Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga C - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litva : Černá Hora - 14. října 2018   20:45

Litva
Litva
89' Baravykas
1:4
(0:3)
Černá Hora
Černá Hora
11' Mugoša   • 36' Kopitovič   • 45' Mugoša   • 87' Žorič
Litva
Setkus – Baravykas, Janusevskis, Klimavicius, Borovskij – Vorobjovas (46. Kuklys), Žulpa, Slivka – Černych (50. Petravicius), Novikovas – Valskis (80. Kazlauskas)
Schörgenhofer – Gutschi, Riedel (vš. AUT)
LFF Stadium, Vilnius
Černá Hora
Petkovič – Stojkovič, Kopitovič, Šimič, Tomaševič – Košovič, Sčekič – Vešovič (57. Zorič), Ivanič, Jovovič (73. Bečiraj) – Mugosa

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 6:5. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:9.
Je konec! Černá Hora vítězí na půdě Litvy vysoko 4:1 a posouvá se na druhé místo o bod za vedoucí Srbsko. Naopak Litva zůstává bez bodu poslední. kvělý nástup hostů přetavil v úvodní branku Mugoša. Tempo hry poté opadlo, ale Litva se nemohla dostat do zakončení. Deset minut před přestávkou navíc udeřil po rohovém kopu Kopitovič. V samotném závěru první půle navíc zahrál rukou stoper Klimavicius a Mugoša z penalty přidal svou druhou branku. Po změně stran byla Litva o něco aktivnější. Na branky se ale čekalo až do závěru utkání. Náskok Černé Hory navášil střídající Žorič, nicméně Litva se přesto dočkala zásahu. Akrobatickým způsobem se trefil Baravykas.
90+3'
90+2'
Tomaševič se v hlavičkovém souboji dopustil nedovoleného zákroku a daroval Litvě rozehrávku z hranice pokutového území.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Do zakončení se ještě tlačil Slivka, ale těsně před ním stačil zasáhnout pozorný obránce, který balón odkopl na autové vhazování.
89'
Litva právě vstřelila branku!
Tak ještě jedna branka! Nakonec se dočkala i Litva! Na krásný centr si v pokutovém území počkal ROLANDAS BARAVYKAS, který vystříhl takové polonůžky, kterými překonal soupeřova brankáře!
89'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Stojkovič, přichází Radunovič.
87'
Černá Hora právě vstřelila branku!
Další branka Černé Hory! Bečiraj si krásně navedl míč do pokutového území, vnějším nártem odcentroval na malé vápno a DARKO ŽORIČ dopravil míč do sítě!
86'
Litva se usadila v blízkosti pokutového území soupeře. Domácí hráči hledají cestičku do zakončení. Obrana hostů však zůstává pevná.
85'
Borovskij si jako krajní obránce naběhl až na malé vápno, kam přiletěl povedený centr z pravé strany, ale domácí zadák neseřídil svá mířidla!
84'
Žulpa vyslal prudký centr do pokutového území. Před dalšími hráči Litvy si pro míč došel připravený brankář Petkovič. Černá Hora dohrává zápas s velkým klidem.
83'
Hra je přerušena! Stojkovič upadl na pravé straně a složil k zemi také asistenta rozhodčího. Krajní obránce Černé Hory se drží za hlavu a zůstává ležet na trávníku.
82'
Tomaševič si na polovině hrací plochy pokryl míč tělem a jeden z domácích hráčů jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Litva se musí znovu bránit.
81'
Litva se usadila na polovině soupeře, nicméně nikdo ve žlutém dresu se nyní nemůže dostat do zakončení. Černá Hora brání skvěle.
80'
Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Valskis, přichází Kazlauskas.
79'
Tomaševič vymyslel krásnou přihrávku na rozběhnutého Ivaniče. Středopolař Černé Hory si nepotykal se zpracováním a Žulpa jej obral o míč.
78'
Černá Hora zahrávala rohový kop. Prudký centr přilétl na přední tyč, kde zakončoval střídající Bečiraj. Jeho ránu zablokoval hned první obránce.
77'
Ivanič potáhl míč dobrých padesát metrů po pravé straně. Poté odcentroval mezi malé vápno a značku pokutového kopu, kde byl připravený obránce.
76'
Domácí Litva zahrávala rohový kop. Jeho exekuce se ujal Novikovas, který poslal prudký centr na malé vápno. Hostující obrana míč přizvedla na další roh.
75'
Valskis si naběhl na nadýchaný centr do pokutového území a po vyhraném souboji s Kopitovičem zakončil levačkou. Petkovič vytáhl parádní zákrok!
74'
Slivka vymyslel pěknou přihrávku na pravou stranu, kde sprintoval Baravykas, jenže druhý jmenovaný dlouhou pobídku nezastihl na hrací ploše.
73'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Jovovič, přichází Bečiraj.
72'
Petkovič měl další práci. Hostující brankář si tentokrát dal dobrý pozor na centr z pravé strany hřiště a bez problémů schoval míč do rukavic.
71'
Valskis se v pokutovém území po chybě obránce dostal k míči, přehodil si jej na levačku, jenže v záklonu jej poslal jen do rukavic připraveného brankáře.
70'
Novikovas si nabíhal na přetažený centr ke vzdálenější tyči. Hostující brankář Petkovič měl dobrý přehledem o dění na trávníku a došel si pro balón.
69'
Novikovas znovu potáhl míč po levé straně na polovinu soupeře. Domácí záložník se dnes snaží, ale chybí mu podpora dalších hráčů ve žlutém.
68'
Košovič táhl akci Černé Hory po pravé straně. Do cesty se mu postavil domácí záložník Žulpa, od kterého se balón odrazil do zámezí.
67'
Hostující brankář Petkovič si počkal na dotírajícího Valskise. Domácí útočník k němu přiběhl hodně pomalým klusem. Hráče Litvy to dnes ani nebaví.
66'
Novikovas zkusil obejít skvěle hrajícího Stojkoviče. Krajní obránce hostujícího celku se nenechal roztančit a špičkou kopačky ukopl míč do autu.
65'
Černá Hora se už nikam nežene. Hosté spíše kombinují na vlastní polovině a nepouštějí soupeře k balónu.
64'
Slivka dohnal prudkou přihrávku na pravé křídlo, navedl si míč na levačku, ale jeho rána byla hodně nepřesná a míč prosvištěl vysoko nad břevnem.
63'
Zadáci Litvy uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Domácí hráči si vyměňují krátké přihrávky a čekají na skulinku v obranné řadě svého soupeře.
62'
Stojkovič předvedl další dlouhý náběh po pravém křídle. Krajní obránce hostujícího výběru se tentokrát dostal do zakončení, ale trefil hned prvního obránce.
61'
Valskis se při napadání rozehrávky Černé Hory dopustil nedovoleného zákroku na statického Kopitoviče. Sudí faul viděl a odpískal rozehrávku pro Černou Horu.
60'
Černá Hora i po hodině hry nadále dominuje dění na trávníku. Fotbalisté v červených dresech jsou mnohem aktivnější a soupeře nepouštějí do zakončení.
59'
Žulpa se při návratu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku. Akce Litvy tak skončila hned v jejím zárodku.
57'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Vešovič, přichází Zorič.
57'
Žulpa si naběhl na krásnou přihrávku na hranici pokutového území, jenže místo zakončení ještě přihrál pod sebe, kam se stačil vrátit zadák v červeném.
56'
Exekuce rohového kopu se ujal Jovovič. Záložník Jablonce odcentroval na značku pokutového kopu, kde uspěl Novikovas. Černá Hora však zůstává u balónu.
55'
Hostující obránce Stojkovič podpořil útok Černé Hory dlouhým náběhem po pravé straně. Pod nohy se mu na poslední chvíli položil Borovskij, jež míč vypíchl na roh.
54'
Jovovič táhl další akci Černé Hory po levé straně. Těsně za polovinou hrací plochy si balón zasekl a pomohl si přihrávkou na spoluhráče z defenzívy.
53'
Jovovič tentokrát riskantní kličkou přišel o míč na vlastní polovině. Litva se poprvé po změně stran dostala do zakončení, ale Petravivius netrefil branku.
52'
Jovovič našel Tomaševiče, který se do míče opřel levačkou. Tomaševič trefil balón pozdě po odskoku a holení jej poslal vysoko nad břevno.
51'
Černá Hora zahrávala přímý kop v blízkosti pokutového území. Jovovič zvolil překvapivou střelu na přední tyč a Setkus balón raději vyrazil na rohový kop.
50'
Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Černych, přichází Petravicius.
49'
Kosovič dirigoval rozehrávku Černé Hory na polovině Litvy. Jeho přenesení hry na pravou stranu bylo hodně nepřesné. Domácí obrana vybojovala míč.
48'
Slivka dohrál na polovině hrací plochy Mugošu. Hostující útočník se okamžitě poroučel k zemi. Sudí trošku překvapivě nechal pokračovat ve hře.
47'
Jovovič si na levé straně pohrál s obráncen domácí reprezentace, ale jeho následný centr vnějším nártem odkopl stoper Klimavicius ven ze šestnáctky.
46'
Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Vorobjovas, přichází Kuklys.
46'
První poločas je minulostí! Černá Hora odehrála fantastický první poločas. Skvělý nástup hostů přetavil v úvodní branku Mugoša. Tempo hry poté opadlo, ale Litva se nemohla dostat do zakončení. Deset minut před přestávkou navíc udeřil po rohovém kopu Kopitovič. V samotném závěru první půle navíc zahrál rukou stoper Klimavicius a Mugoša z penalty přidal svou druhou branku. Do kabin se odchází za stavu 0:3.
45+1'
45'
K exekuci pokutového kopu se postavil STEFAN MUGOŠA, který vsadil na razanci a přízemní střelou k tyči nedal gólmanovi šanci!
45'
Žlutou kartu dostává Klimavicius (Litva).
45'
Pozor! Špatné zprávy pro Litvu! Klimavicius zahrál v pokutovém území rukou a Černá Hora bude kopat penaltu!
44'
Novikovas si naběhl na oblouček za obranu Černé Hory a pokusil se odcentrovat z levé strany hrací plochy. Jeho pokus ukryl připravený Petkovič do rukavic.
43'
Litva v závěru první půle hraje s míčem na kopačkách a tlačí se do útoku. Černá Hora však nedává soupeři prostor a skvěle presuje.
42'
Kopitovič v pokutovém území nedoskočil na vysoký centr z levé strany. Do zakončení se poté tlačil Černych, jehož skákavý pokus prolétl daleko od branky.
41'
Ivanič uspěl v souboji na polovině hrací plochy a snažil se najít Mugošu. Hostující útočník byl skvěle bráněn a nedostal se do zakončení.
40'
Valskiks zkusil překvapit hostujícího brankáře technickou střelou z hranice pokutového území. S jeho slabým obstřelem si Patkovič hravě poradil.
39'
Další rychlý protiútok Černé Hory táhl aktivní Vešovič. Na poslední chvíli se k němu stačil vrátit Baravykas, jež mu míč odkopl vysoko na tribunu.
38'
Litva se po další inkasované brance snaží najít odpověď. Novikovas se pokusil odcentrovat z pravé strany, ale obrana Černé Hory byla znovu připravená.
36'
Hostující celek přidává druhou branku! Černá Hora sehrála skvěle rohový kop. Na přední tyči přizvedl míč Mugoša. U vzdálenější tyče si na míč počkal BORIS KOPITOVIČ, jehož hlavička skončila v síti!
35'
Baravikas se pokusil o zakončení z voleje. Jeho akrobatický pokus byl hodně nepovedený a početná skupina příznivců Černé Hory jej odměnila posměchem.
34'
Novikovas dostal přihrávku na levou stranu a pohotově odcentroval. Skvěle proti němu vystoupil Vešovič, od nějž se míč odrazil daleko od šestnáctky.
33'
Černych si řekl o přihrávku na levé křídlo. Spoluhráč mu ale adresoval příliš prudkou pobídku, kterou už Černych nedostihl na hrací ploše.
32'
Jovovič vymyslel zajímavou přihrávku do pokutového území. Útočník Mugoša mu chtěl balón vrátit do střelecké pozice, ale přihrál hodně nepřesně.
31'
Stojkovič poslal zajímavý oblouček za obranu Litvy. Nikdo v červeném dresu na jeho pobídku nestači zareagovat a balón proskákal do zámezí.
30'
Je za námi úvodní půlhodina a Černá Hora zatím zcela dominuje dění na trávníku. Hostující fotbalisté jsou aktivnější a Litvu prakticky nepouští na svou polovinu.
29'
Slivka zahrál v souboji na polovině hřiště rukou a nabídl hostům rozehrávku. Černá Hora tak může nadále pokračovat v kombinaci.
28'
Vešovič upadl po kličce v pokutovém území. Rozhodčí se ale rozhodl pokutový kop neodpískat. Hráči Černé Hory jsou hodně rozzlobení.
27'
Novikovas hlavou prodloužil balón za sebe. Do prostoru si naběhl útočník Valskis, ale ten se podle asistenta rozhodčího pohyboval za hranou ofsajdu.
26'
Stojkovič to při napadání na pravé straně přehnal s agresivitou a dopustil se nedovoleného zákroku. Sudí souboj dobře viděl a odpískal mu faul.
25'
Tomaševič měl na levé straně moře volného prostoru, ale nedokázal jej využít a raději si pomohl zpětnou přihrávkou na spoluhráče z defenzívy.
24'
Hostující brankář Petkovič dlouhým odkopem od branky oslovil Ivaniče, který si dobře zpracoval míč, jenže se nedokázal otočit a o balón zase rychle přišel.
23'
Novikovas přenesl hru na levé křídlo na Černycha. Druhý jmenovaný tentokrát dokázal odcentrovat, ale osamocený Valskis v dobré možnost promáchl.
22'
Ivanič si našel prostor u rohového praporku, kde si přehodil míč na pravou nohu a odcentroval. Jeho přízemní pobídku zablokoval hned první zadák Litvy.
21'
Vorobjovas poslal zajímavou přihrávku na pravé křídlo, kam spěchal rychlonohý Černych. Před druhým jmenovaným skvěle vystoupil Tomaševič.
20'
Domácí obrana si tentokrát dala pozor na nepovedený nákop na hranici pokutového území. Jeden s obránců nakonec zahrál hlavou malou domů.
19'
Novikovas si navedl míč na levačku a vypálil zpoza hranice pokutového území. Jeho přízemní pokus ukryl brankář Petkovič do rukavic.
18'
Po rohovém kopu se do zakončení dostal hostující stoper Kopitovič. Ten hlavou přizvedl míč na malé vápno, kde se k balónu dostal domácí gólman Setkus.
17'
Jovovič vyzval na sprinterský souboj domácího obránce Baravykase. Litevský zadák se hráči Jablonce položil pod nohy a špičkou kopačky jej obral o míč.
16'
Černá Hora se znovu usadila na polovině Litvy a přenáší hru z jedné strany hrací plochy na druhou. Nikdo ve žlutém dresu se nemůže probít k míči.
15'
Hostující brankář skvěle přečetl úmysl domácího Slivky a vyrazil na hranici pokutového území, kde před rozběhnutým soupeřem ukryl míč do rukavic.
14'
Vešovič tentokrát obdržel přihrávku na pravou stranu, odkud se pohotově pokusil odcentrovat do šestnáctky, jenže od prvního obránce se míč odrazil na roh.
13'
Vešovič uspěl v dalším souboji na polovině Litvy. Domácí obránci jsou zatím v soubojích o krok později a nemohou uklidnit hru.
11'
Černá Hora přetavuje svůj dobrý vstup do utkání úvodní brankou! STEFAN MUGOŠA si naběhl na krásnou přihrávku mezi obránce, přetlačil jednoho ze zadáků a prostřelil vyběhnutého brankáře domácí Litvy!
10'
Sám faulovaný Jovovič se ujal rozehrávky přímého kopu. Jablonecký fotbalista odcentroval na přední tyč, kde zasáhla jen připravená obrana Litvy.
9'
Jovovič si na levé straně hrací plochy skvěle pokryl míč tělem a jeden z hráčů Litvy jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Hosté budou zahrávat přímý kop.
8'
Vešovič neustál souboj s Klimaviciusem na polovině hrací plochy. Fotbalista Černé Hory upadl a rozhodčí bez váhání odpískal nedovolený zákrok.
7'
Stojkovič skvěle napadal rozehrávku Litvy na pravé straně. Krajní obránce Černé Hory dostal soupeře pod tlak a připravil jej o míč.
6'
Domácí brankář Setkus se musel zapojit do litevské rozehrávky. Gólman domácí reprezentace přenesl hru na pravou stranu, kde Černych neudržel míč.
5'
Novikovas se prodíral vpřed po levém křídle. Na polovině hrací plochy se mu do cesty postavil jeden z obránců Černé Hory, který jej obral o míč.
4'
Další rychlou akci Černé Hory zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. V těsném ofsajdu se pohyboval jablonecký Vladimir Jovovič.
3'
Litva se hned od úvodního výkopu musí bránit. Domácí celek se musel popasovat s dotírajícími soupeři. Borovskij míč na poslední chvíli odkopl.
2'
Vešovič dostal prostor na hranici pokutového území, ale nepotykal si s převzetím prudké přihrávky. Míč se mu od nohy odrazil do rukavic brankáře.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Černá Hora dnes nasadila spíše provizorní sestavu. Uvidíme, zda budou hosté aktivní.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Černá Hora bude hrát v červeném, zatímco Litva nastoupí ve žlutých dresech.

Litva: Setkus – Baravykas, Janusevskis, Klimavicius, Borovskij – Vorobjovas, Žulpa, Slivka – Černych, Novikovas – Valskis
Náhradníci: Bartkus, Kazlauskas, Kuklys, Leimonas, Petravicius, Sernas, Silenas, Simkus, Zubas

Černá Hora: Petkovič – Stojkovič, Kopitovič, Šimič, Tomaševič – Košovič, Sčekič – Vešoviš, Ivanič, Jovovič – Mugosa
Náhradníci: Beqiraj, Djordjevič, Hocko, Jovetič, Kajevič, Klimenta, Ljuljanovič, Marušič, Mijatovič, Mirkovič, Radunovič, Zorič

Rozhodčí: Schörgenhofer – Gutschi, Riedel (vš. AUT).
Litva

Domácí Litva je na tom o mnoho hůře. Pro pobaltskou republiku to vypadá na sestup do nižší skupiny. Litva prohrála všechna dosavadní utkání a zatím je poslední. Doma padla těsným rozdílem se Srbskem i Rumunskem. V Černé Hoře pak prohrála 2:0. Ve třech duelech navíc nasázela jen jeden gól.
Černá Hora

Černá Hora může ve skupině 4 ligy C stále bojovat o postup. Ve třech duelech vybojovala čtyři body za remízu v Rumunsku a domácí výhru s Litvou. Naposledy však padla ve vypjatém souboji se Srbskem. Právě na vedoucí Srby tak Černá Hora ztrácí tři body. Dosud hosté vsítili jen dvě branky, stejný počet však inkasovali.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Ligy národů mezi Litvou a Černou Horou. Výkop je stanoven na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.