Máme u konce dnešní zápas, ve kterém se raduje z vítězství domácí celek. Výhra 2:0 se zrodila, až příchodem Adama Ba na hřiště. Nejprve v 76. minutě asistoval u branky Bruna a o 3 minuty později po centru Yatabarého stanovil konečný výsledek tohoto utkání. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou!
90+2
Landreau je posledním hráčem, který se dotýká míče v dnešním zápase.
90+2
Hosté se ještě snaží o vstřelení branky Pujol, vybojoval rohový kop.
90+1
Přímý kop rozehrává Yatabaré, ale místo na Bruna míří za brankovou čáru.
90+1
Nastavují se 2 minuty.
90
Bastia rozehrává svůj roh na krátko a snaží se zápas u něj dohrát. Taktické chyby se dopouští Bruno, který míčem přechází za postranní čáru.
89
Postavení mimo hru Pujola, Landreau rozehrává hru dlouhým nákopem.
88
Po dalším faulu domácího hráče Angoua zahrává přímý kop, jeho pokus končí nastřelením zdi.
87
Na levé straně hřiště přichází o míč Palmieri. Hosté budou zahrávat přímý kop.
85
Centr Khazriho míří nad branku.
83
Rohový kop Penneteau chytá přímo ze vzduchu.
83
Hosté naposledy střídají. Anthony Le Tallec nahrazuje Davida Ducourtiouxe.
81
Před rohovým kopem střídá domácí celek. Romaric dostane prostor na hřišti místo Sablého.
80
Domácí jsou při chuti. Ba naráží Khazrimu, jehož střela je tečována na roh.
78
Bastia právě vstřelila branku!
Z pravé strany po brankové čáře proniká do vápna Yatabaré a krásným centrem nalézá hlavu nabíhajícího ADAMA BA, který po třech minutách na hřišti zvyšuje na 2:0!
77
Do hry míří Melikson za Dosseviho.
76
Nově příchozí na hřišti Ba přihrává míč do běhu GIANNI BRUNOVI, který využívá srážky Laly s brankářem Penneteauem a střílí míč do prázdné branky!
75
První střídání zápasu, trávník opouští Claudiu Keseru a na jeho místo nastupuje Adama Ba.
74
Na zemi bojuje jako lev Ducourtioux, avšak nedovoleně. Přímý kop bude zahrávat domácí celek.
73
Do vápna se tlačí z pravé strany Khazri, avšak jako vítr se přes něj převalují Lala s Nérym a o míč ho připravují.
72
Další akce domácích přerušena v zárodku, nyní kvůli postavení mimo hru Bruna.
71
Akce po rozehrání rohového kopu je ukončena kvůli útočnému faulu Bruna.
70
Přímý kop zahrává Harek, míč se odráží od zdi na roh.
69
Sablé si prohazuje míč okolo Laly, ale ten nekompromisně staví před ním zeď se svého těla. Přímý kop pro domácí a žlutá karta pro Kennyho Lalu.
67
Hosté se snaží dostat přes obranu domácího celku po pravé straně hřiště, avšak bez úspěchu.
65
Daleký centr v podání Khazriho nachází Yatabarého s Keserüm. Oba dva si spíše překážejí, takže míč získává hostující obrana.
64
Centr Palmieriho propadá k volnému Brunovi, který z malého vápna přestřeluje branku!
63
Skvělý souboj u rohového praporku předvádějí Khazri s Materem, šťastnější je hostující hráč, který získává pro svůj celek odkop od branky.
62
S následným rohovým kopem si hostující obrana nedělá žádné starosti a ihned míč posílá daleko od své svatyně.
61
Do domácích diváků da Silva zakopává míč, ti mu to vrací bouřlivým pískotem a sprškou všemožných věcí.
60
Da Silva posílá míč do vápna, kde ho Harek okamžitě odkopává pryč.
59
Přímý kop Matera končí na dalším rohu hostujícího celku.
58
Sambou Yatabaré fauluje kopem alá kung-fu Doumbiu a vidí za to žlutou kartu.
57
Po faulu na Bruna Bahebeckem domácí rychle rozehrávají přímý kop. Akce je přerušena kvůli postavení hráče v ofsajdu.
56
Hosté zahrávají rohový kop. Dosseviův roh nachází hlavu Pujola, ten ve velké šanci selhává!
54
Přímý kop domácích Harek posílá přímo do náruče brankáře hostů.
52
Bahebeck se převalil přes Squillaciho a po přihrávce od Laly, běží sám na branku, kterou trestuhodně přestřeluje!
51
Před vápnem padá Pujol, ale jeho teatrální žádost o zapískání faulu nechává rozhodčího v klidu, pokračuje se ve hře.
49
Domácí získávají rohový kop. Míč se od brankáře odráží zpět k Harekovi, který okamžitě posílá centr do vápna. Nachází hlavu Squillaciho, ale ten míří mimo.
48
Na pravé straně hřiště přihrává Diakité míč nabíhajícímu Cahuzacovi, ale na něj je přihrávka příliš rychlá a nestíhá ji zpracovat.
47
Hosté začínají druhý poločas vhazováním, ale míč se odráží od Pujola znovu do zámezí. Poté co si Palmieri znovu obuje kopačku budeme pokračovat ve hře.
46
Hráči se již pomalu trousí z útrob stadionu na hrací plochu.
Máme za sebou první půli zápasu. Hraje se velmi nervózní utkání a nedovolených zákroků je na obou stranách požehnaně. Doufejme, že druhá půle, která by měla začít okolo 21:03, přinese i nějakou tu branku.
45+2
Před nabíhajícím Brunem odkopává míč do zámezí Lala.
45+1
Harek míč posílá míč přímo do náruče hostujícího brankáře.
45
Po střele Bruna získává Bastia rohový kop.
44
Nadýchaný centr do vápna posílá Khazri, kde na něj čeká Keserü a po zpracování hrudníkem míč posílá nad branku.
43
Přímý kop Hareka končí v náručí Penneteaua.
43
Další nedovolený zákrok na Yataberého, nyní si na něj vyšlápl Angoua.
41
Kesserü posílá přihrávku na Bruna, který chce situaci ještě vyšperkoval pasem na Sablého, avšak míč se k němu nedostává.
40
Šlapák odpískán Brunovi na útočné půli Bastii.
39
Centr Khazriho jde po zemi, a proto bezpečně Mater získává míč pod svou kontrolu.
38
Hlavní arbitr přerušuje hru pro hraní rukou Khazriho.
36
Diakité se po žluté kartě zdravě naštval a jako buldozer si razí cestu po pravé postranní čáře. O míč ho připravuje až Néry odkopem do zámezí.
34
Z boku provádí skluz Drissa Diakite na Bahebecka, kterého ošklivě trefuje. Hlavní arbitr okamžitě vytahuje žlutou kartu.
33
Ostrým šlapákem na balon David Ducourtioux trefuje i Khazriho a vidí za to žlutou kartu.
31
Vlastní nešikovností padá k zemi Yatabaré po kontaktu s Nérym.
30
Hosté zakládají svůj útok nepřesnou přihrávkou dopředu. Míč získává Khazri a snaží se sním něco vymyslet.
29
Dobrým napadáním Bruno získává míč pro svůj tým, avšak Bastia špatnou kombinací o něj záhy přichází.
27
Rychlou narážečkou se snaží Diakité za kombinovat s Yatabarém, hra je však přerušena kvůli propíchnutému míči.
25
Yatabaré se snaží dostat přes kompaktní obranu hostujícího celku, avšak Ducourtioux ho připravuje o míč a zakládá rychlý protiútok.
23
Harek zahrává míč na zadní tyč, kde je Palmieri hlídán na těsno Lalou, který si málem střílí vlastní branku!
22
Po pravé straně míč zatahuje Yatabaré, ale Bahebeck ho nedovoleně stahuje k zemi.
20
Šlapákem se prohřešil Doumbia na Sablém. Rozehrávka pro Bastiu.
19
Mater posílá míč z rohu zpět do zámezí.
18
Hlavička Doumbii nachází volného da Silvu, který okamžitě pálí. Landreau předvádí vynikající reflex a levou nohou míč vyráží na první roh utkání.
17
Postavení mimo hru odpískáno da Silvovi.
16
Na střed hřiště se tlačí z levé strany Sablé, avšak se střelou to uspěchal, míč končí v zámezí.
15
Už se pokračuje ve hře. Lala při odkopávání míče trefuje i Bruna, který žádá o odpískání nedovoleného zákroku.
13
Zranění Eloga Enza-Yamissiho je vážnějšího charakteru, proto ho pro zbytek zápasu vystřídá Marco da Silva.
12
Na trávníku je ošetřován Enza-Yassimi, který si při nabíhání nejspíše natáhl sval.
11
Kapitán domácího celku se ocitl na zemi po faulu loktem od Doumbia.
10
U postranní čáry Palmieri stahuje k zemi Dosseviho, hosté rychlé rozehrávají míč.
8
Z pravé strany centruje Dossevi, snaží se nalézt míčem Pujola, avšak Squillaci skáče nejvýše a míč hlavou posílá pryč.
7
Nějakých 30 metrů od branky faulován Yatabaré. Přímý kop zahrává Harek, ale míč míří jen na hlavy hostujících obránců.
6
Po přihrávce Enza-Yamissi v ofsajdu načapán Pujol.
5
Khazri vystihuje přihrávku Dosseviho na nabíhajícího Pujola, avšak nepřesným odkopem vrací míč hostím.
4
Ruku v obličeji píská hlavní arbitr Squillacimu u postranního praporku.
3
Na středu hřiště ve výskoku fauluje Angoua Bruna, domácí tým rychle rozehrává.
2
Od Khazriho se míč odráží do zámezí, hosté budou vhazovat autové vhazování.
1
To hosté zahájili nový ročník Ligue 1 lépe. Na svém stadionu porazili celek Toulouse 3:0, z penalty otevřel brankový účet utkání v 37. minutě Melikson, v 51. minutě se prosadil Saez a v 90. minutě uzavřel brankový účet Pujol. V příštím kole Valenciennes bude hostit na svém hřišti tým z Marseille.
Domácí celek v úvodním kole zavítal na půdu Nantes a odjížděl s porážkou 0:2. V kole třetím se Bastia utká na hřišti Bordeaux.
Přeji krásný sobotní večer a vítám Vás u 2. kola francouzské Ligue 1. SC Bastia na svém kolbišti přivítá družstvo Valenciennes FC. Na 20:00 je plánován úvodní hvizd.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.