Ve druhém poločase se odehrála vyrovnaná partie, které však dominovaly neproměněné šance z obou stran. Stav zápasu 2:2. Děkujeme za pozornost!
Držení míče: 48%/52%.
Celkem střel: 9/12.
Rohové kopy: 4/6.
Fauly: 13/15.
Žluté karty: 4/1.
90+3
V závěru dostává žlutou kartu domácí Christophe Bahebeck.
90+3
V postavení mimo hru hostující Bahebeck.
90+2
St. Étienne se dále snaží dobýt branku protivníka. Ale domácí se pozorně brání.
90+1
Za nevybíravý zákrok dostává další žlutou kartu v zápase domácí Thiago.
90+1
Hlavní rozhodčí Lasage nastavuje ještě tři minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.
90
S centrem od rohového praporku si však domácí poradili.
89
Po sražené ráně Hamouma vybojovali další rohový kop.
88
Po této akci se však hosté osmělují a začínají si opět vytvářet tlak před svatyni Troyes.
87
Do zakončení se dostal Zouma, ovšem hodně přestřeluje bránu soupeře.
86
Po individuálním prúniku hostujícího Hamoumy zahrál bránící hráč domácích rukou a St. Étienne získali slibnou standartní situaci.
85
Kde se však hráči St. Étienne nezdrželi dlouho, hrají domácí.
84
Konečně se hosté osvobozují a Cohade vyváží míč na protější část hřiště.
83
Stále drží domácí svého soupeře v šachu, ten musí odrážet snahy hráčů Troyes v závěru zápasu.
82
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Yamissi, přichází Thiago.
80
Nebezpečná rána z kopačky Ngoyi končí těsně mimo.
80
S přibývajícíma minutama se domácí dostávají stále blíže k soupeřově bráně.
79
K té se dostal domácí Faussurier, jeho ráně však chyběla větší razance.
78
Troyes se dostali na polovinu soupeře, kde se snaží vykombinovat do zakončení.
77
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale blíže k ohrožení brány se ofenzívy nedostávají.
76
Opět velmi agilní Aubameyang se prosadil na levém křídle, ale jeho zakončení scházelo přesnost.
74
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Jean, přichází Yattara.
74
Na protější straně v postavení mimo hru Faussurier.
73
Lemoine se dostal do zakončení, ale jeho rána se nevešla mezi tři tyče domácí brány.
72
Hosté zůstávají nastěhováni na polovině soupeře.
71
Do slibné možnosti se dostával hostující Hamouma, který střílel již ve vápně soupeře, jeho nebezpečný pokus směřoval doprostřed brány, kde stál připravený Thuram-Ulien.
69
Ale také hostující obrana si tuto situaci s přehledem pohlídala.
69
Po rychlé akci vybojovali domácí rohový kop, který bude zahrávat Camus.
68
Ze kterých dostal přesný pas Aubameyang, ovšem bránící hráči jej výborně zdvojili a odzbrojili.
67
Hra se však dostala na půlící čáru, kde probíhá řada osobních soubojů.
66
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Jean, přichází Bahebeck.
66
Hráčům z Troyes se daří zastavovat narůstající tlak soupeře a sami se snaží o ofenzivní nápor.
65
Kterou zakončoval povedenou ránou Camus. Ale Ruffier jeho pokus vytáhl z brankové čáře.
64
Ze kterého nic nevytěžili. Ovšem po následném centru zahrál hostující Lemoine rukou a domácí budou zahrávat standartní situaci.
63
Troyes vybojovali rohový kop.
61
Po menší přestávce se dostával po levém křídle do úniku hostující Aubameyang, ale obrana jej včas stačila zakřižovat. Jeho následný pokus však těsně mijí břevno Thuram-Ulienovy brány.
60
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Bodmer, přichází Cohade.
60
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Mollo, přichází Hamouma.
60
Hra se na chvíli přeruší, je ošetřován hostující Brandao, který dostal zřejmě loktem do oblasti krku.
59
Na druhé straně při rychlém brejku Faussurier v postavení mimo hru.
58
Defenzíva Troyes k útočícím hráčům rychle přistupuje a zastavuje nápor.
57
Troyes se musí nadále pouze bránit. Převaha hráčů AS Saint-Étienne narůstá.
56
Který zakončoval nepřesně Mollo na hranici vápna, ale vůbec netrefuje soupeřovu bránu.
56
Po sražené ráně Aubameyanga následuje další rohový kop.
56
Hosté zůstávají nastěhováni na polovině Troyes a snaží se získat potřetí vedení v zápase.
55
Velká možnost pro hosty. Když se nejvýšše dostal hlavičky právě Brandao, ale jeho pokus šel těsně nad břevno.
54
Brandao vybojoval na druhé straně rohový kop pro svůj tým.
53
Na protější straně se neprosadil po pravé straně Camus, který se snažil uvolnit Jeana, míč bere jeden z bránících hráčů.
52
Po pravém křídle se dostal do úniku Aubameyang, kterému míč však utekl do zámezí. Thuram-Ulien bude vykopávat.
51
Hosté kontrolují hru na vlastní polovině, odkud se snaží přejít do ofenzívy.
50
Troyes se postupným útokem dostávají na polovinu soupeře, ale přichází dlouhý centr na nabíhajícího Camuse, který je ovšem v postavení mimo hru.
49
Hráči St. Étienne opět získávají mírnou územní převahu, ale domácím se daří jejich výpady včas zastavovat.
48
Vysoké centry na obou stranách ukořistila početnější defenzíva.
48
Po jednom ze soubojů zůstává na trávníku ležet hostující Clerc, který bude muset být ošetřen.
47
Opět začínají oba celky opatrněji z obou stran.
46
Výkop mají nastarosti nyní hosté ze St. Étienne.
Hráči se vrací na hrací plochu k zahájení druhého poločasu, do kterého vstupují za vyrovnaného ofenzivního stavu 2:2.
Úvod zápasu patřil hostům, kteří využili své počáteční převahy a ujali se rychle vedení. Postupem času vyklidili bitevní pole a Troyes toho využili. St. Étienne se dostali opět do tlaku a také do vedení. Ovšem o několik minut později vyrovnával Nivet. Stav zápasu po první půli 2:2.
Držení míče: 47%/53%.
Celkem střel: 6/4.
Rohové kopy: 2/3.
Fauly: 7/9.
Žluté karty: 2/1.
Druhá část zápasu začne přibližně v 18:00.
45
V utkání se začíná hodně ostřit. Další zaslouženou žlutou kartu dostává Jonathan Brison, který poslal nedovoleně k zemi Ngoyi.
44
Další žlutou kartu dostává domácí Maxime Colin, který hasil rozvíjející útok soupeře.
43
Rychlou útočnou akci zastavuje nedovoleně hostující Clerc, defenzíva St. Étienne musí čelit rychlým únikům soupeře.
42
Hlavní sudí vyčetl několik předchozích zákroků domácího ofenzivnímu hráči Benjaminu Nivetovi a dostává první žlutou kartu.
41
Aubameyang posílal prudký centr na zadní tyči po prúniku z levé strany, ale domácí brankář si pro míč došel.
40
Opět nebezpečný prúnik domácích, který vedl po pravé straně Jean, ale nabíhající Camus na míč nedosáhl. Hráči Troyes si v závěrečných minutách prvního poločasu vytvářejí tlak.
38
Troyes právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! Bleskový únik Camuse po levém křídle zužitkoval ve vápně BENJAMIN NIVET, který dostal přesný pas přímo na hlavu a překonává bezmocného Ruffiera v hostující svatyni.
38
Hra se hodně otevřela z obou stran.
37
Na protější straně nebezpečně pálil hostující Aubameyang, který se uvolnil na levém křídle, udělal několik rychlých kroků do středu a těsně mijí přizemní ránou Thuram-Ulienovu bránu.
35
S ním si domácí obrana poradila a rychlý protiútok vedl Camus, který se dostal po přihrávce Jeana téměř do samostatného úniku, ale z úhlu vyběhnutého Ruffiera nepřekonal.
34
Přesto ještě zabojoval, získal míč, který musel následně vyrážet gólman Troyes na další rohový kop.
34
Ale Clerc se na levém křídle nedostal přes bránícího hráče.
33
Opět hosté nastěhováni na polovině soupeře.
31
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Další nepříjemný centr na zadní tyč již domácí defenzíva nestačila odvrátit. Velký nápor svého celku zužitkoval povedenou hlavičkou BRANDAO a posílá svůj tým opět do vedení.
30
Tlak hráčů AS Saint-Étienne však neustává.
29
Nebezpečný centr na zadní tyči v poslední chvíli likviduje brankář Thuram-Ulien, který sbírá míč z hlavy Aubameyanga, který už číhal na vzdálenější straně brány.
28
Opět tým AS v tlaku.
27
Opět v náběhu hostující Aubameyang, ale centr byl příliš dlouhý. Hosté se snaží obléhat bránu soupeře a Troyes spoléhá na rychlé brejky.
26
Který odvrací domácí brankář do bezpečí.
26
Hosté se po inkasované brance opět tlačí do zakončení. Budou zahrávat rohový kop.
25
Fantastická práce domácího Ngoyie, který vyslal po pravém křídle do úniku JULIENA FAUSSURIERA, který přízemní střelou překonává hostujícího gólmana a srovnává stav zápasu.
24
Opět Troyes na půdě soupeře.
23
V zápětí jej však odevzdává.
23
Ale těsně za půlící čárou získává míč pro St. Étienne Guilavougui.
23
Domácí kontrolují míč na vlastní polovině a pomalu se přesouvají na protější část hřiště.
22
Naprotější straně sebral ze vzduchu letící centr Ruffier po rychlém prúniku z pravého křídla, kde Ngoyi směřoval míč do soupeřova vápna.
21
Nápor AS však pokračuje v obrovské šanci hostující Aubameyang, který si nabíhal na letící cetr z levé strany, ovšem těsně jej mijí.
20
Který si pozorná obrana Troyes pohlídala. Centr na přední tyč odhlavičkovával Brechet.
20
Po menší odmlce vybojovali hosté rohový kop.
19
Ale celou nadějně se rozvíjející akci zastavuje praporek pomezního – offside. Camus si nepohlídal postavení za obránci.
18
Po pravém křídle dostal ofenzívu Troyes na polovinu soupeře Othon.
18
Domácím se daří vyrovnávat zápas a také se po delší dobu dostávají na míč.
16
Z ostrého úhlu pálil Camus rovnou na bránu, Ruffier vyboxovával jeho pokus.
15
Ovšem znovu rychlý náběh domácího hrotového hráče skončil faulem a Troyes získali volný kop od levé postránní čáry.
14
Také domácí se dostali do ofenzivní akce po delší době. Dlouhý pas na Jeana byl však nepřesný.
13
Nebezpečná rána hostujícího Molla z trestného volného kopu končí na dobře postavené zdi soupeře.
12
Hosté dále dostávají hráče Troyes pod velký tlak. Nyní vybojovali slibnou standartní situaci na hranici vápna.
10
Ovšem již byl pískán offside. Thuram-Ulien bude vykopávat.
10
Další slibná pozice střelce Clerca, který se dostal do zakončení, ale jeho rána byla ztečována na roh.
9
Hráči ESTAC Troyes jsou zaskočení a soupeř je nadále dostává pod tlak.
8
První vážnější závar před domácí bránou končí vedoucím gólem hostů. Když se k odraženému míči dostal na hranici vápna PIERRE-EMERICK AUBAMEYANG, který za pomoci teče jednoho z bránících hráčů překonává přízemní střelou domácího brankáře a posílá svůj tým do vedení.
7
Nepřesná střela z uctivé vzdálenosti v podání hostujícího Lemoineho. Hosté zůstávají nastěhováni před domácím brankářem Thuramem-Ulienem.
6
Opět se pokusili domácí projíst středem hřiště. Enza Yamissi však rychle odzbroje. Zatím hrají oba týmy velmi pozorně a hlavně bezchybně.
5
Také hráči domácího celku se dostali k ohrožení soupeřovi brány, ale Camus se ke střele neprosadil.
4
Hra je zatím z obou stran hodně vyrovnaná. Týmy se však často střídají na míči.
3
Guilavogui vedl další ofenzivní akci středem, ale byl rychle zastaven domácím kapitánem.
2
Stále hráči Saint-Étienne drží míč a kontrolují první sekundy zápasu.
1
Hosté se hned pokoušeli o vysunutí Jeana, ale přihrávka postrádala přesnost.
1
Úvodní výkop si vylosovali hráči domácího týmu, kteří tak za malou chvíli zahájí utkání.
Oba celky již přichází za doprovodu rozhodčích na hrací plochu.

ESTAC Troyes: Thuram-Ulien – Colin, Jarjat, Brechet, Faussurier, Enza Yamissi (C), Nivet, Ngoyi, Camus, Othon, Jean.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Zouma, Brison, Perrin (C), Clerc, Lemoine, Guilavogui, Bodmer, Aubameyang, Mollo, Brandao.

Rozhodčí: Lasage – Plancon, Gringore.
Vítám Vás na atraktivní klání mezi Troyes a Saint-Ětienne. Připravy na samotné zahájení jsou již v plném proudu. Za několik minut zápas začne.
Jednoznačný duel může vypadat zápas mezi St. Étienne a Troyes v rámci 30. kola francouzské nejvyšší fotbalové soutěže, kdy změří síly celek bojující o evropské poháry s týmem se záchranářskými starostmi. Vzájemný listopadový zápas skončil vítězstvím favorita AS 2:0. Sledujte s námi zajímavou a napínavou podívanou, která začíná v pět hodin odpoledne.
ESTAC TROYES:
Spodní patro ligové tabulky již pomalu naznačuje, kdo se po odehraných závěrečných kolech bude poroučet z elitní soutěže. Právě hráči domácího celku, kteří ztrácí na záchranu již pět bodů, se do této propasti nezadržitelně propadají. Ovšem minulé výsledky naznačují, že tým z Troyes ještě nemusí říct poslední slovo do bojů o záchranu.

Z posledních osmi ligových klání získali domácí jedenáct bodů a po rozpačitém začátku soutěže se vrátili do záchranářských bitev. Před nucenou reprezentační přestávkou si připsali cenný skalp Reims 4:2 a o týden později remizovali v Montpellier 1:1.

Nejlepší střelci:
Benjamin Nivet (8)
Fabien Camus (6)
Jean Corentin (4)

AS SAINT-ÉTIENNE:
Špička ligové tabulky se po nevyrovnaných výsledcích vyrovnává. Pouze PSG je výjimkou, hráči z hlavní francouzské metropole mají již pět bodů náskok před svými pronásledovateli. Hosté si udržují výbornou formu z posledních zápasů, kterou potvrzují vynikající produktivitou (48) a hlavně vyrovnanými výkony z domácích i venkovních hřišť.

Hráči AS prohráli naposled před Štědrým dnem v Marseille 1:0. Následovaly povětšinou výhry, které se ovšem v minulých dvou zápasech nedostavily (remíza v Rennes 2:2 a stejným poměrem před vlastními příznivci s PSG).