Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Tobol Kostanay : Ferencváros - 6. července 2022   16:00

Tobol Kostanay
0:0
(0:0)
Ferencváros
Ferencváros
Mokin – Kajrov, Malyj, Tomašević, Amanovic – Tagybergen (C), Jovančić, Žarynbetov (68. Mužikov) – Z. Tošić, Žaksylykov (76. Vukadinović), Brígido (64. Sergejev).
Bel – Tomas, Šaric (všichni Chorvatsko).
Centralnyj Stadion (Kostanaj)
Ferencváros
Dibusz (C) – Botka (77. Wingo), Mmaee, Kovačević, Ćivić – Laïdouni, Vécsei (51. Esiti) – Zachariassen (62. Marquinhos) – Nguen, Traore – Boli (62. Bassey).

Držení míče: 42% : 58%.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 6:6.
Rohy: 4:7. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:12.
90+3'
78'
Domácí ve druhém dějství zlepšili hru. Tuhle šanci si vytvořili díky tomu, že při presinku vystihli soupeřovu přihrávku. Následovala kolmice z levé strany někam na hranici vápna, tam si Aschat Tagybergen přehodil míč na levačku a zamířil k zadní tyči. Moc nechybělo!
77'
Střídání v týmu Ferencvárosi TC:
ze hřiště odchází Endre Botka, přichází Henry Wingo.
76'
Střídání v týmu FC Tobol Kostanaj:
ze hřiště odchází Aibar Žaksylykov, přichází Miljan Vukadinović.
71'
Žlutá karta pro tým FC Tobol Kostanaj (Aissa Laidouni).
68'
ze hřiště odchází Samat Žarynbetov, přichází Serikžan Mužikov.
64'
ze hřiště odchází Rúben Brígido, přichází Igor Sergejev.
62'
ze hřiště odchází Franck Boli, přichází Fortune Bassey.
62'
ze hřiště odchází Kristoffer Zachariassen, přichází Marquinhos.
61'
Tobol Kostanaj zvýšil po změně stran aktivitu a za krátký čas se dorovnal soupeři v počtu střel mezi tyče – 2:2.
51'
ze hřiště odchází Bálint Vécsei, přichází Anderson Esiti.
46'
Držení míče: 36% : 64%.
Střely na branku: 0:2. Střely mimo: 2:3.
Rohy: 1:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 6:4.
45+2'
38'
Utkání se vyostřuje, za potrestáním obou hráčů stojí nesportovní chování.
38'
Žlutá karta pro tým FC Tobol Kostanaj (Bagdat Kairov).
38'
Žlutá karta pro tým Ferencvárosi TC (Franck Boli).
33'
Žlutá karta pro tým Ferencvárosi TC (Bálint Vécsei).
32'
Žlutá karta pro tým FC Tobol Kostanaj (Dušan Jovančić).
31'
V dosavadním průběhu měl mírně navrch Ferencvárosi. Maďarský klub vyslal na bránu dvě střely, Mokin ale obě chytil. Dvě rány má na kontě i Kostanaj, oproti svému soupeři však zařízení vždy minul. A strádá i v držení míče – 35% : 65%.
20'
Zahrozili i hosté! Na začátku celé akce byl vysoký míč za obranu, následován bezchybnou kolmicí před penaltový bod. Ránu z první od Francka Boliho pak Mokin vyrazil před sebe a stěží zneškodnil i pohotovou dorážku.
14'
První šanci měl na kopačce Zoran Tošić! Hráč Tobolu Kostanaj si v pokutovém území naběhl na centr a bez přípravy vypálil směr brána. Trajektorii střely však přeťal jeden z obránců a včasným skluzem zabránil soupeři v otevření skóre.
1'

FC Tobol Kostanaj: Mokin – Kajrov, Malyj, Tomašević, Amanovic – Tagybergen (C), Jovančić, Žarynbetov – Z. Tošić, Žaksylykov, Brígido.
Náhradníci: Bussurmanov, Akmurzin – Asrankulov, Semčenkov, Mužikov, Vassiljev, Žumašev, Vukadinović, Maročkin, Kulpeisov, Sergejev, Deble.
Trenér: Milan Milanović.

Ferencvárosi TC: Dibusz (C) – Botka, Mmaee, Kovačević, Ćivić – Laïdouni, Vécsei – Zachariassen – Nguen, Traore – Boli.
Náhradníci: Bogdán, Varga – Knoester, Mercier, Esiti, Bassey, Pászka, Auzqui, Wingo, Lončar, Marquinhos, Nagy.
Trenér: Stanislav Čerčesov.

Rozhodčí: Bel – Tomas, Šaric (všichni Chorvatsko).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.