Utkání Sochaux proti Saint Etienne je u konce, hosté berou tři body za výhru. Tu jim vystřelili Aubameyang a Lemoine. Prvně jmenovaný navíc neproměnil penaltu, domácí v závěru trefili břevno, smůl v zakončení měl Privat. Celkově si ale hosté výhru zřejmě zaslouží. Pro dnešek vše a příště na shledanou.
90+3
Aubameyang v ofsajdu.
90+2
Domácí se drží za hlavy, Privatova dělovka končí na břevně! Teď měli domácí obrovskou smůlu.
90+2
Odchází Ulrich Kevin Mayi, místo něj se na hřiště podívá Ismael Diomande.
90+1
Corchia pálí nad.
90
Nastavují se 3 minuty.
89
Cohade po rychlém brejku branku Pouplina minul.
88
Nogueira zkusil vystřelit, obránce hostů Perrin ránu zablokoval vlastním tělem.
88
Další roh pro domácí.
87
Roudet se unáhlil a střílí mimo branku Ruffiera.
87
Domácí budou střídat na posledních pár minut. Odejde Joseph Romeric Lopy, příjde Ryad Boudebouz.
85
Hosté po neproměněné penaltě usilují o uklidnění hry a poklidné dohrání zápasu. Podaří se to?
81
Aubameyang neproměňuje pokutový kop, který senzačně vychytal Pouplin!
81
Roudet dostává žlutou kartu, zřejmě za protesty proti verdiktu sudího.
81
Sudí Cailleux odpískal penaltu pro hosty!
79
Hezká rychlá akce domácích, Butin ale pálí mimo!
77
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!

Domácí se ale z vyrovnání neradují dlouho. Cca 5 minut trval vyrovnaný stav. Pěkná kombinace hostů do otevřené obrany znamená branku v podání FABIANA LEMOINA, který posílá hosty do vedení čtvrt hodiny před koncem utkání!
75
Hosté střídají, ze hříště odejde Brandao a místo něj si zahraje Ulrich Kevin Mayi.
75
Vše ale naznačuje tomu, že se bude pokračovat ve hře.
73
Hra na je přerušena. Cedric Kante potřebuje ošetřit.
72
Sochaux vstřelilo branku!

Je srovnáno! Gól jakoby z čistého nebe pro domácí. Privat našel EDOUARDA BUTINA, který zamířil přesně za záda Ruffiera a domácí stadion v euforii slaví srovnání! Skvělé střídání ze strany domácího kouče.
71
Domácím začíná čas ubíhat hodně rychle, především vzhledem k vytváření šancí, které opravdu není valné. Hosté naopak mohli již několikrát navýšit skóre.
68
Hra se na chvíli pozdržela, ošetřován byl hostující bek Brison. Vše je ale v pořádku a pokračuje se ve hře.
66
Butin nahrazuje Diase na straně domácích.
65
Hosté vybojovali rohový kop.
64
Střídání. Odejde Yohan Mollo a místo něj se na hřiště podívá Renaud Cohade.
63
Hostující záložník Gouilavogoui měl tutovku, tu ale spálil a stav se nemění! Domácí gólman Pouplin sám neví, jak teď celou situaci přestál.
61
Dias se dostal ke střele, Ruffier včasným zákrokem stahuje balon pod svou kontrolu.
58
Ze hřiště odešel Ishmael Yartey a nahradil ho Sebastien Roudet.
58
Hra malinko ztratila tempo, šance k vidění nejsou.
54
AS působí organizovanějším dojmem, domácí Sochaux se těžko prosazuje. Souboj Diase proti Gouilavogouimu ve středu hřiště budiž tomu důkazem.
51
Brandaovi se už otevíral prostor pro únik, píšťalka hlavního sudího Cailleuxe ale značí ofsajd.
49
Hosté pohledně zakombinovali z čehož pramenila šance Brisona, ten ale svou ranou hodně minul.
48
Míč mají hosté a připravují další útok.
46
Konec první půle, hosté vedou díky brance Aubameyanga 0:1. Vedení je zasloužené, mírná převaha aktivity byla na straně hostí. Druhá půle začne cca v 21:00.
45
Brandao v ofsajdu.
44
Domácímu celku se nedá upřít snaha, hosté ale pozorně a obětavě brání. Sochaux to nebude mít snadné.,
40
Domácí měli k dispozici 2 rohové kopy, nic z toho ale není.
38
Ofsajd odpískán Privatovi.
36
Hosté pokračují v kanonádě, tentokrát to zkusil gólový střelec Aubameyang, míč se mezi tři tyče nevešel.
36
Mollo v obrovské šanci, ani teď ale hosté neodskakují!
36
Poujolův pokus neprošel.
35
Domácí budou zahrávat rohový kop.
32
Něco ze statistik - pokud letos Saint Etienne v utkání vedlo, nikdy neprohrálo. Jak to bude dnes?
29
Domácí vhazují na útočné polovině. A znovu...
26
Domácí přecházejí na útočnou třetinu a kombinují.
23

Hosté jdou do vedení! Clerc nacentroval z pravé strany na hranici vápna, kde stál přípravený PIERRE-EMERICK AUBAMEYANG, který z prvního dotyku míč zpracoval a z druhého neomylně zavěsil nádhernou ranou přímo do horního růžku branky! Krásna fotbalová situace, pohledná branka.
21
Proti nepříjemné střele zasahuje Pouplin - a úspěšně.
18
Domácí teď zatlačili soupeře do vlastního vápna, ani řada centrů ale branku nepřinesla.
16
Roh domácích ubráněn.
14
Hosté se tlačí dopředu, ke střelbě se ale nedostávají.
12
Ruffier rozehrává od své branky...
10
Domácí ubránili i další útok a sami jdou dopředu.
9
Centr hostů do vápna gólem nekončí.
3
Hosté drží balon a poklidně rozehrávají.
1

FC Sochaux: Pouplin - Roussillon, Kante, Carlao, Corchia - Poujol, Dias, Yartey, Nogueira, Bakambu - Privat.

AS Saint-Étienne: Ruffier - Brison, Perrin, Bayal, Clerc - Mollo, Gouilavogui, Clement, Lemoine, Aubameyang - Brandao.

Rozhodčí: Cailleux - Haquette, Schurra.
Onlajn reportáž začíná ve 20:00, nenechte si jí ujít...
Hosté jsou v tabulce sedmí s čtyřiatřiceti body, to při skóre 30:16. Z deseti venkovních duelů tým vytěžil čtrnáct bodů. Z posledních třech kol tým vytěžil sedm bodů.
Domácí vytěžili z posledních čtyř kol šest bodů. Naposledy ale prohráli v Montpellier 0:2. V tabulce je domácí tým až šestnáctý s dvaadvaceti body, to při skóre 21:32. Z jedenácti domácích duelů tým vytěžil čtrnáct bodů.
Příjemný dobrý večer s francouzským fotbalem, dnes nás čeká souboj domácího FC Sochaux proti AS Saint Etienne. Favoritem jsou hosté.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.