Utkání je nyní minulostí, oba celky berou po bodu. Zápas začal vyrovnanou hrou, hosté šli překvapivě však do vedení. Domácí srovnali a gólem ihned po začátku druhé půle otočili. To nakonec nestačilo, Sochaux vybojovalo bod gólem Diase v závěru. Pro dnešek je to vše a příště na shledanou.
90+1
Nastaveny byly čtyři minuty.
90+1
Domácí zahrávají rohový kop.
90
Jussie vidí z rukou rozhodčího Bastiena žlutou kartu.
87
Sochaux vstřelilo branku!

Tak to je šok! Střídající RAFAEL DIAS se prosazuje, prostřeluje domácího gólmana Carrassa a srovnává stav těsně před koncem!
86
Marc Planus vyfasoval žlutou kartu.
82
Po ošetření a následném vystřídání Banany se opět hraje.
82
Hosté střídají. Odchází zraněný Yaya Banana, nahrazuje ho Rafael Dias.
80
Střídání (Bordeaux). Ze hřiště odešel Nicolas Maurice-Belay a nahradil ho Florian Marange.
78
Tremoulinas se dostal ke střele z hranice vápna, míč jde ale vedle branky.
74
Na stadionu Stade Chaban Delmas (Bordeaux) dochází ke střídání. Odejde Fahid Ben Khalfallah a místo něj si zahraje Gregory Sertic.
73
Oba týmy v krátké době zahrávaly rohový kop, k větší šanci se ale nikdo nedostal.
71
Obrovská šance Gouffrana, který se dostal k zakončení v pokutovém území, stav se ale nemění!
68
Rozhodčí ukazuje na rohový praporek. Bordeaux bude kopat rohový kop.
63
Domácí záložník Khalfallah se opřel do balonu, branka Pouplina je ale mimo ohrožení.
63
Banana potrestán žlutou kartou.
60
Sauget z dobré pozice netrefuje!
58
Střídání. Odejde Sloan Privat a místo něj se na hřiště podívá Cedric Bakambu.
56
Domácí jsou v dobrém rozpoložení, pěknou kombinaci předvedla dvojice Belay Sane, k zakončení se ale Bordeaux nedostalo.
52
Hosté střídají, odejde Sebastien Roudet, nahradí jej Roy Contout.
47
Bordeaux právě vstřelilo branku!

Tak tomu se říká povedený vstup do druhé půle. Hosté se sotva rozkoukali a už inkasují. Po přesném pasu Jussieho se přesnou ranou k tyči prosazuje YOAN GOUFFRAN.
46
První poločas přinesl bojovný fotbal z obou stran. Hosté šli po brance Poujola do vedení, za domácí srovnával Jussie. Jak dopadne druhá půle? Začíná cca v 21:00.
45
Běží nastavení první půle.
42
Domácí při chuti, vyrovnání Girondins hodně nabudilo.
40

Teď ale rázem změna! Domácí ochozy se radují, po skvělé přihrávce Tremoulinase se po přesně mířené střele prosazuje JUSSIE.
40
Bordeaux se ale nedaří finální fáze, vytvoření si klíčové přihrávky.
36
Domácí se snaží rychle odpovědět, nepřesnost v přihrávkách ve středu pole ale akci zmařila.
33

A máme tu zcela nečekanou branku hostů! Dá se říci, že se Sochaux prosadilo z ničeho, nicméně se gólově prosazuje LOIC POUJOL, jenž svou ostrou ranou překonává Carrassa v brance Bordeaux!
23
Plašil se rozhodl pro střelu, branku ale míjí.
21
Hosté přitvrdili, několik ostřejších zákroků v řadě proti domácím musel krotit sudí Bastien.
18
Domácí lepší, obrana Sochaux má co dělat.
13
Další standardní situace, hosté budou pokračovat v trendu rohů. Domácí obrana zasahuje s přehledem.
11
Domácí zahrávali dva rohové kopy v řadě, nic z toho ale nevytěžili.
1

Girondins Bordeaux: Carrasso - Tremoulinas, Planus, Henrique, Mariano - Belay, Sane, Plašil, Khalfallah - Gouffran, Jussie.

FC Sochaux: Pouplin - Roussillon, Banana, Poujol, Corchia - Sauget, Carlao, Nogueira, Boudebouz - Roudet, Privat.

Rozhodčí: Bastien - Haquette, Perruaux.
To forma Sochaux je horší. Z posledních čtyř kol tým získal bodů sedm. V tabulce jsou dnešní hosté až osmnáctí - tedy na sestupové příčce. Jejich skóre vykazuje hodnoty 13:20, tým má očividně potíže především s defenzivní činností. Z venkovních kluzištích tým doposavad vytěžil bodů sedm ze sedmi venkovních duelů.
Domácí Bordeaux je po čtrnácti kolech na pátém místě s čtyřiadvaceti body. To při skóre 18:11. Na dnešního soupeře má Bordeaux náskok deseti bodů. Tým je celkem ve formě, z posledních čtyř kol vytěžil hned devět bodů.
Příjemný dobrý večer, je před námi další souboj v rámci Ligue 1, dnes je to souboj domácího Bordeaux proti Sochaux. Favoritem bude domácí tým, každý zápas ovšem začíná od nuly a to i ten dnešní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.