Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga C -  ONLINE PŘENOS -  Gibraltar : Gruzie - 26. září 2022   20:45

Gibraltar
Gibraltar
75' Annesley
1:2
(0:1)
Gruzie
Gruzie
19' Kvaratskhelia   • 49' Tsitaishvili
Gibraltar
Banda – Lopes, Olivero, Chipolina, Annesley – Torrilla (84. Morgan), Wiseman (73. Sergeant), Ronan (63. Styche) – Walker, Britto (84. Chipolina), Casciaro
Harvey – Clarke, McDonnell
Victoria Stadium, Gibraltar
Gruzie
Loria (46. Mamardashvili) – Kakabadze, Kashia, Khocholava – Tsitaishvili, Mekvabishili, Kvekseskiri, Azarov (60. Davitashvili) – Lobjanidze (89. Lochoshvili), Kvaratskhelia (72. Qazaishvili) – Zivzivadze (60. Mikautadze)

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek pondělního večera.
Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 3:8. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:10.
Gruzie na hřišti Gibraltaru splnila roli favorita a postup do divize B Ligy národů oslavila vítězstvím 2:1 nad trpaslíkem evropského fotbalu. V 19. minutě otevřel skóre proměněnou penaltou Kvicha Kvaratskhelia, ve 48. minutě pak pojistil vedení Gruzínců Giorgi Tsitaishvili. Gruzie ještě v 75. minutě dokázala snížit zásluhou Louise Annesleyho, ale v závěrečném tlaku už na vyrovnání nedosáhla.
90+9'
90+7'
Žlutá karta pro tým Gibraltar (Louie Annesley).
90+1'
Žlutá karta pro tým Gibraltar (Lee Casciaro).
89'
Střídání v týmu Gruzie:
ze hřiště odchází Saba Lobjanidze, přichází Luka Lochoshvili.
89'
Žlutá karta pro tým Gruzie (Saba Lobjanidze).
84'
Střídání v týmu Gibraltar:
ze hřiště odchází Greame Torrilla, přichází Kelvin Morgan,
ze hřiště odchází Ethan Britto, přichází Joseph Chipolina.
81'
Žlutá karta pro tým Gibraltar (Liam Walker).
81'
Žlutá karta pro tým Gruzie (Nika Kvekseskiri).
75'
Gibraltar právě vstřelil branku!
Autorem branky je LOUIS ANNESLEY. Asistence: Liam Walker.
73'
ze hřiště odchází Scott Wiseman, přichází John Sergeant.
72'
ze hřiště odchází Kvicha Kvaratskhelia, přichází Valeri Qazaishvili.
70'
Žlutá karta pro tým Gruzie (Zuriko Davitashvili).
63'
ze hřiště odchází Kian Ronan, přichází Reece Styche.
60'
ze hřiště odchází Irakli Azarov, přichází Zuriko Davitashvili,
ze hřiště odchází Budu Zivzivadze, přichází Georges Mikautadze.
49'
Gruzie právě vstřelila branku!
Autorem branky je GIORGI TSITAISHVILI.
46'
ze hřiště odchází Giorgi Loria, přichází Giorgi Mamardashvili.
46'
45+5'
19'
Autorem branky z pokutového kopu je KHVICHA KVARATSKHELIA.
18'
Byla nařízena penalta pro Gruzii!
1'

Gibraltar: Banda – Lopes, Olivero, Chipolina, Annesley – Torrilla, Wiseman, Ronan – Walker, Britto, Casciaro
Náhradníci: Avellano, Badr, Ballantine, Coombes, Chipolina, Jolley, Lopez, Morgan, Mouelhi, Pozo, Sergeant, Styche
Trenér: Ribas

Gruzie: Loria – Kakabadze, Kashia, Khocholava – Tsitaishvili, Mekvabishili, Kvekseskiri, Azarov – Lobjanidze, Kvaratskhelia – Zivzivadze
Náhradníci: Aburjania, Davitashvili, Giorbelidze, Chabradze, Kvirkevelia, Lochoshvili, Mamardashvili, Mamuchasvili, Mikautadze, Qazaishvili, Shovnadze
Trenér: Sagnol

Rozhodčí: Harvey – Clarke, McDonnell.
Vzájemné zápasy

První vzájemné utkání těchto dvou týmů v letošní Lize národů skončilo vítězství Gruzie 4:0. Předtím se ještě tyto dvě země utkaly čtyřikrát v kvalifikacích na EURO a všechna utkání skončila rovněž vítězstvím Gruzie.
Gruzie

Gruzie může být se svým působením v letošní Lize národů více než spokojena, protože už kolo před koncem může slavit postup do divize B. V pěti zápasech Gruzie dohromady dokázala nasbírat 13 bodů za čtyři vítězství a jednu remízu. Naposledy Gruzínci porazili na domácím hřišti 2:0 Severní Makedonii a tím zpečetili svůj postup.
Gibraltar

Gibraltar si vyzkoušel, jaké to je hrát v divizi C Ligy národů a příště už zase bude soupeřit přeci jen s vyrovnanější konkurencí v divizi D, kam už najisto sestoupí. V pěti zápasech Gibraltar získal jediný bod za remízu 1:1 doma s Bulharskem. Zbylé čtyři utkání Gibraltar prohrál, naposledy na tomto reprezentačním srazu vysoko 1:5 na hřišti Bulharska.
Zdravím a vítám všechny příznivce mezinárodního fotbalu u sledování on-line přenosu utkání divize C Ligy národů mezi týmy Gibraltaru a Gruzie. Zápas se odehraje na Victoria Stadium na Gibraltaru.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45 a budeme z něj přinášet změny stavu.