Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga C -  ONLINE PŘENOS -  Černá Hora : Kypr - 17. listopadu 2020   20:45

Černá Hora
Černá Hora
15' Jovetić (N. Vukčević) • 26' Boljević (Hakšabanović) • 29' Boljević (Jovetić) • 61' Musoga
4:0
(3:0)
Kypr
Kypr
Černá Hora
Mijatović – N. Vukčević, Vujačić, Simić, Marušić – Boljević (72. Jovović), Bakić (64. Kosović), Šćekić (72. R. Radunović), Hakšabanović – Musoga (72. Islamović), Jovetić (64. Savičevič).
Kypr
Demetriou – Kyriakou, Laifis, Sielis, T. Ioannou (67. Loizou) – Kousoulos (66. Gogic), Artymatas (46. Ch. Kyriakou), Kastanos (86. Makris) – Pittas, Kakoullis (66. Tzionis), N. Ioannou.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:11.
Je konec! Černá Hora potvrdila postup o ligu výše vítězstvím 4:0 nad Kyprem! Domácí Černá Hora byla od úvodních minut aktivnější. Po čtvrthodině hry se prosadil Stevan Jovetić. Na jeho zásah navázal o deset minut později Boljevič, který o malou chvíli později přidal i svou druhou branku v utkání. Ve druhém poločase se ještě prosadil Stefan Musoga. Kypr byl směrem vpřed naprosto bezzubý.
90+3'
90+2'
Marinos Tzionis byl faulován na polovině hřiště a Kypr v samotném závěru rozehraje ještě jeden přímý kop ze zajímavé pozice.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Zadáci Kypru hrají s míčem na kopačkách a podle všeho už se nikam hnát nebudou. Vypadá to, že oba týmy už chtějí duel pouze dohrát.
89'
Kypr se v závěru utkání vydal do dalšího protiútoku, nicméně nadějně vyhlížející akce skončila nepřesným centrem z pravé strany hřiště.
88'
Charalampos Kyriakou chtěl odcentrovat z pravé strany, nicméně jeho pobídka skončila na hrudi prvního obránce v červeném dresu.
87'
Charis Kyriakou potáhl míč u nohy až na hranici velkého vápna, procedil přihrávku do šestnáctky, ale jeho pobídka skončila u prvního obránce.
86'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Grigoris Kastanos, přichází Andreas Makris.
85'
Domácí celek zahrával další přímý kop. Černá Hora tentokrát zvolila rozehrávku do kombinace, ale nikdo v červeném se do zakončení nedostal.
84'
Risto Radunović dostal přihrávku do sprintu, dostal se na polovinu soupeře, jenže následnou střelou trefil prvního obránce v bílém.
83'
Risto Radunović dostal prostor na levé straně, přehodil si míč na levačku, jenže jeho centr skončil na hlavě prvního obránce.
82'
Loizos Loizou dostal přihrávku do pokutového území, krásně si míč zasekl kolem obránce, jenže vůbec nezakončil.
81'
Loizos Loizou dostal prostor na pravé straně, potáhl míč na polovinu Černé Hory, jenže tam jej nedovoleným zákrokem zastavil jeden ze soupeřů.
80'
Milan Mijatović se zapojil do rozehrávky domácího celku. Domácí brankář následně nakopl míč na pravou stranu, jenže tam nebyl nikdo v červeném.
79'
Valentinos Sielis zvládl sprinterský souboj s Radunovičem na pravé straně a skvěle si pokryl míč tělem. Zadáci Kypru následně odehráli míč do bezpečí.
78'
Nikola Vukčević si skvěle pohlídal přihrávku za obranu Černé Hory a před rozběhnutým soupeřem si pokryl míč. Kypřan se poté dopustil faulu.
76'
Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na trávníku a bude potřebovat ošetření.
75'
Loizos Loizou si tentokrát naběhl na přihrávku na hranici velkého vápna, odkud zakončil placírkou, ale jeho rána byla sražena na rohový kop.
74'
Loizos Loizou si v souboji na polovině hřiště počínal nedovoleným způsobem a může být rád, že za svůj zákrok nedostal žlutou kartu.
73'
Vladimir Jovović se prodral po levé straně do pokutového území, jenže jeho akce skončila nepřesnou přihrávku na značku pokutového kopu.
72'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Stefan Musoga, přichází Dino Islamović.
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Aleksandar Šćekić, přichází Risto Radunović.
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Aleksandar Boljević, přichází Vladimir Jovović.
71'
Nicholas Ioannou dostal přihrávku na levou stranu pokutového území, odkud poslal střílený centr na malé vápno, jenže tam nebyl nikdo v bílém.
70'
Žlutou kartu dostává Igor Vujačić (Černá Hora).
69'
Laifis nakopl míč obloučkem na polovinu soupeře, jenže jeho pobídka skončila u prvního hráče v červeném dresu Černé Hory.
68'
Kypr rozjel kombinaci na vlastní polovině. Nikdo v dresu Černé Hory rozehrávku soupeře neatakoval. Hosté tak mohou zaútočit.
67'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Thomas Ioannou, přichází Loizos Loizou.
66'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Andronikos Kakoullis, přichází Marinos Tzionis.
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Ioannis Kousoulos, přichází Alex Gogic.
65'
Žlutou kartu dostává Ioannis Kousoulos (Kypr).
64'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Stevan Jovetić, přichází Vukan Savičevič.
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Marko Bakić, přichází Nebojša Kosović.
63'
Marko Bakić dostal přihrávku na levou stranu, odkud poslal přihrávku do pokutového území, jenže Jovetičovi k zakončení scházely dva kroky.
61'
Černá Hora právě vstřelila branku!
Domácí celek navíc přidává i čtvrtou branku! Hostující stoper nedokázal míč odkopnout do bezpečí. K odraženému balónu se dostal STEFAN MUSOGA a svůj únik zakončil střelou k zadní tyči!
60'
Je za námi hodina hry a zatím sledujeme jednoznačnou záležitost. Hostující Kypr se ani po změně stran nedostává do vyložených šancí.
59'
Nikola Vukčević podpořil ofenzivní výpad Černé Hory náběhem po pravé straně hrací plochy. Jeho centr skončil na značce pokutového kopu, kde kraloval obránce.
58'
Stefan Musoga táhl další útočnou akci domácího celku, jenže si předkopl míč daleko před sebe a už jej neudržel na hrací ploše.
57'
Černá Hora si bez větších problémů brání své vedení. Domácí hráči jsou důraznější ve středu pole a získávají jeden odražený míč za druhým.
56'
Milan Mijatović si dal pozor na přihrávku za obranu domácího celku, bez problémů vyrazil ven z branky a schoval míč do svých rukavic.
55'
Sead Hakšabanović dostal přihrávku do pokutového území, přehodil si míč na pravačku a zakončil placírkou. Jeho pokus hostující brankář schoval do rukavic.
54'
Nedovolený zákrok také na opačné straně. Ioannis Pittas u pomezní čáry doslova nakopl jednoho ze soupeřů. Sudí ani tentokrát nevytáhl kartu.
53'
Stefan Musoga ostrým skluzem dojel jednoho ze soupeřů a může být rád, že nedostal žlutou kartu. Po změně stran se na trávníku hodně přiostřilo.
52'
Valentinos Sielis skvěle vystoupil proti Jovetičovi a bez problémů před ním odhlavičkoval míč z vlastní poloviny. Kypr nadále zůstává na míči.
51'
Charis Kyriakou dostal přihrávku na pravou stranu, jenže si vůbec nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil do zámezí. Vhazovat budou domácí.
50'
Ioannis Pittas dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, odkud přihrál za obranu soupeře, jenže nikdo v bílém dresu se k jeho pobídce nedostal.
49'
Žlutou kartu dostává Marko Bakić (Černá Hora).
48'
Marko Simić fauloval na polovině soupeře a může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu. Kypr tak může pokračovat v kombinaci.
47'
Hostující Kypr se ihned po startu druhého poločasu vydal do útoku, jenže akce vedená po pravém křídle skončila nepřesnou přihrávkou za obranu.
46'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Kostakis Artymatas, přichází Charalampos Kyriakou.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali jednoznačnou záležitost. Domácí Černá Hora byla od úvodních minut aktivnější. Po čtvrthodině hry se prosadil Stevan Jovetić. Na jeho zásah navázal o deset minut později Boljevič, který o malou chvíli později přidal i svou druhou branku v utkání. Kypr je směrem dopředu naprosto bezzubý. Do kabin se proto jde za stavu 3:0.
45'
45'
Domácí zadáci nyní lehce chybovali při rozehrávce na polovině hřiště a odehráli míč do zámezí. Kypr tak bude v závěru prvního poločasu vhazovat.
44'
Nicholas Ioannou dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže jeho centr skončil na hrudi prvního obránce v dresu soupeře.
43'
Thomas Ioannou trefil na levé straně nedovoleným způsobem Boljeviče a může být rád, že za svůj skluz nevyfasoval žlutou kartu.
42'
Aleksandar Boljević neustál souboj v blízkosti velkého vápna. Do zakončení se následně položil Ioannis Kousoulos, ale jeho projektil prosvištěl nad břevnem.
41'
Adam Marušić si dal dobrý pozor na přihrávku za obranu domácího celku a bez problémů odehrál míč mimo nebezpečný prostor.
40'
Grigoris Kastanos dostal přihrávku na pravou stranu pokutového území, ve skluzu ještě zkoušel procedit míč na malé vápno, ale spoluhráče nenašel.
39'
Nikola Vukčević se tlačil do pokutového území, ale důrazný Valentinos Sielis se mu postavil do cesty a jeho průnik zastavil.
38'
Sead Hakšabanović dostal přihrávku na levou stranu pokutového území, jenže jeho zpětná pobídka skončila u dobře postaveného zadáka.
37'
Kastanos trefil soupeře loktem ve vzdušném souboji a vidí žlutou kartu.
36'
Exekuce přímého kopu se chopil Ioannis Pittas, který zvolil centr na značku pokutového kopu, ale domácí obránce Igor Vujačić balón odhlavičkoval.
35'
Grigoris Kastanos se dostal na polovinu soupeře a byl faulován v blízkosti pokutového území. Kypr tak bude rozehrávat přímý kop.
34'
Stevan Jovetič si došel pro přihrávku na hranici velkého vápna, jenže přiťuknutím pod sebe poslal Boljeviče do těžké pozice.
33'
Kypr nedokázal udeřit ani po dalším rohovém kopu. Vysoký centr přiletěl na malé vápno, kam si pro míč došel pozorný Milan Mijatović.
32'
Nicholas Ioannou dostal přihrávku na levou stranu, kde si zasekl míč kolem obránce, jenže následným centrem nenašel nikoho v bílém dresu.
31'
Kypr se tlačí do útoku a snaží se s vývojem utkání rychle něco udělat. Obrana domácího celku se však stačila vrátit a srazila míč do zámezí.
29'
Třetí zásah na straně Černé Hory! Domácí celek si dnešní duel skutečně užívá! ALEKSANDAR BOLJEVIČ si naběhl na přihrávku za obranu, obešel vyběhnutého brankáře a užil si zakončení do prázdné branky!
28'
Charis Kyriakou se po pravém křídle řítil do pokutového území, ale obránce k němu dobře přistoupil a nedal mu prostor k odcentrování.
26'
Jenže po rohovém kopu přichází pro hosty další pohroma! Černá Hora se totiž dostala do protiútoku. Do úniku se dostal ALEKSANDAR BOLJEVIČ a svůj úprk zakončil střelou k zadní tyči!
25'
Nicholas Ioannou se tentokrát dostal až do pokutového území, jenže místo zakončení ještě přihrával. Domácí obrana míč srazila na rohový kop.
24'
Nicholas Ioannou na levé straně zkoušel obejít statického obránce, jenže ten na poslední chvíli vypíchl míč do zámezí. Vhazovat bude Kypr.
23'
Kypr zahrával rohový kop. Jeho rozehrávky se ujal Grigoris Kastanos, jehož centr přiletěl na přední tyč, kde bez problémů zasáhla obrana.
22'
Jovetič napadal rozehrávku Kypru na jeho polovině. Dobře postavený Valentinos Sielis byl u míče o dva kroky dříve a odkopl jej do zámezí.
21'
Černá Hora zahrávala další rohový kop. Na vysoký centr si naskočil Nikola Vukčević, ale jeho hlavička skončila v rukavicích připraveného brankáře.
20'
Žlutou kartu dostává Stevan Jovetić (Černá Hora).
19'
Aleksandar Boljević dostal parádní přihrávku do běhu na pravou stranu, odkud pohotově odcentroval před branku Kypru, ale Jovetičovi nyní nevyšel krok.
18'
Černá Hora rozehrávala z vlastní poloviny. Nákop na polovinu soupeře skončil u pozorného Laifise, který míč odhlavičkoval do bezpečí.
17'
Domácí celek se znovu vydal do útoku, jenže další kombinace Černé Hory skončila nepřesným centrem z levé strany.
15'
Domácí celek se z první šance dnešního utkání dostává do vedení! Nikola Vukčević odcentroval z pravé strany do velkého vápna a STEVAN JOVETIČ tvrdou hlavičkou otevřel skóre.
14'
Adam Marušić dostal přihrávku na levou stranu, potáhl si míč do blízkosti velkého vápna, jenže centrovaný míč nebyl zrovna přesný.
13'
Konstantinos Laifis si dal pozor na další průnikovou přihrávku za kyperskou obranu a bez problémů odkopl míč do autu. Černá Hora bude vhazovat.
12'
Nikola Vukčević se v souboji v blízkosti velkého vápna srazil s Nicholasem Ioannou a zůstává ležet na trávníku. Uvidíme, zda bude pokračovat.
11'
Grigoris Kastanos dostal přihrávku na levou stranu, odkud poslal prudký centr do pokutového území, jenže jeho pobídka byla nepřesná.
10'
Černá Hora se znovu usadila na polovině soupeře, jenže kombinace domácího celku je zatím plná nepřesných přihrávek.
9'
Valentinos Sielis si dal pozor na odražený míč a před dobíhajícím útočníkem Černé Hory odkopl míč do zámezí. Domácí celek zůstane u míče.
8'
Stefan Musoga sprintoval za míčem k rohovému praporku, kde jej skvěle dostoupil jeden z obránců v bílém dresu, který soupeře nenechal rozehrát.
7'
Jovetič dostal přihrávku na hranici velkého vápna, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu propadl k obráncům hostujícího Kypru.
6'
Marko Bakić si skvěle pokryl míč na polovině soupeře, jenže napadající soupeř jej poslal faulem k zemi. Černá Hora tak bude rozehrávat.
5'
Milan Mijatović hodně riskoval při rozehrávce v pokutovém území. Domácí brankář si troufl na riskantní kličku a míč mu málem vypíchl Pittas.
4'
Nikola Vukčević vhazoval na pravé straně hrací plochy. Do vápna se poté hnal Mugosa, jenže stopeři Kypru stáli blízko u sebe a vypíchli soupeři míč.
3'
Konstantinos Laifis si nechtěl přidělávat práci při hře ve vlastním pokutovém území a před napadajícím soupeřem odkopl míč daleko od branky.
2'
Zadáci Černé Hory rozjeli kombinaci na vlastní polovině. Nikdo v bílém dresu Kypru rozehrávku soupeře neatakoval.
1'
Černá Hora obstarala výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale nákop skončil u obránců Kypru.
1'
Ještě před úvodním výkopem zazní hymny obou zemí.
Oba týmy už nastupují na hřiště. Černá Hora bude hrát v červeném, zatímco Kypr oblékne bílou sadu.

Černá Hora: Mijatović – N. Vukčević, Vujačić, Simić, Marušić – Boljević, Bakić, Šćekić, Hakšabanović – Musoga, Jovetić.
Náhradníci: Dragojević, Petković – Balić, Bećiraj, Islamović, Jovović, Kosović, R. Radunović, Raičković, Savičevič, Raspopović, Šofranac.

Kypr: Demetriou – Kyriakou, Laifis, Sielis, T. Ioannou – Kousoulos, Artymatas, Kastanos – Pittas, Kakoullis, N. Ioannou.
Náhradníci: Kyriakides, Michael – Gogic, Karo, Katelaris, Ch. Kyriakou, Loizou, Makris, Tzionis, Papafotis..
Černá Hora

Domácí Černá Hora je na tom mnohem lépe. Po pěti odehraných duelech má na svém kontě deset bodů a zatím mu patří první pozice. Na druhé Lucembursko má k dobru jediný bod. Během listopadového srazu zatím Černá Hora uhrála bezbrankové remízy s Kazachstánem a Ázerbájdžánem.
Kypr

Hostujícímu Kypru se v letošním ročníku Ligy národů vůbec nedaří. V pěti duelech získal Kypr pouze čtyři body a patří mu poslední čtvrtá pozice. Kypřanům aktuálně hrozí sestup do ligy D. V posledním utkání Kypr prohrál v Řecku. Následně ale v přátelském souboji přehrál 2:1 Lucembursko.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Ligy národů mezi Černou Horou a Kyprem. Výkop je stanoven na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.