To je z mé strany vše a těším se u dalších on-line přenos. Třeba hned za chvíli, kdy se utká Barcelona s Granadou. Jinak přeji hezký večer a dobrou noc.
A je dobojováno. Domácí hráči vybojovali důležité tři body, i když to nebylo vůbec lehké. Domácí poslal do vedení Roudet, ale na konci prvního poločasu vyrovnal Faussurier. Ve druhém poločase otočil stav utkání Doubai, který poslal Sochaux do vedení. Poté byl vyloučen hostující Bahebeck a to byla pro Troyes velká komplikace. Třetí banku domácích přidal Bakambu a o vítězi duelu bylo rozhodnuto. Hosté drželi míč častěji na svých kopačkách, ale nedařilo se jim prokombinovat do šance.
90+2
Jenže o něj přišli a hosté to zkouší, naposledy v tomto utkání.
90+1
Domácí jsou stále u kulatého nesmyslu.
90
Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.
89
Do konce utkání zbývá už pouze pár minut a domácí hráči v klidu kombinují na své polovině.
88
Hráči Troyes jsou i nadále aktivnější, ale nedaří se jim dostat přes dobře bránící borce Sochaux.
87
Hosté to opět zkouší, ale i nyní byl jejich útočník v ofsajdu.
86
A další útok hostů zastavím pomezní rozhodčí, ofsajd.
85
Žlutou kartu uviděl hostující Brechet.
83
Vypadá to, že si domácí svůj náskok pohlídají a vybojují veledůležité tři body.
81
Střídají i domácí. Dohrál Camara a přišel Yartey.
80
Žlutou kartu uviděl domácí Roussilon.
78
Hosté mají míč na svých kopačkách, ale nemohou se dostat ani na polovinu Sochaux.
77
Další střídání hostů. Dohrál Darbion a zahraje si Othon.
76
Domácí kombinují na své polovině a hlídají si cenný náskok. Vypadá to, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto.
75
Další snažení hostujících borců zastavil útočný faul.
74
Hosté stále drží častěji míč, ale zatím jim to není nic platné.
72
Hosté ale předvádějí sympatický výkon a i v deseti lidech se tlačí dopředu. Ono jim také už nic jiného nezbývá.
71
Sochaux vstřelilo branku!
A po dalším rychlé akci už vedou domácí o dvě branky. Na centr z pravé strany si naskočil nikým nehlídaný CEDRIC BAKAMBU a hlavou překonal hostujícího brankáře.
70
Z rohového kopu hosté nic nevytěžili a míč mají domácí.
69
Hosté poprvé střídají. Odešel kapitán Nivet a zahraje si Marcos.
68
Rohový kop pro hráče Troyes.
66
Z následného rohu ale domácí nic nevytěžili.
65
Bakambu byl faulován a rozhodčí nařídil pokutový kop. K němu se postavil Sebastien Corchia, ale jeho střelu dokázal hostující brankář vyrazit na rohový kop!
64
Byla nařízena penalta, kterou budou zahrávat domácí!
63
Po centru se dostal k hlavičce domácí Bakambu, ale poslal míč jen těsně vedle levé tyče!
61
Po rychlém brejku se ocitl v obrovské šanci hostující Grax, ale jeho pokus parádně zneškodnil brankář Pouplin.
60
Míč už vybojovali domácí, ale nikam nepospíchají. Což je logické.
59
Hosté jsou u míče, ale nedaří se jim dostat na polovinu Sochaux.
58
Po ošetření domácího hráče se už opět hraje.
56
Za tvrdý zákrok na polovině hřiště byl vyloučen hostující Bahebeck. To je velká komplikace pro Troyes.
55
Hosté kombinují na své polovině.
54
Po centru z pravé strany se dostal ve vápně k míči THIERRY DOUBAI, který přízemní střelou propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá tak domácí opět do vedení!
52
Domácí hráči jsou nyní aktivnější.
51
Z velké dálky napřáhl domácí Doubai, ale poslal míč vysoko nad branku Troyes.
50
Domácí brankář nyní vyběhl na dlouhý míč a nakonec ho dokázal odkopnout. Měl to ale jen tak tak, protože ho dobíhal hostující útočník Bahebeck.
49
Zatím toho ve druhém poločase není moc k vidění a hráči se nikam netlačí.
47
Domácí začali zostra a usadili na se na polovině Troyes.
46
První poločas je minulostí. Viděli jsme v něm dvě branky a stav utkání je 1:1. Nejprve poslal domácí do vedení Roudet, ale jedenáct minut před přestávkou vyrovnal Faussurier. Hosté byli v první půli aktivnější, ale domácí hráči výborně bránili. Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
45+1
Na hřišti zůstal ležet Contout a rozhodčí hru raději přerušil.
45
Hlavní rozhodčí nastavil jednu minutu.
45
Kulatý nesmysl mají na svých kopačkách hráči Troyes.
44
Ani jeden tým už nechce udělat chybu a tak hráči nikam nepospíchají.
43
Nakonec se přeci jen vydali dopředu, ale o míč přišli.
42
Domácí kombinují na své polovině a nikam se neženou.
41
A další centrovaný míč skončil za brankou hostů.
40
Nyní útočili domácí, ale skvěle opět zasáhl hostující brankář, který míč vyboxoval daleko od své branky.
39
Ale jejich další snažení ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
38
Hráči Troyes jsou zase u kulatého nesmyslu a opět motají domácím hlavy.
37
Ale i tuto akci zastavil útočný faul.
36
Hosté jsou i nadále aktivnější a neustále se tlačí před domácí svatyni.
34
Troyes právě vstřelilo branku!
A ta skončila vyrovnávací brankou. Jeden z domácích hráčů zůstal po tvrdém souboji ležet na trávníku, hosté přesto v akci pokračovali. Po centru z levé strany si na zadní tyč naběhl JULIEN FAUSSURIER, který poslal míč přesně pod břevno domácí branky.
33
Hosté rozjíždí další útočnou akci.
32
Další nepřesná přihrávka ukončila útok Troyes.
31
Po výborném centru se dostal k míči Doubai, který překonal hostujícího brankáře. Podle pomezního rozhodčího byl ale v ofsajdu a branka tak nemohla platit.
30
Roudet byl faulován a domácí si vyzkouší takový zkrácený rohový kop.
29
Hosté to zkusili centrem do vápna, ale pro míč si výborně došel domácí brankář.
28
Zahrál ho střelec první branky Roudet, ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel. Míč má ve své moci brankář Thuram-Ulien.
27
Rohový kop pro domácí hráče.
26
Bahebeck se ale provinil útočným faulem a míč mají domácí.
25
Hra se nyní malinko zklidnila, ale u míče zůstávají hosté.
23
A další snažení domácích ukončil útočný faul.
22
Na druhé straně se dostal ke střele Camara, ale jeho pokus zblokoval jeden z obránců.
21
Domácí stále skvěle brání a hosté se nemohou prokombinovat do žádné větší šance.
20
Následný útok Troyes přerušil hlavní rozhodčí Kalt, kterého jeden z hostujících borců nechtěně trefil.
19
Domácí to zkusili dlouhým centrem, ale míč sebral brankář Thuram-Ulien.
18
I další útočné snažení hostů zastavila nepřesná přihrávka.
17
Hosté vybojovali rohový kop, ale ani z něho nic nevytěžili.
16
Hráči Troyes se opět prokombinovali před pokutové území Sochaux, ale tam o míč přišli.
15
Hosté jsou stále u míče, ale domácí borci pozorně brání a navíc podnikají hodně nebezpečné brejky.
13
Další útok Troyes zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
12
Další bleskový brejk Sochaux. Jeden z domácích borců poslal do vápna hostů parádní centr, na ten si nabíhal Roussillon, ale srazil se přitom s hostujícím brankářem, který poté zůstal ležet na trávníku.
11
Po centru se k hlavičce dostal hostující Brechet, ale branku domácího celku netrefil.
10
Hosté už opět kombinují před velkým vápnem Sochaux.
9
Domácí se dostali k míči a podnikli rychlý brejk. Po centru z pravé strany se k míči v pokutovém území dostal SEBASTIAN ROUDET, který ve skluzu překonal hostujícího brankáře.
9
Ale z prvního rohu hosté nic nevytěžili. Přesto zůstávají stále u kulatého nesmyslu.
8
Rohový kop pro Troyes.
7
Hráči Troyes stále drží míč na polovině domácího celku.
6
Do další velké šance se probíjel Bahebeck, ale na poslední chvíli ho zastavil jeden z domácích obránců.
5
Hosté kombinují na polovině domácího celku.
4
Následně se do útoku hnali domácí, ale jejich útok zastavila nepřesná přihrávka.
3
Do první velké šance se dostal hostující Julien Faussurie, ale nedokázal trefit branku Sochaux.
2
Hosté jsou zatím aktivnější, ale nedaří se jim dostat před branku Sochaux.
1

FC Sochaux: Pouplin - Corchia, Kante (C), Peybernes, Roussillon, Doubai, Contout, Traore, Camara, Roudet, Bakambu

ESTAC Troyes: Thuram Ulien - Rincon, Ngoyi, Nsakala, Brechet, Darbion, Nivet (C), Camus, Faussurier, Grax, Bahebeck

Rozhodčí: Kalt - Benech, Bremont.
MÍSTO ZÁPASU

Utkání se odehraje na stadionu Stade Auguste Bonal, který má kapacitu 20 tisíc návštěvníků.
ESTAC TROYES

Troyes má na svém kontě po pěti zápasech pouhé dva body. Troyes prohrálo v prvním kole na svém hřišti 0:1 s Valenciennes, poté prohrálo 4:1 na Lyonu, pak doma remizovalo s Lorientem 2:2, následně prohrálo 2:1 v Brestu a naposledy Troyes doma remizovalo 1:1 s Lille.

"Stejně jako já, potřeboval i celý tým nějaký čas, aby se v Ligue 1 adaptoval. Proti Lille jsme ukázali, že můžeme být konkurenceschopní i na této úrovni," uvedl k poslednímu remízovému utkání obránce Troyes Rincón. "Ani předtím jsme nehráli špatně, ale neposbírali jsme tolik bodů, co jsme mohli. To je záležitost času a mělo by se to brzy ustálit - doufejme, že už v zápase proti Sochaux," dodává obránce, který do Francie přišel z italského fotbalu.
FC SOCHAUX

Domácí mají na svém kontě zatím jen jednu výhru a nachází se na předposledním místě tabulky. Sochaux prohrálo v prvním kole na svém hřišti 2:3 s Bastií, poté podlehlo 2:0 Marseille, pak prohrálo 1:0 i v Reims, poté nestačilo na svém stadionu na Montpellier a v posledním kole ale dokázalo vyhrát na hřišti St. Etienne, a to 1:0.

FC Sochaux patří k předním klubům Francie. Klub byl založen roku 1928. Hřištěm klubu je Stade Auguste Bonal s kapacitou 20 005 diváků. Na svém kontě má tento klub i řadu úspěchů. Dvakrát dokázal vyhrát francouzskou nejvyšší soutěž, naposledy to bylo ale v roce 1938. Dvakrát také vyhrál francouzský pohár, poslední výhra se datuje k roku 2007. Trenérem mužstva je Éric Hély.
Přeji krásný večer všem fotbalovým fanouškům. Francouzská Ligue 1 dnes pokračuje šestým kolem a my budeme sledovat utkání mezi Sochaux a Troyes. Mírným favoritem tohoto zápasu je podle odborníků domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.