Tolik tedy z tohoto sobotního zápasu francouzské ligy, přeji hezký zbytek večera a na počtenou.
Ve druhém poločase se toho moc nedělo, domácí bránili hubený výsledek a možná dost pasivně. Za to byli také potrestáni v závěru zápasu. V nastaveném čase se totiž trefil Cvitanič a oba týmy si tak rozdělují po bodu. Průměrný fotbal tak nakonec končí slušným dramatem v závěru.
90+2
Nice právě vstřelilo branku!
Tak to je neuvěřitelné. Domácí zcela zapomněli na nejlepšího hráče Nice DARIA CVITANIČE a ten z hranice malého vápna prostřeluje Thurama. Ale jak se tam argentinský fotbalista dostal, to už je věc jiná. Ač Troyes bránilo celý zápas skvěle, teď si vybralo hodně špatnou chvíli.
90
Budou to tři minuty, nastavení právě začalo.
90
Blíží se závěr zápasu, uvidíme, kolik rozhodčí nastaví nad plán.
87
Naposledy střídá také domácí lodivod. Camuse nahrazuje Enza-Yamissi.
85
Poslední střídání v týmu Nice. Odchází Eysseric a zbytek duelu dohraje Abriel.
83
Ještě zhruba deset minut mají hosté na to, aby něco udělali s výsledkem.
82
Střela Niveta z hranice vápna nemohla Ospinu ohrozit. Ten se ve druhém poločase docela nudí.
80
Rovněž je tu druhé střídání u Troyes. Na posledních deset minut nastupuje Rincón, dohrál Saunier.
79
Ve druhém poločase těch šancí je ještě méně jako v první části. Příliš pohledný fotbal skutečně nesledujeme. Domácí se jasně vydali cestou defenzivy.
77
Snahy hostů jsou zatím marné. V osfajdu byl Traoré.
75
Hostující kouč podruhé střídá. Dohráno ma Genevois a na jeho místo jde Bosseti.
72
Domácí střídají. Bahebecka nahrazuje braziliský fotbalista Markos.
70
No, takto to už nepůjde vůbec. Střela z obrovské dálky a ještě navíc po zemi...to nemohlo Eysserickovi vyjít.
68
Troyes hraje hodně pasivně, aby se to domácím nevymstilo. Nic na to nemění ani rána Camuse hodně vedle.
66
Totéž se povedlo i střídajícímu Piedovi, který z pětadvaceti metrů pálil vysoko nad.
64
Nepřesnost střídá nepřesnost. Domácí Othon z velké dálky pozdravil fanoušky za bránou.
62
Obrázek hry stále stejný. Domácí výborně brání a soupeř to má velice složité dostat se k šestnástce Troyes.
60
Hosté poprvé střídají. Ze hřiště odešel Meriem a na jeho místo putuje Pied.
59
Na karty máme vyrovnáno. Kolodziejczak inkasuje žlutý kartónek.
57
...krátký centr byl ihned odvácen.
56
Nicméně to bude nyní roh pro Nice...
54
Domácí se soustředí na obranu, výborný defenzivní zákrok předvedl Nivet, který nepustil před sebe důrazného Traorého.
52
Také domácí vyslali na Ospinu první pozdrav ve druhém poločase, ale nebylo to v podání Bahebecka nic vážného.
50
Nice začalo ve druhém poločase odvážně. Centr z pravé strany vyslal Meriem, leč do ofsajdu byl vystaven Bauthéac.
49
Hlavička Cvitaniče byla hodně nepřesná a nemohla Thurama ohrozit.
48
Oba týmy nastupují do druhého poločasu bez změn v sestavách.
46
Statistiky poločasu jsou naprosto vyrovnané. Držení míče 50 na 50, střely na bránu 4:4.
A to bylo také vše, co jsme v prvním poločase viděli. Hrál se poměrně průměrný fotbal, šancí bylo pramálo. Jedna přeci jen skončila v síti. Po pěkné akci se trefil Darbion. Na druhé straně mohl prakticky ihned vyrovnat Bauthéac, ale trefil břevno. Tolik první poločas, po 21h se opět přihlásím.
45
Obbadi stáhl ve středu hřiště Digarda a rozhodčí poprvé v zápase vytahuje žlutou kartu.
44
Domácí měli v závěru ještě standardku z velice dobré pozice, ale nacvičený signál jim příliš nevyšel.
42
Cvitanič nehraje vůbec špatně, teď si proklestil cestu přes dva obránce a svižnou střelou protáhl Thurama. Domácí brankář má míč ve své moci.
41
Praporek sudího hatí další akci hostů. Digard se ocitl za obranou avšak dříve než měl.
40
Hosté se snaží něco pět minut před koncem poločasu vymyslet, ale nedaří se. Možná by se dalo říci, že byli mírně aktivnější, leč prohrávají díky brance Darbiona.
38
Standardku z velké dálky likviduje Thuram.
36
Bauthéac si naběhl na centr do vápna, kde hlavičkoval. Nutno poznamenat, že hodně nepřesně.
34
Střela z dálky od Othona ještě před Ospinou poskočila, nakonec z toho byl roh. Po něm už si ale hostující obrana poradila.
33
Ovšem vzápětí mohlo být vyrovnáno. Hosté dostali k dispozici trestný kop zhruba z pětadvaceti metrů. Míč si postavil Bauthéac a jeho rána skončila na břevnu domácí svatyně.
31
Troyes právě vstřelilo branku!
Tak to byla paráda. Přesný centr za obranu vyslal Nivet a rychlonohý STÉPHANE DARBION si zpracoval míč a střelou bez přípravy vymetl pavučiny v hostující bráně. Troyes tak jde do vedení a jasně ukázalo, že se chce odpoutat ze spodních pater tabulky.
29
Troyes zkouší opět stejnou strategii, hrát po levé straně, která je poměrně průchodná.
28
Přeci jen jedna povedená akce domácího mužstva. Darbion poslal míč na hranici vápna, kde byl N´Goyi a jeho bomba končí na rukavicích Ospiny. Ten se teď vyznamenal a podržel svůj celek.
26
Ani na jedné straně se nedaří hrát stylem dlouhých nákopů, vázne i kombinace. Po slibném začátku upadá utkání do průměru.
24
Na nějakou slibnou akci ale stále čekáme. Zatím jsme viděli na každé straně jednu střelu, leč brankáři byli na svých místech.
22
Vzájemné oťukávání je za námi, začíná se hrát pořádně od podlahy. Hráči dohrávají souboje.
20
Ani tohle nebylo zrovna dvakrát přesné, Othonův pas byl přetažený a pozdravil diváky na tribuně za bránou.
19
Pěkná střela z dálky v podání Niveta prověřila pozornost Ospiny. Ten míč likviduje až nadvakrát. Přeci jen jeho stuhlé prsty to nemají jednoduché.
18
Hraje se ve středu hřiště, u míče jsou v poslední době mnohem častěji hráči Nice.
16
Po pravé straně prchl hostující Traoré, ale svým nepřesným centrem se omlouvá spoluhráčům.
15
Přetažený centr Meriema málem našel ve vápně Bauthéace, ale chyběl mu krok k dosahu míče.
13
Naopak domácím se zatím velice špatně dostává přes zónovou obranu Nice.
12
Hosté začínají mnohem častěji vystrkovat drápky, vypadá to, že se budou spoléhat na brejky.
10
Tak to bychom měli, první slušnou akci zápasu si připsali hosté, jenž argentincem Cvitaničem ohrozili domácí bránu. Thuram ale byl tam, kde měl v tu chvíli být.
8
Krásná střela Cvitaniče, který se s ničím dlouho nepáral a rovnou napřáhl na Thurama. Ten musel vytáhnout dobrý zákrok u pravé tyče, bude z toho roh.
7
Domácí se snaží tvořit hru a lépe se pohybovat, zatím naráží na obranu soupeře.
6
Pokud je však nezahřejí útočníci, jednu střelu z dálky teď vyslal Darbion a Ospina má míč v rukavicích.
5
Hraje se v hodně mrazivém sobotním večeru,pro oba týmy to nebude vůbec jednoduché. Zvlášť pro brankáře, kteří budou ve svých prostorech hodně studení.
4
V jednom ze soubojů inkasoval tvrdý úder do obličeje útočník domácích Bahebeck a bude chvíli trvat, než se vrátí zpět na hřiště.
3
Přetažený centr Niveta končí až u brankáře Ospiny, jenž bude rozehrávat od svého pracoviště.
2
Jdeme na to, domácí začínají s první útokem.
1
ESTAC Troyes: V hodně negativních číslech se naopak pohybuje předposlední tým tabulky, devatenáctí Troyes. Pouze jedna výhra a pět nerozhodných výsledků, to není příliš pozitivní informace pro fanoušky Estacu. K tomu všemu devět proher a vysoké pasivní skóre 16:32. Favorita zápasu je tak velice lehké najít. Nice bude chtít naplno bodovat.
OGC Nice: Hosté mají za patnáct odehraných zápasů na svém kontě dvadvacet bodů. Pětkrát vyhráli, sedmkrát remizovali a pouze třikrát odešli ze hřiště poraženi. Skóre je rovněž solidní, pohybuje se v aktivních číslech, konkrétně 21:20.
Sportu zdar a fotbalu zvlášť. Hezký večer přeji všem fanouškům francouzské kopané. Dnes na sebe narazí dva týmy z druhé poloviny tabulky. Především domácí Troyes jsou téměř v suterénu nejvyšší soutěže. Nice má klidnější spaní, je momentálně na devátém místě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.