Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga D -  ONLINE PŘENOS -  Lichtenštejnsko : Gibraltar - 10. října 2020   18:00

Lichtenštejnsko
0:1
(0:1)
Gibraltar
Gibraltar
10' De Barr  (L. Casciaro)
B. Büchel – S. Wolfinger (59. Brändle), Malin, Hofer, Göppel – Sele (46. Frommelt), Martin Büchel (C) – Kühne, Hasler, F. Wolfinger (46. Yildiz) – Salanović.
Lo Russo, J. Ospelt – Frommelt, Brändle, Kaufmann, Kollmann, Yildiz, P. Ospelt.
Levnikov – Bolkhovitin, Mosyakin
Rheinpark Stadion, Vaduz
Gibraltar
Goldwin – Torrilla, Olivero, Sergeant, Mouelhi – Wiseman, De Barr, L. Casciaro (C) (76. Jolley) – Badr (88. Pons), Walker, Annesley.

To je z mé strany vše, hezký zbytek sobotního večera.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:15.
Je dobojováno! Sledovali jsme zajímavý zápas, který nabídl hodně zajímavých momentů, ale pouze jednu branku. Tu vstřelil už v prvním poločase hostující celek, který tak v Lichtenštejnsku vyhrál 1:0, což je poměrně velké překvapení. Nutno ale dodat, že hosté dnes předvedli velmi dobrý výkon.
90+6'
90+5'
Nakonec zakončoval Martin Büchel, ale ani tahle rána se neujala.
90+4'
Z rohu ale nic nebylo a dopředu už pospíchají domácí fotbalisté.
90+3'
Rohový kop pro hostující celek.
90+1'
Rozhodčí přidal 6 minutek.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Mohamed Badr, přichází Alain Pons.
87'
Mohamed Badr je nyní ošetřován, takže se nehraje. Domácí už působí hodně nervózním dojmem.
85'
Žlutou kartu dostává Ethan Jolley (Gibraltar).
84'
Noah Frommelt napřáhl z dálky, ale s jeho slabým pokusem neměl Kyle Goldwin žádné problémy.
82'
Žlutou kartu dostává Kyle Goldwin (Gibraltar).
80'
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje. K vidění je pouze mnoho nepřesných přihrávek.
78'
Hostující celek také zahrával rohový kop, ale ani z něho se nic neurodilo a stav utkání se tedy nemění.
76'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Lee Casciaro, přichází Ethan Jolley.
75'
Lee Casciaro je ošetřován, takže chvíli se hrát určitě nebude, což hostům samozřejmě určitě vyhovuje.
73'
Žlutou kartu dostává Noah Frommelt (Lichtenštejnsko).
72'
Žlutou kartu dostává Simon Kühne (Lichtenštejnsko).
70'
Domácím se velmi rychle krátí čas. Na to, aby něco udělali s nepříznivým výsledkem, mají posledních zhruba dvacet minutek.
68'
Domácím nelze upřít snahu, ale ve finální fázi se dnes hodně trápí. A když už se dostanou do zakončení, tak nepřekonají Goldwina.
67'
Žlutou kartu dostává Martin Büchel (Lichtenštejnsko).
66'
O další střelu se postaral domácí Dennis Salanović, ale ani on nevyzrál na brankáře Goldwina.
64'
Žlutou kartu dostává Aymen Mouelhi (Gibraltar).
62'
Tjan De Barr to vyzkoušel z dálky, ale tento pokus se neujal. Benjamin Büchel si s touto ránou pohodlně poradil.
60'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek. Favorit tohoto utkání stále prohrává o jednu branku, takže je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
59'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Sandro Wolfinger, přichází Daniel Brändle.
58'
Ale i tentokrát to hostující celek zvládl a ubránil se. Domácí tlačí, ale bez gólového efektu.
57'
Další rohový kop pro Lichtenštejnsko.
55'
Nyní to vzal na sebe střídající Seyhan Yildiz a byl to povedený pokus, jenže Kyle Goldwin míč letící k levé tyči skvěle vytěsnil!
53'
Noah Frommelt se prodral do vápna, zakončoval, nebo možná přihrával, každopádně míč sebral pozorný Kyle Goldwin.
52'
Rohový kop pro domácí celek.
50'
Domácí se stále tlačí dopředu, snaží se něco vymyslet a vstřelit vyrovnávací branku.
48'
Jeden z domácích hráčů napřáhl z dálky a byl to hodně povedený pokus, který dokonce "lízl" břevno!
46'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Aron Sele, přichází Noah Frommelt.
46'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Fabio Wolfinger, přichází Seyhan Yildiz.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:04 hodin.
První poločas je minulostí. Sledujeme zajímavý zápas, který trochu překvapivě nabídl mnoho zajímavých momentů a rozhodně se tedy nenudíme. Dočkali jsme se i jedné branky, kterou vstřelil hostující celek, který tak nad Lichtenštejnskem vede v poločase 1:0. Je jasné, že druhé dějství bude ještě hodně zajímavé.
45+3'
45+2'
Žlutou kartu dostává Dean Torrilla (Gibraltar).
45+2'
Žlutou kartu dostává Liam Walker (Gibraltar).
45+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Hosté se v pohodě ubránili a míč odkopli daleko ze své poloviny.
43'
Rohový kop si vyzkouší i domácí.
42'
Po rohu zakončoval Dean Torrilla a po jeho hlavičce skončil míč těsně vedle pravé tyče!
41'
Rohový kop pro hosty.
40'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
38'
Domácí dlouho kombinovali na polovině soupeře, ale do zakončení se nedostali. Gibraltar zatím velmi dobře brání své cenné vedení.
36'
Po delší době se dopředu vydali i hosté z Gibraltaru, ale jejich snažení k ničemu nevedlo a na tahu je znovu domácí mužstvo.
34'
Po tomto rohu se domácí dostali hned dvakrát do zakončení, ale Nicolas Hasler a po něm Sandro Wolfinger nedokázali zakončit přesně.
33'
Je tu další rohový kop pro Lichtenštejnsko.
32'
Ale ani z rohu nedokázali domácí ohrozit branku svého soupeře a stále tak prohrávají o jeden gól.
31'
Rohový kop pro domácí, vůbec první v tomto utkání.
29'
Nyní jsme viděli pasáž plnou tvrdých zákroků, které rozhodčí ocenil žlutými kartami. Nic zajímavého se tedy na trávníku neudálo.
27'
Žlutou kartu dostává Jens Hofer (Lichtenštejnsko).
26'
Obraz hry je nyní stále stejný. Domácí se tlačí dopředu, ale ve finální fázi se jim rozhodně nedaří podle představ.
24'
Žlutou kartu dostává Tjan De Barr (Gibraltar).
22'
Žlutou kartu dostává Louie Annesley (Gibraltar).
21'
Aron Sele se vydal dopředu, obešel na levé straně dva protihráče, ale poté šlápl na míč a tím jeho individuální akce skončila.
19'
Domácí se snaží něco vymyslet, ale zatím kombinují daleko od branky, kterou střeží Kyle Goldwin.
17'
Z dálky to vyzkoušel hostující Liam Walker, ale s jeho slabým pokusem neměl Benjamin Büchel žádné problémy.
15'
Naopak to mohlo být 0:2! Lee Casciaro dostal skvělou přihrávku a šel sám na brankáře, ovšem ten ho skvěle vychytal!
13'
Zakončoval Nicolas Hasler, ale tento pokus neměl gólové parametry.
12'
Domácí se samozřejmě okamžitě tlačí dopředu a snaží se odpovědět na inkasovanou branku.
10'
Gibraltar právě vstřelil branku!
Tak pozor, protože hostující Gibraltar jde trochu překvapivě do vedení 1:0! Na konci celé akce byl TJAN DE BARR, který si v zakončení věděl rady a z otočky překonal Benjamina Büchela!
9'
Do zakončení se dostal domácí Martin Büchel, ale jeho pokus se neujal a Kyle Goldwin byl tedy bez práce.
7'
Zatím se na trávníku nic zajímavého neděje. Sledujeme opatrnou hru, ani jeden celek se nikam příliš netlačí a nechce tak udělat zbytečnou chybu.
5'
Hostující hráč po souboji upadl, ale rozhodčí zůstal klidný a faul mu k jeho překvapení neodpískal.
3'
Domácí v úvodu potvrzují roli favorita, jsou lepším týmem a mnohem aktivnějším.
2'
Domácí se hned prokombinovali před branku soupeře, dostali se ke střele, ale ta nebyla přesná. Od své branky bude rozehrávat Kyle Goldwin.
1'

Lichtenštejnsko: B. Büchel – S. Wolfinger, Malin, Hofer, Göppel – Sele, Martin Büchel (C) – Kühne, Hasler, F. Wolfinger – Salanović.
Náhradníci: Lo Russo, J. Ospelt – Frommelt, Brändle, Kaufmann, Kollmann, Yildiz, P. Ospelt.

Gibraltar: Goldwin – Torrilla, Olivero, Sergeant, Mouelhi – Wiseman, De Barr, L. Casciaro (C) – Badr, Walker, Annesley.
Náhradníci: Banda, Robba – K. Casciaro, Coombes, R. Chipolina, Jolley, Power, Pons, Ronan, Styche, Vinet.

Rozhodčí: Levnikov – Bolkhovitin, Mosyakin.
Poslední vzájemné zápasy

Gibraltar – Lichtenštejnsko 2:1
Lichtenštejnsko – Gibraltar 2:0
Gibraltar – Lichtenštejnsko 0:0
Gibraltar

Hostující celek je na tom stejně, také odehrál jedno utkání a také si připsal tři body. Gibraltar doma hostil taktéž San Marino a po velkém boji vyhrál těsně 1:0. Hosté by dnes chtěli přidat nějaké další body, ale nic lehkého je samozřejmě nečeká, protože favority nejsem.

Domácí celek zatím odehrál jeden zápas a zvládl ho na jedničku. Lichtenštejnsko se představilo na hřišti San Marina, kde nakonec urvalo tři body po vítězství 2:0. Dnes ale domácí čeká další oříšek, tak uvidíme, jak si povedou a zda do tabulky přidají další body.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Liga národů má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel Skupiny D, konkrétně zápas Lichtenštejnsko – Gibraltar. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.