Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga D - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Andorra : Gruzie - 15. listopadu 2018   20:45

Andorra
Andorra
63' Martínez
1:1
(0:1)
Gruzie
Gruzie
9' Čakvetadze
Andorra
Gómes – Rubio Ch., Llovera, Lima (C), San Nicolás – Martínez C., Vales, Rebes, Cervós (88. Jordi Rubio) – Fernandez (81. Rodríguez), Martínez A. (90+1 Emili García)
Pol – García E., Ferré, Sánchez, Moreno, Gómez, García M., Rodríguez, Rubio J.
Petrescu – Ghinguleac, Grigoriu (všichni Rumunsko)
Estadi Nacional (Andorra la Vella)
Gruzie
Loria – Kakabadze, Chocholava, Tabidze, Navalovski (C) – Čakvetadze, Kvekveskiri, Kazaišvili, Arabuli (78. Katčarava) – Gvilia (87. Zarandia), Kiteišvili (78. Čanturišvili)

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 30 % : 70 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:6. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 21:14.
Je dobojováno. Domácí hráči ve druhém poločase srovnali stav z volného přímého kopu a jelikož už na jejich přesnou trefu nikdo nenavázal, oba celky si rozdělily body, každý po jednom. K vidění nebyl nijak oslnivý fotbal, spíše bitva o udržení stavu skóre.
90+5'
90+5'
Žlutou kartu dostává Chus Rubio (Andorra).
90+4'
Jsme v poslední nastavené minutě a stále je stav nerozhodný. Vypadá to tak, že se už spíše nic nestane. Oba celky nyní hrají převážně na polovině hřiště.
90+3'
Hosté se dostali do další útočné akce, v pokutovém území pak upadl jeden z Gruzínců a dožadoval se penalty. Sudí však ukazuje, že bylo vše v pořádku.
90+1'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Cristian Martínez, přichází Emili García.
90+1'
Hosté zahrávali rohový kop, po němž se do ohrožení branky Andorry vůbec nedostali.
90'
Hlavní sudí nastaví ještě čtyři minuty navíc.
89'
Zápas už spěje do svého konce. U míče jsou Gruzínci a ještě se snaží o nějakou akci, po které by mohli branku domácího celku ohrozit.
88'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Joan Cervós, přichází Jordi Rubio.
87'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Valeriane Gvilia, přichází Luka Zarandia.
87'
Kazaišvili se jal do další akce Gruzie, ale nemohl zakončit, neboť se ocitl v ofsajdové pasti. To postrannímu sudímu neuniklo.
86'
Další volný přímý kop z pravé strany zahráli hosté. Jejich centr však odhlavičkovala obrana domácích do bezpečí.
85'
To se ale nestalo a do akce na druhé straně se vydali zase domácí hráči, kteří se však před brankou hostů prezentovali nepřesnou střelou.
84'
Cristian Martínez fauloval soupeře a je tu další volný přímý kop pro Gruzii. Hosté tak mají šanci znovu strhnout vedení na svou stranu.
82'
Hosté se dostali do další útočné akce, na jejím konci byla přízemní střela Vachtanga Čanturišviliho, ale střídající hráč se trefil pouze do boční sítě.
81'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Ricard Fernandez, přichází Victor Rodríguez.
79'
Žlutou kartu dostává Marc Rebes (Andorra).
78'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Otar Kiteišvili, přichází Vachtang Čanturišvili.
78'
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Bachana Arabuli, přichází Nika Katčarava.
77'
Čakvetadzeho další střela zamířila nad břevno domácí branky. Agilní hosté hrají stále velmi útočně a hrozí před brankou Andorry.
76'
Kvekveskiri odehrál volný přímý kop, po této standardní situaci ale hosté neudeřili. U balonu jsou tak domácí a bleskově se přemisťují na opačnou stranu.
75'
Lima se opřel do Čakvetadzeho a sudí píská faul. U míče tak budou znovu hosté, kteří se tak mohou dostat do šance před domácí brankou.
74'
Hosté byli opět u zrodu další akce, z levé strany střílel Čakvetadze, ale jeho snahu zmařil zákrok jednoho z domácích obránců.
72'
Hosté vybojovali na polovině soupeře další rohový kop.
72'
Navalovski je zpět na hřišti a už se i zapojil do hry. Hlavu mu zdobí obvaz, ale tomu zřejmě vůbec nevadí. Před chvílí zakončoval pravačkou, bylo to ale mimo.
71'
Kakabadze zahrával volný přímý kop, branku domácích však svou střelou neohrozil. Hned na to pak následoval odkop od domácí branky.
71'
Žlutou kartu dostává Ricard Fernandez (Andorra).
70'
Tabidze bude zahrávat volný přímý kop. Navalovski s ošetřenou hlavou zatím opouští hřiště.
69'
Žlutou kartu dostává Alex Martínez (Andorra).
67'
Na druhé straně se jal do úniku Navalovski, byl ale tvrdě atakován soupeřem a sudí bude vytahovat žlutou kartu. Mezitím probíhá ošetření hostujícího kapitána.
65'
Domácí více ožili a znovu se dostali na polovinu Gruzie, kde zahráli další pěknou akci, střela Martíneze však tentokráte mezi třemi tyčemi neskončila.
63'
Andorra právě vstřelila branku!
Volný přímý kop z levé strany zahrál CRISTIAN MARTÍNEZ a nádhernou střelou pak přímo z této standardní situace vyrovnává – 1:1. Míč poslal pod břevno hostující branky, a i když si na něho Loria sáhl, inkasované brance nemohl zabránit.
62'
Žlutou kartu dostává Otar Kakabadze (Gruzie).
61'
Nyní předvedl dobrý zákrok hostující brankář Loria a podržel svůj tým i jeho těsný náskok. Do akce tak jdou znovu Gruzínci.
59'
Chus Rubio fauloval hostujícího hráče a sudí nařizuje další volný přímý kop pro hosty.
57'
Cervós pro domácí tým zahrál volný přímý kop, ale opět se domácí nedostali k výraznému ohrožení hostující branky.
55'
Dalekonosnou střelu však v pohodě kryje brankář Gómes a opět odkopne balon od své branky.
54'
Obrana hostů odhlavičkovala míč po střele domácích a znovu založila další akci Gruzie.
53'
Fernandez minul branku po volném přímém kopu. Nebyla to ale špatně sehraná akce Andorry.
52'
Hosté zahrávali další rohový kop, míč se dostal před velké vápno, kde střílel Chocholava, ale i jeho pokus mezi třemi tyčemi neskončil.
50'
Čakvetadze obešel obránce domácích a poté poslal na pravou stranu míč spoluhráči, který o něj následně pak přišel.
48'
Další Navaleskiho pokus. Kapitán Gruzie středem hřiště prošel až k velkém vápnu, ale jeho zakončení chybělo více přesnosti.
47'
Hráči Andorry zahrávali autové vhazování na polovině Gruzie, ale do ohrožení branky se nedostali.
46'
Domácí se hned v úvodu druhého poločasu pokusili projít na polovinu Gruzie, to se jim však nepovedlo. Hosté otočili hru a před domácí brankou střílel Navalovski. Pouze však mimo.
46'
Střely na branku: 0 – 1
První poločas je za námi. V něm byli lepším týmem favorizovaní Gruzínci, kteří mají už jistý postup. A ti se hned v deváté minutě dostali do šance, která byla gólová. Čakvetadze po přihrávce od Kakabadzeho trefil místo v domácí brance přesně a hosté tak vedou. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně ve 21:50.
45'
45'
Čakvetadze se dostával do další zajímavé akce, jenže v jeho rozletu ho zastavil zdvihnutý praporek postranního sudího, jenž mu odmával ofsajd.
45'
Vales zablokoval další gruzínskou střelu a v závěru poločasu tak drží naděje na dobrý výsledek svého celku.
43'
Po domácím faulu zahrával volný přímý kop Chocholava, ale proti jeho centru se postavila zeď z domácích hráčů. Ti tak získávají míč a jdou do útoku.
41'
Gvilia se dostal ke střele, v pokutovém území hlavičkoval, ale branku domácích minul.
39'
A jelikož hráči Andorry znovu zakopli míč za zadní čáru, následuje pro Gruzii další rohový kop.
38'
Bylo to s tečí domácích a následuje tak další standardní situace pro Gruzii, tentokráte rohový kop.
37'
Chvilku poté zahrávali volný přímý kop hosté. Čakvetadze poslal nadýchaný centr na Kazaišviliho, ten však branku domácích minul jen o kousek.
35'
Cristian Martínez zahrával rohový kop, po něm však domácí hráči branku Gruzie příliš neohrozili. Hosté si tak berou balon a míří s ním znovu na andorrskou polovinu.
33'
Faul na hráče Andorry u postranní čáry a domácí tak zůstanou u míče. Budou zahrávat volný kop.
32'
Následoval tak pouze odkop od hostujícího zařízení, který provedl Loria.
31'
Až nyní měla akce domácích oči. Z pravého rohu velkého vápna zakončoval Cristian Martínez a balon skončil jen těsně vedle pravé tyče hostující branky.
30'
Centr po volném přímém kopu domácích odhlavičkoval do bezpečí Kvekveskiri a hned na to jdou hosté znovu do další útočné akce.
29'
Míč se poté snesl do blízkosti branky domácích, kde hlavičkoval Navalovski, obrana domácích však zakročila.
28'
Další rohový kop pro Gruzii.
27'
Kvekveskiri si říkal o balon, ten mu poslal z pravé strany Kakabadze. Prvně jmenovaný si pak hrudí zpracoval míč a nakonec pálil pravačkou. Jeho pokus však zamířil jen mimo tři tyče.
26'
Volný přímý kop zahrávala Andorra, bylo to však z velké dálky a míč tak do pokutového území vůbec nedoletěl.
25'
Další dobrá přihrávka Kakabadzeho, jenž posílal přízemní centr na nabíhajícího Čakvetadzeho, ale ten na míč nakonec nedosáhl.
24'
Tak nakonec je Vales v pořádku a pokračuje dále ve hře. U míče jsou domácí fotbalisté a směřují na polovinu gruzínského celku.
23'
Rohový kop zahrávali Gruzínci, míč dostali do pokutového území. Tam však došlo ke střetu dvou hráčů a na zemi leží jeden z hráčů Andorry. Vypadá to, že bude třeba jeho ošetření.
22'
Agilní Kakabadze opět vyslal centr směrem k domácí brance, nabíhající obránce Llovera však jeho snahu zastavil přesným obranným zákrokem.
21'
Po další nepřesné střele hostů odkopával míč na opačnou stranu hřiště Gómes. Domácí brankář tak poslal svůj celek do útoku.
20'
Po dvaceti minutách hry stále vedou hosté rozdílem jedné branky a dle předpokladů mají v tomto zápase navrch.
19'
Další kombinace hostů, kteří mají herní převahu. Navalovski dostal pas od Čakvetadzeho, ale kapitán Gruzie poté střílel jen vysoko nad branku Andorry.
18'
Tabidze vrátil balon Čakvetadzemu, který poté vyslal dalekonosnou střelu před domácí branku, ale tam byla připravena znovu obrana hráčů v červených dresech.
17'
Čakvetadze uvnitř pokutového území vyslal přízemní střelu, která končí vedle branky Andorry. Následuje tak pouze odkop od ní, který provede Gómes.
16'
Lima odkopl balon z půlky hřiště a hledal centrem Valese, ten však byl tísněn bekem hostů a ten ho také do zakončení nepustil.
15'
Aktivní domácí celek byl nyní u zrodu další akce, ale pokus zakončit Rebesovi zmařila obrana Gruzie.
14'
Kakabadze opět z podobného místa centroval balon do pokutového území, nikdo z jeho spoluhráčů si však na balon nedokázal naskočit.
13'
Hosté byli znovu u míče, kombinovali před brankou Andorry, ale střelec první branky zápasu Čakvetadze byl tentokráte nepřesný.
11'
Domácí se snažili najít rychlou odpověď, ale znovu byla jejich souhra nepřesná. Ke střele na polovině favorizované Gruzie se tak vůbec nedostali.
9'
Gruzie právě vstřelila branku!
Nyní se to už hostům povedlo a jdou do vedení. GIORGI ČAKVETADZE dostal z pravé strany centr od Kakabadzeho a na levé straně pak míč umístil k bližší tyči – 0:1. Asistence: Otar Kakabadze.
9'
Kiteišvili zkoušel přelobovat brankáře domácích, ale znovu to nebylo přesné.
8'
Nicméně domácím se nyní nedaří sebrat hostům míč a dostat se s ním na druhou stranu. Gruzie se tak stále drží na polovině týmu Andorry.
7'
Tabidze to zkusil přes dva domácí obránce, jeho pokus projít do těsné blízkosti branky Andorry se mu však nepovedl.
7'
Hosté potáhli balon středem hřiště a poté před velkým vápnem střílel Alexandre Martínez, jeho pokus byl však hodně nepřesný.
5'
Hned z druhé vlny to zkusili také domácí hráči, ale také byli neúspěšní. Zatím nesledujeme fotbal, který by oku příliš lahodil.
3'
Uvnitř pokutového území se ke střele dostal Otar Kiteišvili, ale jeho rána zamířila jen vysoko nad branku Andorry.
2'
Kakabadze podržel míč a poté z velké dálky vystřelil, jeho projektil však zamířil pouze do obrany dnes domácího týmu.
1'
Po faulu Andorry získávají míč hosté z Gruzie a jdou do první útočné akce na polovině domácího celku.
1'
Do prvního útoku po zahájení utkání se dostali domácí hráči, ale před brankou Gruzie nic nepředvedli.
1'
Dozněly hymny obou zemí a utkání tak bude moci za malý okamžik začít.

Andorra: Gómes – Rubio Ch., Llovera, Lima (C), San Nicolás – Martínez C., Vales, Rebes, Cervós – Fernandez, Martínez A.
Náhradníci: Pol – García E., Ferré, Sánchez, Moreno, Gómez, García M., Rodríguez, Rubio J.

Gruzie: Loria – Kakabadze, Chocholava, Tabidze, Navalovski (C) – Čakvetadze, Kvekveskiri, Kazaišvili, Arabuli – Gvilia, Kiteišvili
Náhradníci: Kvaschvadze, Kupatadze – Kašia, Kverkvelia, Kankava, Katčarava, Aburjania, Merebašvili, Čanturišvili, Charaišvili, Dvali, Zarandia

Rozhodčí: Petrescu – Ghinguleac, Grigoriu (všichni Rumunsko).
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Jak už bylo zmíněno, oba celky se už v rámci skupiny 1 utkaly a z výhry 3:0 se radovala Gruzie. Jak to dopadne dnes?

Gruzie – Andorra 3:0
Gruzie

Fotbalisté Gruzie jsou v tabulce na prvním místě se ziskem dvanácti bodů. Zatím tedy neprohráli a už mají jistý postup do Ligy C, ač jim zbývají sehrát ještě dva duely. Cíl tak splnili a nyní už jim stačí skupinu dohrát se ctí. Podruhé by dnes chtěli porazit svého soupeře z Andorry a uvidíme, zda se jim to podaří.

Soupiska Gruzie pro Ligu národů

Brankáři: Roin Kvaschvadze, Giorgi Loria

Obránci: Laša Dvali, David Chocholava, Guram Kašia, Saba Kvirkvelia, Giorgi Navalovski, Jimmy Tabidze

Záložníci: Giorgi Aburjania, Žano Ananidze, Giorgi Čakvetadze, Vachtang Čanturišvili, Valerian Gvilia, Otar Kakabadze, Jaba Kankava, Valeri Kazaišvili, Otar Kiteišvili, Nika Kvekveskiri, Giorgi Merebašvili, Tornike Okriašvili, Giorgi Papunašvili

Útočníci: Giorgi Arabidze, Džaba Džighauri, Nika Katčarava, Giorgi Kvilitaia, Luka Zarandia
Andorra

Domácí Andorra je na posledním čtvrtém místě a už nemá šanci postoupit do Ligy C. Na svém kontě mají fotbalisté Andorry pouhé dva body a už je tedy jasné, že na postup to nebude. Naposledy prohráli s Kazachstánem 0:4. Uvidíme, jak si povedou dnes proti Gruzii, která je v prvním duelu přehrála 3:0. A dá se očekávat, že by se podobný výsledek mohl zrodit i dnes.

Soupiska Andorry pro Ligu národů

Brankáři: Joseph Gómes, Ferran Pol

Obránci: Joan Cervós, Ildefons Lima, Max Llovera, Alexandre Martínez, Jesus Rubio, Jordi Rubio, Moisés San Nicolás

Záložníci: Jordi Aláez, Josep Ayala, Marc Ferrer, Emili García, Marc García, David Maneiro, Sergi Moreno, Sebastián Pérez, Francisco Pomares, Marc Pujol, Marc Rebes, Gabi Riera, Víctor Rodríguez, Aarón Sánchez, Marc Vales, Marcio Vieira

Útočníci: Ludovic Clemente, Ricard Fernandez, Cristian Martínez, Víctor Moreira, Luigi San Nicolás, Juli Sánchez
Hezký čtvrteční večer přeji všem příznivcům fotbalu. Nyní jsou na řadě opět reprezentační zápasy a také boje v Lize národů UEFA – Liga D. My prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel ve skupině 1 mezi Andorrou a Gruzií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.