Dnešní utkání nám přineslo velmi kvalitní fotbal, ve kterém padlo pět branek. V prvním poločase se dostali do vedení 2:0 domácí a vypadalo to, že utkání v poklidu dohrají. To ale Nancy nedopustilo a po dvou brankách ve druhém poločase dokázalo vyrovnat. Poslední slovo v zápase mělo opět Bordeaux, které v 86. minutě spasil Diabaté, který vstřelil vítěznou branku. V nastaveném čase mohl z pokutového kopu přidat ještě jednu branku Faubert, ale tomu se vstřelit branku nepodařilo, když jeho penaltu vychytal Gregorini.

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám dobrou noc.
90+3
Ke střele se dostal Maurice-Belay, který ale branku netrefil.
90+2
Za zdržování obdržel žlutou kartu Trémoulinas.
90+1
Faubert nedokázal proměnit pokutový kop, když Gregorini vystihl směr střely a míč vyrazil.
89
Na velké vápno se odrazil míč k Plašilovi, ale ten nedokázal přesně zamířit.
88
Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Karaboué, přichází Sami.
88
Bordeaux kombinuje na útočné polovině a hlídá si průběh zápasu.
86
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Bordeaux se znova dostává do vedení, když si na centr Trémoulinase naběhl CHEICK DIABATÉ a hlavou poslal míč do sítě.
84
K hlavičce se dostal Diabaté, ale míč poslal nad branku.
83
Bordeaux bude zahrávat rohový kop.
81
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Poko, přichází Khalfallah.
80
Nancy právě vstřelilo branku!
Nancy zahrávalo volný kop a dokázalo z něho vyrovnat, když si na centrovaný míč ve vápně naběhl SALIF SANÉ a hlavou jej poslal pod břevno.
78
Žlutou kartu obdržel Poko.
77
Bordeaux zahrávalo rohový kop, ze kterého se prosadit nedokázalo.
75
Maurice-Belay mohl navýšit vedení Bordeaux na rozdíl tří branek, ale jeho střelu z malého vápna Gregorini vyrazil.
73
Za obranu si naběhl Maurice-Belay a v dobré pozici nedokázal prostřelit Gregoriniho.
71
Akce hostí byla ukončena kvůli ofsajdu, do kterého se dostal Bakar.
70
Nancy je po vstřelené brance velmi aktivní a tlačí se do útoku.
69
Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Zitte, přichází Efoulou.
68
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Rolan, přichází Diabaté.
68
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Obraniak, přichází Maurice-Belay.
66
Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Coulibaly, přichází Bakar.
65
A máme tady zápletku do zbytku utkání, když si slabší chvilku vybral Carrasso, který propustil mezi nohami slabou střelu LOSSEMY KARABOUÉHO
62
Z otočky vystřelil z velkého vápna Poko, ale jeho střelu dokázal zastavit Gregorini.
60
Rolan se dostal za hostující obranu a utíkal sám na Gregoriniho, kterého technickou střelou nepřekonal.
58
Z protiútoku zahrozil Mangani, ale z velkého vápna branku netrefil.
56
Bordeaux kombinuje na středu hřiště a hlídá si průběh zápasu.
54
Saivet přihrál na velké vápno Rolanovi, který z první přestřelil.
53
Žlutá karta i na druhé straně, když fauloval Mangani.
50
Za tvrdý skluz vidí žlutou kartu Traoré.
50
Snížit mohl Loties, ale jeho střela letěla příliš vysoko.
48
Z velkého úhlu vystřelil Saivet a trefil jen boční síť.
47
Domácí zahrávali rohový kop, ale do zakončení se nedostali.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 21:00.
Bordeaux dnes hraje velmi dobře a po prvním poločase směřuje k výhře, když po brankách Poka a Saiveta vede nad Nancy 2:0. Hosté si toho zatím moc nevytvořili a tak stav utkání je spravedlivý.
45
Rychlá akce Bordeaux je zakončena brankou, když z velkého vápna překonal technickou střelou Gregoriniho HENRI SAIVET.
43
Bordeaux má po vstřelené brance převahu.
41
Po velkém tlaku se dostává Bordeaux do vedení, když se po mnoha odrazech ve vápně míče ujal ANDRÉ BIYOGHO POKO a uklidil míč do branky.
39
Do zakončení hlavou se dostal Zitte, ale zamířil vedle branky.
37
Další střelu má na svědomí Karaboué, ale ani on nedokázal přesně zamířit.
36
Ve vápně se uvolnil Moukandjo a střelou z otočky vystřelil těsně vedle.
34
Do nadějné pozice se dostával Coulibaly, ale celá akce byla ukončena kvůli ofsajdu.
33
Nancy zahrozilo u protiútoku, ale celou situaci velmi dobře vyřešil Carrasso.
31
Do slibné šance se dostal Rolan, ale hlavou nedokázal přesně zamířit.
29
Obrana Nancy si rohový kop pohlídala a míč odvrátila.
28
K centru se dostal Saivet a vybojoval pro svůj tým rohový kop, když jeho centr srazil do zámezí jeden z bránicích hráčů.
26
Bordeaux se stále drží na útočné polovině, kde kombinuje.
24
Po rychlé kombinaci se dostal ke střele Saivet, ale jeho střela k brance neprošla.
21
Na druhé straně se ve vápně dostal ke střele Obraniak, ale ani on nedokázal rozvlnit síť.
19
Carrasso nyní předvedl velmi dobrý zákrok na brankové čáře, když dokázal vyrazit střelu Karabouého.
18
Nancy nedokázalo přetavit v branku ani další rohový kop, když byla opět úspěšnější domácí obrana.
17
Domácí obrana rohový kop odvrátila, ale pouze na další rohový kop.
16
Moukandjo zabojoval u rohového praporku a vybojoval pro svůj tým rohový kop.
14
Ale z rohového kopu domácí branku neohrozili, když míč do bezpečí vyboxoval Gregorini.
13
Po rychlé akci bude Bordeaux zahrávat rohový kop.
12
Bordeaux začíná dostávat Nancy pod tlak.
10
Traoré hledal mezi obránci rozběhnutého Rolana, který na přihrávku nedosáhl.
7
Velkou šanci měl Saivet, když se uvolnil na velkém vápně a tvrdou střelou trefil připraveného Gregoriniho.
6
Začátek zápasu je opatrný, když ani jeden z týmů nechce udělat chybu.
4
Nancy nezačala dnešní zápas špatně a kombinuje na útočné polovině.
2
Do zakončení hlavou se dostal Rolan a zamířil vedle branky.
1
Bordeaux úvodním výkopem zahájilo dnešní zápas.
1

Girondins Bordeaux: Carrasso – Mariano, Trémoulinas, Planus, Poko – Plašil, Traoré – Faubert, Obraniak, Saivet – Rolan

AS Nancy-Lorraine: Gregorini – Jebbour, Loties, Puygrenier, Muratori – Sané – Zitte, Karaboué, Mangani, Coulibaly – Moukandjo

Rozhodčí: Kalt – Moreau, Viala.
AS Nancy-Lorraine

To Nancy dnes čeká velmi důležitý zápas v boji o záchranu, když se nachází sedmnáctém místě se ziskem pětatřiceti bodů a nad sestupovými pozicemi má náskok pouhého bodu. Dnes tedy bude chtít Nancy vyhrát, aby se přiblížilo záchraně.

V posledním zápase prohrálo Nancy na vlastním hřišti s Lyonem 0:3.
Girondins Bordeaux

Bordeaux už letošní sezónu pouze dohrává, když se nachází na devátém místě se ziskem devětačtyřiceti bodů a už nemůže zasáhnout do bojů o evropské poháry. Dnes tedy Bordeaux o nic nejde, ale určitě bude chtít potěšit své fanoušky vítězstvím.

V posledním zápase remizovalo Bordeaux na hřišti St-Étienne 0:0.
Vítám vás u sledování francouzské Ligue 1, která má dnes na programu zápas 36. kola, kde se utká Girondins Bordeaux a AS Nancy-Lorraine. V dnešním zápase jsou podle sázkových kanceláří za favorita považováni domácí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.