Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Tiraspol : Fola - 19. srpna 2020   20:00

Tiraspol
Tiraspol
37' Abang  • 80' Lukić
2:0
(1:0)
Fola
Fola
Tiraspol
Celeadnic – Peteleu, N´Diaye (C), Obilor, Cristiano – Parra Sinisterra (90+3. Veloso), Mioć, Petro – Boban (88. Blizničenko), Abang, Castaňeda Velez (67. Lukić).
Pašenko – Blizničenko, Veloso, Wilson, Dahlström, Gaiu, Lukić.
Berke – Tóth, Szert
Balšaja Sportivnaja Arena, Tiraspol
Fola
Cabral – Delgado Freitas, Klein (C), Ouassiero (80. Drif) – Sacras, Zambujo Pimentel, Dikaba (62. Hadji), Sinani (81. Bruno Frere) – Bensi, Caron, Diallo.
Hym – Domingos, Bruno Frere, Drif, Correia, Hadji, Mura.

CS Fola Esch předvedla velmi srdnatý výkon, výhra Šeriffu Tiraspol se nerodila vůbec snadno, nicméně favorit svou papírovou úlohu a předpoklady splnil. Moldavský tým postoupil tak do další fáze. Mějte hezký zbytek večera.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 8:5. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:15.
90+4'
90+3'
Rohový kop pro hráče v černých dresech.
90+3'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází William Parra Sinisterra, přichází Max Veloso.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty!
89'
Žlutou kartu dostává Diogo Zambujo Pimentel (CS Fola Esch).
89'
Hon na Parra Sinisterru pokračuje, nyní byl za tvrďáka Zambujo Poimentel.
88'
Ani Hadjiho pokus netrefil moldavskou branku.
88'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Gabrijel Boban, přichází Andrij Blizničenko.
86'
Šikovný Benedik Mioć se stal dalším terčem faulu Dialla.
85'
Diallo se dostal do sporu s obráncem Šeriffu Petrem.
84'
Útočník Caron se dostal do křížku s obráncem Obilorem.
83'
Bruno Frere dal ihned po svém příchodu na hřišti okusit svou tvrdost Parra Sinisterrovi.
81'
Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Dejvid Sinani, přichází Bruno Frere.
80'
Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
Přesný centr Benedika Mioće z přímého kopu našel přesně v pokutovém území hlavu ANDREJE LUKIČE a z ní míč zamířil přímo do sítě – 2:0! Asistence: Benedik Mioć.
80'
Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Jean Sylvio Ouassiero, přichází Achraf Drif.
79'
Boban šel šikovně do souboje mezi Zambujo Pemintela a Cedrica Sacrase asistent sudího ihned zvedl praporek na znamení faulu.
78'
Žlutou kartu dostává Cedric Sacras (CS Fola Esch).
78'
Sacras si vyšlápl na před chvíli jmenovaného hráče.
77'
Pro technické parádičky Bobana neměla žádné pochopení obrana Foly Esch.
76'
Další nepovedený centr lucemburských hráčů z pravé strany.
74'
Diallova bomba zpoza hranice pokutového území byla zastavena bolestivě tělem obětavého obránce Šeriffu Tiraspol.
73'
S Bobanovou střelou si poradil hostující brankář Cabral.
72'
S Abangem mají hosté velké starosti, tentokráte ho uhlídal pouze pomocí faulu Zambujo Pimentel.
70'
Boban je dalším hráčem, který je chycen do ofsajdové pasti.
68'
Bensiho pokus přímo z volného kopu si pohlídla brankář Celeadnic.
67'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Frank Castaňeda Velez, přichází Andrej Lukić.
67'
Žlutou kartu dostává William Parra Sinisterra (FC Šeriff Tiraspol).
67'
Parra Sinisterra to už opravdu přehnal u rohového praporku se svým důrazem.
66'
Centrovaný míč zleva se sice dostal až na vzdálenější tyč, kde nepřesně hlavičkou zakončoval Gauthier Caron.
65'
Rohový kop Šeriffu Tiraspol rozehraje Castaňeda Velez.
63'
Caron si nedovoleně počínal v souboji s Bobanem.
62'
Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Rodrigue Dikaba, přichází Zachary Marvin Hadji.
61'
Nebezpeřný Abang byl chycen do ofsajdové pasti.
59'
Zambujo Pimentel skryl svou hlavu do dlaní po své nepřesné střele.
57'
Netuším zda maďarský sudí umí francouzsky, ale protesty v tomto jazyce trenéra Foly Esch Sébastiana Grandjeana ocenil žlutou kartou!
56'
Žlutou kartu dostává Dejvid Sinani (CS Fola Esch) za simulování.
56'
No to byla situace Sinani udělal kličku Celeadnicovi a po střetu sním se ocitl v pokutovém území na zádech! Hosté se již těšili z penalty ,ale vše bude jinak!
55'
Dejvid Sinani se dostal k zakončení, ale prostor tří tyčí netrefil.
53'
Perfektní akce Šeriffu Tiraspol hranou na jeden dotek zazdil ve skluzu před brankou Anatole Bertrand Abang jenž míč poslal vysoko nad branku!
52'
Dalším hráčem z řady nepřesně zakončujících byl Gabrijel Boban.
51'
Zanedlouho poté si počínal podobným způsobem Abang proti Delgado Freitasovi.
51'
Bensi si počínal nedovoleně v souboji s Castaňedou Velezem.
50'
Po druhém z nich Obilor netrefil lucemburské zařízení.
50'
Hráči v černých dresech si zahráli rychle po sobě dva rohové kopy.
49'
Šeriff Tiraspol v úvodu druhého poločasu doslova drtí Folu Esch jak vymačkaný citrón.
48'
Tvrdý pořez Parra Sinisterra nyní fauloval útočníka Carona.
47'
Akci čtyři proti třem nepřesným zakončením příkladně nevyšperkoval Abang.
46'
Půlhodiny se nedělo nic zajímavého a pak to přišlo Abang umístil míč pod břevno, Sinani nepřekonal domácího brankáře a vzápětí Boban napálil svou střelou levou tyč! Šeriff Tiraspol tak vede na lucemburským soupeřem 1:0! Druhý poločas by měl začínat ve cca 21:03 hodin.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
45'
Boban se šikovně obtočil s míčem před pokutovým územím svou střelou po zemi orazítkoval levou tyč!
43'
Sinani se řítil sám na brankáře Celeadnica, který ho vychytal a následně vracející se obránce odkopl volný míč na rohový kop pro Folu Esch!
42'
Strčení do Dialla kupodivu nebylo ani asistentem rozhodčího stojícím poblíž posouzeno jako faul. Diallo má asi u rozhodčím po extempore v pokutovém území nálepku simulanta.
41'
Daleko předaleko minul branku centr vyslaný z kopačky Ouassiera.
39'
Abang se dostal do křížku s Delgadem Freitasem.
38'
Diallo fauloval v souboji dvou útočníků Bobana.
37'
Do centr zprava šáhl svým tělem obránce, Benedik Mioć perfektně přizvedl míč a ANATOLE BERTRAND ABANG míč poslal přímo od břevno – 1:0! Asistence. Benedik Mioć.
35'
Bensi byl důrazně dohrán středopolařem Parra Sinisterrou.
34'
Z pravé strany pokutového území, z úhlu vyzkoušel pozornost brankáře střílející Ouassiero.
33'
Bensi rozehrál druhý rohový kop Foly.
32'
Hra je zatím více vyrovnaná než počítali papírové předpoklady.
31'
Fola Esch dobře zakombinovala, míč do pokutového území šel na Dialla, který se skácel k zemi, hosté samozřejmě chtěli pokutový kop – marně.
30'
Obrana Šeriffu výborně zapracovala v kooperaci se svým brankářem Celeadnicem.
29'
Zambujo Pimentel byl faulován ve středu hřiště v souboji o míč.
28'
Boban sestřelil zezadu Dialla a může být rád, že je od rozhodčího pouze slovně napomínán.
26'
Slabou střelu na branku vyslal tentokráte Parra Sinisterra, ale brankář Cabral byl připraven na svém místě.
25'
Přes veškerou svou snahu tentokráte nedokázal poslat Bensi míč přesně na své spoluhráče v pokutovém území.
23'
Stefano Bensi dostal dobrý míč za obranu, jenže při zpracování míče se dostal pod tlak vracející ho se obránce a z mírného úhlu branku přestřelil.
22'
Mioć rozehrál rohový kop, po kterém opět branku minul aktivní Abang.
21'
Střela Abanga byla zablokována na další rohový kop pro Šeriff Tiraspol.
20'
Následně byl faulován Boban.
19'
Po Bensiho rohovém kopu došlo ke strkanici o autové vhazování marná byla nápověda z jedné laviček: "Card, Card". Na první kartu si ještě budeme muset v tomto utkání počkat.
18'
Po následné akci se tým CS Fola Esch dopracovala až k rohovému kopu z levé strany.
17'
Abang fauloval v souboji Delgada Freitase.
15'
Hra je zatím značně rozháraná a nepřesná.
14'
Následně Petrova střela byla zablokována obranným valem.
14'
Gabrijel Boban si došel pro faul na svou osobu.
13'
Vzápětí Abang byl faulován Delgadem Freitasem.
12'
Abang v hlavičkovém souboji zasáhl do oblasti halvy Sinaniho což pozornému sudímu neuteklo.
11'
Castaňeda Velez svůj střelecký pokus nezamířil mezi tři tyče.
10'
Vzápětí vyslal Sinani propagační střelu po zemi se kterou neměl brankář Celeadnic žádný problém.
10'
Snaha lucemburského celku o hru dopředu měla vskutku pouze jepičí život.
8'
Po rohovém kopu, který zahrával Cristiano střílel mimo branku soupeře N´Diaye.
7'
Centr Anatola Bertranda Abanga byl obranou přeci jen sražen za koncovou čáru – rohový kop pro Šeriff.
6'
stadiónem se rozléhají pokyny obou trenérů.
4'
Šeriff Tiraspol nastoupil v černých dresech, Fola v červených.
2'
Překvapivě první rohový kop v utkání budou mít hosté z Lucemburska, jako exekutor bude Dejvid Sinani.
1'
Díky tomu, že se hraje pozdě večer, je v Tiraspolu přijatelných 25 stupňů.

FC Šeriff Tiraspol: Celeadnic – Peteleu, N´Diaye (C), Obilor, Cristiano – Parra Sinisterra, Mioć, Petro – Boban, Abang, Castaňeda Velez.
Náhradníci: Pašenko – Blizničenko, Veloso, Wilson, Dahlström, Gaiu, Lukić.

CS Fola Esch: Cabral – Delgado Freitas, Klein (C), Ouassiero – Sacras, Zambujo Pimentel, Dikaba, Sinani – Bensi, Caron, Diallo.

Rozhodčí: Berke – Tóth, Szert.
Kvůli Covidu-19 bude utkání odehráno bez diváků.
Šeriff Tiraspol od poloviny července 5x zvítězil, Fola Esch naopak v přípravě dvakrát odcházela ze hřiště poražena.
FC Šeriff Tiraspol

Je mladým klubem z roku 1997, ale již za tak krátkou dobu se dokázal dostat na pozici moldavské jedničky po Zimbru Kišiněv. Klubu se povedlo několik husarských kousků například 10x titulů v řadě apod.

Největší úspěchy:

18x – mistr země
10x – vítěz domácího poháru

Největší úspěchy Šeriffu v pohárech je účast ve skupinové fázi Evropské ligy v sezónách 2009/10, 2010/11, 2013/14 a 2017/18.

Složení kádru FC Šeriff Tiraspol lze bez nadsázky označit jako cizineckou legii z celého světa. Z 22 hráčů je hned 18 cizinců.
CS Fola Esch:

Lucemburský celek má na svém kontě sedm titulů, desekrát obsadil druhé místo v lize a třikrát uspěl v lucemburském poháru.

Na evropské scéně byla nejlepší sezóna 2017-18, kdy tento tím zastavil v třetím předkole další překvapení v podobě švédského celku Östersund.

Lucemburský celek sází zejména na domácí a francouzské hráče.
Příjemný večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání předkola Ligy mistrů mezi Šeriffem Tiraspol (Moldávie) a lucemburským CS Fola Esch. Výkop je stanoven na 20 hodinu. Favoritem je domácí mužstvo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.