To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek víkendu a u dalších online přenosů na počtenou!

Fauly: 9-13
Žluté karty: 2-3
Červené karty: 1-0
Držení míče: 40%-60%
Dnešní hodně vyhrocené utkání v chladných podmínkách skončilo smírně, tedy přesněji 1:1. Po bezgólovém poločase, ve kterém ale o velké šance nebylo nouze přišly v druhé půli také branky. Skóre otevřel v 62. minutě krásnou střelou do šibenice Nolan Roux, o dvě minuty později ale srovnal stav Yassin Mikari. V 80. minutě dostal domácí obránce Loic Poujol červenou kartu, hráči Sochaux ale už dokázali nerozhodný stav udržet až do závěrečného hvizdu.
90+5
Už po uplynutí nastaveného času vidí žlutou kartu Ryan Mendes.
90+4
Gueye se pokusil o střelu, minul ale branku.
90+3
Elana pomohl svým obráncům časným výběhem a následným odkopem.
90+2
Rouxova střela skončila nad brankou.
90+1
Hosté se v útoku neprosadili.
90
Sudí Kalt nastaví v dnešním utkání 4 minuty.
89
Poslední střídání hostů, Ronnyho Rodelina nahradil Gianni Bruno.
89
Lucas Digne se neprosadil po levé straně, navíc míč byl přisouzen domácím fotbalistům.
87
Sudí Kalt jasně ukazuje, že Privat faulován nebyl.
86
Hosté opět obléhají pokutové území Sochaux.
84
Domácí obránci kombinují na vlastní polovině.
82
Další žlutou kartou potrestán střídající Gueye.
81
Domácí následně opět střídají, Mathieu Peybernes nahrazuje Roye Contouta.
80
Další tvrdý zákrok na Rouxe znamená druhou žlutou kartu pro Loica Poujola v dnešním utkání, domácí stoper tak musí předčasně pod sprchu.
79
Střídají také hosté, ze hry odchází Dimitrij Payet, jehož střídá Ryan Mendes.
78
První střídání domácích, ze hry odstupuje střelec branky Yassin Mikari, kterého nahrazuje Ishmael Yarthey.
78
Pouplin v poklidu sebral ze vzduchu centrovaný míč.
76
Privat se proti Beriovi neprosadil.
75
Elana sebral míč před dotírajícím Contoutem.
74
Privat zkusil střelu z velké dálky, ta ale nedošla ani k brance.
72
Mikari opět zajel do Rouxe a může být hodně rád, že neviděl druhou žlutou kartu v dnešním utkání.
70
Technický pokus Payeta tečován na rohový kop.
68
Idrissa Gana Gueye nahrazuje Benoita Pedrettiho.
67
Dlouhý aut z pravé strany hosté v klidu odklízí do bezpečí.
65
Za tvrdý zákrok hned po rozehrávce dostává Mikari žlutou kartu.
64
Sochaux vstřelilo branku!
Domácí nenechali odpověď dlouho stát, podobným způsobem jako hosté se na druhé straně prosazuje YASSIN MIKARI, který využil skvělé pobídky od Boudebouze!
62
Lille právě vstřelilo branku!
Konečně to hostům vyšlo! NOLAN ROUX pláchl všem domácím obráncům a suverénní ranou do šibenici otevírá skóre dnešního zápasu!
60
Benoit Pedretti vidí žlutou kartu za sražení Boudebouze.
58
Pedretti s Boudebouzem musí na menší pohovor k rozhodčímu Kaltovi.
57
Na hřišti se přiostřuje, po dalším tvrdém souboji mezi Martinem a Corchiou zůstal na zemi ležet domácí obránce.
56
Roux načapán v ofsajdovém postavení.
55
Payetova střela skončila přesně v Pouplinově náruči.
54
Už se opět hraje, míč má ve své moci Pouplin, mezitím se Rodelin vrací zpátky do hry.
53
Rodelin se za pomoci klubových lékařů a svých spoluhráčů zvedá z trávníku a vypadá to, že bude pokračovat ve hře.
52
Po střetu Rodelina a brankáře Pouplina zůstal na zemi ležet hostující útočník, sudí ale tento souboj neposoudil žádným nedovoleným zákrokem.
51
Hosté opět zamkli své soupeře před jejich vlastním pokutovým územím.
49
Pedretti trefil z přímého kopu pouze postavenou zeď.
48
Loic Poujol zastavil šlapákem Payeta, za což vidí žlutou kartu.
47
Elana si došel pro přihrávku směřující na Contouta.

Druhý poločas začne přibližně v 21:00.
První poločas sice nenabídla žádnou branku, nicméně šancí bylo k vidění dost. Ze začátku utkání hrozili zejména hosté, Roux ani Payet ale se svými pokusy neuspěli. Největší šanci měl v 35. minutě domácí útočník Privat, který hlavičkoval z bezprostřední blízkosti pouze do Elany.
45
Sudí Kalt nastaví v prvním poločase 1 minutu.
43
Odmáván a odpískán ofsajd hostů.
42
Tvrdá rána Pedrettiho zpoza šestnáctky trefila jednoho z bránících hráčů.
41
Elana byl u míče dříve než nabíhající Mikari.
40
Digne se přes Corchiu neprosadil.
39
Payet napálil z úhlu pouze boční síť!
38
Payetův průnik zastavil až faulem zezadu Poujol.
37
Domácí se opět ženou kupředu.
35
Centr z levé strany dopadl přesně na hlavu Privata, jehož hlavičku reflexivním zákrokem likviduje Elana!
34
Hosté opět ve velkém tlaku, další pokus Rodelina z velké dálky ale skončil znovu nad brankou.
32
Contoutův centr s problémy zkrotil ve svých rukavicích Elana.
31
Volej Rodelina skončil hodně mimo tři tyče.
30
Domácí několikrát odvraceli míč ze svého pokutového území, vždy se tam ale nějakým způsobem vrátil, vše ukončilo až špatné zpracování Payeta, který se sám vyhnal do zázemí.
29
Tečovaná střela Payeta padala za záda Pouplina, míč ale skončil nad brankou, následuje tak rohový kop hostů.
27
Elana pustil přetažený centr domácích za svou branku.
25
Tentokrát se nedovolený zákrok na Privata nepíská, což vyvolalo značnou nevoli domácího obecenstva.
24
Dalekonosná střela Rouxe skončila nad brankou.
23
Corchiův pokus z volného přímého kopu mířil přesně k tyči, tam ale také byl Elana, který bravurním zákrokem dokázal vyrazit míč na roh!
22
Privat byl stažen Beriou, domácí tak mají možnost zajímavé standartky.
20
Martin nedokázal odcentrovat, hosté ale budou opět kopat roh.
18
V krátkém sledu následuje druhý kop od rohového praporku, který rozehraje Payet.
17
Po další zajímavé střele Rouxe vyráží Pouplin míč na rohový kop.
15
Po nádherné přihrávce Pedrettiho se ocitl sám před Pouplinem Payet, tváří tvář domácímu strážci klece ale zaváhal a nedokázal ani zakončit!
14
Hráči Lille rozjíždí další postupný útok.
12
Digneho centr prolétl napříč pokutovým územím.
11
Zajímavý kontr domácích skončil v zázemí po nepřesně přihrávce Boudebouze.
10
Dlouhý aut z levé strany v klidu sebral ze vzduchu domácí brankář Pouplin.
8
Contout už nestihl míč na hrací ploše.
7
Hosté ale pokračují v útočném snažení na polovině soupeře.
6
Rodelin se rychle vzpamatoval z tvrdého souboje, pláchl po levé straně a přesnou přihrávkou našel v pokutovém území Rouxe, který ovšem nedokázal propálit obrannou hráz, kterou stačili domácí obránci společně s brankářem Pouplinem vystavět!
4
Tvrdý souboj, po kterém v bolestech zůstal na zemi hostující útočník Rodelin, se obejde bez žlutého potrestání hříšníka Carlaa.
3
Elana sebral míč a rychle rozehrává výhozem na Basu.
2
Oba týmy ve svých prvních akcích neuspěly.
1

FC Sochaux: Pouplin - Roussillon, Carlao, Poujol, Corchia - Nogueira, Banana - Mikari, Boudebouz, Contout - Privat

Lille OSC: Elana - Digne, Basa, Beria, Debuchy - Martin, Mavuba, Pedretti - Payet, Rodelin, Roux

Rozhodčí: Kalt - Chevreux, Philippe.
Hostům se v tomto ročníku také zrovna moc nedaří, v lize je Lille až na desátém místě se ziskem 21 bodů, navíc v týdnu vypadli z evropských pohárů, když ve skupině Ligy mistrů skončili poslední za Bayernem Mnichov, Valencií a BATE Borisov. Poslední tři ligová utkání se Lille vůbec nevyvedla, když získali pouze jeden jediný bod, a to za domácí bezgólovou remízu s Bastiou minulý týden.
Domácím se v letošní sezóně vůbec nedaří, po 15 odehraných kolech jsou na osmnáctém, sestupovém místě se ziskem pouhých 15 bodů. Pravdou je, že poslední dva celky (Troyes a Nancy) mají jen po osmi bodech, zatímco Sochaux ztrácí pouhý bod na sedmnáctý Evian TG. V posledním utkání hráči Sochaux dokázali vybojovat cenný bod za remízu na hřišti Bordeaux 2:2, trefili se Poujol a Dias.
Zdravím všechny fanoušky dobrého francouzského fotbalu, v rámci 16. kola Ligue 1 se střetne FC Sochaux a Lille OSC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.