To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní zápas je u konce. Zaznamenali jsme krásné čtyři góly a nakonec se oba týmy musí spokojit s bodem za remízu 2:2. Blíže ke třem bodům sice měli domácí, kteří, zejména ve druhé půli, mnohokrát ohrozili bránu soupeře, ovšem třetí gól se jim vsítit nepodařilo. A podle známého sportovního pravidla přišel trest v podobě vyrovnávací branky Aubameyanga. Tento stav pak vydržel až do konce.
90+4
Běží poslední minuta nastaveného času.
90+2
Domácí ale nezahrávají dobře tuto zajímavou standardní situaci, míč letí vysoko nad bránu.
90+1
Rozhodčí nastaví čtyři minuty, domácí zahrávají volný kop z pravé strany. Je z toho faul Hamouny, který fauluje v nebezpečné blízkosti Lemoineho, dostává žlutou kartu a domácí výhodu výborné standardní situace.
90
A nakonec musí Ruffier "do vzduchu", kde v poslední chvíli rukou mění směr míče, směřující na hlavičkujícího Pitroipu, který by pravděpodobně hlavičkoval do sítě!
89
Dlouhý centr z levé strany z kopačky Dialla do pokutového území Saint-Étienne, obrana odvrací do autu.
88
Hosté naposledy střídají, ze hřiště odchází Bodmer, nahradí ho Faouzi Ghoulam.
87
Ruffier vykopává, míč končí polovině soupeře, kde fauluje Makoun a dostává žlutou kartu.
85
Začíná poslední pětiminutovka řádné hrací doby, stav je stále nerozhodný, přestože domácí v utkání dvakrát vedli!
83
Costil rozehrává od vlastní brány.
82
Domácí podruhé střídají, Alou Diarra odchází, nahradí ho Abdoulaye Sané.
81
V posledních minutách jsou to hosté, kdo častěji kombinují na polovině soupeře.
80
Rozehrává Cohade, obrana Rennes odvrací.
79
Přesto hosté vybojovali rohový kop z pravé strany.
78
Clerc vhazuje z pravé strany na polovině soupeře, Cohade udržel míč, nakonec však při postupu do středu hranice šestnáctky padá, sudí faul nepíská.
77
Domácí rozehrávají až od vlastní branky.
76
Ofsajd zastavuje útočnou snahu AS.
74
Podruhé za sebou musí Ruffier do vzduchu a vyboxovat nebezpečný míč, směřující do malého vápna, i tentokrát to vzládl.
73
Domácí zahrávali přímý kop z levé strany, míč boxuje Ruffier, ale pouze na roh.
72
Clerc dostává za faul na vlastní polovině, kdy ostrým skluzem ze strany doslova "podkosil" Pitroipu, žlutou kartu.
71
Vzápětí je tu druhá výměna v sestavě Rennes, hřiště opouští Féret, nahradí ho Pajot.
70
Poprvé střídá i domácí tým, ze hřiště odchází Erdinç, nahradí ho Cheick Fanta Mady Diarra.
68
Neuvěřitelný vývoj má dnešní utkání, hosté drží nadějnou remízu, a to i přes místy drtivý tlak Rennes!
66
Hosté vzápětí podruhé střídají, Yohan Mollo odchází, nahradí ho Romain Hamouma.
65
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Nedáš - dostaneš! Mollo posílá dobrou přihrávku do pokutového území z levé strany, na míč si skvělým pohybem naběhl PIERRE EMERICK AUBAMEYANG, který si již věděl rady před Costilema vyrovnává!
64
Hosté poprvé střídají, Gradela narhadí Renaud Cohade.
63
Domácí dávají branku po střele Danzého zpoza vápna, ale míč tečuje Eridnc, který se již nachází v ofsajdu!
63
Ruffier skvěle zasáhl proti lehké teči Erdinça, rohový kop Rennes.
62
Saint-Étienne nadvakrát, ale odvrací. U míče však zůstávají domácí fotbalisté.
61
Diallo nedokázal propasovat míč na nabíhajícího Erdinça, do dráhy míče zasáhl obránce, je z toho další rohový kop z pravé strany.
60
Je za námi hodina hry, před námi poslední půlhodinovka a hosté od startu druhé části jsou výrazně slabší, neustále se brání tlaku Rennes!
59
Cesta k úspěchu nevede ani nakopávanými míči, domácí drtí Saint-Étienne!
57
Hostům se nedaří kombinace, ztrácí spousty míčů a takřka se nemohou dostat na polovinu Rennes.
56
Mollo na dálku děkuje Lemoinemu za přihrávku, míč však končí v autu, na polovině hřiště vhazují z pravé strany domácí.
55
Tentokrát dokázala obrana hostů ubránit střelce domácího týmu.
54
Rennes stále tlačí svého soupeře, po obranném zákroku Perrina budou domácí zahrávat rohový kop.
53
Hostující Gradel fauluje na vlastní polovině a je prvním potrestaným hráčem v utkání, který dostává žlutou kartu.
51
Rennes dokázalo využít svou převahu v úvodu druhé půle a dává vedoucí branku, uvidíme, jak na vývoj utkání zareaguje lavička Saint-Étienne.
50
Rennes právě vstřelilo branku!
JULIEN FERET zužitkovává skvělou přihrávku od Pitroipy a efektním obloučkem překonává vyběhnuvšího Ruffiera!
48
Domácí vstoupili do druhé půle velmi dobře, většinu času nyní tráví na polovině soupeře.
46
Sledujte i dál náš online přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:33 hodin.
Skončil zajímavý první poločas, kdy jsme více jak čtyřicet minut sledovali marné dobývání pokutového území obou mužstev a již to vypadalo, že do kabin půjdeme za nerozhodného a bezbrankového stavu. Nakonec je situace taková, že oba týmy sice odchází za nerozhodného stavu, ovšem každý dokázal dát jednu branku, a to v samém závěru poločasu! Věřme, že vstřelené branky pomohou ještě většímu nasazení obou mužstev ve druhé půli.
45+1
Ale! Přibližně osm vteřin před koncem nastaveného času se po přesném nákopu prosazuje z levé strany střelou YOHAN MOLLO a je vyrovnáno!
45+1
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
45
Běží poslední minuta prvního poločasu, domácí dokázali přetavit svou optickou převahu ve vedoucí gól a vedou 1:0.
44
A z rohového kopu se přesnou hlavičkou prosazuje ROMAIN DANZÉ, kterého na hranici malého vápna neuhlídal Brison a nechal ho hlavičkovat!
43
Erdinç postupuje z pravé strany, po skvělé kolmici Danzého je již před Ruffierem, střílí z hranice malého vápna, fantastický zákrok! Domácí budou zahrávat roh z pravé strany.
43
Dlouhý centr z levé strany chytá Ruffier do svých rukavic, hosté budou rozehrávat od vlastní brány.
42
Ale obrana Rennes tuto situaci zvládla, domácí mohou založit další protiútok.
41
K rozehrání dalšího rohového kopu se dostávají hráči Saint-Étienne.
40
Začíná poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí mají k prvnímu gólu sice blíže, ovšem stále je stav bezbrankový.
38
Obrana Saint-Étienne odvrací.
38
Před nabíhajícím Aubameyangem odkopává "pouze" na roh Pitroipa.
37
Brison vhazuje z levé strany na polovině soupeře.
36
Ofsajd přerušuje útočnou akci domácích, Pitroipa již nemohl hrát pro své postavení za obranou AS.
35
Hosté kombinují na vlastní polovině, zatím si příliš neví rady s lépe hrajícím Rennes.
34
Diallo se dostává ke střele po odraženém míči z hranice pokutového území, ale i tuto šanci kazí dobrý zákrok Ruffiera.
33
Hrají však domácí, centr Pitroipy z pravé strany, nejlépe si na míč vyskočil Erdinç, ale jeho hlavičku s velkou námahou chytá Ruffier.
32
Danzé fauluje na polovině hřiště Gradela, rozehrávat budou hosté.
31
Dlouhý nákop obrany Rennes těžce zpracovává Erdinç, který nakonec jen přenechává míč soupeři.
30
Máme za sebou půl hodiny hry, zatím stále musíme na první branku čekat, což neprospívá kvalitě hry.
28
Míč na polovině Rennes, hosté kombinují na pravé straně, nakonec je z toho střela z hranice pokutového území, ale míč letí vysoko nad bránu.
26
Výtečný centr na pravou stranu, kde se do zakončení dostával hostující Clerc, ale jeden z bránících hráčů Rennes mu zabránil ve skórování!
23
Pitriopa se nachystal pozici ke střele, ale míč mu zřejmě na hranici pokutového území odskakuje od kopačky.
22
Opět sledujeme velmi opatrnou část hry, chtělo by to úvodní gól.
20
Pozor, Aubameyang se napřáhl ke střele, ovšem chtělo by více zpřesnit hru!
19
Mezitím se míč ocitá na pravé straně v autu, na polovině soupeře.
18
Rennes rozehrává další volný nepřímý kop, ovšem tentokrát zabrala hostů na výbornou!
17
Dobrý centr Brisona z levé strany, míč však končí v zámezí, hosté vhazují.
16
Míč na polovině Saint-Étienne, hosté kombinují.
15
Máme za sebou první čtvrthodinu utkání, zatím na první branku stále čekáme, blíže k němu ale měli domácí.
13
Rohový kop pro Sant-Étienne. Obrana soupeře odvrací.
12
Costil musí zasahovat proti dobře umístěné a technické střele zpoza šestnáctky Aubameyangy.
11
Mezitím na druhé straně raději do rukavic bere míč gólman Ruffier.
10
Erdinç v ofsajdu, ani tento útok se domácím fotbalistům nepovedl.
9
Costil zpracovává "malou domů", musí však rychle rozehrávat, za míčem se vydal Gradel, zvládl to, odkopává.
8
Hosté kombinují na vlastní polovině.
7
Clerc zachytil kolmici na Erdinça, u míče hosté.
5
Zajímavá šance domácích, kteří rozehrávali volný přímý kop z pravé strany, míč vyklouzl Ruffierovi z rukavic a zřejmě již za brankovou čarou odkopl Perrin, ale sudí gól neuznal.
3
Obrana Rennes odvrací.
3
Sall zahrává na rohový kop, domácí budou rozehrývat z levé strany.
2
Erdinç se neprotlačil po pravé straně přes bránícího Clerca, bude se vykopávat od brány.
1
Oba týmy jsou již připravené v útrobách Route de Lorient, za malý okamžik nastoupí na hrací plochu.

Stade Rennais FC: Costil - Danzé, Théophile Catherine, Boye, Mavinga - A. Diarra, Makoun, Féret, Diallo - Pitroipa, Erdinç

AS Saint-Étienne: Ruffier - Clerc, Sall, Brison, Perrin - Bodmer, Lamoine, Guilavogui, Aubameyang - Gradel, Mollo

Rozhodčí: Kalt - Debart, Marcier.
Vítejte u on-line přenosu utkání osmadvacátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí Stade Rennes přivítá AS Saint-Étienne.
Favoritem jsou domácí, toho času čtvrtý tým tabulky, hosté z Bretaně ztrácí šest bodů a čtyři příčky...
Součást ostrého boje o pohárové příčky, a zároveň generálka na nadcházející finále Coupe de la Ligue - předehrávaný zápas mezi Rennes a Saint-Étienne je zajímavý hned ze dvou důvodů. Už nyní je tak jisté, že jednoho ze soupeřů uvidíme příští rok soutěžit v Evropě..
"V pátek se bude hrát o tři body. Naším cílem je udržet náskok na pronásledovatele, případně ho ještě navýšit," podotýká Christophe Galtier, kouč Zelených. "Finále Coupe de la Ligue bude mít jiný kontext a nemyslím si, že by jej výsledek z ligového utkání nějak ovlivnil. Finálový zápas bude specifický."
Galtier odmítá stavět vzdušné zámky, forma neforma. "Nic zatím není rozhodnuté. Jsme ve stejné pozici jako loňský rok touhle dobou. Tehdy jsme byli čtvrtí se 46 body, teď máme jen o bod více. Taková je realita čísel," připomíná důvěrně známou situaci.
Rennes bude pochopitelně stále chybět dlouhodobě zraněný Alessandrini, bez nějž ofenziva týmu zkrátka nefunguje a je to bolestivě vidět; Antonetti od doby, kdy byl mladík a velké překvapení letošní sezony nedobrovolně vyřazen ze sestavy, stále nedokázal najít vítězný recept. "Jonathan Pitroipa se přesunul na levé křídlo, ale je to jiný hráč než Romain (Alessandrini)," přemítá Féret. "Věděli jsme, že bude potřebovat čas po návratu z Afrického poháru národů, a nyní už je zase rychlý jako předtím. Doufáme, že proti Saint-Étienne bude ještě lepší, potřebujeme ho," ujišťuje.
"Napravo máme Sadia Dialla, Romaina Danzého nebo Cheicka Diarru," vyjmenovává dále Féret. "Snažíme se nějak adaptovat na situaci, což se nám zatím nepovedlo. Nejsme dostatečně efektivní, neútočíme dostatečně dobře. Mezi vápny hrajeme dostatečně sjednoceně a kompaktně, což se ukázalo naposledy v Montpellieru, ale čistě v obraně ani v útoku neděláme to, co by nám pomohlo udržovat čistá konta a střílet branky," zakončuje bývalá opora Nancy svoji analýzu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.