Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kteří se rychle po velkém tlaku dostali opět do vedení. Které ještě navýšili a ovládli celé klání v poměru 3:1. Toulouse drželo se soupeřem krok pouze v prvním poločase. Stav zápasu 3:1. Děkujeme za pozornost!
Držení míče: 45%/55%.
Celkem střel: 5/7.
Rohové kopy: 8/2.
Fauly: 16/15.
Žluté karty: 1/1.
90+3
Ale hráči Lyonu pouze tahají čas a již nic nevymýšlí.
90+3
Domácí Gourcuff ještě vybojoval standartní situaci pro svůj tým, která se uskutečný od levé postranní čáry.
90+2
Domácí však opět kontrolují výsledek kombinací ve středu pole a nepůjčují míč soupeři.
90+1
Hlavní rozhodčí dnešního zápasu nastavuje ještě tři minuty nad základní hrací dobu druhého poločasu.
90
Ale přichází nepřesný pas do vápna. Lyon může být klidnější.
90
Závěrečné chvíle se dohrávají před domácím brankářem Vercoutrem.
89
Na půlící čáře nedovoleně zastaven Capoue.
88
Gomis na druhé straně čistě odzbrojen hostujícím Zebinou, který si zatím ví s protiútoky domácího střelce rady.
87
A přichází nebezpečné zakončení Rabiota z hranice vápna, kam se odrazil míč. Ale hráč Toulouse těsně mijí Vercoutreho bránu.
86
Hosté se dostali ještě k rohovému kopu po souboji Regattina s Fofanou.
84
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Briand, přichází Benzia.
84
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Tabanou, přichází Djalo.
84
Lyon kontroluje hru u vlastní brány.
84
Za následné protesty dostává stejný žlutý trest domácí gólman Lyonu Remy Vercoutre.
83
Za nedovolený zákrok na soupeře dostává první žlutou kartu zápasu hostující Adrien Regattin.
83
Ale počkal na spoluhráče a útok se tak přibrzdil.
83
Ale chyba v rozehrávce, hru obrací Briand po pravé straně.
82
Hosté již nastěhování před vápnem Vercoutra.
82
Na druhé straně Gomis po přihrávce Brianda si ve vápně špatně zpracoval míč. Blondel bude vykopávat.
81
Nebezpečný centr Braatena na zadní tyč však nikoho nenašel z nabíhajících hráčů.
80
Ovšem s přibývajícíma závěrečnýma minutama zápasu se Toulouse dostávají stále blíže k bráně soupeře.
79
Přetažený centr z kopačky Rabiota sbírá bez problémů ze vzduchu Vercoutre.
78
Hosté se po několika pokusech usadili před šestnáctkou protivníka.
76
Gomis se následně neprosadil proti přesile.
75
Domácím se daří zastavovat útoky soupeře již kousek za půlící čárou a chodit do nebezpečných protiútoků.
74
Ale centr odvrací první bránící hráč Lyonu.
74
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Didot, přichází Sirieix.
73
Až neúnavný Braaten vybojoval pro Toulouse standartní situaci u pravé postranní čáry.
72
Lyonu se daří držet míč na svých kopačkách a přehrávat soupeře, kterému se nedaří kombinace.
71
Hostující Zebina měl plné ruce práce s ubráněním Gomise, který se dostával za zadní řady Toulouse.
69
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Ben Yedder, přichází Regattin.
68
Gourcuff ve slibné možnosti, když si ve středu pole udělal prostor a střelou ze střední vzdálenosti těsně mijí šibenici Blondelovy brány.
67
Po dalším útoku Lyonu chycen v postavení mimo hru Gomis.
66
Dado ubránil prúnik po levém křídle Tabanoua, který se snaží rozhýbat pasivní ofenzívu svého celku z Toulouse.
65
Toulouse se snaží vrátit do hry, ale přes kvalitně bránícího soupeře se jim to nedaří.
63
Lyon právě vstřelil branku!
Rychlá akce po pravém křídle vedla ke třetí brance Olympiqueu. Když se po sraženém centru Greniera dostal k míči úplně volný BAFETIMBI GOMIS na vzdálenější tyči a poslal přízemní ránou svůj tým do dvougólového vedení.
62
Domácí Grenier přesouvá rychle hru na druhou polovinu.
61
Na protější straně v obrovské šanci Tabanou, který technickou střelou těsně mijí Vercoutreho pravou tyč!
60
Domácí se nastěhovali na polovinu soupeře, ale Lopéz se neprosadil na levém křídle. Hrají hráči Toulouse FC.
58
Po menší pauze se pokračuje ve hře.
57
Dochází k ošetření obou aktérů tohoto tvrdého souboje.
57
V dalším ostrém střetu na půlící čáře Rabiot, který sestřelil Gomise.
55
Tabanou to však zkusil přímo, ale vůbec netrefil Vercoutreho bránu.
54
Také Toulouse vybojovali standartní situaci na polovině Lyonu.
52
Což však nemělo dlouhého trvání.
51
Ale centr z kopačky Greniera si již lépe pohlídala hostující obrana a poprvé se dostávají hosté na polovinu soupeře ve druhém poločase.
50
Nasazení domácích fotbalistů však neustává. Grenier se prohnal podél pravé postranní čáry, ale jeho centr sražen na roh.
49
Opětovný centr na zadní tyč v podání Greniera, kde se vyšplhal nejvýše BAKARY KONÉ, už hostující obrana nepohlídala a po náporu soupeře hned v úvodu druhého poločasu inkasuje.
49
Domácí však neustávají v tlaku. Následuje další rohový kop pro Lyon.
48
Pro ten si však došel hostující brankář Blondel.
48
Po kombinaci Gonalonse a Greniera vybojovali hráči Olympique další centr od rohového praporku.
47
Který odvrací na přední tyči hostující Abdennour.
47
Domácí se hned od prvních minut druhého poločasu snaží o aktivitu a vybojovali rohový kop.
46
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Reveillere, přichází Fofana.
46
Výkop obstarají tentokrát domácí.
Hlavní aktéři dnešního střetnutí již vstupují na hrací plochu za remízového stavu 1:1.
Úvodní minuty patřili jednoznačně domácím, kteří se dostali rychle do vedení. Ovšem poté vyklidnili pole a čekali, co předvede soupeř, který využil této možnosti a zatlačil favorita před jeho vápno, kde mu bylo hodně horko. Následně však přeci jen hráči Toulouse vyrovnali. Stav zápasu po první části 1:1.
45+2
Ale Reveillere nezakončil přesně na přední tyči.
45+2
Až po prúniku Lopéze vybjovali rohový kop v samotném závěru poločasu.
45+1
Lyon kombinuje na půlící čáře a snaží se překonat bránící val soupeře.
45
Hlavní arbitr dnešního zápasu nastavuje ještě 2 minuty nad řádnou hrací dobu v prvním poločase.
44
Hostující Baaten při pohledné individuální akci, kdy obešel tři bránící hráče, ale čtvrtý zblokoval jeho pokus.
43
Na dlouhé nákopy na hrot útoku si již obránci Toulouse pozorně hlídají a sami zatlačují soupeře před jeho šestnáctkou.
42
Toulouse FC se daří držet míč daleko od vlastní brány.
40
Spolupráce Gomise s Lopézem málem přinesla své ovoce. Dlouhý nákop dopředu zpracoval výborně Gomis, ale druhý v pořadí se k míči nedostal.
39
Hosté výborně brání střed hřiště, kde odvážně vzdorují techničtějšímu soupeři, který přestává využívat křídelní prostory.
38
Gomis však při svém příchodu na hřiště oživil nebezpečí na hrotu útoku a zavařil váhající obraně Toulouse s rozehrávkou, nic vážnějšího z toho ovšem nevzniklo.
38
Dlouhý nákop na hrot však Lopéze nenašel.
37
Domácí kombinují na vlastní polovině a hledají volnější prostor dopředu.
37
Gomis nedovoleně zastaven na půlící čáře a získává míč opět pro svůj tým.
36
Pokus Gourcuffa o rychlé uvolnění ve středu pole, ale zapletl se do vlasních kliček a hosté jej bezprobémů odzbrojili.
35
Ben Yedderův náběh si pohlídal Koné.
35
Hráči Toulouse volí postupný útok na polovinu soupeře, který se již nedostává do tlaku jako na začátku zápasu.
34
Na druhé straně se snažil středem projít Gonalons, ale byl odzbrojen.
33
Ale také hosté neustávají ve svých výpadech. Po nadýchaném centru nebezpečně hlavičkoval na zadní tyči Vercoutreho brány Braaten a jen těsně jej mijí.
31
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Lacazette, přichází Gomis.
30
Který však odvrací na přední tyči Zebina.
29
Domácí se snaží ihned odpovědět. Po Lacazetteho prúniku vybojovali hráči Lyonu alespoň rohový kop.
28
Toulouse právě vstřelilo branku!
A je srovnáno! Bleskový prúnik hostujícího Braaten, který poslal přesný míč na malé vápno, kde stál odkrytý WISSAM BEN YEDDER a posílá utkání opět na začátek.
27
Ale Toulouse se ubránili a sami jdou do protiútoku.
27
Lyon na protější straně vybojoval rohový kop.
26
Toulouse pokračuje v nebezpečných prúnicích po křídlech a následných cetrech do vápna Lyonu, tentokrát se však po ose Braaten, Ben Yedder nikdo do zakončení nepropracoval.
24
Po delší době také Olympique na polovině soupeře, ale přichází nepřesná přihrávka na Lacazetteho.
23
Nebezpečnou ránou ze střední vzdálenosti se prezentoval hostující Rabiot, který těsně minul Vercoutreho klec.
22
Ale s centrem od rohového praporku si domácí obrana poradila.
21
V další akci Ben Yedder, po které následuje rohový kop pro Toulouse.
21
Z levé strany se snažil centrovat Aurier, ovšem hodně vystrašil Vercoutra, protože se rána točila do brány. Nakonec bude domácí brankář vykopávat.
20
Další ofenzivní koncert Olympique se nekoná. Toulouse přebírá taktovku hry.
19
Další slibný centr na zadní tyč v podání Braatena, který však svým pasem nabíhajícího Tabanoua nenašel.
19
Hra se přesunula převážně na polovinu Lyonu, který nechává svého soupeře hrát.
17
Ale Tabanou poslal míč daleko za bránu. Vercoutre bude vykopávat.
16
Braaten se snaží rozhýbat statickou ofenzívu svého týmu a vykoledoval si faul na polovině Lyonu.
15
Hra se opět uklidnila a vyrovnala po několika rychlých výměnách před oběma brankami.
14
Lacazette nezachytil na druhé straně přihrávku Gonalonse a útok Lyonu se tak zastavuje.
13
Po další akci Toulouse chycen v offsidové pasti Ben Yedder.
12
Umtiti na druhé straně ustrážil ve vzdušném souboji Ben Yeddera.
11
Gourcuff se snažil vymyslet prúnik pro Greniera, na levé straně, kterého však ubránila hostující obrana.
10
Domácí kontrolují hru na vlastní polovině.
8
Rychlý průnik po levém křídle v podání Lacazetteho, který vnikl do pokutového území soupeře a naservíroval "lahůdku" na zadní tyč, kde stál volný CLEMENT GRENIER a posílá svůj tým do bleskového vedení v zápase.
8
Lyon zůstává však nastěhovaný na polovině soupeře.
8
Po nedůrazu hostující obrany se Lopéz málem dostat do šance, míč mu v poslední chvíli ukopl Zebina.
7
Umtiti zastavil při pokusu o únik Ben Yeddera. Toulous je zatím vyrovnaným soupeře favoritovu z Lyonu.
6
Následuje ošetření domácího středopolaře.
5
Hra se nyní přesunula především na polovinu hřiště, kde zůstává ležet domácí Briand po jednom ze soubojů.
4
Zebina se však v pokutovém území neprosadil, na druhé straně při pokusu o rychlý brejk zastaven čistě Lacazette.
3
Také na druhé straně vybojovali hosté trestný volný kop, ale zvolili postupnou rozehrávku.
2
První vážnější ohrožení brány Blondela. Nepřesně pálil Lacazette.
2
Po dlouhém nákopu odpískán nedovolený zákrok Ninkovovovi.
1
Hned v první minutě hry chycen v offsidu domácí López.
1
Úvodní výkop obstarají hráči hostujícího Toulouse.
Týmy za doprovodu hlavních rozhodčích již vstupují na hrací plochu.

Olympique Lyon: Vercoutre – Reveillere, Koné, Umtiti, Dabo – Briand, Gourcuff, Gonalons(C), Grenier, Lacazette – Lopéz.

Toulouse FC: Blondel – Aurier, Zebina(C), Abdennour, Ninkov – Braaten, Rabiot, Capoue, Didot, Tabanou, Bed Yedder.

Rozhodčí: Rainville – Stien, Mercier.
Vítám Vás na duelu Lyonu a Toulouse, kteří se za několik desítek minut pokusí zlomit nepříznivé výsledky z posledních zápasů.
Dalšími zápasy pokračuje už 32. kolo francouzské nejvyšší fotbalové soutěže, ve které se také utkají týmy Lyonu a Toulouse. Vzájemné listopadové klání prohráli hráči Olympique na hřišti svého aktuálního soupeře 3:0. Sledujte s námi vypjatou bitvu o důležité prvoligové body, která startuje v pět hodin odpoledne.
OLYMPIQUE LYON:
Již pět ligových utkání čekají domácí na vítězství. Nyní jim patří dokonce až čtvrtá příčka za St. Étienne, kde ztrácí bod. Téměř po rozhodnutém boji o titul se zraky hráčů Lyonu upínají na Ligu mistrů pro příští rok. Před vlastními příznivci si drží vyrovnanou bilanci se špičkou týmů (9-3-3). Také dvě poslední kola prohráli pouze o jedinou branku, nejprve doma s Souchaux 1:2 a před týdnem s Reims 1:0.

Nejlepší střelci:
Bafetimbi Gomis (17)
Lisandro López (11)
Alexandre Lacazette (4)

TOULOUSE FC:
Hosté si přijíždějí do francouzské fotbalové metropole hlavně užít zbytek sezóny, ve které okupují především klidné vody středu tabulky, kde mají desetibodový náskok na sestupové boje a téměř podobný počet na boje o Evropu. Překvapivě se hráčům Toulouse daří na venkovních hříštích, kde získali skoro podobný bodový zisk jako doma, ovšem doplácí na slabou produktivitu na půdách soupeře (15). V minulém velkolepém střetnutí podlehli těsně Nice 3:4, když o týden dříve porazili nevyzpytatelné Ajaccio 2:3.