao (85. Šahinjan), Angelo Meneses (111. Damčevski), Vakulenko, Humanes – Gouffran (C) (90+2. Ambartsumjan), Alphonse, Narsingh – Mailson Lima, Ogana, Otubanjo (73. Sanogo).
Abakumov – Šahinjan, Ambartsumjan, Harutjunjan, Sanogo, Damćevski, Alex Júnior.
Šimušik – Romanov, Gusev
FFA Academy stadium, Jerevan
Fabiano – Lecjaks, Lang, Lüftner, Hubočan – Jordi Gómez (C), Vítor Gomes (91. Kousoulos) – Mavrias (81. Louizou), Thiago (102. Tzioni), Kakoulli – Ďuriš (67. Bautheac).
Kyriakidis – Kiko, Bautheac, Tzioni, Kousoulos, Loizou, Charalampous.

Fotbalové utrpení skončilo. Díky trefě Thiaga z 94. minuty postupuje postupuje dále kyperský celek Omonia Nikósia i se svou československou ekipou (Ďuriš, Hubočan, Lecjaks, Lüftner). díky gifům Jana Hochmana můžete vidět jediný gól a další zajímavé události z tohoto zápasu. Přeji Vám hezký zbytek dnešního večera.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 3:3. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 25:24.
120+4'
120+3'
Ararat nezvládl ani tuto příležitost útoku.
120+2'
Lecjaks si na nedostatek práce nemůže stěžovat, ale obrana kyperského týmu zatím vše zvládá.
120+1'
Teď se pro změnu penalty marně dožadoval celek Ararat-Armenia Jerevan.
120'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
120'
Kakoulliho chytá křeč a zle se na něj obořil Čopić, který mu chtěl původně pomoci a byl odmítnut, zřejmě navíc ne příliš zdvořile. Sudí vše kontroloval z nevelké vzdálenosti.
119'
Hubočan skvěle zabránil brejku Araratu do otevřené obrany.
118'
Ještě rohový kop zprava pro kyperské mužstvo.
117'
Narsingh vše zkazil faulem na Kousoulosem.
116'
Žlutou kartu dostává Jan Lecjaks (AC Omonia Nikósie).
115'
Jan Lecjaks velmi tvrdě u postranní čáry dohrál Sanoga. To bude určitě za kartu.
114'
Utkání se již pomalu, ale jistě dohrává.
113'
Rohový kop Jórdiho Gómeze nic převratného do děje tohoto utkání nepřinesl.
112'
Těsně vedle pokutového území Sanogo podrazil pronikajícího Tzioniho.
112'
Kakoulliho střela byla zablokována.
111'
Střídání v týmu FC Ararat-Armenia: ze hřiště odchází Angelo Meneses, přichází Aůeksandar Damčevski.
110'
Šlo a Angela Menesese, který logicky bude i vystřídán.
109'
Centr zleva sice brankář Čupič vyrazil, ale sám při snaze obranného zákroku se zranil hráč Araratu. Bolestivě naříká na celé hřiště.
108'
Jordi Gómez se obul do Jailsona Limy a hned vzplály emoce na rozpálené arménské půdě.
106'
Explzeňský Leckjas uzemnil hrotového hráče Araratu Sanoga.
106'
Začalo druhé prodloužení.
Omonia Nikósia se dokázala trefit v prodloužení zásluhou Thiaga, navíc domácí tým hraje již jen o deseti lidech, nícméně velká pasivita kyperského celku ještě může přinést cokoliv.
105+1'
První prodloužení skončilo.
105+1'
Střelu z přímého kopu Jordiho Gómeze perfektně mimo branku vytěsnil brankář Čupić!
105+1'
Alphonse nevybíravě skolil Kakoulliho, ačkoliv už má žlutou kartu na kontě.
105'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
104'
Omonia Nikósia hraje strašně pasivně, obrana dělá zmatek za zmatkem a nyní překvapivě udává tempo oslabený Ararat Armenia.
103'
Lecjaks si došel pro faul od Ogany.
102'
Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Thiago, přichází Marinos Tzioni.
101'
Odkop z pokutového území se nezdařil a střela Mailsona Limy která mířila do branky byla na poslední chvíli sražena obráncem Omonie na rohový kop pro Ararat!
100'
Kyperský celek má nyní již postup ve svých rukou a ten ho může připravit již jen vlastní kolaps proti oslabenému soupeři.
99'
Přímý kop se Omonii Nikósii zcela nezdařil. Bautheac netrefil arménské zařízení.
98'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává David Muňoz Humanes (FC Ararat-Armenia).
97'
Humanes jen za cenu faulu zastavuje Koukolliho a bude to mít nedozírné následky pro hráče arménského klubu.
95'
Kakoulli si opět nepohlídal ofsajdové postavení.
94'
Omonia Nikósie právě vstřelila branku!
Po pěkném vysunutí za obranu od Bautheaca se chladnokrevně prosadil přesným obstřelem brankáře THIAGO – 0:1!. Asistence: Eric Bautheac.
94'
Loizou byl nehezky podkopnut Narsinghem.
93'
Ogana fauloval Hubočana v souboji.
93'
Kakoulli si nepohlídal své ofsajdové postavení.
92'
Loizoua nedovoleně postrčil v souboji Ambartsumjan.
91'
Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Vítor Gomes, přichází Ioannis Kousoulos.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Nyní se již ukáže, který tým má více fyzických a i morálních sil, některé hráče z arménského celku chytají křeče.
90+4'
Druhý poločas skončil.
90+4'
Nepřesný centr Araratu z levé strany hřiště zatím ukončuje toto fotbalové trápení po skončení normální hrací doby.
90+3'
Omonia Nikósia se snaží o poslední útok v normální hrací době.
90+2'
Po rohovém kopu Limy nepřesně zakončoval mimo branku Ogana.
90+2'
Střídání v týmu FC Ararat-Armenia: ze hřiště odchází Yoan Gouffran, přichází Armen Ambartsumjan.
90+1'
Sudí ještě zklidňuje situaci v pokutovém území.
90+1'
Rohový kop z levé strany hřiště pro Ararat-Armenia.
90'
Sudí nastaví 4 minuty!
90'
Pochroumaný Gouffran kulhá za pomoci doprovodu za postranní čáru.
89'
Nevybíravý faul předvedl Jordi Gómez na domácího kapitána Gouffrana.
89'
Tento zápas míří nezadržitelně k prodloužení.
88'
Omonia Nikósia je stále na útočné polovině hřiště.
87'
Thiago si zopakuje rozehrání rohu tentokráte z druhé strany hřiště.
86'
Sražený míč obětavým skluzem míří na další rohový kop pro Omonii Nikósii.
85'
Střídání v týmu FC Ararat-Armenia: ze hřiště odchází Alemao, přichází Sargis Šahinjan.
83'
Tomáš Hubočan ukázal klasický svůj důraz v souboji s Oganou.
82'
Kakoulli fauloval obránce Alemaa ve službách Araratu.
81'
Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Charis Mavrias, přichází Loizos Loizou.
79'
Humanes si vyšlápl nedovoleně na Bautheaca.
78'
Omonia Nikósie se marně dožadovala pokutové kopu, kdy po souboji v pokutovém území jeden z jejich hráčů skončil na trávníku.
76'
Ogana byl chycen do ofsajdové pasti.
75'
Žlutou kartu dostává Angelo Meneses (FC Ararat-Armenia).
Žlutou kartu dostává Thiago (AC Omonia Nikósie).
74'
Angelo Meneses zadržel unikajícího Thiaga a ten mu oplatil úderem loket do obličeje.
73'
Střídání v týmu FC Ararat-Armenia: ze hřiště odchází Jusuf Otubanjo, přichází Zakaria Sanogo.
73'
Žlutou kartu dostává David Muňoz Humanes (FC Ararat-Armenia).
72'
Humanes nekompromisně zastavil unikajícího Kakoulliho.
71'
Tentokráte na nepřesnost předčasně umřel útok Araratu-Armenia.
70'
Hubočan u levé postranní čáry uspěl v souboji jeden proti jednomu.
69'
Velká nepřesnost zkazila útok Omonie ještě daleko před pokutovým územím.
67'
Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Michal Ďuriš, přichází Eric Bautheac.
65'
Po rohovém kopu je občerstvovací přestávka pro hráče u svých střídaček.
64'
V pokutovém území po rozehrání rohu fauloval v souboji Vakulenko stopera Lüftnera.
64'
Výtečnou šanci měl i celek Ararat -Armenia, kdy obránce Alemao sklepl šikovně míč na svého spoluhráče Otubanjovi! Jeho pokus dle sudího byl tečován – rohový kop!
63'
Žlutou kartu dostává Alphonse (FC Ararat-Armenia).
62'
Průnik nesmírně agilního Thiaga byl zakončen tvrdou kosou ve středu hřiště.
60'
Kombinace Omonie před pokutovým územím soupeře nakonec končí pouze útočným faulem Ďuriše na Gouffrana.
58'
Výborně to v defenzívě nyní vyřešil obránce Jan Lecjaks, bude to pouze odkop od branky Fabiana.
57'
Ararat-Armenia nyní dlouze kombinuje s míčem na kopačkách ve středu hřiště.
55'
Pomalu, ale jistě začíná mít více ze hry Omonia Nikósie.
54'
Ogana v souboji fauloval Jordiho Gómeze.
53'
Ve velmi dobré pozici se ocitl zakončující Michal Ďuriš, ale nechal pouze vyniknout brankáře Čupiće, který ho vychytal!
52'
Jasným držením si v osobním souboji vypomohl David Muňoz Humanes.
51'
Bojovnost a houževnatost hráčů zatím jasně vítězí nad individuální technikou.
50'
Úvod do druhého poločasu je ve stejném tempu a stylu hry jako první poločas.
48'
Centr zleva byl odvrácen obráncem na rohový kop pro Omonii Nikósii.
47'
Pro skákavý míč si jednoduše došel brankář Fabiano.
46'
Zezadu byl přišlápnut hráč Omonie, sudí citlivě poskytl výhodu pro kyperský tým, ten toho však nedokázal zužitkovat.
46'
Statistika:

Střely na branku: 1:0
Střely mimo branku: 2:1
Rohové kopy: 1:1
Fauly: 11:14
Bezkrevní fotbal nic zajímavého nepřinesl atak poločas skončil dle očekávání 0:0. Druhý poločas by měl začínat v 18:02 hodin.
45+2'
45+1'
Mailson Lima se dopustil dalšího přestupku proti fotbalovým pravidlům.
45'
Sudí nastaví 2 minuty!
45'
Po rozehrání přímého kopu v pokutovém území fauloval při hlavičkovém souboji Vakulenko soupeře Kakoulliho.
44'
Vítor Gomes poblíž pokutového území fauloval Oganu.
43'
Stejně si o chvíli později vedl i Otubanjo.
42'
Kakoulli střílel mimo branku Araratu.
41'
Thiago fauloval obránce Vakulenka.
40'
Žlutou kartu dostává Michal Ďuriš (AC Omonia Nikósie).
40'
Dlouho se nehrálo, spíš se hádalo, jisté je , že padla žlutá karta viděl jí někdo z trojice Jordi Gómet, Vítor Gomes či Michal Ďuriš, který byl v diskuzi se sudím nejdéle.
39'
Ve středu hřiště byl mimo hru faulován jeden z hráčů Araratu.
38'
Po hloupé ztrátě míče, kdy čekal odpískání údajného faulu se pomstil Otubanjo na Lüftnerovi.
36'
U levé postranní čáry se velmi špatně vedlo Furdjelovi Narsinghovi.
34'
Narsingh tvrdě dohrál v osobním souboji Mavriase.
33'
Opatrný fotbal i nadále převládá k vidění nebyl a zatím žádná velká šance. Tudíž fanoušci v Arménii nemusejí litovat, že nejsou přímo na stadionu.
31'
Hubočan se v dalším souboji dopustil faulu na Oganovi.
30'
Na druhé straně hřiště se útočným faulem proti Vakulenkovi provinil Mavrias.
29'
Po rohovém kopu si zásah připsal brankář Fabiano.
28'
Z dobré pozice byla střela Araratu sražen na první rohový kop arménského celku v tomto utkání.
27'
Následně se faulu již na zemi dopustil kapitán Omonie Jordi Gómez taktéž na druhém kapitánovi Gouffranovi.
26'
Ve vzdušném prostoru v několika soubojích jednoznačně panovali hráči Ararat-Armenia Jerevan.
25'
A právě centr Mavriase zprava končí pouze na horní síti branky Čupiće.
23'
Mavrias se vydal proti třem protihráčům a samozřejmě o míč za chvilku přišel.
22'
Ďurišovi byl odpískán útočný faul na hráče Ararau Alphonseho.
21'
K odraženému míči se dostal Mailson Lima, ale jeho střelecký pokus byl doslova prachbídný a nejvíce ohrozil pravý, rohový praporek.
20'
Otubanjo svedl litý souboj s Kakoullim.
19'
Thiago byl opět zastaven jen za cenu faulu tentokráte Gouffrana.
18'
Míč po zemi směrující před branku si pohlídal pozorný Čupič.
17'
Žlutou kartu dostává Sergej Vakulenko (FC Ararat-Armenia).
17'
Thiaga nešetrným skluzem k zemi poslal Sergej Vakulenko.
16'
Hosté zkusili pěknou narážečku do pokutového území, ale u míče byl první brankář Čupić a navíc byl posléze faulován dotěrným Mavriasem.
15'
První čtvrthodina hry přinesla pouze velmi opatrný fotbal. Lépe vypadá hostující celek, Ararat-Armenia čeká hlavně na brejkové příležitosti.
13'
Druhý rohový kop ve prospěch týmu z Kypru.
12'
Hubočan po účinné kombinaci před svým pokutovým územím byl faulován Mailsonem Limou.
11'
Po rozehrání rohového kopu přerušil útočné snažení kyperského celku hvizd běloruského sudího kvůli faulu Lüftnera.
10'
Obrana Araratu se nedomluvil a se svým brankářem a po zmatcích je z toho rohový kop pro Omoniu Nicósii.
9'
Kakoulli se dopustil faulu v osobním souboji na Angelo Menesesovi.
7'
Jordi Gómez neustál souboj, sudí hru pustil a těží z toho hráči Araratu-Armenie.
6'
I když to byl zákrok na žlutou kartu domácí hráč vyvázl pouze s domluvou od sudího Šimušika.
5'
Hubočan byl nešetrně sestřelen při svém útočném průniku Mailsonem Limou.
4'
Vysunutý presink Omonie dělá domácím velké problémy při rozehrávce na vlastní polovině hřiště.
3'
U postranní čáry byl jeden z hráčů Araratu faulován.
2'
Do velkých problému se dostal Tomáš Hubočan, ale tento slovenský hráč vše ustál se ctí a odkopl balon v tísni za postranní čáru.
1'
Ostrým skluzem byl nedovoleně sražen ve středu hřiště Thiago.
1'
Ararat-Armenia nastoupí v bílomodrých dresech, AC Omonia NIkósie netradičně bude hrát v červených dresech.
V Jerevanu panuje neskutečné vedro, teploměr dosahuje až k rysce značící 29 stupňů,

FC Ararat-Armenia: Čupić – Alemao, Angelo Meneses, Vakulenko, Humanes – Gouffran (C), Alphonse, Narsingh – Mailson Lima, Ogana, Otubanjo.
Náhradníci: Abakumov – Šahinjan, Ambartsumjan, Harutjunjan, Sanogo, Damćevski, Alex Júnior.

AC Omonia Nikósie: Fabiano – Lecjaks, Lang, Lüftner, Hubočan – Jordi Gómez (C), Vítor Gomes – Mavrias, Thiago, Kakoulli – Ďuriš.
Náhradníci: Kyriakidis – Kiko, Bautheac, Tzioni, Kousoulos, Loizou, Charalampous.

Rozhodčí: Šimušik – Romanov, Gusev.
Kvůli Covidu-19 bude utkání odehráno bez diváků.

FC Ararat-Armenia:

Tento klub vnikl až v roce 2017 a to poté, kdy po šesti letech skončil tým Ararat Moskva rusko-arménského podnikatele Hajrapetjana.

Vstup na arménskou fotbalovou scénu je nicméně výborný, 2x titul a jedno třetí místo.

Sezóna 2019- 20 byla úspěšná i v Evropě, kdy celek skončil na lucemburském Dudelange v penaltovém rozstřelu v posledním kvalifikačním kole.

Celek je překvapivě na arménské poměry složen převážně ze zahraničních krajánků.
AC Omonia Nikósie:

Klub vyznávající telené barvy byl založen v roce 1948.

Největší úspěchy:

20x Mistr ligy.
14x Vítěz kyperského poháru.

Klub se pravidelně účastní evropských soutěží v kvalifikační fázi, nicméně do základní skupiny to nikdy nedotáhl.

V klubu najdeme výraznou československou stopu v podobě Michaela Lüftnera, Jana Lecjakse, Tomáše Hubočana a Michala Ďuřiše.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání předkola Ligy mistrů mezi FC Ararat – Armenia (Arménie) a AC Omonia Nikósie (Kypr). Výkop je stanoven na 17 hodinu. Očekává se vyrovnaný duel, kde by možná přeci jen větší zkušenosti měla zúročit kyparská Omonia.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.