Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kteří zatlačili svého soupeře, ovšem také hned inkasovali z protiútoku. Poté se ihned tlačili za vyrovnáním, což se jim podařilo až po penaltě v 90. minutě! Následně byla odpískána další, ale tu už Yatabaré neproměnil. Stav utkání 1:1. Děkujeme za pozornost!
Držení míče: 56%/44%.
Celkem střel: 6/10.
Rohové kopy: 1/0.
Fauly: 15/18.
Žluté karty: 2/3.
90+5
Závěr zápasu je hodně vyhecovaný a dochází k menším roztržkám mezi hráči.
90+4
Za menší roztržku dostává další žluté napomenutí hostující Francois Modesto.
90+2
Domácí Yatabaré vyslal svoji další penaltovou ránu do stejného prostoru, kam tentokrát Landreau dosáhl a vytěsnil konečky prstů jeho střelu!
90+1
Byla nařízena další penalta! Když ve vápně po centru Mathise zahrál zahrál Sablé rukou!
90
Hlavní rozhodčí nastavuje ještě pět minut nad základní hrací dobu ve druhém poločase.
89
Za gólové oslavy dostává domácí Mustapha Yatabaré žlutou kartu.
88
Guingamp právě vstřelil branku!
Po výborném náběhu mezi obránce byl ve vápně faulován MUSTAPHA YATABARÉ. A sám si postavil míč na značku pokutového kopu a prudkou ránou do protipohybu gólmana srovnává stav zápasu!
88
Za penaltový zákrok dostává žlutou kartu Drissa Diakité.
87
Byla nařízena penalta po faulu na Yatabarého, který unikal středem hřiště!
86
V posledních minutách se ovšem domácím hráčům EA Guingampu daří zatlačovat soupeře stále blíže k jeho bráně.
85
Po faulu Maoulida na druhé straně se mohou domácí opět věnovat útoku.
84
Až nyní se dostal k balónu domácí kapitán a poslal jej ihned na Yatabarého, který si však opět nepohlídal postavení mimo hru.
83
Hosté nepůjčují soupeři míč, který si přihrávají na půlící čáře.
82
Na protější straně se neprosadil hostující Maoulida. Samassa bude vykopávat od vlastní brány.
81
Další ofenzivní akce domácích končí v ofsajdové pasti, do které se dostal Langil.
80
Bastie se daří držet míč daleko od vlastní brány a soupeře téměř do ničeho nepouští.
79
Hráči hostujícího celku všechny míče ihned odvrací pryč.
79
Domácí stále drží míč, ale nemohou se prokombinovat na druhou stranu hřiště.
78
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Younousse Sankharé, přichází Moustapha Diallo.
76
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Claudiu Keserü, přichází Toifilou Maoulida.
76
Ale střídající Douniama byl v postavení mimo hru.
76
Domácí zavřeli svého soupeře před jeho vápnem.
75
Hráči EA Guingamp hrají na vlastní polovině a hrají do plných. Bastia spoléhá na brejky.
74
Na druhou stranu vyslal Mathis dlouhý míč, který se dostal zásluhou Langila až do vápna, kde však vládne pozorná hostující obrana.
73
Hostující Cahuzac vedl útok Bastii po levém křídle, ale opět rychle přichází o míč.
72
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Claudio Beauvue, přichází Ladislas Douniama.
71
Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Ilan, přichází Florian Raspentino.
69
Na druhé straně přišel dlouhý míč až na hranici vápna, ale Yatabaré jej nezachytil.
68
Keserü vedl další útok svého týmu po levé straně, ale proti přesile si neporadil. Navíc následně hrál jeho spoluhráč Kharzi rukou.
67
Dochází k ošetření hostujícího Cahuzace.
66
Za předcházející nedovolený zákrok na soupeře dostává žlutou kartu domácí Younousse Sankharé.
66
Následně si pomáhá Sankharé nedovoleně.
65
Zajímavý centr poslal před Landreaua domácí Sankoh, ale výborně odvrací pryč Diakité.
64
Domácí se postupným útokem opět dostávají na polovinu soupeře, který se poslední chvíle především brání.
62
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Thibault Giresse, přichází Steeven Langil.
60
Yatabaré se chytil po další akci do ofsajdové pasti.
58
Ale Bastia je opět u míč, kombinuje před vlastním vápnem.
57
Na druhé straně se nedostal k vysokému míči hostující Khazri.
56
Mathis našel na pravém křídle volného Mandanneho, který úplně sám centroval do vápna, ale jeho pas byl příliš vysoký.
55
Následně M. Yatabaré v postavení mimo hru.
54
Domácí se marně snaží překonat střed hřiště, hosté je rychle a vysoko napadají.
52
Khazri nacentroval míč do vápna, ale byl příliš dlouhý. Samassa bude vykopávat od vlastní brány.
51
Keserü podržel po faulu na svoji osobu míč na polovině soupeře.
50
Ale hosté podnikají další nebezpečný protiútok, který zakončoval z levé strany Boudebouz. Jeho prudká rána těsně mijí levou tyč Samassovy brány!
49
Domácí se nastěhovali před šestnáctku protivníka a vykoledovali si faul u levé postranní čáry.
48
Po jednom ze soubojů zůstává na trávníku ležet hostující Sablé.
47
Bastia právě vstřelila branku!
Velký šok pro domácí! Kteří začali velmi aktivně, ale hned inkasují v úvodu druhého poločasu. Vynikající vedení míče středem hřiště ukázal WAHBI KHAZRI a přesnou ránou pravého horního rohu Samassovy brány otevírá skóre zápasu.
47
Dlouhý míč na Yatabarého však nebyl přesný. Bastia nyní přesouvá hru na druhou polovinu hřiště.
47
Domácí začínají opět aktivně a snaží se přesnější kombinací o překonání soupeřovy obrany.
46
Týmy se již vrací na hrací plochu za bezbrankového stavu, kde začne druhý poločas.
V prvním poločase bylo k vidění velké množství osobních soubojů zejména ve středu hrací plochy. Každá ze stran měla jednu velkou možnost, kterou ovšem nevyužilo. Stav po první části 0:0.
Celkem střel: 2/6.
Rohové kopy: 0/0.
Fauly: 6/9.
Žluté karty: 0/1.
Druhá půle startuje přibližně v 21:00.
45
Mathis se snažil o překonání obranného valu dlouhým míčem, ale hosté si vše pohlídali.
44
Hráči Guingampu stále na míči, který soupeři téměř nepouští.
43
Domácí Mandanne se snažil projít po pravém křídle a vyslal na Landreaua přízemní ránu, se kterou neměl hostující gólman problém.
40
Z větší dálky zkusil štěstí Keserü, ale o několik metrů mijí domácí svatyni.
39
Yatabaré při dalším náběhu fauluje soupeře a je opět pískáno.
38
S blížícím se závěrem prvního dějství se hra opět uklidňuje a oba celky se snaží především neinkasovat.
36
A Keserü získává alespoň vhazování po vysokém míči.
36
Hosté zakládají další akci až od vlastní brány.
35
Také hosté si vytvořili velkou šanci. Když se uvolnil na pravé straně Khazri a předložil míč na nabíhajícího Keserüa, který udělal kličku bránícímu hráčů, ale svoji střelu neudržel v potřebné výšce.
34
Ilan založil rychlý protiútok, při kterém poslal po pravém křídle do úniku Khazriho. Jeho centr na zadní tyč však nebyl přesný.
33
Na protější straně v postavení mimo hru Keserü.
32
A Mandanne si našel volný prostor na pravém křídle, odkud centroval do vápna na Yatabarého, ale před ním zasahuje Landreau.
32
Domácí se usadili na polovině soupeře.
31
Hostující Khazri pálil z větší dálky na Samassu v domácí bráně, ale jeho pokus jde vysoko nad.
29
Domácí kombinují u vlastní brány.
28
Vysoký centr z kopačky Sorbona směřující na M. Yatabarého končí v náručí Landreaua.
27
První žlutý trest dostává hostující Ilan za faul na Mathise.
26
Ilan navíc fauluje protihráče při hrozícím protiútoku.
25
Ale Keserü ztrácí míč, který na hrotu neudržel pro spoluhráče.
25
Bastia po velké šanci svého soupeře zvyšuje aktivity a drží míč.
24
Velká šance pro Guingamp, když přišel centr od Beauvueho z levé strany a před bránou se objevil Mandanne, který naštěstí pro hosty trefuje pouze přesně Landreaua!
23
Přichází dlouhý míč na Yatabarého, ze kterého vytěžili domácí vhazování.
22
Mathis se snaží rozhýbat pasivní ofenzívu svého celku, který se snaží prolomit obranný blok soupeře.
21
Hra uvízla především ve středu hřiště, kde ani jeden z týmů nemá převahu.
19
K centru se tlačil Yatabaré, ale pas byl hodně nepřesný.
19
Nyní hráči EA Guingamp na druhé polovině a po faulu na Mathise budou zahrávat standartní situaci.
18
Na hrací ploše zůstává ležet po jednom ze soubojů domácí Mathis.
18
Ale Diakité ztrácí míč a pomáhá si proti soupeři nedovoleně.
17
Hosté kombinují na půlící čáře a snaží se postupným útokem přesunou na druhou polovinu hřiště.
16
Následně pálí domácí Giresse vysoko nad hostující bránu.
16
Mandanne se neprosadil proti přesile podél levé postranní čáry.
15
Ve hře je spousta nepřesností z obou stran, a řada osobních soubojů především ve středu hrací plochy.
13
A Ilan se pokoušel vysunout do uličky Keserü, u míče byl však dříve Samassa.
13
Bastia usazená před pokutovým územím soupeře.
12
Domácí M. Yatabaré unikal do vápna protivníka se dvěma obránci na zádech a padá ve vápně. Vše nechává hlavního arbitra klidným, pokračuje se ve hře.
11
Hra se uklidnila a oba celky se snaží především neumožnit soupeři překvapivý útok.
9
Na protější straně hřiště se neprosadil středem Yatabaré.
8
Po centru od levé postranní čáry se dostával k hlavičce hostující Modesto, ale Samassa byl u míče dřív a vyboxovává jej.
8
Ale Ilan se neprosadil od levé postranní čáry. Přesto po faulu na Hareka zůstávají SC u míče.
7
Ale už se pokračuje. Bastia má míč na polovině soupeře.
7
Na druhé straně zůstává na trávníku ležet M. Yatabaré.
6
Na druhé straně se pokoušel o střelu hostující Khazri, ale z větší dálky vůbec netrefil bránu soupeře.
6
Ale po centru se do vápna neprosadil domácí Yatabaré. Hrají hosté.
5
Na půlící čáře však Harek fauloval unikajícího Babiloniho.
5
Hostující Keserü neudržel míč na hrotu a domácí zakládají opět protiútok.
4
Bastia se snaží držet míč na vlastních kopačkách. Hráči EA Guingamp začínají spoléhat na rychlé protiútoky.
3
Harek centroval ze své levé strany do vápna soupeře, ale domácí si s tímto pasem poradili.
3
Vysunutým pressingem získávají hosté na polovině soupeře míč.
2
Zatím je hra u obou stran hodně opatrná a zápasu vládnou defenzívy.
1
Hlavní postavy zápasu přichází za doprovodu rozhodčích na hrací plochu.

EA Guingamp: Samassa – Sankoh, Sorbon, Lemaître, Beauvue – Sankharé, Mathis (C), Giresse, Kerbrat – M. Yatabaré, Mandanne.
Náhradníci: N´dy Assembé – Babiloni, Diallo, Langil, Atik, Douniama, Alioui.

SC Bastia: Landreau – Squillaci, Modesto, Harek, Diakité – Khazri, Cahuzac (C), Sablé, Keserü – Boudebouz, Ilan.
Náhradníci: Leca – Cioni, Ba, Maoulida, Bruno, Raspentino, Barbato.

Rozhodčí: Chapron – Luzi, Aube.
Vítám Vás u zápasu z francouzské Ligue 1, ve které se střetnou týmy EA Guingamp a SC Bastia, přípravy na samotné zahájení utkání jsou již v plném proudu. Do začátku duelu zbývá zhruba půl hodiny.
Druhý zářijový víkend nabídne již páté kolo francouzské nejvyšší fotbalové soutěže, ve které se spolu také utkají celky Guingampu a Bastii. Poslední měření sil vyšlo lépe hostům, kteří porazili svého aktuálního soupeře na jaře 2012 před vlastními příznivci 3:1. Nenechte si ujít zajímavou bitvu, která startuje v osm hodin večer.
EA GUINGAMP:
Domácím se vstup do sezóny příliš nevydařil po třech prohrách a jediném vítězství figurují až na sestupovém osmnáctém místě. Bodovali pouze před čtrnácti dny, když doma porazili Lorient 2:0, následně poté padli poslední srpnový den v hlavním městě s místním PSG 2:0.

Nejlepší střelci:
Mustafa Yatabaré (3)

SC BASTIA:
Zatím devátá příčka patři SC Bastii, která se po dvou porážkách a stejném počtu výher dostala do horní poloviny tabulky. Hosté si drží vyrovnanou bilanci ve skóre 4:4 a také v poměru domácích zápasů, kde porazili Valenciennes 2:0 a o čtrnáct dní později Toulouse 2:1. Naopak na venkovním hřišti neuspěli v Bordeaux 1:0 a v Nantes 2:0. Nyní se pokusí prolomit nepříznivou bilanci.