Zápas je u konce, po hubené výhře v něm tak vítězí hosté, kteří již mají jistotu záchrany ve francouzské Ligue 1. To fotbalisté Remeše díky domácímu zaváhání budou o účast mezi francouzskou elitou muset ještě bojovat. Dnes se jim vůbec nedařilo ohrožovat hostujícího brankáře Agassu.
90+3
Diego nevyužil přímý kop, který značil poslední útočnou šanci hostí.
90+1
Schéma závěrečných minut je velmi jednoduché, všichni hráči hostí jsou nastěhováni před svým brankářem a pozorně brání.
90
Rozhodčí nastaví tři minuty v zápase.
88
Zákrok Laly na Diega na penaltovém puntíku byl na hranici regulérnosti, rozhodčí Cailleux však zůstává klidný a hra pokračuje dále.
87
Courtet vidí žlutou kartu diskuze.
85
Rozrušený Gomis je stažen trenérem domácího celku a jde se uklidnit na střídačku. Na jeho místo přijde Ducourtioux.
84
Domácí Gomis vidí žlutou kartu.
84
Domácí se stále nemohou dostat blíže hostující bráně. Hosté z Valenciennes jako kdyby již čekali na konec zápasu.
80
Deset minut před koncem základní hrací doby se zdá, že jediný gól Pujola by mohl znamenat jistotu pro Valenciennes ohledně záchrany v letošním ročníku Ligue 1.
78
Domácí Angoua zachránil svého brankáře od dalšího gólu. Po jeho nejistém zákroku odkopává míč raději co nejrychleji na roh.
76
Problémy domácího celku s přechodem do útočného pásma trvají nadále. Fotbalisté z Remeše se nemohou dostat na dostřel hostující bráně, vždy chyby finální přesná přihrávka.
74
Hostující Pujol střídá, na jeho místo přijde Nguette.
72
Lala se dobře vrátil do obranné pozice a připravil Ayitého o míč.
71
Míč však z něj končí v rukavicích domácího brankáře Penneteaua.
70
Ghilas vybojoval pro svůj tým rohový kop.
68
Ani teď se domácím útočníkům nepodařilo nic kloudného vymyslet a míč rychle ztratili.
66
Domácí mají hodně problémů s vytvářením vlastních šancí. Útočníci se špatně nabízí, přihrávky jen vzácně doputují ke svému adresátovi.
62
Danic, který je očividně zraněný, přepouští své místo Dossevimu. První střídání domácího celku.
59
Devaux přenechá své místo Ghilasovi. Poslední střídání hostujícího týmu.
58
Hostující Ramaré je vystřídán Caem.
57
Valenciennes právě vstřelilo branku!
Danic se zbavil svého strážce Webera a následně odcentroval na GRÉGORY PUJOLA, který z ideálního místa se trefuje nechytatelnou ránou přesně. Hosté tak před hodinou hry otevírají brankový účet utkání.
54
První střídání hostí. Odchází Fauvergue, na jeho místo přijde Courtet.
53
Angoua dostal pas na levé křídlo, z téhle pozice ale těsně míjí!
52
Druhý poločas pokračuje v rytmu, ve kterém se odehrála i první půle. Tedy bez velkého množství nebezpečných šancí.
51
Hostující Ramaré vidí žlutou kartu, první v druhém poločase.
49
Domácí Danic se tlačil do šance z levého strany, jeho střela z úhlu ale hostujícího brankáře příliš nevyděsila.
47
Během přestávky neproběhlo žádné střídání.
46
První poločas je u konce, branku jsme v něm neviděli. Mírná aktivita byla na straně hostujícího celku, který v boji o záchranu zatím působí lépe. Přesto mají oba celky hodně problémů s přihrávkou a dalšími technickými prvky hry.
45+2
V prvním poločase se zdá, že se již nic vážného nestane.
45
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
43
Posledních pět minut se odehrává téměř výhradně na polovině domácího celku. Ten by se rád už viděl v šatně a vydechl si.
41
Po střele Diega se domácí gólman Penneteau dopustil nejistého zákroku. Míč se dostal k volnému Fauverguovi, který však v jasné šanci netrefuje odkrytou část domácí brány. Velké štěstí pro domácí celek!
39
Glombard přinesl nebezpečí do domácí obrany, ovšem jeho spoluhráči byli příliš statičtí a nenabízeli se mu do volných pozic. Z šance tak nic není.
37
První žlutá karta v utkání, vidí ji domácí Bong za faul na Diega.
36
Lala byl na pravém křídle rychlejší než jeho protivníci, nakonec ho musel zastavit až poslední obránce Weber , který si počínal jistě.
34
Hra je přerušena, Fauvergue byl udeřen do hlavy a musí se jít nechat ošetřit.
32
Za půlhodinu hry jsme toho moc zajímavého neviděli, oba týmy mají hodně problémů se zvládáním míče a přihrávkami. Částečně by za to mohla i kvalita místního hřiště.
30
Domácí kapitán Sanchez rozehrával další přímý kop, tentokrát se mu však tahle standardní situace vůbec nezdařila.
28
Signorino vysunul Diega mezi dvěma obránci Remeše, ale brazilskému útočníkovi se nepodařilo kontrolovat balon a nechal tak uniknout zajímavě vyhlížející situaci.
25
Domácí se snaží hrát aktivněji a roztáhnout hru před celou šířku.
24
Krychowiak po kontaktu s jedním domácím fotbalistou se nechává ošetřit u postranní čáry.
23
Tak přeci jenom nakonec zajímavá příležitost a v ní hosté! Ayité zpracoval dlouhý centr a snažil se zaskočit domácího gólmana střelou ke vzdálenější tyči. Tam na místě dobře zasáhl obránce Angoua a ihned posílá míč pryč od svého brankáře.
21
I přes mírnou nadvládu hostujícího týmu jsme zatím ještě neviděli žádnou pěknou fotbalovou situaci. Diváci se na stadionu Auguste-Delaune možná začnou brzy nudit.
20
Dobrá defenzivní práce Glomabrda, který zůstal stát a zabránil tak domácímu Danicovi v jeho obejití.
19
Hosté jsou stále aktivnější, domácí se soustředí především na obranu.
18
Dobrá práce Meliksona, který zbrzdil Signorina na pravé straně hřiště. Hostující hráč tak nedokázal odcentrovat míč na dobře si nabíhajícího spoluhráče.
15
Hosté zahrávali přímý kop, ten však hlavou odvrátil jeden z domácích hráčů.
14
Hosté mají herně navrch, jsou rychlejší, agresivnější a hrají více kolektivně.
12
Prudký centr Diega nedokázal Fauvergue optimálně zpracovat, míč tak pod tlakem domácího obránce nastřelil vysoko nad.
10
Dobrý balon hluboko do útočné poloviny pro Glombarda, ten však byl o něj rychle připraven domácí obranou.
8
Ayité díky své rychlosti přesprintoval domácího Lalu, z levé strany zvládl odcentrovat. Jeho míč však nachází ve svých rukavicích domácí brankář.
6
Devaux našel volného Ayitého, který se přiblížil k šestnáctce a levačkou vystřelil těsně mimo levou tyč domácí brány. Hosté mají momentálně herně navrch.
5
Z rohu však hosté už nic nevymysleli.
4
Devaux hledal z pravého křídla nabíhajícího si Fauvergua k bližší tyči, domácí gólman Penneteau byl ale u míče dříve a vyrazil ho na roh. První náznak šance hostujícího celku.
3
S míčem zatím hrají více domácí, ti se ale zatím neodvažují do nějaké vážnější šance.
3
Utkání začalo velmi opatrně z obou stran. Je jasné, že v dnešním duelu jde oběma celkům o hodně.
1

Stade de Reims: Penneteau – Lala, Rose, Angoua, Bong – Sanchez (Cap.), Gomis, Sankharé – Melikson, Danic, Pujol

Valenciennes FC: Agassa – Glombard, Fofana, Weber (Cap.), Signorino – Krychowiak, Ramaré, Devaux – Ayité, Diego, Fauvergue
Letošní jediný vzájemný zápas ze začátku prosince dopadl příznivěji pro Valenciennes, kteří na svém stadionu zvítězili nejtěsnějším možným rozdílem. Bude dnešní utkání na góly bohatší?
Zápas se dá klasifikovat jako boj o třináctou příčku, oba týmy mají totiž shodný počet bodů – 37. Díky lepšímu skóre se tak na třinácté příčce nachází domácí fotbalisté, je ale jasné, že kdo dnes vyhraje, osamostatní se a může se přiblížit polovině tabulky.
Pěkný den u sledování online přenosu z utkání francouzské Ligue 1. V námi sledovaném zápasu budeme svědky měření sil mezi domácí Stade de Reims a hosty z Valenciennes FC. Utkání začíná v 17:00 středoevropského času.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.