Sudí Fautrel dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní zápas, ve kterém ESTAC Troyes porazilo AC Ajaccio v poměru 3:2. Domácí hráči dali všechny tři góly v prvním poločase a hosté snižovali v devadesáté a v devadesáté třetí minutě. Za domácí se prosadili Darbion, Nivet a Camus. Za hosty zase Lasne a nešťastný vlastní gól si dal domácí N'Goyi. Hosté vystřelili celkem sedmkrát a všechny střely mířily na bránu. Nicméně brankář Thuram byl dnes takřka bezchybný, chyboval až v závěrečných minutách. Děkuji Vám za pozornost.
90+3
Ajaccio právě vstřelilo branku!
Mutu nacentroval míč do pokutového území, kde si hlavičkou GRANDDI N'GOYI srazil míč do vlastní branky.
90+3
Hosté budou zahrávat volný přímý kop.
90+2
Obrana domácích odhlavičkovala míč do bezpečí.
90+2
Roh pro hosty.
90+1
Yamissi vystřelil, ale skóre se nemění.
90
Sudí nastavil dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Chybu domácích obránců potrestal aktivní PAUL BASTIEN LASNE, jenž si připravil balon na střelu a přesnou trefou snižuje na 3:1.
89
V šanci se ocitl Obbadi, ale skóre se nemění.
88
Také domácí hráči naposledy střídají. Darbion odchází a nahrazuje ho Yamissi.
87
Hosté využívají posledního střídání. Ze hřiště odchází Lippini, nahrazuje ho Andre.
84
Celkově jsou domácí hráči střelecky aktivnější, ale v počtu střel na bránu jsou o jednu střelu lepší hosté.
81
Pro centrovaný balon si vyskočil pozorný Thuram.
81
Roh pro Ajaccio.
80
Nicméně z této standardní situace hosté nic nevytěžili.
80
Rohový kop budou zahrávat hostující hráči.
80
Autového vhazování se zmocní hosté.
77
V šanci se ocitl Marcos, ale jeho střelecký pokus hlavou se mezi tři tyče nevešel.
76
Hrací plochu opouští Mostefa a nahrazuje ho Bastien Lasne.
74
Žlutou kartu vyfasoval Marcos, který na trávníku není ještě ani deset minut.
74
Střely na bránu: ESTAC Troyes 4 - 5 AC Ajaccio.
74
Střely celkem: ESTAC Troyes 12 - 5 AC Ajaccio.
74
Držení míče: ESTAC Troyes 55% - 45% AC Ajaccio.
72
Výkop provede Thuram.
71
Hosté využívají prvního střídání. Ze hřiště odchází Diarra a nahrazuje ho Sammaritano.
68
Hrací plochu opouští Camus, kterého nahrazuje Marcos.
67
Nebezpečný centr zlikvidoval brankář domácího celku.
66
Z této standardní situace však hosté nic nevytěžili.
66
Rohový kop pro Ajaccio.
66
Hráči ESTAC ve druhém poločase ještě ani jednou nevystřelili na soupeřovu branku.
65
Z rohu hosté nezahrozili, ale jsou stále u míče.
64
Mutu zahrál další skvělou standardní situaci. Tentokrát adresoval nebezpečnou střelu na přední tyč, ale Thuram balon vyboxoval na rohový kop.
63
Faulovaný byl Mutu, a hosté dostanou výhodu standardní situace.
62
Následuje rohový kop ve prospěch domácích hráčů.
60
Hosté dostali výhodu volného přímého kopu, ale domácí hráči se skvěle ubránili. Mutu si vzal standardní situaci na starost, ale Thuram střelecký pokus, kterým se prezentoval Mutu, zlikvidoval.
57
N'Goyi byl v obrovské šanci, ale střelecký pokus mezi tři tyče neuklidil.
57
Camus vystřelil a následuje další rohový kop.
57
Z tohoto rohového kopu domácí hráči nic nevytěžili.
56
Bouhours zaskočil hostujícího brankáře a zlikvidoval stoprocentní gólovou šanci. Následuje rohový kop pro Troyes.
54
Nepřesnou střelou z větší vzdálenosti se prezentoval Darbion.
54
Mutu se zapomněl v ofsajdu.
53
Belghazouani vyfasoval v letošní sezoně již pátou žlutou kartu.
49
Standardní situaci si vzal na starost Mutu, jenž adresoval jedovatou střelu na branku domácích hráčů, ale skvělý Thuram balon vyboxoval do bezpečí.
48
Volný přímý kop bude zahrávat Ajaccio.
47
Zajímavou šanci zastavil ofsajd, ve kterém uvízl Bouhours.
46
Máme za sebou první poločas, ve kterém jsme viděli celkem tři góly, o které se postarali domácí hráči. Skóre otevřel ve třicáté čtvrté minutě Darbion, o pět minut později se střelecky prosadil také Nivet a v nastaveném čase se nádhernou trefou prezentoval Camus. Domácí hráči měli celkem tři střely na bránu a ze všech vytěžili gól. Hosté se neprezentovali špatnou hrou, ale pokud chtějí urvat alespoň bod, budou muset ještě pořádně zabrat.
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
45+1
Troyes právě vstřelilo branku!
FABIEN BACHIR CAMUS si vzal standardní situaci na starost a nádhernou trefou nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci.
45+1
Rozhodčí uklidňuje situaci v pokutovém území.
45
Sudí nastavuje jednu minutu.
45
Standardní situaci budou zahrávat domácí hráči.
44
Pierazzi se prezentoval zajímavou střelou, ale brankáře nepřekonal. Thuram si připsal skvělý zákrok a jedovatou střelu zlikvidoval.
42
Žlutou kartu vyfasoval Belghazouani.
42
Míč do hry uvedou hráči ESTAC.
39
Domácí tým využívá prvního střídání, hrací plochu opouští Jean Christophe Bahebeck a nahrazuje ho Corentin Jean.
39
Po chybě jednoho z hostujících obránců se domácí hráči dostali do dvoubrankového vedení. BENJAMIN NIVET stál v pravém čase na správném místě, ujal se odraženého balonu a z nulového úhlu navýšil vedení na 2:0.
37
Hráči ESTAC z první střely na bránu vytěžili vstřelený gól, trenér Furlan je se svými svěřenci jistě spokojen.
34
Z protiútoku domácí hráči vytěžili nejvyšší možné, a to vstřelenou branku. Camus se s balonem dostal až do pokutového území, následně výborně přihrál pod sebe, kde se STEPHANE DARBION opřel do balonu a nádhernou střelou z první poslal ESTAC Troyes do vedení.
34
Do protiútoku pospíchají domácí hráči.
34
Mutu nacentroval balon na bližší tyč, kde skvěle zasáhl Thuram, jenž balon vyboxoval do bezpečí.
33
Rohový kop pro AC Ajaccio.
30
Střely na bránu: ESTAC Troyes 0 - 2 AC Ajaccio.
30
Střely celkem: ESTAC Troyes 5 - 2 AC Ajaccio.
30
Držení míče: ESTAC Troyes 59% - 41% AC Ajaccio.
27
Zajímavou akci zastavil znovu praporek sudího, jenž signalizoval ofsajd. Opět v něm uvízl Camus.
26
A máme tu další ofsajd, tentokrát v něm uvízl Camus.
25
V ofsajdu uvízl Diarra.
24
Hráči ESTAC dostali výhodu volného přímého kopu, ale soupeřovu branku neohrozili. Hlavičkou se prezentoval Faussurier, ale mířil velmi nepřesně.
23
Camus byl faulovaný, provinil se Jean Baptiste Pierazzi, jenž vyfasoval žlutou kartu.
22
Střelou na bližší tyč se prezentoval jeden z hostujících hráčů, ale připravený Thuram uklidil balon do své náruče.
20
Z dalšího rohového kopu Ajaccio nezahrozilo.
19
Skvělý zákrok si připsal Thuram, jenž vychytal stoprocentní gólovou šanci, kterou měl na kopačce Medjani.
19
Rohový kop pro hosty vybojoval Obbadi.
18
Skvělou přihrávku na vzdálenější tyč adresoval Camus, ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel. K míči se snažil doběhnout Bahebeck, ale bohužel na tuto přihrávku byl příliš krátký.
17
Bahebeck uvízl v ofsajdu.
15
Hlavičkou se prezentoval Bahebeck, ale mířil nepřesně.
12
Skvělou přihrávku obdržel Camus, ještě lépe si zpracoval balon a vystřelil. Nicméně tento střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel.
9
Do zajímavé šance se dostal Mutu, ale byl mu odpískán ofsajd.
9
Nyní se k balonu dostali domácí hráči.
8
Autového vhazování se ujmou hosté.
7
Utkání zatím probíhá mezi pokutovými územími. Šance nejsou vidět ani na jedné straně.
3
Pro centrovaný balon si došel pozorný Thuram.
3
2
První akce domácích skončila nepřesností a pro odražený balon si došel pozorný Ochoa.
1
Dlouhý nákop hostům nevyšel. Pozorná obrana domácích balon zachytila a nyní jej drží ve své moci.
1
-1
Sudí Fautrel přivedl dnešní aktéry na hrací plochu.
-7
Fotbalisté se po rozcvičení odebrali do svých šaten.
Dnešní utkání bude řídit hlavní sudí Fredy Fautrel, na čarách mu budou asistovat pánové Cedric Moreau a Nicolas Henninot. Jako čtvrtý rozhodčí bude pomáhat Stéphane Jochem.
-15
Hráči jsou stále na hrací ploše, kde absolvují předzápasovou rozcvičku.

ESTAC Troyes: Thuram - Faussurier, Jarjat, Bréchet, Othon - Camus, Obbadi, N'Goyi, Darbion - Nivet - Bahebeck.

AC Ajaccio: Ochoa - Lippini, Medjani, Maire, Bouhours - Belghazouani, Pierazzi, Mostefa, Diarra - Cavalli, Mutu.

Rozhodčí: Fautrel - Moreau, Henninot.
Domácím hráčům bude určitě chybět Monsoreau a hostům Oberhauser. Oba hráči jsou zranění.
Jevištěm fotbalového dění bude Stade de l'Aube.
AC Ajaccio je na třinácté pozici a má devatenáct bodů. Fotbalisté Ajaccia pětkrát vyhráli, šestkrát remizovali a šestkrát prohráli. Celkové skóre je 17:22. Ajaccio v posledních pěti zápasech dvakrát prohrálo, dvakrát remizovalo a jednou vyhrálo.
ESTAC Troyes je s devíti body na posledním dvacátém místě. Hráči ESTAC pouze jednou vyhráli, šestkrát remizovali a už desetkrát prohráli. Celkové skóre je 17:35. Bilance z posledních pěti zápasů příznivá není, tři prohry a dvě remízy.
Dobrý večer, vítejte u komentovaného přenosu osmnáctého kola francouzské Ligue 1. V rámci tohoto kola ESTAC Troyes přivítá AC Ajaccio. Komentářem fotbalového dění Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.