To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Ve druhém poločase jsme zaznamenali dvě branky a postarali se o ní ve 46. minutě Morel, který si dal vlastní gól. Za hosty snížil v 56. minutě pěknou střelou "pod víko" J. Ayew. To bylo ale ze strany Olympique Marseille vše, a tak z vítězství a veledůležitých tří bodů do zachránářských bojů se radují domácí!
A je konec, Olympique Marseille dnes na hřišti Sochaux zklamalo a zmar favorita dokumentuje i třetí branka, kterou si hosté dali sami.
90+4
Ještě to bude rohový kop pro Marseille.
90+4
Další nepřesnost ve hře hostů, domácí obrana odkopává míč pryč od vlastní brány.
90+3
Pouplin uvede míč do hry, domácí mají ještě "v záloze" dvě možná střídání.
90+2
Křeč je patrná z herního projevu Olympique Marseille v závěrečných minutách.
90+1
Rozhodčí dává žlutou kartu hostujícímu Amalfitanovi, kterému se nelíbilo rozhodnutí.
90+1
Sudí nastaví nad rámec devadesáti minut celé čtyři minuty!
90
Poslední minuta řádné hrací doby se rozeběhla, hosté již tuší, že dnes si body neodvezou.
88
Gignac zahazuje dobrou šanci hostů, zahrává přímý volný kop ze vzdálenosti zhruba dvaavaceti metrů, ale trefuje pouze zeď, od níž putuje míč vysoko nad bránu.
87
Dvojité střídání v sestavě Olympique, nejprve odchází ze hřiště Benoit Cheyrou, kterého nahradí Morgan Amalfitano. Druhým střídaným je Souleymane Diawara, místo něhož přichází Lucas Mendes.
87
86
Sledujeme stále marnou snahu hostů o překonání obrany.
85
Reflexivní zákrok Mandandy po střele Bakambu, který šel sám na gólmana! Velká šance domácích!
84
Nepřesný pas hostů, domácí mohou postupovat do rychlého brejku.
83
Ale obrana domácích odvrací nepřímý kop hostů.
82
Valbuena faulován na polovině domácích, Bakambu dostává žlutou kartu.
81
Tvrdý střet bránícího Saugeta, gólmana Pouplina a hostujícího A. Ayewa v pokutové území domácích. Všichni tři se těžce zvedají z trávníku.
80
Začíná poslední desetiminutovka, hostům se nedaří vsítit kontaktní branku.
79
André-Pierre Gignac byl až příliš aktivní v napadání, rozhodčí píská faul, rozehrávat budou domácí.
78
Do ofsajdu se dostávají i domácí na druhé straně.
77
Pouplin opět vykopává. Předchozí situace ale může být výstrahou pro obranu Sochaux!
76
Hostům se podařilo vsítit branku, ale centr z levé strany byl do ofsajdu, branka neplatí.
75
Ale hráči Sochaux vědí, že musí stále běhat a rychle přistupovat k hráčům Marseille, to jim bude znemožňovat klidnou rozehrávku.
74
Pouplin vykopává, míč se rychle stěhuje zpět před domácí šestnáctku.
73
Další velká šance hostů, ale míč v poslední chvíli dokázal jeden z obránců Sochaux odkopnout!
72
Domácí rozehrávají standartní situaci po faulu na polovině hostů, ale míč končí nikým neatakován mimo hřiště.
71
Ještě více se převaha hostů projevuje ve statistice držení míče - 38% : 62% pro Marseille.
70
Bakambu neodokázal zpracovat nákop a musí se rychle vracet.
69
Další odpískaný ofsaj hostů.
68
Ofsajd odpískán hostům, kteří převzali definitvně tempo hry a tlačí se do šestnáctky domácích.
67
Obránci Sochaux se vrhají do střel. Barton nyní teatrálně padá v pokutovém území domácích, rozhodčí nechává rozehrávat Pouplina.
66
Nebezpečný centr z pravé strany, obrana domácích odvrací, ale tlak hostů pokračuje.
65
Nákop Sochaux nepřesný, navíc nebyl nikdo, kdo by míč "sebral" ze vzduchu, domácí se již před Mandandu netlačí.
63
Vincent Nogueira je prvním hráčem, který střídá někoho ze základní jedenáctky, konkrétně Mikariho.
62
Nebezpečný míč odvrací obrana jen stěží. Tlak Olympique bude sílit, zvlášť, hrají-li domácí pouze o deseti!
62
Marseille zahrává rohový kop z levé strany.
61
Domácí faulují a pozor, Joseph Romeric Lopy dostává červenou kartu!
60
Je za námi hodina hry, sledujeme velice pěkný fotbal, kterému nechybí ani branky. Zatím jsou šťastnější domácí, kteří překvapivě vedou nad Marseille 3:1, ale hosté jsou čím dál nebezpečnější.
59
Za postranní čarou se již rozcvičují náhradníci, blíží se obvyklá doba pro střídání.
58
Hosté kombinují na polovině Sochaux, ale chybná přihrávka dává míč domácím.
57
Uvidíme, jak se vstřelená branka podepíše na výkonu hostů. Dá se očekávat tlak Marseille.
56
Marseille právě vstřelilo branku!
Tentokrát však již Pouplin nezabránil míči v cestě za jeho záda, JORDAN AYEW se opět dostal ke střele, tentokrát z pravé strany z hranice šestnátky a míč posílá přesně pod břevno. Krásná střela!
55
Sochaux se brání dalšímu útoku hostů, J. Ayew střílí z hranice šestnáctky, ale pouze do dobře postaveného Pouplina.
54
Rohový kop pro Marseille. Míč ale končí v rukavicích Pouplina, který si vyskočil nejvýše.
53
Hosté diktují tempo hry, domácí se stáhli na svou polovinu a s vědomím tříbrankového náskoku již pouze vyčkávají na chyby soupeře.
53
Faul domácích při napadání rozehrávky Olympique.
52
Valbuena posílá pas na A. Ayewa, ten ještě z ostrého úhlu z levé strany střílí na Pouplina, ale ten chytá.
51
Dlouhý nákop hostů na A. Ayewa končí v náruči Pouplina.
50
Joseph Romeric Lopy tvrdě fauluje Valbuenu přímo na půlící čáře a dostává za to žlutou kartu.
49
Olympique se tlačí před Pouplina, ale hosté to budou mít čím dál těžší.
48
Do druhého poločasu se povedlo domácím perfektně upravit hrací plochu, po sněhu již není ani památky!
46
Sochaux vstřelilo branku!
A jaj, to je začátek! Vlastní gól si dává po centru domácích z levé strany JEREMY MOREL, který míč chce sice odkopnout, ale trefuje ho zřejmě nártem a ten končí v síti za zády překvapeného Mandandy!
46
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhý poločas začně přibližně ve 22:03 hodin.
Skóre dnešního utkání otevřel v 18.minutě po opakovaném rohovém kopu domácí Privat. Poté mohli hosté několikrát srovnat skóre, ale naopak, byli to opět domácí, kteří ve 40. minutě přidali druhý gól, když se trefil Bakambu.
Rozhodčí nenastavil k úvodním pětačtyřiceti minutám ani vteřinu a odpískal konec prvního poločasu, v němž padly dvě branky do sítě favorita tohoto utkání.
45
Běží poslední minuta řádné hrací doby, střela A. Ayewa z dvaceti metrů končí mimo bránu domácích.
44
Sauget vhazuje na vlastní polovině, domácí si své vedení do konce poločasu zřejmě udrží.
43
Hosté dominují alespoň v procentuální statitice držení míče - 59% : 41%.
42
Dlouhé míče létají z jedné strany na druhou, kombinace se na těžkém terénu příliš nedaří.
41
Favorit utkání se na hřišti o záchranu bojujícího Sochaux zatím neskutečně trápí!
40
Mandanda doplatil na kluzký, sněhem pokrytý, trávník a poté, co podklouzl při zákroku na centr z pravé strany, dostává se míč k CÉDRICOVI BAKAMBU, který z hranice malého vápna prostřelil vše, co mu stálo v cestě!
39
Sochaux pokračuje v aktivní hře, je z toho faul Jeremy Morela v blízkosti šestnáctky Marseille.
38
Sloan Privat fauluje, hosté rozehrávají na polovině domácích.
37
Poujol se musel mít na pozoru před nebezpečným centrem z levé strany, ale domácí obránce svůj úkol zvládl.
36
Mandanda si došel pro míč a rozehrává. Ale Sochaux hraje v pohodě, aktivně a to na Olympique platí. Favorit se brání.
35
Vhazování domácích na polovině hostů.
34
Bude-li husté sněžení pokračovat, rozhodčí bude muset přerušit hru a nechat zviditelnit čáry, které se pomalu ztrácí pod sněhovou pokrývkou.
33
Rohový kop z levé strany domácí nevyužívají, obrana Olympique odvrací.
32
Další gólová šance domácích, ale na sněhem pokrytém trávníku se míč zastavil, Cedric Bakambu se těžko dostává ke střele, nakonec jeho střelu blokuje někdo z obránců.
31
Obranný zákrok Mikariho, ten podává zatím dobrý výkon v obraně Marseille.
30
První půlhodina utkání za námi, Marseille si v posledních vteřinách vytvořila dobré šance a mohlo být vyrovnáno!
29
Z brankové čáry vykopává David Sauget poté, co se míč odráží od levé tyče! Obrovská šance hostů.
29
A do třetice.
28
Olympique zahrává další roh z pravé strany.
28
To byl dobrý rohový kop, obrana Sochaux jen tak tak odvrací!
28
Vzápětí rohový kop pro Marseille.
27
Sochaux zatlačilo soupeře až před jeho bránu, Mandanda vykopává.
26
Hraje se převážně na polovině, úroveň kopané trpí.
25
Na trávníku se již drží sněhová pokrývka.
24
Domácí jsou zatím aktivnější v centrech do pokutového území. Zatím odcentrovali šestkrát, soupeř pětkrát.
24
Závar před Mandandou končí nakonec hvizd rozhodčího, asistent signalizuje ofsajd.
23
Ale zatím si neví rady s pozorně bránícími hráči Sochaux.
22
Hosté kombinují v blízkosti středového kruhu.
22
Domácí odkopávají nepřesný nákop hostů.
21
Během posledních minut se na trávník začala snášet pořádná chumelenice, podmínky pro fotbal budou čím dál horší. I když pohled do hlediště nabízí i do půl těla obnažené fans.
20
K hlavičce se dostává na bližší tyči Gignac, ale hlavičkuje pouze mimo bránu.
19
Start z říše snů pro Sochaux, nicméně domácí se nyní musí bránit při prvním rohovém kopu hostů.
18
A tento rohový kop z pravé strany již domácí dokázali využít! Steve Mandanda byl krátký na přesnou hlavičku SLOANA PRIVATA, který se dokázal natlačit do malého vápna a zakončit!
18
Další odvrácený míč, ale také další roh.
17
Nakonec musí Barton odvracet na první rohový kop v utkání.
17
Standartní situace Sochaux z blízkosti pravého rohového praporku.
16
Povedený nákop na Gignaca, ale Pouplin výborně vybíhá a je u míče o něco dříve. V opačném případě by šel hráč Olympique sám na bránu.
16
Odmávaný a odpískaný ofsajd končí akci Mikariho a Privata.
15
André Ayew působí svým pohybem zatím problémy domácí obraně, ta se musí mít na pozoru!
14
Barton posílá nepřesný pas směrem k domácí bráně, Pouplin bude vykopávat.
13
A. Ayew se tlačil na hlavičku před Pouplinem, ten centr z pravé strany boxuje pryč z pokutového území.
12
Vzápětí ale nepřesná rozehrávka hostů, domácí se drží v blízkosti pokutového území hostů.
11
Mikari přichází o míč u levého praporku na polovině Olympique v souboji s Gignacem, publikum píská.
10
Na druhé straně musel zasahovat i Mandanda proti střele z velké vzdálenosti.
9
Benoit Cheyrou se odhodlal ke střele z velké vzdálenosti, míč končí v náruči gólmana Pouplina.
8
Hned se ale k míči dostávají hosté, kteří také vhazují z levé strany.
7
Gignac centruje z pravé strany, Valbuena připraven v pokutovém území, ale míč končí v autu na levé straně. Vhazování pro Sochaux.
6
Olympique zatím diktuje tempo v úvodu utkání.
5
Hosté rozehrávají nepřímý kop ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů, ale obrana domácích odvrací.
4
Domácí zatím sympaticky napadají rozehrávku hosů, ale nyní je tu faul Loic Poujola.
3
První ohrožení branky, na svědomí mají hosté, Pouplin nemusí zasahovat, míč končí mimo branku.
2
První faul v utkání, na polovině hostů faulován Matthieu Valbuena.
1
První kombinaci v utkání sledujeme v podání Marseille.
1
Oba týmy právě nastupují na trávník.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání dvacátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí FC Sochaux přivítá Olympique Marseille.

FC Sochaux: Pouplin - Corchia, Mikari, Peybernes, Sauget - Poujol, Dias, Lopy, Roudet - Privat, Bakambu

Olympique Marseille: Mandanda - N´Kolou, Morel, Diawara, Fanni - Barton, Cheyrou, Valbuena, J. Ayew - Gignac, A. Ayew

Rozhodčí: Fautrel - Debart, Zakrani .
FC Sochaux
Domácí vstupují do dnešního utkání z pozice osmnáctého klubu Ligue 1, když v doposud odehraných devatenácti zápasech čtyřikrát vyhráli a čtyřikrát remizovali. V jedenácti zápasech odešli poraženi a celkem nasbírali šestnáct bodů, což jim stačí pouze na osmnácté, tedy první sestupové, místo. Pro domácí, kteří ztrácí sedmnáctý Évian tři body, bude jakýkoliv bodový zisk z dnešního utkání nesmírně důležitý. Sochaux dokázalo v pohárovém utkání zvítězit 1:0 nad Thaonem a přerušilo tak nepříjemnou šestizápasovou sérii bez vítězství.
Olympique Marseille
Hosté jsou na tom v tabulce Ligue 1 mnohem lépe, když Les Phocéens dělí od první příčky pouze skóre. Ve dvaceti odehraných utkáních nasbíral Olympique osmatřicet bodů, stejně jako druhý Lyon a první PSG, za dvanáct výher a dvě remízy. Pětkrát odešli hráči Marseille poraženi. Kouč Élie Baup však přiznává, že sám věří spíše PSG, které je dle jeho názoru největší aspirant na zisk titulu. "PSG by titul neměl uniknout," přiznává Baup. "Všechny čeká tvrdý boj o pohárové pozice. Takový je předpokládaný scénář, který se samozřejmě pokusíme změnit. To je logické uvažování," dodává.