Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Salcburk : M. Tel-Aviv - 30. září 2020   21:00

Salcburk
Salcburk
16' Daka  • 45+4' Szoboszlai  • 68' Daka
3:1
(2:1)
M. Tel-Aviv
M. Tel-Aviv
30' Karzev
Salcburk
Stankovič – Vallci, Andre Ramalho, Wöber, Ilmer – Okugawa (82. Okafor), Mwepu, Camara (73. Junuzović), Szoboszlaj – Daka, Koita (66. Berisha)
Carlos – Adeyemi, Berisha, Junuzovic, Kristensen, Okafor, Onguene
M. Tel-Aviv
Tenenbaum – Bitton, Yeini, Tibi – Kandil (74. Glazer), Karzev, Golasa, Baltaksa – Biton (66. Hozez), Haim Almog (75. Hanzis), Shechter
Musayof – Barsky, Berkovič, Henzis, Gozez, Yatzker

FC Red Bull Salzburg vyhrává tento zápas a naprosto zaslouženě postupuje do základní skupiny Ligy mistrů. Ta se bude losovat zítra. Maccabi podařilo sympatický výkon, ale k postupu to nestačilo.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 17:9.
90+2'
90+2'
Žlutou kartu dostává Okafor (FC Red Bull Salzburg).
90+2'
V poklidném tempu se dohrává tento zápas, domáčí míří dál v soupeři. Maccabi končí.
90+1'
Dvě minuty uvidíme navíc.
90'
Mwepu pálil mimo branku, gólman zasahovat nemusel.
88'
Okafor se dostal do střelecké pozice, jeho pokus kryje celkem snadno brankář hostujícího celku.
87'
Žlutou kartu dostává Ramalho (FC Red Bull Salzburg).
87'
Ramalho vidí za faul na soupeře kartu.
86'
Golasa se dopustil hry rukou, v akci se tak pokračovat nebude.
85'
V poklidném tempu se dohrává tento zápas, domácí celek míří do základní skupiny Ligy mistrů.
84'
Stanković bude rozehrávat míč od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na útočnou část hrací plochy.
83'
Shechter si nabíhal do zajímavé střelecké pozice, ale sudí píská postavení mimo hru.
82'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Okugawa, přichází Okafor.
80'
Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí míří za výhrou.
78'
Wöber to vzal na sebe, jeho rána končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.
77'
Vallci pálil z dobré pozice, jeho rána zblokoval soupeř.
75'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Almog, přichází Hanzis.
74'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Kandil, přichází Glazer.
73'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Camara, přichází Junuzović.
71'
Další zajímavá příležitost pro domácí, ale fotbalisté v červeném tentokrát nedokázali zakončit.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu a domácí celek míří k postupu do základní skupiny Ligy mistrů. Ta se bude losovat zítra.
68'
Salzburg právě vstřelil branku!
Domácí celek se dokázal prosadit, po centru spoluhráče se hlavou z bezprostřední blízkosti prosazuje PATSON DAKA. Asistence: Vallci.
66'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Koita, přichází Berisha.
65'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Bitton, přichází Hozez.
64'
Zdá se, že brzy uvidíme první střídání v tomto zápase.
63'
Salzburg nesmí zapomínat na obrannou hru, hosté totiž ukázali, že jim stačí málo k tomu, aby se dokázali prosadit.
62'
Fotbalisté hrající ve žlutém se pokouší něco vymyslet na polovině soupeře, centr se snesl před branku Wöber odhlavičkoval mimo.
60'
Biton vybojoval volný kop pro své spoluhráče.
60'
Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, v celkovém součtu vede domácí celek 4:2, ale Tel-Aviv se snaží dál hrát aktivně a něco vymyslet na polovině soupeře.
58'
Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.
56'
Hostující celek se nyní znovu dostal k zakončení. Biton pálil, ale jeho rána končí mimo. Zkoušel to na vzdálenější tyč, ale minul branku.
55'
Deset minut z druhého poločasu je pryč, Mwepu se provinul hrou rukou, hrát budou hosté.
54'
Nyní o sobě dal vědět také domácí celek, Koita pálil z dobré pozice, jeho pokus ale končí vedle branky.
53'
Hostující celek se propracoval do střelecké pozice, Almog pálil mimo branku. S tečí to nebylo, a tak bude vykopávat domácí gólman.
50'
Maccabi se pokouší hrát aktivně, v úvodu druhého poločasu má převahu, pokouší se něco vymyslet, ale zatím naráží na dobře připravenou obranu Salzburgu.
48'
Wöber vybojoval rozehrávku pro domácí celek na polovině hrací plochy.
48'
Hostující celek se nyní pokoušel o brejk, ale Shechter byl nachytaný v postavení mimo hru.
47'
Hostující celek se dostal k centru před branku soupeře, ale Stankovič byl připravený a celkem snadno míč chytil.
46'
Zdá se, že ani jeden celek neprovedl během poločasu nějaké střídání.
46'
Domácí celek vede po prvním poločase 2:1 a celkově tedy 4:2. Red Bull hraje aktivněji, má převahu, domácí byli výrazně lepší. Hostující celek inkasoval gól z pokutového kopu, navíc kouč Maccabi po druhé žluté byl vykázaný na tribunu.
45+5'
45+4'
Penaltu s přehledem proměnil domácí celek, míč pod břevno poslal DOMINIK SZOBOSZLAI.
45+3'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Donis (Maccabi Tel-Aviv FC). Hostující trenér je vykázaný na tribunu.
45+3'
Žlutou kartu dostává Baltaksa (Maccabi Tel-Aviv FC).
45+1'
Žlutou kartu dostává Donis (Maccabi Tel-Aviv FC).
45+1'
Baltaxa fauloval, ale uvidíme, zda akci nepředcházel ofsajd.
45+1'
Szoboszlai se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus vyrazil.
45+1'
Jednu minutu uvidíme navíc.
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut uvidíme navíc.
44'
Žlutou kartu dostává Karzev (Maccabi Tel-Aviv FC). Hostující hráč hrál na polovině hrací plochy rukou, za což vidí žlutou kartu.
43'
Rohový kop pro hostující celek. I tentokrát se centr snesl před branku. Yeini se před brankou dostal k hlavičce, ale zakončení nebylo přesné.
43'
Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
42'
Domácí celek, který se pokouší vrátit, k aktivní hře, nyní vybojoval rohový kop.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, hostující celek vybojoval rozehrávku na útočné polovině.
39'
Hostující celek rozehrával volný kop. Tibi uvedl míč do hry, ale do výraznější střelecké pozice se nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.
38'
Žlutou kartu dostává Camara (FC Red Bull Salzburg). Domácí hráč vidí žlutou kartu po faulu na Karzeva.
38'
Nyní domácí Mwepu pálil z dobré pozice, jeho pokus byl zblokovaný, a pak odehrála míč obrana do zámezí.
36'
Tlak domácích nyní korunoval ránou z první Ramalho. Minul branku, jeho projektil končí vysoko nad.
35'
Szoboszlai se propracoval do zakončení, jeho ránu vyrazil hostující brankář před sebe, a pak už hrála obrana.
35'
Karzev fauloval Daku, a tak budou rozehrávat domácí fotbalisté na útočné polovině hrací plochy.
34'
Domácí hráči nyní vybojovali vhazování poblíž půlící čáry, ale jejich pokus o rychlý průchod do zakončení se nepodařil.
33'
Koita pálil z dobré pozice, hostující brankář Tenenbaum výborně vyrazil. Vallci následně pálil nad..
32'
Z ničeho nic se hostující celek dostal k vyrovnání, v součtu obou zápasů vede Red Bull 3:2.
30'
Maccabi Tel-Aviv právě vstřelil branku!
První střely na domácího brankáře a hned je vyrovnáno. První střelu EDENA KARZEVA gólman vyrazil před sebe, a pak poskakující míč trefil hostující hráč ideálně.
30'
Půlhodina hry je pryč, domácí celek hraje aktivněji.
28'
Souboj v pokutovém území domácího celku, vypadalo to na pokutový kop, ale ještě předtím bylo Maccami v postavení mimo hru.
27'
Nechybělo mnoho a domácí vedli o dva góly. Daka zakončoval z bezprostřední blízkosti, ale Tenenbaum si dokázal poradit.
26'
Red Bull kombinuje na polovině hrací plochy, má míč pod kontrolou a čeká na nějakou výraznější příležitost.
25'
Domácí se vrací k aktivní hře, Koita pálil z dobré pozice, jeho projektil zblokoval Tibi.
24'
Golasa to zkoušel středem, ale přihrávka na spoluhráče postrádala přesnost.
23'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se momentálně nikam nežene.
20'
Po rohovém kopu dobře zakončoval Mwepu. Jeho projektil však končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.
20'
Dvacet minut hry je pryč, domácí celek bude nyní rozehrávat rohový kop.
19'
Tenenbaum musel nyní zasahovat, poradil si s dalekonosnou střelou Daky. Ten dnes hraje hodně aktivně.
17'
Střelec první branky v zápase se znovu dostal do zakončení, jeho rána z velké dálky končí mimo.
16'
Dobrý vstup do zápasu z pohledu domácího celku. Sudí nechal ve hře pokračovat, toho využil PATSON DAKA. Dostal se v pokutovým území k míči a vypálil. Jeho ránu propustil gólman za svá záda.
15'
Szoboszlaj hledal spoluhráče, ale neuspěl.
14'
Na nějakou výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme. Hraje se zejména na polovině hrací plochy..
12'
Salzburg pokračuje v nátlakové aktivní hře, hostující celek se musí bránit. Nepřesná přihrávka před branku, a tak bude vykopávat gólman Maccabi.
11'
Zpráva, která pravděpodobně zajímavá většinu českých fotbalových fanoušků. V souběžně hraném zápase vede Slavia 1:0, ve třetí minutě se po rohovém kopu trefil Olayinka.
10'
Úvodních deset minut hry je pryč, sledujeme klidnější pasáž zápasu, na nějakou výraznější šanci čekáme.
9'
Tibi bude rozehrávat volný kop po faulu soupeře.
8'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do střeleckých pozic.
6'
Fotbalisté v červeném, tedy domácí se dostali do střelecké pozice, ale obrana byla zblokovaná.
5'
Stankovič bude rozehrávat od své branky, soupeři se dopustili postavení mimo hru.
4'
Hostující brankář rozehrává od své branky, rozhodl se pro poklidnou rozehrávku na obránce, kteří postupně pokračují v akci.
3'
Mwepu se dostal do střelecké pozice, s jeho pokusem si snadno poradil hostující Daniel.
2'
Macabi vybojovalo rohový kop. Ten byl nakrátko rozehraný a vůbec se nepovedl.
1'
V poklidném tempu tento zápas začíná. Tibi z hostujícího celku rozehrává na polovině hrací plochy. Jeho spoluhráči si tam vynutili faul.
1'
Domácí hrají v červeném, hosté ve žlutém. Zápas začíná.
1'

FC Red Bull Salzburg: Stankovič – Vallci, Andre Ramalho, Wöber, Ilmer – Okugawa, Mwepu, Camara, Szoboszlaj – Daka, Koita
Náhradníci: Carlos – Adeyemi, Berisha, Junuzovic, Kristensen, Okafor, Onguene

Maccabi Tel-Aviv FC: Daniel – Bitton, Yeini, Tibi – Kandil, Karzev, Golasa, Baltaksa – Biton, Haim Almog, Shechter
Náhradníci: Musayof – Barsky, Berkovič, Henzis, Gozez, Yatzker.
FC Red Bull Salzburg v prvním zápase brankou z deváté minuty prohrával, ale během patnácti minut ve druhém poločase dokázal skórovat hned dvakrát, díky čemuž zápas otočil. Red Bull má před odvetným duelem dobrou výchozí pozici. TEL- Aviv to nebude mít snadné, bude muset v jisté fázi utkání otevřít hru.
První zápas
Maccabi Tel-Aviv FC – FC Red Bull Salzburg 1:2 (1:0)
Branky: 9. Biton (Almog) – 49. Szoboszlaj (pen.), 57. Okugawa (Koita)
Karty: 66. Yeini (MTA) – 85. Szoboszlaj (SLZ)

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 9:11. Střely mimo: 3:7. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:17.
Maccabi Tel-Aviv FC: Daniel – Bitton, Tibi, Yeini "C", Baltaksa (82. Hozez), Davidzada – Karzev (71. Shechter), Golasa, Barsky (61. Ben Chaim), Biton – Almog.
Náhradníci: Musayof – Ben Chaim, Glezer, Hanzis, Hozez, Shechter.
FC Red Bull Salzburg: Stanković – Kristensen, Ramalho, Wöber, Ulmer "C", Okugawa (76. Okafor), Bernede, Mwepu, Szoboszlaj (86. Camara) – Berisha (46. Koita), Daka.
Náhradníci: Carlos – Adeyemi, Camara, Farkas, Koita, Okafor, Vallci.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky evropského klubového fotbalu. Evropská liga pokračuje odvetami předkola a v tomto mači proti sobě nastoupí FC Red Bull Salzburg a Maccabi Tel-Aviv FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.