Je tu konec dnešního zápasu, ve kterém jsme nakonec viděli celkem zajímavý závěr utkání, který i díky chybě rozhodčího lépe zvládl domácí Évian. V úvodu prvního poločasu vstřelil vedoucí gól Daniel Wass a na tento zásah již hosté nedokázali najít odpověď. Děkuji za sledování tohoto onlajn přenosu a budu se těšit příště na počtenou!
90+2
Závěr zápasu se již odehrává spíše pod vlivem emocí, které jsou jistě také spojené s neuznaným gólem.
90+1
Cambon vidí za protesty žlutou kartu.
90
Nad rámec základní hrací doby se budou nastavovat čtyři minuty.
88
Hostující hráči se dožadují uznání branky u hlavního rozhodčího, ten však ale rozhodnutí nehodlá změnit.
87
A je to tady! Bastia střílí vyrovnávací gól, který jí ovšem není uznán pro údajný ofsajdu, o který se ale v žádném případě nejednalo! Toto je obrovská chyba pomezního rozhodčího.
86
Hosté předvádí stále větší tlak a je jen otázkou času, kdy se Bastii podaří skórovat.
85
Střídání na domácí straně. Ze hřiště odchází Rubén a přichází na poslední minuty Sougou.
83
Posledních přibližně deset minut i s nastavením a domácí stále vedou 2:1.
82
Bastia si musí také dávat pozor na zadní vrátka. Do šance se dostal Ruben, ale na poslední chvíli ho dokázal zastavit Cambon.
81
Ten rozehrával sám Bruno, ale domácí obránci míč s klidem odkopli daleko od brány.
80
Bruno vypálil z dobrých pětadvaceti metrů na Hansena a ten musel vytáhnout famózní zákrok! Hosté budou zahrávat rohový kop.
79
Hosté postupně zvyšují svůj tlak a přibližují se směrem k brankáři Hansenovi. Směrem k domácí brance lítá mnoho střel.
78
Po krátkém ošetření to vypadá, že oba borci budou pokračovat ve hře.
77
Ilan se tvrdě srazil se Sabalym a oba dva hráči zůstávají ležet na zemi. Hlavní arbitr přivolává zdravotníky.
76
Poslední střídání na straně hostů. Ze hřiště odchází Sablé a útok posiluje Maoulida.
75
Bruno hledal někoho ze spoluhráčů v pokutovém území, ale nikoho svým centrem nenašel.
74
Cambon krásně zpracoval dlouhý balon, ale bohužel pro něj byla přihrávka mířená do ofsajdu.
73
Bastii se krátí čas, ale v posledních minutách to vypadalo celkem slibně.
72
Poslední střídání na straně domácích. Místo střelce vyrovnávací gólu Benezeta přichází Barbosa.
70
Evián se usadil na polovině Bastie a posílá před Hansena jeden centr za druhým.
68
Za tento zákrok dostává žlutou kartu Tié Bi E.
68
Další zbytečný faul domácích na útočné polovině. Tentokrát zůstává ležet na zemi Ilan.
67
A právě zmiňovaný Bruno zůstává ležet s bolestivou grimasou v obličeji po střetu s Mensahem.
66
A opakovaný záznam nám odhalil, že to v žádném případě ofsajd nebyl a hosté se mohou cítit po právu ukřivděni.
65
Ofsajd zastavil rozeběhnutého Bruna, který jen svěsil hlavu, protože se řítil sám na Hansena.
64
Hosté se stále snaží o srovnání skóre a jsou aktivnějším týmem na hřišti.
63
Bastia měla k dispozici volný přímý kop, který však v klidu odvrátila domácí obrana.
62
Držení míče 58% – 42%

Střely celkem 10 – 8
61
A druhé střídání. Ze hřiště míří Cissé, nahrazuje ho Ilan.
61
A právě Raspentino odchází střídat. Místo něho jde na hřiště Khazri.
60
Raspentino se pokoušel o únik na pravé straně, ale nakonec si to rozmyslel a volí přihrávku zpátky.
59
Oliver Sorlin je prvním hráčem, který za svůj faul vidí žlutou kartu.
57
Po delší odmlce jsou u míče hráči Thonon Gaillard a snaží se co nejdéle udrže na balonu.
56
Do pokutového území Évianu míří jeden centr za druhým. Domácí obrana to zatím zvládá a všechny balony se jí daří odvracet.
55
Hosté jsou stále nastěhováni na útočné polovině a hledají skulinku v domácí obraně.
54
Ten rozehrával Raspentino a míč posadil přesně na hlavu Cissého, který hlavičkoval jen kousek nad břevno hostující brány.
53
Centr Raspentina mířil do vápna, ale Cambon míč odvrátil na rohový kop.
51
Jako v prvním poločasu drželi míč domácí, tak momentálně vidíme stejnou hru u hostujících hráčů.
50
Stav zápasu je otočen a ten tým, který bude muset dotahovat, je nyní Bastia.
49
Évian právě vstřelilo branku!
A Évian vede 2:1! DANIEL WASS napřáhl a jeho tvrdá rána zapadla přesně k tyči Landreauovy brány!
49
Ruben faulován Romaricem a bude z toho standartní situace z dobré vzdálenosti.
48
Nyní však u míče opět domácí a ženou se rychlým krokem do útoku.
47
Bastia začíná poločas s míčem na svých kopačkách a kombinuje krátkými přihrávkami na své polovině.
46
Domácí trenér si připravil první střídání. Ze hřiště odchází Mongongu a přichází Mensah.
46
A je to tak. První poločas je u konce a po úvodní půl hodině, kdy jsme neviděli žádné gólové šance, přišli hned dva slepené góly. Nejprve na straně Bastie skóroval Raspentino a o čtyři minuty později na druhé straně Benezet.
45
44
Vypadá to, že v prvním poločase se nebude nastavovat.
43
Dlouhý centr mířil přesně do skrumáže před bránou, ale Landreau dokázal míč se štěstím vyboxovat.
42
Faul za polovinou hřiště a standartní situaci bude zahrávat Benezet.
41
Domácí hledají postupným útokem nějakou skulinku v obraně Bastie. Hosté mají však všechno skvěle pokryté.
40
Benezet centroval nádherný míč do vápna, kde se vzduchem proletěl Ruben, jehož hlavička nenašla svůj cíl.
38
O míč však přišli a do útoku mířil Abdallah, který centroval na Benezeta, který byl ovšem skvěle pokrytý hostujícími obránci.
37
První poločas se nám pomalu blíží ke konci a hosté kombinují na polovině Évianu.
36
Hra se nám nyní trochu otevřela a mohlo by to znamenat více branek.
35
Tak po ospalém začátku jsme se dočkali dvou slepených branek na jedné i na druhé straně.
34
A je vyrovnáno! Po tlaku v pokutovém území se míč dostal na volného BENEZETA, který přesnou ranou k levé tyči srovnává stav zápasu.
33
Berigaud zkusil své štěstí z velké dálky, ale Landreau ho výborně vychytal.
31
Domácí byli za svou pasivitu náležitě potrestáni. Nyní budou muset hru otevřít.
30
Bastia právě vstřelila branku!
Nedáš, dostaneš! Z rychlého protiútoku Bruna a RASPENTINA padá první gól dnešního utkání! První jmenovaný proběhl po levé straně a poslal přesný pas před bránu na RASPENTINA, který doklepl míč za bezmocného Hansena!
29
Až nyní obrovská šance Rubena, který po přihrávce od Benezeta vystřelil z bezprostřední blízkosti, ale trefil pouze bránícího Modesta!
27
O zrychlení hry se pokoušel Beraigaud, ale jeho snaha byla zastaven hostující obranou.
26
Po chvilce, kdy se o něco pokoušeli hosté, je tu opět pasáž, která připomíná soutěž v držení míče.
25
Bruno vypálil z první, ale jeho projektil zasáhl horní řady stadionu Parc des Sports.
24
Nyní navíc o balon přišli a dopředu může postupovat Raspentino.
23
Házená v podání Évianu opravdu není efektivní a domácí borci by měli hru trochu zrychlit.
22
Domácí stále dobývají tvrz jménem Bastia bez úspěchu. Chybí tomu nějaká překvapivá přihrávka do zakončení.
21
Statistika držení míče 65% – 35%
20
Sabaly fauloval u rohového praporku Sableho a o rozehrávku se postará hostující gólman Landreau.
19
Hra se nám pomalu srovnává i přes stále vysoké procento držení míče pro domácí.
18
Opět v šanci Cissé, ale tentokrát ho zastavil odmávaný ofsajd.
17
Na druhé straně protáhl Hansena Cissé, který se dostal rychle do zakončení.
15
Ten zahrával Benezet a opět Landreau vyboxovával nadýchaný centr snášející se do pokutového území.
14
Berigaud protáhl dělovkou z velké dálky Landreaua, který si pořádně oprášil rukavice a vyráží míč na rohový kop.
13
Stále stejný obrázek hry. Domácí jsou na balonu a Bastia jen bezzubě napadá.
11
Po levé straně se prohnal Ruben, ale Diakite ho čistým skluzem zastavil v dalším postupování.
10
Znovu na balonu Évian, který zvládá začátek zápasu na výbornou.
9
K rozehrávce se postavil Romaric, ale napálil pouze zeď domácích obránců.
8
Mongongu fauloval na hranici pokutového území Raspentina a Bastia bude mít k dispozici slibnou standartní situaci.
7
Sprinterský souboj Cissé-Cambon vyzněl lépe pro domácího obránce, který si dokázal míč pohlídat.
6
Hosté nyní drží sice balon, ale nemohou se dostat dále než na polovinu hřiště.
5
Berigaud se snažil chytit míč na hrací ploše, ale byl příliš pomalý a bude se vykopávat od brány.
4
Až nyní se dostal Bruno do úniku po pravé straně, ale daleko se nedostal. Skvěle proti němu vystoupil Benezet.
3
Bastia se zatím ještě nedostala do hry. Domácí kombinují a bez problémů drží míč na svých kopačkách.
2
Ruben prověřil svou střelou Landreaua, který balon chytá do svých rukavic a okamžitě rozehrává.