Evian - Troyes | ONLINE | 12.12.2012 19:00 | Ligue 1 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Domácí tak zaslouženě vítězí a připisují si důležité tři body. Nutno dodat, že Evian si za dnešní výkon vítězství zaslouží. Ve druhé části se přeci jen Troyes dokázal zvednout, ale vytvořil si jen jednu příležitost. Za to na druhé straně hrozili domácí ze všech stran. Rozhodující branku přidal v 70. minutě druhým gólem Barbosa. To je pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera.
Konec zápasu.
90+1
Evian má míč na svých kopačkách a svému soupeři jej za žádnou cenu nechce půjčit.
90
Nastavují se dvě minuty.
89
Hraje se daleko od branky Laquita. Vypadá to, že o dnešním vítězi je již rozhodnuto.
88
Mongongu byl pod tlakem, a tak se raději rozhodl míč posla do zázemí.
86
Domácí s velkým klidem drží míč daleko od své branky.
85
Do zajímavé pozice se dostal Yatarra, jenž dostal přihrávku za obranu, avšak k míči se dostal dříve domácí brankař.
84
A přichází další střídání domácích. Ze hry je stažen Berigaud, který dle výrazu není spokojen s tím, že musí ze hřiště. Na posledních pár minut okusí trávník Mbarki.
82
Troyesu nelze upřít snaha, ale jejich hře chybí velmi podstatná věc a to je střela. Za celé utkání nedokázal hostující tým ani jednou pořádně vystřelit.
80
Sagbo se dokázal s míčem propasírovat až k hranici velkého vápna. Následně přihrál do běhu Adnanenu, který byl ale v ofsajdovém postavení.
79
Zatím se to domácím daří na výbornou.
78
Evyan se do útoku již příliš nežene a snaží se kontrolovat hru a neudělat nějakou chybu, která by vedla ke snížení.
76
A ve druhém je stažen hrotový útočník Kalifa. Náhradou za něj je Tie Bi E.
75
A domácí připravují dvojí střídaní. Ze hry odstupuje autor dvou branek Barbosa, kterého na posledních pár minut nahradí Adnane.
74
Hlavní arbitr dnes vytáhl poprvé žlutou kartu. Dostává jí N'Sakala za ostrý zákrok.
73
Troyes změnil styl hry a snaží se rychle kombinovat, zatím tomu ale chybí střela.
71
S největší pravděpodobností je rozhodnuto. Hosté se sice pomalu dokázali vrátit do zápasu, avšak podruhé inkasovali. Teď to budou mít velice těžké.
70
Évian právě vstřelilo branku!
Khalifa využil špatné rozehrávky hostujícího celku a zcela sám běžel na branku, avšak v obrovské šanci nedokázal na brankáře vyzrát. Chtěl ho přehodit, ale Thuram-Ulien byl připravený. Pro jeho smůlu se ovšem míč odrazil zpět do hřiště přímo na nohu nabíhajícího CÉDRICA BARBOSY, který měl velmi lehkou práci, ale s velkým štěstím dokázal trefit prázdnou branku.
68
Khalifa byl na své půlce faulovaný a domácí tak budou moci zklidnit hru.
67
Vypadá to, že i hosté se nakonec osmělili a snaží se také zaútočit. Dobře vědí, že prohrávají po o jedinou branku.
65
To by byla velmi citelná ztráta pro domácí celek. Zmiňovaný hráč se jen těžce zvedá a s pomocí odchází za postranní čáru.
64
Na hřišti zůstává po ostrém souboji ležet domácí Barbosa.
63
Troyes se dokázal dostat do přečíslení a v podstatě ze své první šance zápasu mohl vyrovnat! Obbadi a Darbion byli ve vápně zcela osamoceni. Jean poslal přízemní přihrávku na nohu Obbadiho, ale ten neměl mnoho času se zorientovat, protože mu na poslední chvíli míč sebral Laquait, který mu skočil pod nohy.
62
Ve velkém závaru ve vápně se míč odrazil k Sagbovi, který měl v pokutovém území hodně místa, avšak v tváří v tvář před brankařem poslal míč pouze nad branku! A zcela zaslouženě se drží za hlavu, protože nemůže pochopit, jak s touto situací naložil.
60
A hosté využvají i možnosti druhého střídaní. Ze hry odstupuje Enza Yamissi, kterého nahradí Nivet.
58
Evian stupňuje svůj tlak a hostující obraně dělá velké problémy.
57
Domácí tak kopali další přímý kop, kterého se zhostil Berigaud. Zmiňovaný hráč poslal centr do vápna, avšak nikdo ze spoluhráčů nedokázal kulatý nesmysl zpracovat.
55
Jarjat srazil na své polovině jednoho z protihráčů. Výrok rozhodčího, který odpískal faul se mu vůbec nelíbí.
54
Troyesu nelze upřít snaha, ale v jejich hře chybí nějaká přímočařejší akce.
53
Nutno dodat, že oba týmy mají velmi těžké podmínky. Pár hodin před zápasem sněžilo a hráče trápí velká zima, zvlášť v těchto večerních hodinách.
52
Berigaudovi se ale přízemní centr vůbec nepovedl a trefil pouze stojící protihráče před sebou.
51
Další slibná příležitost pro domácí celek, který bude zahrávat volný přímo kop.
50
A Troyes reaguje na svojí pasivní hru. Odstupuje Bahebeck, kterého na hřišti nahradí Darbion.
49
Domácí pokračují ve stejné hře, jako v prvním poločase a kombinují na půli soupeře.
47
A znovu Barbosa! Z přibližné hranice dvacet metrů poslal další nebezpečnou střelou, která se točila k pravé tyči, avšak znovu zasáhl výborný Thuram-Ulien, který balón vytěsnil.
46
Enza Yamissi se snažil vymyslet nějakou fintu a obehrát na středové čáře protihráče, avšak dřív než stihl cokoliv udělat o balón přišel.
Viděli jsme poločas ve kterém byl na hřišti pouze jeden tým a to byl domácí Evian, který si již od první minuty tvořil šance a snažil se vstřelil branku. To se povedlo ve 27. minutě kdy se nádherně trefil Barbosa. Nutno pochválit výkon Berigauda, který svému celku vytváří velké šance, avšak v jedné velké sám ztroskotal. Uvidíme, co nám přinese druhá část, která začne přibližnš v 20:03.
První poločas skončil.
43
Pomalu se blíží konec poločasu. Za tohoto stavu můžou být samozřejmě více spokojenější domácí. Vedou a na hřišti hrají hru, které se musí Troyes přizbůsobit.
42
Po dlouhé době se na výlet do útoku vydali i Troyes, avšak s balónem se dlouho neseznámil a přišel o něj. Domácí jsou vzadu i ve předu výborní a nenechávají protihráčům žádný prostor k rozehrávce.
40
Pomalu se blíží konec poločasu a domácí ve své aktivitě nepolevují, ba naopak.
38
A další centr, který se snesl na branku Thurama - Uliena málem končí brankou! Berigaud posílal míč nekontrolovaně k levé tyči, ale hostující brankař dnes chytá opravdu výborně a jeho šanci zlikvidoval.
37
Barbosa poslal míč ke vzdálenější tyči, kde číhal Khalifa, který hlavičkou následně poslal balón do vápna, avšak nikdo z jeho spoluhráče jej nedokázal zachytit.
36
A je tu další faul na útočném polovině Evianu. Sagbo utíkal s míčem po levé straně, ale jeden z protihráčů jej nevybíravým způsobem podrazil.
35
A domácí ostřelují branku z každé pozice. Autor první branky dostal přesný pas a z hranice velkého vápna ihned střílel, ale rána mu v této situaci nesedla a míč končí pouze v zázemí.
34
Laquait zatím může s přehledem sledovat dění na druhé straně. V dnešním zápase ještě nemusel zasahovat.
32
Krátkou rozehrávku využil právě faulovaný hráč náramně. Z velké vzdálenosti poslal střelu, která směřovala k pravé tyči, avšak kulatý nesmysl končí jen těsně vedle.
31
Khalifa byl s míčem k nezastavení a došel si tak pro faul.
29
Domácí se zcela zaslouženě ujali vedení a sebevědomě znovu kombinují na útočné polovině.
27
Évian právě vstřelilo branku!
Tak tohle byla fotbalová parádička domácího celku! Berigaud dokázal i přes velké obležení z těžké pozice poslat míč před branku, kde jej zachytil CÉDRIC BARBOSA, který poslal nechytatelnou střelu pod břevno. Hostující brankař nestihl ani reagovat a jen se ohlédl, jak Barbosova pumelenice končí v jeho síti.
26
Z něho ale nedokázali nic vytěžit. Hraje se tedy znovu na jejich polovině.
25
Yattara posílal z pravé strany centr do pokutového území, ale nastřelil obránce od kterého se míč odrazil za postranní čáru. Rohový kop pro hosty.
24
K Obbadimu se odrazil míč a z první ihned střílel, jenže nezamířil přesně a balón končí pouze v zázemí.
23
Aktivní Berigaud i přes clonící hráče dokázal vystřelit, ale jeho pokus končí jen těsně vedle pravé tyče.
22
Vidíme stále stejný obrázek hry. Evian kombinuje, avšak domácím chybí nějaká smysluplnější akce a následná finální koncovka.
21
Na hranici velkého vápna byl zcela evidentně faulovaný Berigaud, ale rozhodčí hru nechává běžet dál.
19
Toho se domácí pokusili využít a rychle přenesli hru na svou útočnou stranu.
18
Troyes je v této fázi hry velmi pasivní a celý celek je zatažen na své polovině a pouze brání.
17
A z rohové kopu si domácí vytvořili zajímavou příležitost! Centr od rohového praporku se snesl na hlavu Angouli, který již posílal balón k pravé tyči, avšak na poslední chvíli dokázal Thuram - Ulien skvěle zasáhnout.
15
Berigaud poslal dlouhý nákop z levé strany. Avšak kulatý nesmysl změnil rotaci a zamířil přesně na brankaře, který musel zasáhnout. Rohový kop pro Evian.
13
Khalifa upadl v pokutovém území a dožadoval se penalty, avšak bylo jasně vidět, že k pádu si pomohl pouze sám a může být rád, že neobdržel žlutou kartu za simulování.
12
Sorlin dobře předpovídal přihrávku svého protihráče, kterou zachytil a ihned se snaží zaútočit.
11
Domácí začínají přibírat na obrátkách a snaží se vymyslet nějakou klodnou akci, která by vedla k brance.
9
Hráč s velmi zajímavý jménem Dja Djedje dostal přesný pas za obranu, avšak byl v obležení několika obránců, míč si příliš předkopl a nestihl jej už dostat ze zázemí zpět. Rozehrávat se tak bude od branky Thurama- Uliena.
8
Evian předvedl hezkou kombinaci, díky které se dostal až k hranici vápna. Tam ale Berigaud pokazil centr, který se snesl pouze na obránce Troyesu.
6
Po dlouhé době se na útočnou polovinu dostal také Troyes, ale domácí výborně atakují rozehrávku hostujícího týmu.
5
A další obdobná situace. Evian zahrával volný přímo kop ze střední vzdálenosti. K míči se postavil Barbosa, který hledal místo v levém horním rohu, ale jeho projektil končí mimo.
4
Až teď byla k vidění zajímavá příležitost. Domácí zahrávali volný přímo kop. Barbosa se rozhodl necentrovat a poslal přihrávku na krátkou, kterou obdržel Sorlin, ale do míče nedal patřičnou razanci.
3
Zatím se nedaří ani jednomu týmu si vytvořit nějakou kombinaci, a tak se hraje především na středové čáře.
1
Výkopu se zhostili domácí, kteří dnes nastupují v růžových dresech. Hostující celek oblékne barvu modrou.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Évian Thonon Gaillard: Laquait – Lacour, Mongungu, Angoula.. Dja Djede, Kone, Sagbo, Barbosa, Sorlin, Berigaud, Khalifa.

ESTAC Troyes: Thuram Ulien, Jarjat, Ngoyii, N'Sakala, Yamissi, Obbadi, Thiago, Jean, Othon, Bahebeck, Yattara.
Troyes, jak jsem již zmiňoval je v nevýhodné pozici. Na svého dnešního soupeře ztrácí, nachází se na předposlední pozici o pouhé skóre před posledním Nancy. A ještě jedna nelichotivá bilance tráá Troyes. A to je tragická bilance na venkovních hřištích. V sedmi zápasech dokázal pouze v jednom případě remizovat, jinak vždy odcházel poražen.
Evian má proti svému soupeři velkou výhodu. Je o příčku nad ním s náskokem sedmi bodů. Případná výhra by je mohla posunout až na 16. příčku v tabulce daleko od sestupových hranic., nicméně je nutno dodat, že Evian v letošní sezóně vyhrál doma pouze jednou a to Bastiu 3:0. Jinak třikrát remizoval a čtyřikrát prohrál.
V rámci 17. kola nejvyšší francouzské soutěže náš čeká utkání, v němž se střetnou dva týmy, které se trápí na dně tabulky a bojují o udržení. Proto bude rozhodovat každý bod a dá se očekávat zajímavý a ofenzivní fotbal z obou stran.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.
4.kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. St. Etienne 4 3 1 0 8:2 10
2. Rennais 4 3 1 0 9:5 10
3. Montpellier 4 3 0 1 10:5 9
4. Lens 4 3 0 1 7:5 9
5. Lille 4 2 2 0 4:2 8
6. Monaco 4 2 1 1 6:5 7
7. Marseille 4 2 1 1 5:5 7
8. Paris SG 4 2 0 2 4:2 6
9. Nice 4 2 0 2 5:7 6
10. Stade Brest 4 2 0 2 7:9 6
11. Angers 4 2 0 2 3:6 6
12. Lyon 4 1 2 1 5:3 5
13. Bordeaux 4 1 2 1 3:2 5
14. Nantes 4 1 2 1 5:5 5
15. Nîmes 4 1 1 2 7:6 4
16. Lorient 4 1 0 3 7:9 3
17. Metz 4 1 0 3 2:4 3
18. Štrasburk 4 1 0 3 2:7 3
19. Reims 4 0 1 3 3:6 1
20. Dijon 4 0 0 4 1:8 0
Články odjinud