Těžko přetěžko najdou hosté odpověď. V deseti hráčích se hraje zkrátka těžko.
77
Na řadu přichází další střídání. Ze hřiště odchází Foued Kadir, opačným směrem putuje Mody Traore.
76
Brest právě vstřelil branku!
Pokutového kopu se s přehledem zhostil EDEN BEN BASAT. Přesně mířenou střelou otáčí skóre. Domácí vedou 2:1!
75
Za faul ve vápně vidí rudou kartu Gil!
75
Byla nařízena penalta.
73
Ze hřiště odchází Kamel Chafni a nahradil ho Larsen Tour.
71
Ze hřiště odchází Vincent Aboubakar, Gael Danic sprintuje na plac.
69
Rohový kop pro hosty.
66
Carlos Sanchez vystřelit zpoza vápna pořádnou dělovku! Dva metry vedle levé šibenice!
64
A právě střelec vyrovnávající branky odchází ze hřiště. Na jeho místo nastupuje Adama Ba.
61
Tak přeci jen se domácí dočkali! JONATHAN AYITE ztrestal obrovský kiks hostujícího golmana, který si vyběhl pro centr, ale vypustil ho z rukou. Školácká to chyba.
59
Domácí zahrávají rohový kop.
56
Bruno Grougi to zřejmě nerozchodí, přichází Mario Lička.
53
Bruno Grougi zatím hraje skvělý zápas. Momentálně je však ošetřován.
50
Carlos Sanchez vyzkoušel Thebauxovu pozornost. Střele ale scházela razance.
47
Hosté ihned po začátku druhé půle střídají. Odchází Rudy Mater, přichází Gaetan Bong.
46
Hosté byli po většinu času aktivnějším týmem, a tak zaslouženě vedou 1:0. Podaří se domácím otočit vývoj skóre?
45+1
První půle pomalu končí. V závěru poločasu jsme žádnou vážnější příležitost neviděli.
45+1
V samotném závěru první půle rohový kop pro domácí fotbalisty!
45
Sudí nastaví pouze jednu minutu.
42
Vincent Aboubakar si všiml, že golman domácích vyběhnul daleko před vápno. A zkusil to z půlky. Klec však míjí.
40
Jonathan Ayite dostává žlutou kartu. Nutno uznat, že sudí Sebastien Moreira se s ním nepáral.
38
První poločas se nachyluje ke svému závěru.
34
Eden Ben Basat mohl vyrovnat skóre. Po krásné sólové akci, kdy obešel čtyři protihráči mu v klíčové chvíli sjel míč z kopačky.
30
Anthony Le Tallec, na kterého hosté v útočné fázi hodně spoléhají, to vzal na sebe. Napřáhl z kraje vápna a jen o centimetry míjí branku.
28
Matthieu Dossev pálí z dobrých pětadvaceti metrů. Jeho střela jen těsně míjí branku.
24
Domácí se snaží, ale hosté stále ve vedení.
21
Hra se odvíjí převážně ve středu pole. Dá se říct, že hosté využili jedinou šanci.Domácí jsou bezradní.
18
Masér domácího celku leduje Chafnimu ruku.
16
Zmatek ve vápně, ale nic z něj.
16
Standartní situace pro domácí. Ujímá se jí Grougi.
15
Nepřesný centr přeletěl vápno.
14
Roh pro domácí.
11
Valenciennes právě vstřelilo branku!
Úchvatná akce hostů. MATTHIEU DOSSEVI vykoupal domácího obránce a střelou do protipohybu golmana posílá hosty do vedení.
7
Rohový kop pro hostující tým.
5
Standartky se ujal Grougi a zakroutil míč do břevna!
4
Mater dostává žlutou kartu!
1
Valenciennes před sezonou vyhlásilo útok na pohárovou Evropu. Maximálně spoléhá na novou posilu, Anthony Le Talleca. Francouzský útočník se zkušenostmi z Liverpoolu či Sunderlandu by měl pozvednout chabou koncovku fotbalistů šestého celku tabulky.
Doma stoprocentní, venku neškodní. Nejzápadnější mužstvo na mapě francouzské Ligue 1 si bedlivě střeží svoji pevnost. Jakmile se ale dostane za její hranice, je zcela neškodné. Podle tohoto doposud "pětikilového" zvyku by si tedy v sobotu večer měl Stade Brestois pohlídat vítězství proti nadupanému Valenciennes FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.