Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga C -  ONLINE PŘENOS -  Černá Hora : Lucembursko - 13. října 2020   20:45

Černá Hora
Černá Hora
34' Ivanović (Jovetić)
1:2
(1:1)
Lucembursko
Lucembursko
42' Muratovic  (Pinto) • 86' Sinani  (Jans)
Černá Hora
Mijatović – Raspopović (79. M. Vukčević), Savić, Simić, R. Radunović – N. Vukčević – Ivanović (86. M. Janković), Kosović (79. Šćekić), Jovetić (C), Hakšabanović – Islamović (66. Bećiraj).
Stegemann – Lupp, Schaal
Gradski Stadion Podgorica, Podgorica
Lucembursko
Moris – Skenderovic, Jans (C), Gerson, Carlson – V. Thill (58. Deville), Barreiro, Sinani (90+3. O. Thill) – Muratovic (89. Martins Pereira), Rodrigues, Pinto.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:5.
Je konec. Černá Hora nakonec na domácí půdě prohrála s Lucemburskem poměrem 1:2.
Ve 34. minutě poslal domácí mužstvo do vedení Ivanović, ovšem ve 42. minutě srovnal Muratovic.
Druhá polovina zápasu byla velice vyrovnaná, ale nakonec vstřelil rozhodující gól v 86. minutě Sinani. Ke konci utkání tekly Černé Hoře nervy a sudí nakonec v samotném konci nastavení vytasil hned tři červené karty.
90+6'
90+6'
No to jsou věci. Rozhodčí nakonec rozdal hned tři červené karty!
90+5'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Marko Simić (Černá Hora).
90+5'
Červenou kartu dostává Marko Janković (Černá Hora).
Červenou kartu dostává Olivier Thill (Lucembursko).
90+4'
Nyní se po faulu do sebe pustila obě mužstva a vypadá to, že se budou rozdávat karty. Nervy tak hráčům Černé Hory tečou proudem.
90+3'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Danel Sinani, přichází Olivier Thill.
90+2'
Stefan Savić se dostal do zakončení po centru z levé strany, ale Anthony Moris byl připraven!
90+2'
Tentokrát se Christopher Martins Pereira dopustil faulu a Černá Hora má k dispozici další volný kop.
90+1'
Černá Hora tlačí na soupeře, ale centr z levé strany skončil bezpečně v moci gólmana Anthony Morise.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
89'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Edvin Muratovic, přichází Christopher Martins Pereira.
88'
Maurice Deville se posléze dopustil faulu a u míče tak bude Černá Hora.
86'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Igor Ivanović, přichází Marko Janković.
86'
Lucembursko právě vstřelilo branku!
Hosté otáčejí vývoj tohoto utkání a ke konci zápasu otáčejí karty na svou stranu! Laurent Jans poslal fantastickou přihrávku z pravé strany do vápna, kde se k míči dostal DANEL SINANI a jeho fantastické zakončení k levé tyči bylo třešničkou na dortu. Asistence: Laurent Jans.
85'
Ovšem Stefan Savić se dopustil útočného faulu a standardní situace Černé Hory nepřinesla nic.
84'
Po centru do vápna se znovu domácí dostali ke dvěma střelám, ale bloky Lucemburska jsou skvělé. Nyní ovšem bude k vidění další roh Černé Hory.
83'
Hned dvakrát se Černá Hora dostala ke střele, ale obě byly zblokované a následuje tak rohový kop z levé strany.
82'
Marko Vukčević neprošel po pravé straně a Lucembursko získalo autové vhazování.
81'
Rána Danela Sinaniho byla velice tvrdá, ale nakonec se stočila nějaký ten metr vedle levé tyče.
80'
Zbývá pouhých deset minut plus nějaké nastavení a stav je stále nerozhodný 1:1.
79'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Nebojša Kosović, přichází Aleksandar Šćekić.
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Momčilo Raspopović, přichází Marko Vukčević.
78'
Ovšem následný centr odvrátila obrana soupeře a střela posléze letěla nad bránu.
77'
Lucembursko se procpalo do vápna centrem z levé strany, který odkopl do zámezí Marko Simić a následuje tak rohový kop.
75'
Momčilo Raspopović byl nakonec označeným viníkem a obdržel tak mimo bolestné srážky také žlutou kartu.
74'
Nyní se nepříjemně srazili dva hráči a hra je tak přerušená. Na hrací ploše jsou lékaři.
73'
Ovšem standardní situace hostů nebyla příliš nebezpečná.
72'
Gerson Rodrigues se snažil dostat přes soupeře, který ho ale poslal k zemi a je z toho přímý kop pro Lucembursko.
70'
Lucembursko se snažilo převést hru na levou stranu, ovšem balón letěl pouze do zámezí a Momčilo Raspopović se tak postará o vhození do hry.
69'
Marko Simić se sice diví, ale rozhodčí mu odpískal nedovolený zákrok.
68'
Nepovedená přihrávka ze strany hostů skončila jen v zámezí a Milan Mijatović tak má odkop od brány.
67'
Sinani se sice opřel do střely, ale minul bránu soupeře o pořádný kus.
66'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Dino Islamović, přichází Fatos Bećiraj.
65'
Lars Gerson se ujal exekuce přímého kopu, ale jeho pokus letěl nad bránu.
64'
Hosté sice ještě následně zůstali i míče a vybojovali přímý kop z velice dobré pozice.
63'
Lucembursko vybojovalo rohový kop z levé strany, ale domácí obrana si s centrem do vápna poradila.
62'
Ivanović tentokrát obdržel od sudího kartu žluté barvy.
60'
Máme za sebou hodinu utkání, ve kterém se zatím rodí remíza a aktuálně je to 1:1.
59'
Stevan Jovetić sice pálil na bránu, ale Anthony Moris byl připraven.
58'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Vincent Thill, přichází Maurice Deville.
57'
Igor Ivanović se dostal ke střele, ale jeho pokus letěl nad bránu.
56'
Nepřesná přihrávka hostujícího hráče zamířila jen do zámezí a následuje tak autové vhazování pro Černou Horu.
54'
Druhá polovina zápasu nám toho zatím moc nenabízí a bídná střela hostujícího hráče letěla nad bránu Mijatoviče.
53'
Danel Sinani zůstal ležet na hrací ploše a hra tak musí být přerušená.
52'
Lars Gerson si v souboji se soupeřem pomáhal rukama, což sudí viděl a odpískal.
51'
Nepřesná přihrávka ze strany hostů skončila u domácí obrany.
50'
Gerson Rodrigues dnes ukazuje své kvality, ale tentokrát o míč přišel ve středu hřiště.
48'
Sead Hakšabanović to zkusil z dálky, ale jeho pokus byl slabý a navíc letěl vedle svatyně.
47'
Domácí mužstvo se snažilo dostat ke střele, ale ta skončila jen vedle brány.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
První polovina tohoto utkání je za námi a Černá Hora hraje s Lucemburskem nerozhodně 1:1.
Ve 34. minutě poslal domácí mužstvo do vedení Ivanović, ovšem ve 42. minutě srovnal Muratovic. Druhá polovina zápasu tak bude ještě velmi napínavá.
45+1'
45+1'
Gerson Rodrigues to zkusil z dálky, ovšem Mijatović si skvěle poradil.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
44'
Černá Hora drží balón na své polovině a nikam moc nespěchá.
42'
Těsně před poločasem je srovnáno na 1:1! Mica Pinto se fantasticky dostal z levé strany do vápna, kde předal míč do obrovské tutovky EDVINU MURATOVICOVI a ten si zkušeně poradil. Asistence: Mica Pinto.
40'
Stevan Jovetić si v souboji s Carlsonem pomáhal rukou a dopustil se tak faulu.
39'
Marko Simić se provinil faulem a uviděl od rozhodčího žlutou kartu.
38'
Balón skončil mimo hrací plochu a Černá Hora tak má k dispozici autové vhazování.
37'
Následně přišla střela hostujícího hráče z dálky, ale ta neměla šanci na úspěch.
36'
Igor Ivanović se posléze dopustil faulu na svého soupeře.
35'
Lucembursko se snaží rychle odpovědět, ale zatím mu to moc nejde.
34'
Černá Hora právě vstřelila branku!
Domácí otevírají brankový účet tohoto utkání! Stevan Jovetić poslal skvělý centr do vápna, na který si vyskočil IGOR IVANOVIĆ, jenž zakončil hlavou k levé tyči. Asistence: Stevan Jovetić.
32'
Domácí Igor Ivanović se snažil projít po pravé straně, ale nakonec se s míčem dostal do zámezí.
31'
Hostující obrana si poradila s nákopem Černé Hory, ale po chvíli stejně přišla o balón.
30'
Máme za sebou půl hodiny tohoto utkání, ve kterém jsme se zatím bohužel nedočkali gólu ani nějaké větší šance.
29'
Tentokrát se Aldin Skenderovic dopustil faulu uprostřed hřiště, když skluzem sejmul Raspopoviče.
28'
Hosté sice dostali míč centrem do vápna, ale ten nakonec skončil v moci brankáře Milana Mijatoviće.
27'
Nikola Vukčević se provinil faulem a uviděl tak od sudího kartu žluté barvy.
24'
Domácí mužstvo se snaží uklidnit hru, ale nakonec se Nikola Vukčević provinil faulem na Sinaniho.
23'
Sead Hakšabanović si posunul balón na levačku a posléze zkusil vystřelit z nějakých dvaceti metrů, ovšem jeho pokus skončil vedle brány.
22'
Danel Sinani to posléze vzal na sebe, ale jeho pokus z dálky skončil v moci brankáře Milana Mijatoviče.
21'
Dino Islamović se dopustil faulu ve středu hrací plochy a Lucembursko bude pokračovat v útočném tažení.
20'
Hosté se dál snaží něco vymyslet a momentálně mají míč pod kontrolou.
18'
Leonardo Barreiro uviděl od sudího žlutou kartu za faul na Ivanoviče.
17'
Obrana Černé Hory se dopustila další chyby na své polovině a Lucembursko v posledních minutách je lepším týmem.
16'
Edvin Muratovic se odhodlal ke střele, ale jeho rána letěla vysoko nad bránu Mijatoviče.
14'
Gerson Rodrigues se ujal exekuce přímého kopu, který ale zeď vyrazila nad bránu domácího mužstva a následuje rohový kop z levé strany.
13'
Nikola Vukčević poslal Danela Sinaniho k zemi a Lucembursko tak bude mít k dispozici přímý kop.
12'
Nyní už tempo hry trochu opadlo a Lucembursko drží míč ve středu hrací plochy.
10'
Ovšem poté se faulu dopustil také domácí obránce Stefan Savić.
9'
Tentokrát se hostující hráč dopustil nedovoleného zákroku ve středu hrací plochy.
8'
Zatím se hraje ve velmi dobrém tempu, ale útočná akce Černé Hory nepřinesla nic nebezpečného.
6'
Sead Hakšabanović centroval z levé strany, ale obrana Lucemburska si poradila a odkopla míč do bezpečí.
5'
A další nedovolený zákrok, tentokrát ale ze strany hostujícího hráče.
4'
Marko Simić se v hlavičkovém souboji dopustil nedovoleného zákroku a Lucembursko tak bude u míče.
3'
Lucembursko se snažilo něco vymyslet nákopem, ale ten skončil jen v moci brankáře.
2'
Domácí celek se snaží projít po pravé straně, ovšem tam byl připraven Mica Pinto.
1'

Černá Hora: Mijatović – Raspopović, Savić, Simić, R. Radunović – N. Vukčević – Ivanović, Kosović, Jovetić (C), Hakšabanović – Islamović.
Náhradníci: Dragojević, Petković – Šofranac, Bulatović, Vujačić, M. Janković, Bećiraj, Hočko, B. Jankovič, Šćekić, Raičković, M. Vukčević.

Lucembursko: Moris – Skenderovic, Jans (C), Gerson, Carlson – V. Thill, Barreiro, Sinani – Muratovic, Rodrigues, Pinto.
Náhradníci: Kips, Schon – Mahmutović, Hall, Malget, Bohnert, Rupil, Bensi, O. Thill, Martins Pereira, Deville.

Rozhodčí: Stegemann – Lupp, Schaal.
Poslední vzájemné zápasy

Lucembursko – Černá Hora 0:1
Lucembursko – Černá Hora 1:4
Lucembursko

Hostující celek si také vede velice dobře. Lucembursko také odehrálo tři zápasy a vybojovalo v nich 6 bodů, když nestačili pouze právě na Černou Horu. V dalších dvou zápasech Lucembursko vyhrálo 2:1 na hřišti Ázerbájdžánu a naposledy hostilo Kypr a byla z toho výhra 2:0. Hosty táhne hlavně štírek Sinani, který se zatím trefil dvakrát.
Černá Hora

Domácí celek si zatím ve skupině 1 vede výborně. Černá Hora odehrála tři zápasy a všechny tři vyhrála. Nejdříve vyhrála 2:0 na Kypru, poté vyhrála 1:0 na hřišti dnešního soupeře, tedy Lucemburska a naposledy hostila Ázerbájdžán a byla z toho výhra 2:0. Po třech zápasech tedy 9 bodů a skóre 5:0. Domácí táhne hlavně Stefan Jovetič, útočník francouzského Monaka, který vstřelil 3 branky.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Liga národů má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Černou Horou a Lucemburskem. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé dnes nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.