To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou
Máme tu konec velmi zajímavého zápasu, kdy Évián dokázal získat všechny body potřebné k záchraně.
Lepším týmem však byl domácí celek, který s celkovými 16 střelami jasně porazil svého soupeře, který vystřelil pouze 3 střeli. Fotbal se hraje ovšem na góly a jediný dnes dokázal vstřelit hostující Cambon, kdy ve 49. minutě si skvěle naběhl na centr do pokutového území a se střelou nedal Samassovi žádnou šanci!
Domácí poté celý zápas tlačili ale to nestačilo a proto hosté berou všechny tři body!
Utkání mělo zajímavý konec, kdy frustrovaní hráči domácího celku měli roztržky s Sorlinem.
90+4
Žlutou kartu dostává pouze Sankháre.
90+4
Strkanice vznikla u rohového praporku a rozhodčí si přivolává oba aktéry kohoutích soubojů.
90+3
Máme tu poslední minutu nastaveného času. Hostující brankář Hansen nikam s rozehrávkou nespěchá.
90+2
Hosté získali míč pomocí špatného vhazování jednoho z domácích hráčů.
90+2
Hostům se podařilo získat autové vhazování na polovině domácího týmu a s rozehráním nikam nepospíchají.
90+1
Domácí pospíchají do pokutového území Évianu.
90+1
Rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Je tu konec řádné hrací doby uvidíme o kolik rozhodčí prodlouží dnešní utkání.
89
Yatabaré byl ve velké šanci ale nedokázal míč procedit přes jeho strážce!
88
Z rohového kopu domácí tým nezískal nic a hosté okamžitě míč odkopávají za polovinu hřiště.
88
Roh zahrají domácí hráči.
87
N'Sikulu se dostal k velkému vápnu Samassi ale stop dostal od domácího obránce.
86
Hosté s rozehrávkou nikam nespěchají a snaží se držet míč na polovině Guingampu.
85
Poslední střídání hostujícího týmu. Ze hřiště odchází Bérigaud jeho místo nahradí Bertoglio.
85
Po dlouhé době se k zakončení dostali o hostující hráči.
84
Yatabarému opět chybělo pár centimetrů aby dosáhl na balón, kdy Hansen musel vybíhat proti jeho rychlým nohám.
84
Domácí opět u míče.
83
Yatabaré mohl vyrovnat!! Přízemní přihrávka prošla přes celé pokutové území ale Yatabarému chybělo pár centimetrů aby dosáhl na míč!
83
Domácí kombinují na polovině Évianu.
81
Hansen musel teď ukázat svoje kvality na střelu Yatabarého.
81
N'Sikulu okamžitě po svém nástupu na hřiště dostává žlutou kartu za zdržování hry.
80
Ze hřiště odchází Barbosa a nahradího N'Sikulu.
79
Hosté připravili další střídání.
78
Za malý okamžik nám začne posledních 10 minut dnešního zápasu, ve kterém hosté vedou zásluhou Cambona 1:0!
77
Mandanne se dostal ke střele. Z otočky ale neměl moc šancí na zamíření a střela skončila v domácím kotli.
77
Hosté jsou zavřeni na vlastní polovině a zatím se jim daří odkopnout každý míč.
76
Ze hřiště odchází domácí kapitán Mathis jeho místo nahradí Diallo.
75
Domácí opět u míče ale hosté jsou vysoko vysunutí a míč se jim daří vždy alespoň odkopnout.
74
Hosté se teď soustředí na odkopávání míče na domácí polovinu.
74
Cambon raději zahrál míč do autu.
73
Nepřesnost domácích hráčů je veliká.
72
V tento moment je zajímavá kolonka střel na bránu v tuto chvíli jsou střely na bránu 12-2.
72
Domácí by chtěli vyrovnat ale jejich nepřesné přihrávky ničí jejich sny na vyrovnání.
71
Domácí fanoušci se dožadovali odpískání faulu na hráče Yatabaré ale rozhodčí zůstává klidný a nepíská.
70
Hosté ale naložili s touto příležitostí špatně a míč skončil vysoko nad brankou brankáře Samassi.
69
Beauvue zatáhl za záchranou brzdu a zabránil dobrému útoku hostů. Přímý volný kop pro hosty.
68
Hansen musel rychle vyběhnout ze svého území aby zabránil Yatabarému dosáhnout na míč.
67
Opravdu ošklivý faul převedl Yatabaré na kapitána hostů Masse a byl zcela oprávněně potrestán žlutou kartou.
66
Domácí zvyšují svůj tlak a snaží se prokombinovat do vápna soupeře.
66
Yatabaré se dostal až do malého vápna ale jeho přihrávka nenašla žádného jeho spoluhráče.
65
Z rohu domácí opět nedokázali nic vytěžit a u míče byli na krátký moment hosté.
65
Roh pro domácí.
64
Domácí teď pospíchají za vyrovnáním. Centr střídá centr do území Hansena.
63
Hansen vyběhnutí na centr nevyřešil moc dobře, kdy míč vyrazil přímo na protihráče. Naštěstí pro něj a jeho tým míč skončil v autu.
62
61
Z rohu hosté nezískali nic a míč mají na svých kopačkách domácí borci.
60
K míči se postavil Barbosa ale jeho centr skončil na hlavě jednoho domácích obránců. Následovat bude roh.
60
Ruben byl před velkým vápnem faulován a hosté budou mít možnost zahrát přímý volný kop z dobré vzdálenosti.
59
U míče hosté.
58
Domácí poslali několik střel na Hansena ale všechny mířili vedle.
57
Boccara dostává za totožný faul také žlutou kartu. Rozhodčí uklidňuje situaci na hřišti.
56
Rubén dostává žlutou kartu za faul, kdy poslal hráče na zem.
54
Rubénovi se nelíbil faul na jeho osobu a řešil to osobně s rozhodčím. Rozhodčí zůstává klidný.
54
Ze hřiště odchází Alioui, který byl hodně vidět v první půlce. Na hřiště přichází Dembélé.
53
Domácí chtějí vyrovnat a přichystali změnu.
52
Hosté se dožadovali penalty, kdy Benezet v souboji sám spadl. Rozhodčí nepíská.
51
Míč ale rychle ztrácí.
51
Domácí chtějí vyrovnat skóre a ženou se dopředu.
50
Sabaly se v souboji udeřil o hlavu s hráčem Beauvue a Sabaly musí být ošetřován.
49
Évian právě vstřelilo branku!
CAMBON si skvěle naběhl na centr a jemným zpracováním a lehkou dorážkou poslal míč za záda domácího brankáře!!!!
48
Hosté mají možnost zahrát přímý volný kop.
47
Z rohu nedokázali domácí borci vytěžit nic a míč mají hosté na svých kopačkách.
47
46
Domácí ihned po rozehrání se hnali k Hansenovi bráně. Míč naštěstí pro hosty končí v autu.
46
46
Do druhé půle nastoupí Boccara střídajícího nevýrazného Tié Biho.
Trávník je doopravdy v hrozném stavu z detailních záběrů na středu hřiště to vypadá že se hraje na poli a ne na na trávníku, kde se hraje nejvyšší francouzská liga.
Hráči pomalu přicházejí na hrací plochu.
Rozhodčí nenastavil ani minutu navíc a hráči odchází do kabin za stavu 0:0!
O dobré momenty však nebyla nouze, nejvíce se dostal ke střelám Alioui. Na druhé straně to byl Bérigaud, který rozhýbal Samassu.
Druhý poločas začne zhruba 21:00.
44
Rozběhla se nám poslední minuta prvního poločasu, uvidíme zda bude nastavena o nějakou tu minutku.
44
Yatabaré ale poslal k zemi jednoho ze svých strážců a míč tedy mají hosté.
43
U míče domácí.
42
Sorbon utrpěl v souboji ránu loktem a ležel chvilku na zemi.
42
Samassa dosud nebyl moc zaměstnaný ale teď musel odvracet další centr do jeho území.
41
Berigaud poslal nepříjemnou přízemní střelu a Samassa měl co dělat!
40
Teď Alioui to zkoušel po zemi! Jeho střela letěla ale vysoko nad!
39
Yatabaré poslal výstavní centr do vápna a málem z toho byl gól.
Alioui se dostal k hlavičce ale Hansen byl proti!
38
Možnost pro domácí na hranici velkého vápna byl sražen domácí hráč.
37
Míč sebral ze vzduchu Samassa, který byl dlouhou dobu bez práce.
36
Sabaly se ocitl na zemi a hosté mají možnost poslat míč do pokutového území.
35
Domácí zahrávají další rohový kop. Z rohu nevytěžili nic a míč uvede do hry opět Hansen.
35
Na střely domácí celek jasně vede 7-0. Zda to přinese své ovoce to uvidíme ve zbývajících 10 minutách první půle.
34
Hansen musel vybíhat pro další centr do pokutového území.
34
Z trávníku se stává spíše oraniště než ligový trávník splňující nejvyšší nároky francouzské ligy.
33
Giresse nevybíravým způsobem poslal k zemi Barbosu. Rozhodčí vysvětlil hráči že se to víckrát takový souboj nebude tolerovat.
32
Ten skončil opravdu rychle a u míče jsou opět domácí.
31
Rubén vybojoval autové vhazování a hosté mají šanci založit další útok.
31
Domácí se dostali ke střele ale Hansen bez problémů sbírá míč.
30
Kdo jiný než Alioui poslal další projektil na bránu! Míč byl tečovaný a bude se zahrávat první rohový kop!
28
Alioui opět zaslal navštívenku na Hansena. Teď se jednalo spíše o propagační střelu. Brankář bez problémů.
28
Míč mají opět domácí.
27
Opět Alioui vyslal nepříjemný projektil na Hansena. Hostující brankář se dnes nudit nebude.
26
Alioui mohl dát gól!
Hansen vyběhl ze svého území aby odvrátil šanci ale míč odehrál přímo na kopačky hráče Alioui. Ten ale minul o pár metrů vedle.
25
Z detailních záběrů na trávník je zřejmé, že není v ideálním stavu.
24
Domácí po delší době měli míč na svých kopačkách a ihned zkoušeli vyslat do brejku nabíhajícího Yatabarého. Hansen tento záměr rychle postřehl a dobrým vyběhnutím uhasil dobře tvořící se šanci.
23
Ofsajd zastavil útok hostujících borců.
23
Míč se od Hansena dostal až k Samassovi. Ten rozehrál na jistotu po zemi.
22
Samassa si došel pro nadýchaný centr a neměl s ním žádný problém. To samé se odehrálo na druhé straně hřiště opět Hansen bez problému.
21
Ve 21. minutě dnešního utkání je držení míče 54 – 46. Zatím více ze hry ale má domácí celek.
20
Tié Bi se ocitl po ošklivém zákroku na zemi a může být rád že kopačka nezasáhla jeho tělo.
19
Yatabaré zkusil štěstí z velké dálky Hansen byl však pozorný a míč mu nedělal žádný problém.
18
U míče jsou přesto domácí. Přesné přihrávky to je to co chybí hráčům Évianu.
17
Z toho nebylo nic, míč se dostal až k Hansenovi.
16
Beauvue si udělal výlet podél autové čáry a proběhl kolem dvou strážců. Poté byl zastaven nedovoleně a následoval volný kop.
16
Alioui zahrál rukou a tak končí útok domácích. Ve zpomalených záběrech je jasné zahrání rukou.
15
Domácí v poklidu kombinují na své polovině a nikam se nehrnou.
14
Yatabaré se ocitl v ofsajdu.
13
Z blízkosti rohového praporku uvedl míč Sorlin do hry autovým vhazováním. Hosté z toho nic nevytěžili.
12
Hosté jakoby zatím nevěděli jak na svého soupeře. Nenapočítáme ani tři přesné přihrávky za sebou.
11
Teď Alioui vyslal nepříjemný centr až na úroveň brankové čáry a Hansen měl co dělat aby míč neskončil v síti.
10
Alioui běžel sám na brankáře ale předtím mu byl odpískán ofsajd.
9
Tié Bi fauloval na polovině soupeře a míč na krátký moment mají domácí.
8
Samassa si doběhl pro špatně hozený aut. Ale u míče jsou opět hosté.
7
Míč mají opět na kopačkách hosté. V rychlostním souboji 3 na 3 ale nevytěžili žádnou výhodu a míč skončil v autu.
6
Alioui si naváděl míč do velkého vápna ale jeden z obránců zabránil střele odkopem do autu.
5
Sabally se postaral o rychlé autové vhazování ale po špatné domluvě míč končí v autu a míč bude rozehrán Samassem.
4
Giresse vůbec neposlal špatný míč na hostujícího brankáře! Střela míjela levou tyč zhruba o metr.
4
Máme tu první faul a to na domácího Mathise. Nepříjemný moment pro Hansena.
3
Hosté jsou u míče ale nedaří se jim rozehrát.
2
Samassa si vyskočil na centr, který stejně nemířil na žádného hráče Évianu.
2
Hráči Évianu už měli možnost si také ozkoušet míč na svých kopačkách a pokouší se kombinací dostat před domácího brankáře.
1
Ihned po rozehrání míče se dostali ke tvrdé střele domácí hráči a Hansen měl plné ruce práce aby míč vytěsnil mimo tři tyče!
1
Přeji příjemný večer a ještě jednou Vás tu vítám za malý okamžik začne další zápas nejvyšší francouzské ligy!

EA Guingamp: Samassa – Martins Pereira, Sorbon, Beauvue, Sankharé – Mathis, Dos Santos, Giresse, Kerbrat – M. Yatabaré, Alioui.
Náhradníci: N'Dy Assembé – Sankoh, Cerdan, Diallo, Atik, Mandanne, Dembélé.

Évian Thonon Gaillard: Hansen – Wass, Sabaly, Mongongu, Cambon – Tié Bi, Benezet, Barbosa, Sorlin (C) – Bérigaud, Rubén.
Náhradníci: Laquait – Mensah, Ehret, Bertoglio, Boccara, Blanc, N'Sikulu..
Poslední vzájemný zápas

Oba celky na sebe už v této sezoně narazily. Tehdy se hrálo na hřišti Évianu, který ale zápas nezvládl a nakonec prohrál 1:2. Uvidíme, kdo se bude radovat dnes.
Évian Thonon Gaillard

Hostující celek je na tom o něco hůře. Na svém kontě má totiž jen 27 bodů a nachází se na sedmnáctém místě. Od sestupových příček dělí Évian pouhých pět bodů, takže dnes by hosté potřebovali nutně bodovat.

Jenže venku se Évianu zatím příliš nedaří. Ze třinácti zápasů dokázal vyhrát pouze dva, třikrát remizoval a osmkrát prohrál, to vše při skóre 8:23, což není příliš dobrá vizitka.

EA Guingamp

Domácí celek má na svém kontě zatím 32 bodů a nachází se na třináctém místě. Guingamp dokázal v této sezoně zatím osmkrát vyhrát, osmkrát remizoval a už jedenáctkrát prohrál, to vše při skóre 26:28.

Na svém hřišti zatím Guingamp vybojoval 22 bodů, takže body sbírá hlavně doma. Tady totiž dokázal vyhrát už šest zápasů a čtyřikrát remizoval.

Rennes – Guingamp 0:2
Guingamp – Nice 1:0
Sochaux – Guingamp 1:0
Guingamp – Reims 1:2
Bastia – Guingamp 3:2
Zdravím všechny příznivce kopané. Francouzská Ligue 1 má na programu 28. kolo a my budeme sledovat duel, ve kterém se utká Guingamp a Évian. Mírným favoritem tohoto zápasu je podle odborníků domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.