Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga D -  ONLINE PŘENOS -  Andorra : Malta - 10. října 2020   20:45

Andorra
J. Gómes – Jordi Rubio, E. García, Vales, Cervós – C. Martínez (85. Marc García), Pujol, M. Vieira, A. Martínez (90+4. V. Bernat) – Fernandez (70. Aláez), Aarón Sánchez (85. L. San Nicolás).
Durieux – Becker, Da Silva
Estadi Nacional
Malta
Bonello – S. Borg, Agius, Z. Muscat – J. Mbong, Teuma, S. Pisani (79. Kristensen), Camenzuli – Gambin, Degabriele (61. Montebello), P. Mbong (79. Grech).

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 6:5. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 27:17.
Je konec! Dnešní utkání mezi Andorrou a Maltou opravdu nepřineslo moc fotbalové krásy... Neviděli jsme ani jednu branku, a tak se dnes budou body dělit, což moc nepomůže ani jednomu celku. Vyložených šancí jsme také moc neviděli, takže ani nebyly možnost, jak tu branku dnes vstřelit.
90+4'
90+4'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Alexandre Martínez, přichází Víctor Bernat.
90+2'
Hosté to ještě zkusili přihrávku někam na hranici šestnáctky, ale ta byla moc rychlá. Hostující fotbalista nestihl zareagovat a balón skončil mimo hrací plochu.
90+1'
Máme zde jednu zajímavost. Malťané nevyhráli už třicet dva zápasů na venkovním hřišti! Je téměř jisté, že dnes tuto bilanci o další zápas rozšíří.
90'
Nastavovat se budou čtyři minuty!
89'
Jordi Rubio odvedl skvělou práci na útočné polovině, kde svému sokovi sebral balón. Pro domácí fotbalisty z toho je nakonec autové vhazování u praporku.
88'
Jake Grech byl moc aktivní rukama v osobním souboji, takže udeřil svého soupeře do obličeje. Joan Cervós poslal centr, který byl obranou odvrácen.
87'
Tentokrát si hostující fotbalisté nerozuměli, což byla trochu škoda. Viděli jsme přihrávku mezi obránce, ale nabíhající hráč to vzal okolo jednoho z nich.
86'
Nepřesnost na straně Malty znamená ztrátu míče, který odskákal do zámezí. Andorra proto může vhazovat, jenže o míč přišla už na polovině hřiště.
85'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Cristian Martínez, přichází Marc García.

Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Aarón Sánchez, přichází Luigi San Nicolás.
84'
Žlutou kartu dostává Joan Cervós (Andorra).
84'
Jake Grech je jedním ze střídajících hráčů. Nyní dostal přihrávku na levou stranu. Nejspíše se pokoušel o centr, ale ten po zemi doskákal až k brankářovi.
83'
Cristian Martínez byl nepříjemně dohrán, schytal ránu do lýtka i lehčí úder do obličeje. Faul je tedy pískán, avšak žlutou kartu jsem za tento zákrok nespatřili.
82'
Je vidět, že se nám zápas blíží ke konci. Ani jeden z týmů nechce moc udělat chybu, která by mohla znamenat inkasovanou branku... Gól asi neuvidíme.
81'
Tohle byla šance a také první střela domácích na branku! Jordi Aláez to ale zkoušel hodně ze strany, a tak Henry Bonello bez problémů míč lapil do rukavic.
80'
A už nám chybí jen deset minut do konce základní hrací doby! Andorra ve druhé půli srovnala obraz hry a také se dostala do šancí, gól jsme ale neviděli.
79'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Steve Pisani, přichází Bjorn Kristensen.

Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Paul Mbong, přichází Jake Grech.
78'
O chvilku později se domácí přesunuli ještě blíže, kde vybojovali standardku. Marc Pujol to zkusil rovnou na bránu, ale tu nakonec o kus netrefil.
76'
Marc Pujol tuto přihrávku sice neposlal přesně, ale byl při tom celkem jasně faulován Lukem Gambinem, jenž mu přišlápl nohu. Toho si rozhodčí také všiml.
75'
Do konce základní hrací doby nám chybí posledních patnáct minut, dá se očekávat ještě nějaké menší nastavení. Času už však nezbývá zrovna mnoho.
74'
Jenže nějakou střelou na bránu to nepotvrdili. Domácí obrana si tento centr v pohodě pohlídala a poslal míč do bezpečí. Rozhodčí si poté něco vyjasňuje.
73'
Avšak branky se nadále nemůžeme dočkat, dnes to začíná pomalu ale jistě vypadat na remízu! Malťané však do statistik vybojovali další rohový kop.
72'
Malta předvedla dobré přenesení hry na levou stranu. ale nedokázala toho nijak využít. Proto přišel zpětný pas a faul Márcia Vieiry, standardka pro hosty.
71'
Emili García dostal rukou tvrdě někam do zátylku a zůstal chvilku sedět na hřišti. Rozhodčí se na něj raději doběhl podívat, ovšem ošetření nebylo třeba.
70'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Ricard Fernandez, přichází Jordi Aláez.
69'
Po faulu domácího hráče měli hosté k dispozici standardní situaci. Centr sice nebyl vůbec špatný, ale Andrei Agius poslal svou hlavičku těsně vedle.
68'
Žlutou kartu dostává Marc Vales (Andorra).
67'
Márcio Vieira šel do souboje na útočné polovině moc tvrdě, což neuniklo pozornosti hlavního sudího z Lucemburska. Ten proto také faul odpískal.
66'
Držení míče: 37% – 63%
65'
Jordi Rubio si vzal na starosti autové vhazování. Dnes ten zápase ale není plný nějakých akcí. Aarón Sánchez ještě zabojoval o míč, jenže ten skončil v autu.
64'
Centrem to po delší době zkusili hostující fotbalisté a jeden z nich se dostal k hlavičce. Ta však byla ve velkém záklonu a míč sotva doskákal k brankářovi.
62'
Několik tuhých soubojů na polovině hřiště bylo právě k vidění a lépe z nich vzešli domácí fotbalisté. Ti však znovu dostali balón jen mimo hrací plochu.
61'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Jurgen Degabriele, přichází Luke Montebello.
60'
Už je za námi tedy hodina hry, čili celé dvě třetiny dnešního zápasu. Josep Gómes měl možnost odkopávat a jeho daleký odkop skončil za polovinou hřiště.
59'
Ne, zatím to opravdu není podívaná, která by oku diváka nějak lahodila. Sledujeme spíše boje než nějakou kombinaci, navíc Andorra se zvedla.
58'
Cristian Martínez si přiťuknul balón se spoluhráčem, který mu ho okamžitě vrátil. Domácí hráč s číslem dva se ale dostal do souboje, který jasně prohrál.
57'
Andorra má k dispozici už třetí rohový kop během chvilky. Na ten poslední si naskočil Aarón Sánchez, jenže jeho hlavička byla sražena na další roh.
56'
Asi nikoho nepřekvapí, že rozehrávky se ujmul kapitán domácího týmu – Marc Pujol. Z centru sice nic vážného nebylo, ale domácí ještě vybojovali roh.
55'
Žlutou kartu dostává Steve Borg (Malta).
54'
To nevypadalo vůbec špatně na hostující straně, jenže Malta to chtěla dohrát až do brány! Viděli jsme několik přihrávek z jedné, jenže domácí hráč zasáhl.
53'
Jurgen Degabriele spíše nyní opravdu narazil do svého soka, ale byl to pro něj celkem slušný koňár. Po chvilce se však zvedl a bude schopen pokračovat.
52'
Fotbalisté v bílém poté předvedli také útok. Ke střele se dostal Ryan Camenzuli, jenže balón mu sjel po kopačce, takže jeho rána šla hodně vedle.
51'
Jenže tohle byla velká šance na straně Andorry! Po špatné přihrávce se k míči na hranici šestnáctky dostal Cristian Martínez, jehož rána šla těsně vedle brány! Bonello vůbec nereagoval.
50'
Je za námi prvních pět minut druhého poločasu, ve kterých jsme zatím neviděli vůbec nic zajímavého. Malta se sice nyní hnala do akce, ale tu obrana stopla.
49'
Tu rozehrála hodně rychle, ale to se nakonec ukázalo jako špatné řešení. Krátký lob totiž spadl přesně na hlavu hráče hostí, který poslal míč do bezpečí.
48'
Špatná přihrávka v podání Malty znamená odkop pro Josepe Gómese. Zach Muscat navíc v následném souboji fauloval, Andorra má standardní situaci.
47'
A už nám odstartoval i druhý poločas dnešního zápasu. Oba týmy do něj vstoupily beze změn. Bude pokračovat i v druhé půli nadvláda hostujícího týmu?
46'
Je za námi první poločas, ve kterém jsme neviděli ani jednu branku, ani moc příležitostí, vždyť jsme viděli jen jednu střelu na bránu! O dost lepším celkem byli rozhodně Malťané, ale ti svou převahu nedokázali nijak využít. Snad se dočkáme lepší podívané v druhé půli.

Druhý poločas začne přibližně v 21:48.
45+1'
45'
Nastavovat se bude jedna minuta!
44'
Hosté si však ještě vybojovali vhazování nedaleko rohového praporku. Joseph Mbong chtěl centrovat, ovšem trefil jen prvního hráče před sebou.
43'
Nevypadá to, že bychom se v prvním poločase měli dočkat nějaké branky. Snad nám druhá půle přinese hezčí podívanou a hlavně také nějaké góly.
42'
Marc Pujol se postavil i k rozehrání této situace, stejně jako ke všem ostatním. Pálil z velkého úhlu rovnou nad bránu, kterou však o dost přestřelil.
41'
No, tak tohle jako faul rozhodně nevypadalo. Aarón Sánchez se poroučel k zemi hodně ochotně. Sudí mu to však zbaštil, a tak má Andorra k dispozici standardku.
40'
A tak se Andorra občas podívá na útočnou polovinu, jako třeba nyní. Vybojovala autové vhazování, načež po souboji skončil balón mimo hrací plochu.
39'
První poločas se nám pomalu ale jistě začíná blížit ke svému konci a na první gól ještě čekáme. Malta je sice lepším týmem, ale těžko překonává obranu.
38'
Držení míče: 32% – 68%!
37'
Oba aktéři předchozího souboje jsou však v pořádku a pokračují v dnešním zápase, což je rozhodně dobrá zpráva. Snad se týmům dnes zranění vyhnout.
36'
Tvrdý souboj jsme viděli kousek od poloviny hřiště. Aarón Sánchez dostal do obličeje, zatímco Teddy Teuma spadl hodně nekontrolovaně na pažit... Na hřišti jsou proto lékaři obou týmů, chvilku se hrát nebude.
35'
Marc Pujol jen posunul balón do strany, kde byl Joan Cervós. Ten se opřel do míče a poslal daleký centr, který však po zásahu jeho spoluhráče skončil vedle.
34'
Toto rozhodnutí se sice hostujícím hráčům nelíbí, ale to je vše, co s tím mohou udělat. Domácí vybojovali standardku, ke které se postavil Marc Pujol.
33'
Další střela v podání Malty, ale zatím tomu chybí přesnost, žádná nešla na branku. Jurgen Degabriele poslal svou hlavičku těsně vedle. Škoda, že jeho spoluhráč nestihl doběhnout k zadní tyči o chvilku dříve.
32'
Každopádně o něco lepším týmem jsou zatím rozhodně hosté. Steve Pisani se odhodlal ke střele, ale ta byla sražena Cervósem vedle postranní lajny.
31'
Malťané se nyní pokouší trochu uklidnit hru, přece jen to bylo nyní celkem rozlítané. Hosté ale předvedli rychlou akci, která skončila jen nepřesným centrem.
30'
A za námi už je třicet minut hry, tedy třetina utkání. Zatím nesledujeme úplně pohledný fotbal, ale to se asi ani moc nedalo čekat. Snad přijdou alespoň góly.
29'
Viděli jsme další daleký centr v podání hostujících fotbalistů, ale k té měl nejblíže Josep Gómes. Ten také vysoký centr zachytil a rovnou rozjel akci.
28'
Joan Cervós vyhrál hlavičkový souboj, ale svou hlavičku poslal přesně do míst, kde byli jen soupeři. Ti po několika vteřinách ještě vybojovali autové vhazování.
27'
Po zásahu obránce následoval rohový kop, se kterým si fotbalisté Andorry poradili bez větších problémů. Další akci Malty navíc zastavilo ofsajdové postavení.
26'
Joseph Mbong je zatím hodně aktivním hráčem na hřišti. Nyní se pokoušel o takový lehký centr na penaltový puntík, ale tam byl připravený jen domácí obránce.
25'
A další ofsajd v podání Malty, i když novu těsný. Každopádně tam byl a pomezní sudí si toho všiml. Dlouhá rozehrávka domácích doskákala ke gólmanovi.
24'
Paul Mbong se dostal ke střele z hranice vápna, kterou musel Josep Gómes vyrazit. Nakonec se ale vše ukázalo jako předčasné, je totiž pískán ofsajd.
23'
Joseph Mbong sebral autové vhazování, po kterém jsme viděli rychlou kombinaci hostujícího celku. Ta však skončila podklouznutím ve vyložené šanci.
22'
Dnešní zápas je hodně přerušován a samozřejmě za to mohu časté fauly... Těch jsme dnes viděli už dvanáct, jeden z nich dokonce skončil žlutou kartou.
21'
Statistika faulů: 8 – 4!
20'
Je za námi dvacet minut dnešního utkání a na gólovou příležitost nadále čekáme. Malta sice neměla špatnou možnost, ale hlavička z vápna šla vysoko nad.
19'
Žlutou kartu dostává Cristian Martínez (Andorra).
18'
Jenže jejich akce neměla zrovna dlouhého trvání. To samé se dá říct o době držení míče v podání domácích. Do akce Malty se ale musel zapojit Bonello.
17'
Joseph Mbong šel do souboje, ve kterém dostal tvrdou ránu do zad od Márcia Vieiry. Proto se pískal faul a hostující fotbalisté zase mohou zaútočit.
16'
Držení míče: 45% – 55%
15'
Je otázkou, jestli Joan Cervós centroval nebo střílel na zadní tyč. Důležitý je výsledek, kterým je nula nula nic. Balón totiž jen doskákal vedle levé tyče.
14'
Andorra to zkusila rychlou akcí po pravé straně, ale domácí hráč si předkopl balón moc před sebe. Přesto ještě domácí hráči vybojovali zajímavou standardku.
13'
No, rohových kopů nám přibývá celkem dost. Teddy Teuma se postavil k rozehrávce a našel hlavu spoluhráče, ovšem jeho zakončení nedošlo až k bráně.
12'
Andorra se přece jen osmělila směrem dopředu a je to mnohem lepší výkon než v prvních pěti minutách. Nyní mají k dispozici ještě autové vhazování na polovině.
11'
Marc Pujol si zapsal rozehrávku třetího rohového kopu během chvilky. Trochu akrobaticky to zkusil Ryan Camenzuli, jenže jeho pokus zablokovala obrana.
10'
Marc Pujol opravdu ještě jednou zahrával rohový kop. Nevymyslel vůbec špatný centr! Míč totiž jen propadl na zadní tyč, kde ho na poslední chvíli odvracel soupeř.
9'
Domácí fotbalisté vybojovali rohový kop. Marc Pujol si vzal na starosti jeho rozehrávku a bude zásahu hostujícího hráče si to bude moci ještě zopakovat.
8'
To byla tedy první větší šance dnešního zápasu, která neskončila gólem. Každopádně je za námi teprve prvních osm minut, snad nějaké góly brzy přijdou.
7'
Josep Gómes předvedl daleký výběh z brány, ale podařilo se mu těžký centr zachytit. Přesto Ryan Camenzuli předvedl skvělý centr, po kterém hlavičkoval jeden z jeho spoluhráčů těsně nad!
6'
Steve Borg si vzal na starosti autové vhazování. Dirigoval si spoluhráče, jenže svým hodem našel jen hlavu Marca Valese, který poslal míč jen na další aut.
5'
Jenže ten moc užitku na stranu Andorry nepřinesl. Aarón Sánchez spíše jen posunul míč do vápna, kde k němu měl nejblíže Henry Bonello, jenž míč sebral.
4'
Tentokrát se musí hostující tým stáhnout do obrany, jelikož Ryan Camenzuli se provinil faulem na polovině hřiště, následně ještě domácí vybojovali aut.
3'
Malta je zatím stále na balónu. Joseph Mbong vyslal daleký centr na hranici šestnáctky, ovšem ten nebyl přesný. Andorra se tak této akci dokázala ubránit.
2'
Tak dnešní zápas mezi Andorrou a Maltou právě začal! Domácí nastupují v červených dresech, zatímco hosté v bílých. Ti jsou také mírnými favority duelu.
1'

Andorra: J. Gómes – Jordi Rubio, E. García, Vales, Cervós – C. Martínez, Pujol, M. Vieira, A. Martínez – Fernandez, Aarón Sánchez.
Náhradníci: Álvarez, Pires – Ferré, Clemente, Aláez, S. Moreno, Alavedra, Reyes, L. San Nicolás, Rodrígues, Marc García, V. Bernat.

Malta: Bonello – S. Borg, Agius, Z. Muscat – J. Mbong, Teuma, S. Pisani, Camenzuli – Gambin, Degabriele, P. Mbong.
Náhradníci: Calleja Cremona, Galea – Attard, Beerman, Grech, Montebello, R. Muscat, Pepe, Kristensen, Dimech, T. Caruana, Shaw.

Rozhodčí: Durieux – Becker, Da Silva.
Malta

Malta je na tom vlastně úplně stejně jako její dnešní soupeř. Na svém kontě má jeden bod a také lehce nepříznivé skóre -1. V prvním utkání bylo k vidění rovnou pět branek, avšak Malťané nestačili na Faerské ostrovy 2:3. V druhém utkání Malta remizovala s Lotyšskem hned v prvním utkání, takže vlastně stejně jako Andorra.
Andorra

Tyto dva týmy se nachází v Lize národů D, konkrétně ve skupině 1. Andorra má na svém kontě po dvou zápasech jediný bod a jemně nepříznivé skóre -1. V prvním utkání remizovala s Lotyšskem 0:0, když Lotyši dohrávali v deseti lidech. V následujícím zápase už přišla porážka, když nestačila na svém hřišti na Faerské ostrovy 0:1.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u utkání v rámci Ligy národů! V tomto střetu se spolu podíváme na zápas mezi Andorrou a Maltou. Výkop je naplánován na 20:45 a my budeme u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.